forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 16:47:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660646 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cofanie miażdżycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cofanie miażdżycy  (Przeczytany 88640 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #60 : 2007-05-07, 12:33:41 »

To tylko świadczy o Tobie "lekarzu"  Confused
Przychodzi do Ciebie pacjent i się przejęzycza ,(bo się zdarza ,tak samo jak zdarza się pisanie z błędami i to wszystkim na tym Forum ,ale mniejsza z tym).Więc przychodzi ten nieszczęsny pacjent (nieszczęsny ,bo trafia na takiego jak Ty) i sie przejęzycza.A Ty wybuchasz śmiechem i drwisz z człowieka zamiast skupić sie na leczeniu  Sad .Z resztą o jakim ja leczeniu przez Ciebie piszę ...  Sad  Crying or Very sad
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #61 : 2007-05-07, 12:49:54 »

Przychodzi do Ciebie pacjent i się przejęzycza

Jakaż nietrafiona uwaga. Laughing
a.Nie jesteś tutaj pacjentką
b.Ty się nie przejęzyczasz Very Happy. Taka ilość błędów to nie jest przejęzyczenie tylko nieznajomość zasad. Very Happy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #62 : 2007-05-07, 12:57:01 »

żałosny lekarzyna  Sad .Współczuję z całego serca pacjentom ,którzy przychodzą do takiego jak Ty.
heh ,gdyby oni wiedzieli co Ty wypisujesz ,a potem idziesz ich "leczyć". Broń Boże przed takimi jak Ty  Idea




Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #63 : 2007-05-07, 13:04:03 »

I po raz kolejny nic nie zrozumiałaś , prawda? Very Happy.
Zamiast wymyślać historyjki na temat interlokutorów i wypisywać superlatywy na temat swojej osoby ( w czym jesteś nadzwyczaj aktywna Very Happy ) powinnaś poświęcić nieco tego nadmiaru wolnego czasu na rewizję umiejętności posługiwania się mową ojczystą. Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #64 : 2007-05-07, 13:10:41 »


..powinnaś poświęcić nieco tego nadmiaru wolnego czasu na rewizję umiejętności posługiwania się mową ojczystą. Laughing

A Ty lekarzyno zamiast pisać takie infantylne pościki ,poświęć więcej czasu pacjentom ,bo potem dochodzi do tragedii z braku opieki należytej ,o jakich słyszy się w TV.Ktoś moim zdaniem powinien Cię sprawdzić ,czyli zlustrować Ciebie ,Twój pokój lekarski i Twój komputer i To co wypisujesz ,a potem Komisja Lekarska powinna ustalić czy nadajesz sie do pracy z pacjentami-bo tu chodzi o ich bezpieczeństwo.

A teraz kończ pisanie i zajmij się dokumentacjami pacjentów ,bo wątpię ,że cokolwiek o nich wiesz  Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #65 : 2007-05-07, 14:11:33 »

I tak na prawdę ,to Ty Bruford (wyciągając wnioski w Twoich postów) nadajesz się raczej do nauki języka polskiego w młodszych klasach podstawówki
niż na lekarza.Może powinieneś rozpocząć jakieś studia pedagogiczne ,może dali by Ci robotę w jakiejś podstawówce w klasach 1-3 .nadawał byś się  Idea
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #66 : 2007-05-07, 14:33:57 »


Ludzie, jakie Wy macie charakterki cholerne. Musicie sie tak wzajemnie ponizac? Po co te uszczypliwosci?  Confused
Dajcie sobie troche luzu! 
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #67 : 2007-05-07, 14:52:25 »

I tak na prawdę ,to Ty Bruford (wyciągając wnioski w Twoich postów) nadajesz się raczej do nauki języka polskiego w młodszych klasach podstawówki
podstawówce w klasach 1-3 .nadawał byś się  Idea

No , to chwalebna praca , nauczać dzieci. A , że w klasach 1-3 ? No to fajnie , akurat taki jest poziom Twojej polszczyzny. Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #68 : 2007-05-07, 14:59:34 »

.Ktoś moim zdaniem powinien Cię sprawdzić ,czyli zlustrować Ciebie ,Twój pokój lekarski i Twój komputer i To co wypisujesz ,a potem Komisja Lekarska powinna ustalić czy nadajesz sie do pracy z pacjentami-bo tu chodzi o ich bezpieczeństwo.

O tak , Panie i Panowie , jakże czytelne są niektóre ludzkie postawy. Very Happy
Powyżej przykład.Tacy jak Elmo bardzo chętnie by lustrowali innych.Szczególnie tych , których dażą osobistą niechęcią . Very Happy A zwłaszcza tych , którzy skrytykują ,dajmy na to, ich fatalną polszczyznę czy uporczywe samochwalstwo Laughing.I gdzie się może lepiej wykazać gospodyni "przy mężu" jak nie w lustrowaniu innych np przez wyszukiwanie forów dyskusyjnych gdzie pisują jej interlokutorzy Very Happy.
Jaki cudny ten internet -- nie chcą Cię już słuchać matki pilnujące dzieci na podwórku? - zawsze możesz wpaść na forum internetowe Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #69 : 2007-05-07, 15:03:22 »


Ludzie, jakie Wy macie charakterki cholerne. Musicie sie tak wzajemnie ponizac? Po co te uszczypliwosci?  Confused
Dajcie sobie troche luzu! 

 Basiu, w którym miejscu Bruford poniża ? Czy liczba mnoga w Twoim poście wynika z tzw. profilaktyki , bo a nuż mi się też dostanie  ?
   
Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #70 : 2007-05-07, 15:11:41 »

Cytuj
A Ty lekarzyno zamiast pisać takie infantylne pościki

heh, gdzie jest Admin?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #71 : 2007-05-07, 15:15:14 »

heh chyba staję sie nie wygodna  Laughing ,a nuż mnie zbanują  Cool .

A Ty Tomkiewicz piszesz o czym? O Tym jak poniżasz ludzi w Wolnych Tematach?
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #72 : 2007-05-07, 15:45:19 »

1.
Cytuj
heh chyba staję sie nie wygodna

2.
Cytuj
a nuż mnie zbanują  Cool

Toż to niemalze miszcz nad miszcze: Andrzej Lepper. W 1wszej czesci proba zawiazania teorii spiskowej i postawienie sie w roli uciskanego. W 2. wyrazne lekcewazenie prawa  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #73 : 2007-05-07, 15:54:04 »

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Właśnie! ja jestem jak Lepper ,brawo!!!  Cool  Mr. Green
Jestem nie wygodna i będziecie robili wszystko, żeby sie mnie pozbyć z Forum  Cool


Po to ,żeby potem "zawalić" Forum linkami z Wysokich Obcasów i Onetu notabene z wirusami i zmienić je z Forum dr. Kwaśniewski
na Forum ...Alice Miller   Sad .
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #74 : 2007-05-07, 16:03:45 »

no, chyba nie.... Confused

Lepper pewnie napisalby, "jestem niewygodny" zamiast "nie wygodny"
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #75 : 2007-05-07, 16:17:38 »

no, chyba nie.... Confused

Lepper pewnie napisalby, "jestem niewygodny" zamiast "nie wygodny"

Panowie , interlokutorka jest dalece bardziej przewidywalna niż się jej wydaje. Laughing
Dla mnie było oczywiste ,że przypisuje swojej osobie znacznie większe znaczenie , niż zgodne ze stanem faktycznym.Teraz już nie tylko ofiara napaści ale "obrończyni forum" , która jest "niewygodna" Laughing.Od admina oczekiwałbym nie bana ( bo po co on komu , i tak posty Elmo są jako "brzęczenie much") ile odpowiedniej reakcji na ciągłe pasmo agresji , ostatnio głownie wobec Tomka i Marishki.Niestety wobec niektórych nie wystarcza nawet kilkadziesiąt "ignorów"( tyle dostała a nadal nie pojęła , że niektórzy zwyczajnie nie chcą z nią rozmawiać) trzeba wreszcie jasno powiedzieć o co chodzi.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #76 : 2007-05-07, 16:23:08 »



Lepper pewnie napisalby, "jestem niewygodny" zamiast "nie wygodny"

Doprawdy straszne  Sad .Nie masz co robić, ani nie masz co pisać sensownego w tematach Forum ,to powyszukuj razem z Brufordem błędy ortograficzne wszystkich Forumowiczów (bo wszyscy je robią) i załóżcie nowy wątek w Wolnych Tematach .Będzie znów ciekawie  Idea .
Aaaa nie zapomnijcie o literówkach  Idea Exclamation
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #77 : 2007-05-07, 17:36:05 »

Cytuj
Wystarczy zmienić "nn" w "mm", w wyrazie "manna", a wybityny naukowy umysł(mowa o Brufordzie) zajmie się cycami (z przeproszeniem),

  Szczególnie że w poprzednim wątku ów purysta językowy z konsekwencją godną lepszej sprawy pisze wyrażenie NA PEWNO razem. A tego NA PEWNO się tak nie pisze. Ale po co się czepiać szczegółów, chciałoby się zapytać....  Laughing


Szymon jaki Ty jesteś błyskotliwy jeśli chodzi o te błędy ortograficzne  Laughing
Tu piszesz o puryście językowym -Brufordzie  Laughing  Laughing

Natknęłam się właśnie na takie posty, jak czytałam sobie o prądach selektywnych  Laughing    PS-HELP! 
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #78 : 2007-05-07, 17:39:06 »

Cytuj
Szymon jaki Ty jesteś błyskotliwy jeśli chodzi o te błędy ortograficzne  Laughing
Tu piszesz o puryście językowym -Brufordzie  Laughing  Laughing

Natknęłam się właśnie na takie posty, jak czytałam sobie o prądach selektywnych  Laughing    PS-HELP!

Szukaj Elmo dalej. Na pewno jakies inne kwity na mnie sie znajda!  Very Happy
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #79 : 2007-05-07, 17:40:18 »


Ludzie, jakie Wy macie charakterki cholerne. Musicie sie tak wzajemnie ponizac? Po co te uszczypliwosci?  Confused
Dajcie sobie troche luzu! 

 Basiu, w którym miejscu Bruford poniża ? Czy liczba mnoga w Twoim poście wynika z tzw. profilaktyki , bo a nuż mi się też dostanie  ?
   
Tomek
Zadnej profilaktyki. Post byl skierowany do wszystkich, a w szczegolnosci do Bruforda, Elmo, Szymona Cool

Beznadziejnie sie czyta takie "dowalanki". Lepiej zignorowac, isc na spacer, ochlonac, itp...

Postrzegam ich ostatnie posty jako chamskie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.