forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:10:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!  (Przeczytany 23441 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #20 : 2006-12-17, 17:10:57 »

Alinko ja jestem na diecie japonskiej ,nie wiedzialam nawet  Shocked ,Toan i Lekarka mnie uswiadomili ,narazie jest ok.Nie ruszam tluszczu bo nie moge ,a co szkodzi lepiej nie ruszac  Very Happy .Ryby tez nie sa zle  Very Happy ja je lubie ,moglabym je jesc na okraglo.Jesli chodzi o bialko to mysle ,ze nie mam niedoboru  Cool .
Oczywiscie nie jestem super zdrowa ,ale mysle ,ze nikt do konca nie jest w idealnym zdrowiu ,nawet optymalni  Cool
Nie lubie chorowac ,lubie kiedy sie budze i nic mnie nie boli ,a jak jest tak przez caly dzien ,to nic do szczescia nie brakuje  Very Happy .Ale nie jestesmy idealnymi istotami na ziemi i nas od czsu do czsu cos dopadnie ,czy chcemy tego czy nie  Cool .Pozdrowka ,rowniez usciski  Razz

W sumie to "samo mi sie zeszło" na taką diete.Poprostu moj orgnizm sobie ją wybral  Shocked i juz nie mam ochoty na eksperymenty ,bo potem musze dochodzic do rownowagi miesiacami  Confused Tyle razy to przerabialam ,ze podziekowalam tluszczom i cukrom prostym.Oczywiscie z ryb czy miesa moze tam jakis tluszcz czerpię ,ale nie sa to obfite poklady  Smile .
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #21 : 2006-12-17, 17:53:35 »

mysle ,ze nikt do konca nie jest w idealnym zdrowiu ,nawet optymalni 

Myślę, że wiele osób nie zgodzi się z tym twierdzeniem.

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #22 : 2006-12-17, 18:28:22 »



Myślę, że wiele osób nie zgodzi się z tym twierdzeniem.

M
Nie wiem czy zauważyłaś ,ze to nie jest twierdzenie ,tylko domysł  Very Happy Ja się tylko domyslam  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #23 : 2006-12-17, 22:05:18 »

No, mnie cięzko z bezkrytyczną pewnością siebie agitować do ŻO. Jeszcze kawałek życia przede mną. Wszystko się okaże.
Fakt, ze nie choruję na grypy. Byc może jednodniowy katar, który pojawia się u mnie raz na parę lat z towarzyszącym bólem głowy, to jest grypa, którą kiedys przechodziłam 3 tygodnie? Fakt, że alergie zelżały itd. ... nie będę się tu powtarzała.

Pewnie, że Optymalni też mają swoje dolegliwości. Wynikają one czasem z genów, czasem z nieprawidłowego odżywiania, też z dawnych błędów zywieniowych. Są też stresy, niehigieniczne życie. Mam jednak wrażenie, że zdecydowanie mniej chorowici są Optymalni. Nie warto siebie poświęcać, skoro mozna żyć w zdrowiu. Czuję się bezpiecznie na ŻO.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #24 : 2006-12-17, 22:15:44 »

No, mnie cięzko z bezkrytyczną pewnością siebie agitować do ŻO. Jeszcze kawałek życia przede mną. Wszystko się okaże.
Fakt, ze nie choruję na grypy. Byc może jednodniowy katar, który pojawia się u mnie raz na parę lat z towarzyszącym bólem głowy, to jest grypa, którą kiedys przechodziłam 3 tygodnie? Fakt, że alergie zelżały itd. ... nie będę się tu powtarzała.

Pewnie, że Optymalni też mają swoje dolegliwości. Wynikają one czasem z genów, czasem z nieprawidłowego odżywiania, też z dawnych błędów zywieniowych. Są też stresy, niehigieniczne życie. Mam jednak wrażenie, że zdecydowanie mniej chorowici są Optymalni. Nie warto siebie poświęcać, skoro mozna żyć w zdrowiu. Czuję się bezpiecznie na ŻO.

 Nareszcie jakiś obiektywnie optymalny post  Very Happy  Pozdawiam
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #25 : 2006-12-18, 17:55:06 »

 Forum nabiera sensu Cool Mr. Green Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #26 : 2006-12-19, 07:24:18 »

Forum nabiera sensu Cool Mr. Green Mr. Green
A ja mam jakieś inne odczucia  Neutral
Państwo bez władzy ,jakiejkolwiek będzie sie posuwało ku samowolce i to dzieje się na forum bez Toana.
Jest jakieś takie ......puste  Neutral .
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #27 : 2006-12-19, 11:23:55 »

Co cię wzięło, ty lizusko? Very Happy Sama napisz coś ciekawego. A co to za avatar? Bardziej kojarzy mi sie zTaonaem niz z tobą. jakaś zmyłka Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #28 : 2006-12-19, 11:25:48 »

Co cię wzięło, ty lizusko? Very Happy Sama napisz coś ciekawego. A co to za avatar? Bardziej kojarzy mi sie zTaonaem niz z tobą. jakaś zmyłka Shocked
Nie moge wkleic swojego z dysku ,wiec wybieram avatary z forum  Very Happy
Zmieniam zdanie o tym co napisalam o forum ,nie jest puste ,jest pelne................................
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #29 : 2006-12-19, 12:51:47 »

Very Happy  Laughing Elmo, sprawdź rozmiar swojego avataru. Może masz rozszerzenie, którego nie przyjmuje system forumowy?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #30 : 2006-12-19, 12:53:53 »

Przyslij mi swoj avatar, udostepnij na chwile haslo na forum, to ci (może) wstawię
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #31 : 2006-12-19, 12:57:34 »

Nie Ewa  Very Happy ,narazie póki co nie mogę swojego wkleić ,problemy  techniczne
Ale nie martwmy się ,zawsze mogę wkleic cos z forum np .Bruce Willis'a  Cool

Ewo juz próbowalam w ten sposob ,z innego kompika nie da rady .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #32 : 2006-12-19, 13:05:34 »

O ! znalazlam nawet kogos podobnego do siebie  Very Happy  .Jakis Emilio.Emilio czy Elmo ...co za różnica   
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #33 : 2006-12-19, 13:30:47 »

Ten facet jest lepszy. Może dlatego, ze bardziej ciebie przypomina? Very Happy. Gruzin przestraszył mnie, tak samo jak Jonę
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Zrobilam najglupsza rzecz na swiecie, wstydze sie tego - ku przestrodze innym!!!
« Odpowiedz #34 : 2014-03-27, 14:04:14 »

Forum nabiera sensu Cool Mr. Green Mr. Green

Ta, wszystko ma sens "w grudniu po południu". Wink

A elmo, sylwiazłodzi, optykolarz to te- zdaje się- osoby, które tu się raczej zawieruszyły? ha?
Alinko ja jestem na diecie japonskiej ,nie wiedzialam nawet  Shocked ,Toan i Lekarka mnie uswiadomili ,narazie jest ok.Nie ruszam tluszczu bo nie moge ,a co szkodzi lepiej nie ruszac  Very Happy .Ryby tez nie sa zle  Very Happy ja je lubie ,moglabym je jesc na okraglo.Jesli chodzi o bialko to mysle ,ze nie mam niedoboru  Cool .
Oczywiscie nie jestem super zdrowa ,ale mysle ,ze nikt do konca nie jest w idealnym zdrowiu ,nawet optymalni  Cool
Nie lubie chorowac ,lubie kiedy sie budze i nic mnie nie boli ,a jak jest tak przez caly dzien ,to nic do szczescia nie brakuje  Very Happy .Ale nie jestesmy idealnymi istotami na ziemi i nas od czsu do czsu cos dopadnie ,czy chcemy tego czy nie  Cool .Pozdrowka ,rowniez usciski  Razz

W sumie to "samo mi sie zeszło" na taką diete.Poprostu moj orgnizm sobie ją wybral  Shocked i juz nie mam ochoty na eksperymenty ,bo potem musze dochodzic do rownowagi miesiacami  Confused Tyle razy to przerabialam ,ze podziekowalam tluszczom i cukrom prostym.Oczywiscie z ryb czy miesa moze tam jakis tluszcz czerpię ,ale nie sa to obfite poklady  Smile .

Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.