forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 09:26:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660300 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?  (Przeczytany 15246 razy)
staszek69
Go


Email
CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« : 2006-08-20, 07:58:44 »

Mam pytanie do wszystkich optymalnych czy zywienie optymalne komus pomogło jeśli tak  to w jakich przypadkach i czy macie państwo na to udkomentowanie medyczne?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #1 : 2006-08-20, 08:00:24 »

Do czego to potrzebujesz?
Zapisane
staszek69
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #2 : 2006-08-20, 09:59:36 »

Po przeczytaniu rożnych publikacji oraz w internecie mam duze wątpliwosci co do stosowania jej dłuzej .Czytając różne wypowiedzi na forum jakoś nie mam przekonania do tej diety.Bardzo dużo jest przypadkow że w początkowym okresie jest poprawa a póżniej znowu nawrót choroby i innych dolegliwosci.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #3 : 2006-08-20, 10:19:36 »

Po przeczytaniu rożnych publikacji oraz w internecie mam duze wątpliwosci co do stosowania jej dłuzej .Czytając różne wypowiedzi na forum jakoś nie mam przekonania do tej diety.Bardzo dużo jest przypadkow że w początkowym okresie jest poprawa a póżniej znowu nawrót choroby i innych dolegliwosci.

Jeśli tak - to nie zawracaj sobie głowy tą dietą - chyba nie jesteś samobójcą?.Tak będzie lepiej dla Ciebie... i krzywdy ewentualnie po dłuższym stosowaniu sobie nie zrobisz Shocked.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #4 : 2006-08-20, 10:39:31 »

Staszku w Twoim przypadku najlepiej będzie jeśli spróbujesz tej diety http://www.dobradieta.pl/index.php z uwzględnieniem wszystkich zaleceń dr-a n. przyr. Włodzimierza Ponomarenko. A najlepiej kup sobie jego książkę tu: http://sklep.dobradieta.pl/index.php?manufacturers_id=27 i stosuj dokładnie Jego zalecenia. Dużo ZDROWIA życzę!.
Zapisane
alexcomfort
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #5 : 2006-08-20, 11:00:25 »

Po przeczytaniu rożnych publikacji oraz w internecie mam duze wątpliwosci co do stosowania jej dłuzej...
Ja po przeczytaniu różnych „publikacji” stwierdziłem, że do ich napisania nie potrzeba było nic poza długopisem!  
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #6 : 2006-08-20, 11:50:04 »

STASZEK69

Proponuje lekture dr J. KWASNIEWSKIEGO-"ODPOWIEDZI NA LISTY"--tam znajdziesz "udokumentowanie medyczne" nurtujacych Cie problemow.
Zapisane
Brzeti
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #7 : 2006-08-20, 14:08:23 »

http://mlodziez.optymalni.one.pl/?strona=czytelnia
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=7

Staszku, jeżeli się źle czujesz mimio stosowania DO to może to ci pomoże:

Toan--do czego jest nam potrzebna na ZOwartosc energetyczna produktow?

Wartość energetyczna produktów w ŻO jest nam tak samo potrzebna jak zawartość BTW wyrażona w 100g produktu - czyli do niczego. Liczy się proporcja, bo to jest generalna zasada ŻO. Czym różni się np: krakowska (T-18,2) od litewskiej (T-32,1) - obie po około 15 g B/100g. Oczywiście trzeba brać jeszcze kilka czynników pod uwagę z reguły skorelowanych ze sobą, ale dla uproszczenia - produkt jest tym lepszy czym bilżej proporcji BTW jak -1:3,5;0,5 i czym jest wyższa jego wartość biologiczna. Wartość biologiczna produktu jest tym wyższa, im szybciej dany produkt wywołuje miażdżycę na diecie korytkowej.

Jeśli chodzi o wyleczenie z chorób to schudłem o 10 kg i bardzo lekko mi się oddycha ( kiedy wcześniej pewna pani doktor próbowała mi wcisnąć sterydy z powodu "ciężkiej astmy" ),mojej mamie zaleczyły się spuchnięte dziąsła - które były takie z powodu zbyt dużej ilości węglowodanów. Ale przykro mi - dokumentacji medycznej i jakiejś "poważniejszej choroby" nie zdążyłem się nabawić z powodu wyjazdu do ośrodka w Jastrzębiej Górze.

Pozdrawiam
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #8 : 2006-08-20, 18:50:06 »

Mam pytanie do wszystkich optymalnych czy zywienie optymalne komus pomogło jeśli tak  to w jakich przypadkach i czy macie państwo na to udkomentowanie medyczne?

Witam,
stwardnienie rozsiane,diagnoza lekarska na podstawie MRI(takie ladne zdjecie sera szwajcarskiego),
styczen 2004,od marca po dwu tygodniowym pobycie w Jastrzebiej Gorze na DO,wszelkie objawy
chorobska znikly,odmowilismy lekarzowi ponownego MRI(DO niczego nam nie potrzebne).

DOzdrowka.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #9 : 2006-08-20, 19:18:55 »

STASZEK OCZYWISCIE ZE POMAGA  .WYSTARCZY ZE BEDZIESZ JADL TO CO NAJLEPSZE ,A PRZY TYM SIE NIE OBJADAL,A OKAZE SIE ZE JEST TO DIETA OPTYMALNA
Zapisane
nik
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #10 : 2006-08-20, 22:22:13 »

Warunkiem koniecznym sensownej oceny do jest przetestowanie jej na sobie chociaz przez kilka tygodni. Z kalkulatorem, wagą kuchenną i tablicami. "Na oko" to wiadomo co...
Opinie z forum nie mają znaczenia bo podobnie entuzjastyczne mozna znależć na stronach wege...
Dopóki się nie spróbuje mozna tylko gdybać, jeśli ktos lubi.
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #11 : 2006-08-21, 09:28:40 »

Pomogla i to w bardzo krotkim okresie czasu. Chodzi o RZS, czuje sie bez powrownaia lepiej niz przed DO. zaczynam odstawiac leki Cool
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #12 : 2006-08-21, 14:06:39 »

Po przeczytaniu rożnych publikacji oraz w internecie mam duze wątpliwosci co do stosowania jej dłuzej .Czytając różne wypowiedzi na forum jakoś nie mam przekonania do tej diety.Bardzo dużo jest przypadkow że w początkowym okresie jest poprawa a póżniej znowu nawrót choroby i innych dolegliwosci.
Jest to jedyna dieta wsród tysiąca innych, która  opiera się na naukach ścisłych.
Choroby wracają? Ich nigdy się nie pozbyliśmy, a tylko usunęliśmy przyczynę tych chorób i najmniejsze błędy w żywieniu powodują ich powrót.
Nikt Ci nie da gwarancji, że to jest panaceum na wszystko.
Próbowałam wiele sposobów odżywiania się ale z taką logiką i dobrym samopoczuciem spotkałam się dopiero w DO.
'Kto nie ryzykuje szampana nie pije'. Jeśli nie spróbujesz, nigdy nie będziesz wiedział jak to jest, zawsze Ci pozostanie tylko cudze zdanie ...
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #13 : 2006-08-23, 18:04:04 »

Ja cie rozumiem, ze zadajesz takie pytanie. Masz prawo, a poza tym jest to ciekawy temat. Z tym, ze cięzko jest wydobyc takie info od ludzi. Nawet gdyby wszyscy tu córem zaczeli ci opowiadać, jakie choroby wyleczyli, nie uwierzyłbys, ludzie tez czesto gadaja bzdury, w które sami wierzą. Ludziom mozna wiele rzeczy zasugerować, a oni to powtarzaja, naginaja fakty. Pozostaje tylko uwierzyc na slowo. Tak samo jak z góry zakładasz, ze dieta, ktora cie karmią od urodzenia jest OK.

Ja nie chorowalam wczesniej, ale pozbyłam sie dwóch potęznych alergii na leszczyny i brzozy. Znikneły tego samego roku. XI start diety, a II - nie bylo objawów al. na leszczyny, V -  nawet nie kichnelam. Wczesniejj reagowalam jak ostra grypą - gorączka, bóle głowy, problem z oddychaniem - gwizdanie jak w astmie.

Mam gładkie pięty. Dobra kondycje. Wiesz, trudno powiedzieć, co by było, gdybym nie jadła DO. Wygladam młodo. jestem szczupła. Śpię 5-6 godzin.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #14 : 2006-11-17, 21:13:53 »

zaczynając od pięt, to chcialam usunąć w gabinecie zdrowych nóg odciski co mnie dręczyły 4 lata, na podbiciu stopy. pielęgniarka powiedziała że to nie odciski tylko wirus brodawczaka (czy cuś) i że ciężkie to do wyleczenia i mam nie chodzic boso bo innych pozarażam. byłam od kilku miesięcy na ŻO, miesiac po tej "diagnozie" moje brodawki znienacka znikły same do zera. ŻO nie zapobiegło przeziębieniom, ale ciągle nie mam opryszczki, a miewałam. pozbyłam się nadwagi i wręcz jestem zbyt chuda. przestalam wogóle stosować balsamy do ciała i powieki górne przestały mi zasłaniać pole widzenia, a mialam ochote je "skrócić" w operacji plastycznej... Żałuję że tego żywienia nie podjęli zbyt serio moi rodzice (mama ma raka złośliwego i nie chce z im walczyć, na jej miazdżycę mózgu nic nie mogę poradzic) czy kolega z łuszczycą objadajacy sie słodyczami "a bo to wiadomo od czego to, różni rożnie gadają" .Jak nie chcesz być zdrowy lubisz chorować to dalej kręć nosem i ciesz się że nie podejmując podanej Ci pomocy ustrzegłeś się poważnych konsekwencji, śmiechu warte...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #15 : 2006-11-19, 16:18:10 »

Dziękuję za POMYSŁ - wstępnie już zrealizowany!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: CZY DIETA OPTYMALNA KOMUŚ POMOGŁA I W JAKICH PRZYPADKACH?
« Odpowiedz #16 : 2014-03-25, 15:30:03 »

http://mlodziez.optymalni.one.pl/?strona=czytelnia
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=7

Staszku, jeżeli się źle czujesz mimio stosowania DO to może to ci pomoże:

Toan--do czego jest nam potrzebna na ZOwartosc energetyczna produktow?

Wartość energetyczna produktów w ŻO jest nam tak samo potrzebna jak zawartość BTW wyrażona w 100g produktu - czyli do niczego. Liczy się proporcja, bo to jest generalna zasada ŻO. Czym różni się np: krakowska (T-18,2) od litewskiej (T-32,1) - obie po około 15 g B/100g. Oczywiście trzeba brać jeszcze kilka czynników pod uwagę z reguły skorelowanych ze sobą, ale dla uproszczenia - produkt jest tym lepszy czym bilżej proporcji BTW jak -1:3,5;0,5 i czym jest wyższa jego wartość biologiczna. Wartość biologiczna produktu jest tym wyższa, im szybciej dany produkt wywołuje miażdżycę na diecie korytkowej.

Jeśli chodzi o wyleczenie z chorób to schudłem o 10 kg i bardzo lekko mi się oddycha ( kiedy wcześniej pewna pani doktor próbowała mi wcisnąć sterydy z powodu "ciężkiej astmy" ),mojej mamie zaleczyły się spuchnięte dziąsła - które były takie z powodu zbyt dużej ilości węglowodanów. Ale przykro mi - dokumentacji medycznej i jakiejś "poważniejszej choroby" nie zdążyłem się nabawić z powodu wyjazdu do ośrodka w Jastrzębiej Górze.

Pozdrawiam
Wartość biologiczna, no, no... Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.