forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 02:27:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Szukam pomocy w sprawie migreny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szukam pomocy w sprawie migreny  (Przeczytany 120873 razy)
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #100 : 2006-09-06, 20:28:11 »

[


Ja zadnego zla lekarzom nie przypisuje.
Oni wykonuja swoja prace--a z jakimi efektami to widac na kazdym kroku!!!

Hano tak, racja, zdarzaja sie bledy w sztuce lekarskiej, zdarzaja sie tez lekarze z powolania, z tymi efektami jak wiadomo , bywa roznie, sa lekarze gorsi i lepsi, tacy co na przyklad ratuja zycie choremu... i caly czas mysle ,ze tych ktorzy pomagaja choremu jest  jednak zdecydowana wiekszosc... Pozdrawiam Cool
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #101 : 2006-09-06, 21:07:20 »

[quote author=Monikaf link=topic=593.msg5294#msg5294 date=

[




Cytuj


, tacy co na przyklad ratuja zycie choremu... i caly czas mysle ,ze tych ktorzy pomagaja choremu jest  jednak zdecydowana wiekszosc... Pozdrawiam Cool
Cytuj

Monikaf-juz Bircher-Benner wykazywal 3 biale trucizny:  BIALA MAKA,  BIALA SOL,  BIALY CUKIER i doszly jeszcze  BIALE KITLE.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #102 : 2006-09-08, 00:24:24 »


Cytuj
W Twoim przypadku zawsze będę ciął , tak dla uwypuklenia typowej dla Ciebie stylistyki rozmowy.Toż to Twoje własne słowa to jaka manipulacja. Very Happy

Nie udawaj, że nie rozumiesz. Cytować należy CAŁE zdania. Chyba, że się chce w cytacie celowo zmienić sens...

Czy do Ciebie też napisali pacjenci wdzięczni za wyleczenie ? Autoreklama się nie liczy...  Smile

Cytuj
Very Happy Nie musieli , to logiczne Very Happy, bo zazwyczaj mieli ze mną kontakt osobisty.

W każdym razie poza Twoją własną relacją nie ma żadnych świadectw wyleczenia przez Ciebie pacjentów z migreny.

Cytuj
Ale i listy też się zdarzały.

? Od pacjentów wyleczonych przez Ciebie z migreny?  Shocked

Teraz pytanko--kto sobie autoreklamę w necie robi?Bruford nie bo kto wie z netu gdzie Bruford przyjmuje?? Very Happy

A ja wiem...  Very Happy  Napisać?  Confused Wink

Cytuj
A kto sobie teraz znaczenie słowa autoreklama sprawdzi w słowniku??

Autoreklama - <<reklama własnej osoby, firmy lub twórczości>>  Bruford sam o sobie pisze, że jest lekarzem wszystkowiedzącym i skutecznie leczącym z migreny. Inna sprawa, że ukrywa się (dlaczego?) za nickiem i jednocześnie jako niedowiarek-anonim domaga się dokumentacji od adwersarzy, którzy częstokroć właśnie nie są anonimowi. Nie uważasz, że to absurdalne?

Znowu zmanipulowałe&para; moj&plusmn; wypowiedĽ, ja tak nie napisałam. Czy swoich pacjentów też tak nieuważnie słuchasz przy wywiadzie chorobowym

Cytuj
Napisałaś , napisałaś.Słowko inne, znacznie takie samo , no chyba że swoim starym zwyczajem będziesz udowadniać , że napisalaś coś zupełnie innego niż napisałaś Very Happy.Uwaga natury logicznej - nie jesteś moją pacjentką. Very Happy

Napisałam: "Ty nie masz zielonego pojęcia, panie lekarzu, co to jest osiem lat życia  BEZ CIERPIENIA  rozsadzającego głowę! Dodam: Oczywiście w przypadku, gdy się wcześniej takowych wieloletnich cierpień doświadczało."

A konkretnie ?  Bo ja odnoszę wrażenie, że zmy&para;lasz i nerwowo "szukasz na mnie haka"... Wink

Cytuj
Very Happy Dla dociekliwych archiwum dobradieta gdzie zawroty głowy wyewoluowały z upływem lat w stronę miażdżycy ,

A co ma jedno do drugiego?  Nie rozumiem o co Ci chodzi? Zawroty (i bóle) głowy były największą moją zmorą, a o miażdżycy dowiedziałam się przy okazji badania dna oka (cyt: "Naczynia tętnicze zwężone o cechach miażdżycy, żylne b/z". Przesłać Ci xero?), a poszłam do okulistki z powodu tzw. suchego oka i pogorszenia wzroku. Drugim faktem było ponowne badanie dna oka po dwóch latach stosowania DO (niestety na brak miażdżycy w naczyniach tętn. w oka nie mam dokumentu).  I pisałam o tym na naszej dawnej grupie dyskusyjnej news.dieta.optymalna.pl  Chcesz koniecznie mi wmówić krętactwo? Dlaczego? Czy swoich pacjentów też traktujesz jak oszustów?

Cytuj
absurdalnego zagrożenia nowotworem itd

No i po co ruszasz tutaj ten temat, do którego ja się nawet nie odwołuję w kontekście DO? Jeśli chcesz znowu go rozstrząsać, to załóż nowy wątek (wspomnę tylko, że z powyższego powodu miałam nawet trzy operacje... a na ŻO jakoś nic mi się nigdzie nie kluje). Ten wątek jest o migrenie, a nie o wszystkich moich schorzeniach.

Uwaga natury logicznej --haka szuka się , jeśli w ogóle ,w odniesieniu do spraw lub osób ważnych dla szukającego.Adwersarze  netowi to tylko rozrywka.Tutejsze dyskusje nie są treścią mojego życia.
Cytuj

Łoj...  a skromny haczyk może być? Albo jakaś inna dziurka w całym? Wink

Blondynki, striptiz, milicjanci...

Cytuj
Stirlitz, na Boga , nie striptiz  Very Happy Very Happy

No fakt... hihi.. Very Happy  Wink
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #103 : 2006-09-08, 08:14:18 »

1.Chyba, że się chce w cytacie celowo zmienić sens...
 2 W każdym razie poza Twoją własną relacją nie ma żadnych świadectw wyleczenia przez Ciebie pacjentów z migreny.
 3 Od pacjentów wyleczonych przez Ciebie z migreny
 4 A ja wiem...  Very Happy  Napisać? 
 5.Bruford sam o sobie pisze, że jest lekarzem wszystkowiedzącym i skutecznie leczącym z migreny.
 6 Inna sprawa, że ukrywa się (dlaczego?) za nickiem i jednocześnie jako niedowiarek-anonim domaga się dokumentacji od adwersarzy, którzy częstokroć właśnie nie są anonimowi. Nie uważasz, że to absurdalne
 7 Czy swoich pacjentów też traktujesz jak oszustów?

ad1  lub podkreślić specyficzny sposób rozmowy adwersarza
ad2   uwaga natury logicznej - lekarz nie posługuje się "świadectwami" bo to niedozwolone , to zostawia się "alternatywnym" Very Happy
ad3  Różne rzeczy się leczy w życiu Laughing
ad4  tani bleff. Very Happy
ad5 Cytat!!Proszę o cytat z mojej wypowiedzi mający takie samo znaczenie jak Twoje zdanie!! Inaczej wiele  osób uzna , że pojęcie wiarygodności jest Ci kompletnie obce Very Happy
ad6 kilka uwag natury logicznej - mam prawo być anonimowy i nic Ci do tego Razz.Wielu tutaj opty jest anonimowych , nie zauważyłaś Razz Prz wymianie dokumentacji musiałoby dojść do osobistego przedstawienia się, to chyba logiczne??Czy dla Ciebie nie? Razz
ad 7 Kolejna już uwaga logiczna na ten temat---nie jesteś moją pacjentką Razz Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #104 : 2006-09-08, 09:24:01 »

Wielu tutaj opty jest anonimowych...

Bruford przecież nie ma anomimowych osób ani na tym Forum, ani w Internecie i każdy komuter można zidentyfikować. Można również ustalić kto z niego korzysta szczególnie, gdy jest w miejscu pracy - np: w Urzędzie Morskim Wink. Na dowód, w ostatnich "Optymalnych" jest nawet ogłoszenie wyroku sadu..., za wybryki internetowe Shocked.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #105 : 2006-09-08, 09:26:29 »

Brufordzie widac zes jest czlek wyksztalcony ,ale nic poza.Naukowiec z ciebie zaden. Jestes jak ci nasi politycy jak sa w opozycji to krytykuja rzadzacych jak sie da i gdzie sie da, a slusznosc jest zawsze po ich stronie. Very Happy Laughing Razz A prawda jest zawsze optymalna czy tego chcesz czy nie Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #106 : 2006-09-08, 10:41:28 »

Bruford przecież nie ma anomimowych osób ani na tym Forum, ani w Internecie i każdy komuter można zidentyfikować. Można również ustalić kto z niego korzysta szczególnie, gdy jest w miejscu pracy - np: w Urzędzie Morskim Wink. Na dowód, w ostatnich "Optymalnych" jest nawet ogłoszenie wyroku sadu..., za wybryki internetowe Shocked.

Ale ja o tym wiem.Tylko co niby z tego wynika? Mnie akurat  nie obchodzi gdzie  mieszka i gdzie pracuje np SzymonNM100. To jego prywatna sprawa. Jeśli ktoś traci swój czas na identyfikowanie IP netowych rozmówców ( nie kawalarzy) to albo ma czasu zbyt dużo albo ma "nie halo" pod kopułą.Tu się dyskutuje o tematach a nie o ludziach. Nie bardzo zatem w ogóle rozumiem całą tę dyskusję.  A ew.publikowanie danych osobowych forumiarza który sobie tego nie życzy byłoby naruszeniem dobrych obyczajów ,zwykłej przyzwoitości i ustawy o ochronie danych osobowych.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #107 : 2006-09-08, 10:41:55 »

Brufordzie widac zes jest czlek wyksztalcony ,ale nic poza.

Dzięki Twisted Evil
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #108 : 2006-09-08, 11:32:29 »

Nie bardzo zatem w ogóle rozumiem całą tę dyskusję. 

Ku "przestrodze". A problem absolutnie nie dotyczy Użytkowników, którzy korzystają z Forum od dłuższego czasu. Ale raz na jakiś czas pojawia się jakiś "użytkownik-meteor", na którego trzeba zwrócić uwagę!. Tu ostatnim takim użytkownikiem jest - choć nie ma bana - nic nie pisze Confused - "Koniczynka".
A mnie osobiście nie przeszkadzają ani wpisy, ani tematy poruszane na Forum, jeśli nikogo z Użytkowników nie obrażają. Lista zbanowanych jest niezmiennie, niezmiernie krótka (pięć IP) i oby tak pozostało jak najdłużej!.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #109 : 2006-09-08, 14:43:25 »

Bruford napisał:
Cytuj
Ale ja o tym wiem.Tylko co niby z tego wynika? Mnie akurat  nie obchodzi gdzie  mieszka i gdzie pracuje np SzymonNM100. To jego prywatna sprawa.

Dokładnie.

Cytuj
Jeśli ktoś traci swój czas na identyfikowanie IP netowych rozmówców ( nie kawalarzy) to albo ma czasu zbyt dużo albo ma "nie halo" pod kopułą.

No właśnie - nie kawalarzy. A zdaje się, coś pisałeś o rozrywkowym powodzie Twojego tu pobytu (???) Rolling Eyes

Cytuj
Tu się dyskutuje o tematach a nie o ludziach.

No brawo!  Cool  Zatem Brufordzie, Twoją światłą myśl uwiecznię w swoim kajeciku, co by Ci ją w adekwatnym momencie przypomnieć...  Cool  Wink

Cytuj
Nie bardzo zatem w ogóle rozumiem całą tę dyskusję.

No jak to? Przecież Twoja logika działa sprawnie (?) - Bawimy się  Very Happy 

Cytuj
A ew.publikowanie danych osobowych forumiarza który sobie tego nie życzy byłoby naruszeniem dobrych obyczajów ,zwykłej przyzwoitości i ustawy o ochronie danych osobowych.

Czyli jednak nie życzysz sobie, abym podała tu miejsce Twojej pracy, nasz drogi anonimowy Brufordzie?  Cool
Jeśli tak, to zatem nie traktuj osób znanych tu z imienia i nazwiska, jako kawalarzy-zmyślaczy w temacie swoich chorób i ich ustępowania pod wpływem diety optymalnej (lub innych diet wysokotłuszczowych). Nie wszystko da się wytłumaczyć siłą autosugestii itp. zabiegom.
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #110 : 2006-09-08, 17:14:10 »

Przewaznie milcze i nie wdaje sie w pyskowki bo z natury nie lubie klotni. O co tu chodzi, na tym forum, tak naprawde??? Lapanie za slowka, przytaczanie watpliwej jakosci argumentow...po to tylko aby udowodnic swoja , jedynie sluszna racje, czyzby chodzilo o probe sil  na zasadzie : kto, kogo? Zenujace : a ty powiedziales to , a ty powiedzialas tamto... Nie bede podawala konkretnych przykladow, bo to rozpetaloby kolejna klotnie... Smutne to, ze w obliczu ciezkich chorob obserwuje sie dyskusje zupelnie pozbawione sensu... Nie szkoda zycia???? Mnie byloby mojego szkoda... wole je spedzac przyjemnie  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #111 : 2006-09-08, 17:21:55 »

Zastanowilam sie i stwierdzilam ze dziwny jest czlowiek z natury  Shocked.Ludzie uwielbiaja sobie skakac do oczu.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #112 : 2006-09-08, 17:52:45 »

Nie szkoda zycia???? Mnie byloby mojego szkoda... wole je spedzac przyjemnie  Cool

O to właśnie chodzi!. W zdowiu, długo, spokojnie i przyjemnie - to w uproszczeniu cała "filozofia", bo życie ma się tylko jedno Cool, ale nie do każdego to dociera, a jeśli - to czasem jest już zbyt późno na naprawienie błędów.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #113 : 2006-09-08, 18:00:21 »

Ludzie uwielbiaja sobie skakac do oczu.

A ja staram się takie egzemplarze omijać szerokim łukiem - to działa Wink
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #114 : 2006-09-08, 18:08:13 »

Tymbardziej ze prawdy jako takiej (absolutnej) niema, i raczej sie nie zanosi aby ktos ja w najblizszym czasie odkryl. Pewnie ona lezy gdzies posrodku,.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #115 : 2006-09-08, 19:07:10 »

...lezy gdzies...

Raczej kłamstwo leży, a "prawda zawsze stoi mocno".
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #116 : 2006-09-09, 09:59:51 »

Czyli jednak nie życzysz sobie, abym podała tu miejsce Twojej pracy, nasz drogi anonimowy Brufordzie?  Cool
Jeśli tak, to zatem nie traktuj osób znanych tu z imienia i nazwiska, jako kawalarzy-zmyślaczy w temacie swoich chorób i ich ustępowania pod wpływem diety optymalnej (lub innych diet wysokotłuszczowych). Nie wszystko da się wytłumaczyć siłą autosugestii itp. zabiegom.

 Very Happy
Dla porządku :

1.Uwaga natury logicznej Razz--każdy ma wolny wybór podawania swoich danych osobowych.fakt ich podania nie jest sam w sobie argumentem w dyskusji ani nie zmienia niczyjej pozycji w dyskusji
2.Nikt kto podaje racjonalne fakty potwierdzone obiektywnie nie jest traktowany jako kawalarz-zmyślacz.Niektórzy nie podają takowych faktów i na tym się cała rzecz zasadza Razz
3.Dla mnie interesujące są argumenty a nie dane osobowe.Te są raczej mało zajmujące Laughing
4.Uwaga natury logicznej Razz-gdybym chciał podać swoje dane osobowe to bym je podał sam
5 Zawartość kajecika KrytynyOpty jest interesująca jedynie dla KrystynyOpty  Laughing
6.Moje dane osobowe są najwyraźniej interesujące tylko dla KrystynyOpty Laughing
7.Prosiłem o cytat z mojej wypowiedzi odzwierciedlający sens zdania napisanego przez KrystynęOpty "Bruford sam o sobie pisze ,że jest lekarzem wszystkowiedzącym...."Brak podania stosownego cytatu odzwierciedla wiarygodność KrystynyOpty.jak zwykle zresztą w dyskusjach z KrystynąOpty poziom rozmowy nieuchronnie zmierza w kierunku magla.

4.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #117 : 2006-09-09, 15:55:42 »

...lezy gdzies...

Raczej kłamstwo leży, a "prawda zawsze stoi mocno".
Stoi , lezy bez  znaczenia nieeee maaa jeeej!!!!!!
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #118 : 2006-09-09, 16:23:20 »

Najważniejsze, że dieta "optymalna" reprezentowana przez: Jarmołowicz, Ponomarenko,Trojanowski, Wolniak, Waszak, Wróbel, Żurek i jeszcze kilku - "naukowo" na podstawie ankiety Laughing Laughing Laughing udowodniła, że "Kwaśniewski się myli" Shocked, czyli nie ma prawdy w Diecie Optymalnej Laughing Laughing Laughing, a jedynie słuszna do połowy czerwca była "dobra dieta", ale coś się tam położyło i już nie wstanie Shocked 
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Szukam pomocy w sprawie migreny
« Odpowiedz #119 : 2006-09-09, 16:43:39 »

O czym ten wątek jest ,bo juz nie  łapie  Shocked.jakis religijny Surprised prawdzie? czy moze poradnik: jak poskromic przeciwnika?  Shocked
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.