forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-24, 16:38:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660269 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego  (Przeczytany 8553 razy)
barbara69
Gość


Email
wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« : 2006-08-24, 17:36:31 »

Witajcie jestem po raz pierwszy na tym forum i chcialabym sie dowiedziec cos na temat diety dr kwasniewskiego a mozliwoscia wyleczenia tak zwanego CU choruje na nie 4 rok mam 37 mieszkam w niemczech i niestety nie mam jak na dzien dzisiejszy zadnej ksiazki wydanej przez tegoz doktora o tym leczeniu dowiedzialam sie od kolezanki ktora tydzien temu powrocila z turnusu leczniczego z jastrzebiej gory z tym ze ona ma inne schorzenie ale przekazala mi wiadomosc i z ta dieta mozna wyleczyc CU. Bede wdzieczna za jakie kolwiek odpowiedzi zwiazane z tym schorzeniem i przepisami kulinarnymi diety optymalnej bo jak najpredzej chcialabym ja zastosowac nadnieniam ze w czerwcu przyszlego roku jade na taka kuracje do jastrzebiej gory gdzie lecza wlasnie ta dieta bardzo prosze o podzielenie sie swoĂ­mi uwagami i osiagnieciami. Pozdrawiam Barbara. Very Happy
Zapisane
Monikaf
Gość


Email
Odp: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« Odpowiedz #1 : 2006-08-24, 17:48:58 »

Czesc Basia, no kto by pomyslal ze nawet tu sie spotkamy. Ja tu tez na tym forum jestem.. Ksiazke moge Ci pozyczyc...
Zapisane
Monikaf
Gość


Email
Odp: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« Odpowiedz #2 : 2006-08-24, 17:50:38 »

a z Jastrzebiej Gory to wrocilam 6go sierpnia, wiec kawal czasu. Cool
Zapisane
toan
Gość


Email
Odp: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« Odpowiedz #3 : 2006-08-24, 18:02:57 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=568
Prosze jeszcze samodzielnie poszukać na stronie, bo na temat tej choroby jest jeszcze kilka materiałów w różnych działach.
Zapisane
barbara69
Gość


Email
Odp: Do TOAN
« Odpowiedz #4 : 2006-08-31, 01:06:16 »

Bardzo ci dziekuje za odpowiedz na moj post i przeslanie pliku do sciagniecia to co uslyszalam z ust dr kwasniewskiego bardzo mnie podbudowalo i dziekuje ze istnieja takie strony gdzie mozna pisac i odpowiadac na rozne temyty fora itp. Bardzo serdecznie pozdrawiam cie B.K. Rolling Eyes Razz
Zapisane
toan
Gość


Email
Odp: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« Odpowiedz #5 : 2006-08-31, 13:51:53 »

A ja dziękuję za Twój "post", bo cieszy mnie zadowolenie korzystających z tego serwisu i Forum.
Dziękuję również wszystkim Użytkownikom za tak liczne odwiedziny i aktywny, kulturalny udział w dyskusjach. Very Happy
Zapisane
Monikaf
Gość


Email
Odp: wrzodziejace zapalenie jelita grubego a dieta dr kwasniewskiego
« Odpowiedz #6 : 2006-08-31, 14:09:49 »

A ja dziękuję za Twój "post", bo cieszy mnie zadowolenie korzystających z tego serwisu i Forum.
Dziękuję również wszystkim Użytkownikom za tak liczne odwiedziny i aktywny, kulturalny udział w dyskusjach. Very Happy

Nawet jak popatrzec na statystyki to jest prawie dwa razy wiekszy "ruch" niz w takim lipcu na przyklad.To  Forum robie sie bardzo popularne Cool
Zapisane
barbara69
Gość


Email
Odp:Do Moniki
« Odpowiedz #7 : 2006-08-31, 17:47:53 »

 :PMoniczko bardzo serdecznie pozdrawiam cie i zycze ci duzo zdrowka.
Zapisane
barbara69
Gość


Email
Odp: Do Toan
« Odpowiedz #8 : 2006-08-31, 17:52:53 »

Witaj mam zapytanie interesuje mnie mianowicie tak zwana waga jest ona z jakims kodem gdzie wpisujesz kody z ksiazki kucharskiej kwasniewskiego co mozesz napisac mi na ten temat? Interesuje mnie szczegulnie nazwa i wszystkie dane dotyczace tejze wagi z pozdrowieniami . B.K. Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.