forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:42:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658485 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci  (Przeczytany 21991 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #40 : 2006-12-07, 21:01:57 »

Wiem, ze u alkoholików po dłuższym stażu acetonowy oddech pojawia się, gdy cos nie tak z wątrobą chyba - nie pamiętam.

A twoja córka może dodatkowo podświadomie chce skupić na sobie uwagę? Starsze dzieci muszą walczyc o uczucia rodziców.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #41 : 2006-12-07, 21:13:56 »

Po czesci Ewa tak jest ,ze chce skupic na sobie uwage ,ale zebym to jeszcze nie skupiala uwagi na niej ,to bym sie nie dziwila,ale prawie caly czas sie to robi.Odkad urodzila sie mlodsza corka,ona byla zawsze o nia zazdrosna ,chociaz nie dawalismy jej powodow.Jak sa obie w domu ,to bawia sie godzine spokojnie ,a potem walka o byle co ,moze to byc papierek.Jak jedna z nich pojedzie do babci ,to tesknią za sobą ,a jak sa razem to sie leją.Kiedy to sie zmieni .A najlepsze jest jak ide z nimi na dwor  Very Happy .To wtedy trzymaja sie za raczki i od czasu do czasu sie pocałują.Wtedy ludzie jak przechodza ,usmiechaja sie i mowia jak to siostry sie kochaja.  Very Happy


Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #42 : 2006-12-08, 14:11:54 »

Po czesci Ewa tak jest ,ze chce skupic na sobie uwage ,ale zebym to jeszcze nie skupiala uwagi na niej ,to bym sie nie dziwila,ale prawie caly czas sie to robi.Odkad urodzila sie mlodsza corka,ona byla zawsze o nia zazdrosna ,chociaz nie dawalismy jej powodow.Jak sa obie w domu ,to bawia sie godzine spokojnie ,a potem walka o byle co ,moze to byc papierek.Jak jedna z nich pojedzie do babci ,to teskni± za sob± ,a jak sa razem to sie lej±.Kiedy to sie zmieni .A najlepsze jest jak ide z nimi na dwor Very Happy .To wtedy trzymaja sie za raczki i od czasu do czasu sie pocałuj±.Wtedy ludzie jak przechodza ,usmiechaja sie i mowia jak to siostry sie kochaja. Very Happy
Nie martwiłabym się tym na Twoim miejscu sama mam młodszą dwa lata siostrę  dzieciństwo to był istny dramat wieczne wojny, chodziłyśmy podrapane i poobijane jak ja jej wtedy nie znosiłam. Była młodsza więc musiałam ją wszędzie zabierać, ustępować jej na każdym kroku. Okres dojrzewania był jeszcze gorszy wojna o kosmetyki, ciuchy, sprzątanie itd.
Teraz nie możemy wytrzymać bez siebie i ta miłość jest na prawdę bezgraniczna. Życie tak pokierowało naszymi losami, że jesteśmy daleko od siebie to chyba kara za te wojny.
Zastanawiasz się dlaczego nie wpisałam się do księgi, zrobię to ale wtedy jak już będę zupełnie zdrowa.
Pozdrawiam

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #43 : 2006-12-08, 14:37:43 »

MONIKAW  Very Happy .To wlasnie miedzy moimi dzecmi jest tak samo!!!.Roznica jest miedzy nimi tez 2 lata,teraz maja 5 i 7 .Starsza Zuzia wprost nienawidzila siostry Urszulki od urodzenia.Strach bylo ja zostawiac sama z siostra w pokoju.Miala taki drewniany flet ,ktory trzeba bylo schowac ,bo miala ochote ją uderzyc w glowe tym fletem ,jak siostra sobie lezala w lozeczku.A potem pchanie z sofy.Ile razy Ula spadla z sofy na glowe,ile razy zostala pchnieta.Ale teraz jest tak ,ze Ula sobie juz tak nie pozwoli ,wiec leją się razem do spolki a ja wyłaże z siebie.I tak jak pisze ,wojna o glupi papierek.
Pozdrawiam rowniez.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #44 : 2006-12-08, 14:43:45 »

Tak to z pewnością jeszcze potrwa parę lat ale wierz mi rokowania na przyszłość są na prawdę dobre.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #45 : 2006-12-08, 15:37:39 »

A jak siada do jedzenia to najpierw wszystko dobrze musi obejrzec i ciagle cos wynajduje i mi sie pyta co to jest.
Zastanawiam sie skąd to się wzięło u dzieciaków, - to szukanie czegoś niejadalnego w jedzeniu.
Moj syn 23 lata, też zawsze czegoś szuka, dokładnie obejrzy co jest na talerzu. Ostatnio zrobiłem bigos /do bigosu ja dodaje rodzynki/, syn wyciągnąl rodzynkę i pyta - z czego są rodzynki. Odpowiadam, że to suszone winogrona. Obejrzał dokladnie, wydziubal coś i mówi - tu jest ogonek. 3 milimetrowy ogonek odłożyl na boku talerza !!!
Może to stąd, ze jak był mały to babcia wykrawała mu z szynki wszystkie żyłki?
Pozdrawiam
maf
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #46 : 2006-12-08, 17:28:09 »

Wlasnie z tym wynajdywaniem ,to jest obłęd.Zawsze jej mowie ,ze nie ma tam nic niejadalnego.
Ostatnio nie ma ochoty na mieso ,jak widzi mieso ,to odruch wymiotny.Zrobilam jej zupe ,żurek z jajkiem i ziemniakami ( a wogole ,to jak nelewam zupe ,to tez sama wybieram ,zeby jej tam" czegos" nie dac i sama jestem w stresie),to wynalazla w ziemniakach mieso i juz nie chciala jesc ,powiedziala ,ze to są mięsne ziemniaki no i z glowy.
A o szynce to nawet nie wspomne...
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: szybkie odwadnianie organizmu u dzieci
« Odpowiedz #47 : 2008-11-03, 17:50:32 »

Polecam w tym watku szczegolnie odp. ## 8, 19, 25 ,27 oraz odp. lekarki #36

"..zaraz sie sepy zleca.."
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.