forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-28, 18:52:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658458 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  Krytyka diety
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Krytyka diety  (Przeczytany 18789 razy)
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #20 : 2006-09-22, 10:13:26 »

no Bruford jest dobry w tlumaczeniu objawow choroby a mi sie tak zdaje ze ztego nic nie wynika no moze sam fakt zdiagnozowania  Laughing Laughing Laughing Wytlumaczyc to stanowczo za malo
Zapisane
Marek Mitruś
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #21 : 2006-09-22, 10:24:47 »

"Oni nie wiedzą" - Jezus Chrystus w momencie gdy go krzyżowali (Pasja Mel Gibson)
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #22 : 2006-09-22, 10:49:27 »

Mr.Bruford napisal mi ,co jest przyczyna tak szybkiego odwadniania ,kwasicy metab. u malych dzieci.Napisal rowniez, co sie powinno robic, zeby nie dochodzilo do czegos takiego.Ma racje.Tak poprostu jest.Medyczny punkt widzenia.Do tej pory nie rozumialam dlaczego lekarze w szpitalu kazali mi dawac dziecku do picia slodzona herbate ,kiedy byla odwodniona.A ja jej dawalam wode do picia ,zeby uniknac spozywania cukru,bo nie jestem zwolenniczka stosowania go,jednak sie mylilam,slodzona herbata wlasnie byla jej potrzebna.Niech mnie nikt nie zrozumie zle ,nie wpycham dziecku slodyczy.
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #23 : 2006-09-22, 12:30:18 »

 No tak z medycznego punktu widzenia;hmmm; a ciekawe jaki ma punkt widzenia tak zwana madrosc ludowa. Ciekawe co na to ludzie ktorzy sie wyleczyli z chorob ktore z medycznego punktu widzenia sa nieuleczalne, i owi uwierzyli w medyczny punkt widzenia i nie szukali alternatyw. Sad Sad Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #24 : 2006-09-22, 12:31:24 »

 No tak z medycznego punktu widzenia;hmmm; a ciekawe jaki ma punkt widzenia tak zwana madrosc ludowa. Ciekawe co na to ludzie ktorzy sie wyleczyli z chorob ktore z medycznego punktu widzenia sa nieuleczalne, i owi uwierzyli w medyczny punkt widzenia i nie szukali alternatyw. Sad Sad Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #25 : 2006-09-22, 15:46:36 »

 
Cytuj
  a ciekawe jaki ma punkt widzenia tak zwana madrosc ludowa.   
A skąd ja mam o tym wiedziec?  Shocked  Shocked  Shocked Poszukaj w necie ,moze cos znajdziesz  Very Happy .Moze wejdz na jakies forum "mądrosc ludowa" albo cos w tym rodzaju  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #26 : 2006-09-22, 16:07:56 »

Madrosc ludowa jest to madrosc sprawdzona w boju . Uczymy sie jej w roznoraki sposob ,a to w przekazach ,a to w obserwacjach przyrody i roznorakich zachowaniach. Sluchajac ludzi madrych i starych i szacunek do nich.To samo sie tyczy diety optymalnej, bo jesli ktos jest na niej kilka czy kilkanascie lat to jego wskazowki wiecej znacza niz stado  "lekarzy" o intencji nie jednoznacznej Uczmy sie od ludzi sedziwych ktorzy przezyli swe lata w zdrowiu i zadowoleniu.Bo im bardziej nauka idzie do przodu trabiac swe :triumfy" naukowe tym bardziej uczmy sie tradycji aby jak tylko mozna przeanalizowac to wszystko i wyciagnac swoje a nie cudze wnioski   POZDRO Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #27 : 2006-09-22, 16:12:08 »

"Oni nie wiedzą" - Jezus Chrystus w momencie gdy go krzyżowali (Pasja Mel Gibson)
  Nie stawiaj sie ponad "oni" bo gdybys tam byl to tez bylbys oni i tez bys nic nie wiedzial. Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #28 : 2006-09-22, 17:40:55 »

Do Lutonn:  uczył Marcin Marcina itd.  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #29 : 2006-09-22, 18:52:14 »

Do elmo ;kozol pon musiol som  Laughing Laughing Laughing Mr. Green
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #30 : 2006-09-22, 20:00:40 »

najmądrzejszy jest MaćkĂłw kot  Laughing  Laughing  Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #31 : 2006-09-22, 20:29:20 »

Byle co zje i byle co gada  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Krystyna*Opty*
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #32 : 2006-09-22, 22:03:41 »

Chlebem i solą ludzie sobie ludzi niewolą.  Sad
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #33 : 2006-09-23, 08:20:12 »

Cytuj
     Byle co zje i byle co gada             
Masz aaaabsoluuuutną racje!!!  Laughing  Laughing  Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #34 : 2006-09-23, 08:25:42 »

A co do chleba ,to wydaje mi sie ,ze dzisiejszy chleb nie ma nic wspolnego z chlebem np.sprzed 30 ,40 lat.Dla tych ludzi ,pewnie byl "świety" czego mozna się dowiedziec z książek  Shocked . Nie jem pieczywa ,ale mam do niego szacunek przez wzgląd na przeszlosc,na tamtych ludzi zyjacych w tamtych czasach.  Smile
Zapisane
dantar66
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #35 : 2006-09-23, 12:08:34 »

macie rację, ale obecnie chleb to mieszanina wybuchowa, po ktĂłrej bardzo Ĺşle się czuję, mam wzdęcia i inne dolegliwoci , o ktĂłrych lepiej nie wspominać, jak mi się chce chleba prawdziwego , to sobie go piekę sama. Pozdrawiam  Laughing
Zapisane
Umberto
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #36 : 2006-09-23, 12:58:34 »

SiĂŠ ludziska rozgadali az milo!  Very Happy

Wczoraj przeczytalem w ksiĂĄzce takie przyslowie. Cinskie:

"kto oglĂĄda niebo w wodzie ten widzi ryby na drzewach"

Pozdrawiam
Pocieszam
Poweselam
Powodzenia
Zapisane
Ewa
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #37 : 2006-09-23, 13:00:13 »

Cytuj z: Elmo
dzisiejszy chleb nie ma nic wspolnego z chlebem np.sprzed 30 ,40 lat
To prawda Smile
Dzisiejsze jabłka to tez nie to samo Very Happy
Zapisane
lutonn
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #38 : 2006-09-23, 13:18:24 »

Do Lutonn:  uczył Marcin Marcina itd.  Laughing  Laughing  Laughing
    Jesli nie potrafisz nie pchaj sie na afisz  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green
Zapisane
elmo
Gość


Email
Odp: Krytyka diety
« Odpowiedz #39 : 2006-09-23, 14:29:01 »

Cytuj
Jesli nie potrafisz nie pchaj sie na afisz       
Nie pluj w wode; przyjdzie ci się napic  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.