forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 01:32:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Do wszystkich cukrzyków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Do wszystkich cukrzyków  (Przeczytany 15588 razy)
zbynek
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #20 : 2006-09-30, 21:35:47 »

Mnie też nie przeszkadza. Cool
Zbynku, a wiesz jak pozbywaj± się faceci nadmiaru testosteronu?. Cito Shocked Evil or Very Mad Laughing Laughing Laughing niestety, w większo¶ci przypadków.
No dobra, przecież  to nie na temat......   i pomyśleć że „awatar” odwróci uwagę od zasadniczego tematu cukrzycy Cool Laughing
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #21 : 2006-09-30, 21:54:21 »

W tej sprawie, w tym temacie było już bez liku wątków, jak ktoś ma czas niech czyta:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=14169&postdays=0&postorder=asc&start=0
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #22 : 2006-10-01, 10:35:48 »

 Laughing Zbierałam się, zeby zasugerować Sławkowi zmianę awataru z harcerzyka na jakiś inny  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #23 : 2006-10-01, 10:58:18 »

Moze,ktos zalozy nowy wątek -"awarat", bo to sie ma nijak do tego watku  Mr. Green Rolling Eyes Mr. Green,a potem jeszcze "psy" ,"koty" "pająki" itd itp  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #24 : 2006-10-01, 11:38:31 »

Może się to wyda dziwne, ale widziałem wczorajszy awatar zbynka i dzisiaj po przebudzeniu, rano, przypomniałem go sobie i całą tę sytuację, która miała też ze mną wspólnego i zaczęły nachodzić mi różne myśli. Chcę je teraz przedstawić. Przyszło mi mianowicie na myśl apropo analizowania tego awataru, że największą głupotą jest niewolnictwo. Dorównywanie innym i bycie "mądrzejszymi" niż są inni. Np. wśród grupki osób jeden z nich będzie miał ochotę na alkohol i wszyscy zaczną przyznawać mu "rację" i zaczną bez wyjątku pić. To samo z narkotykami i seksem. Nawet jeśli wiedzą, że to jest głupota. Jeśli zaś chodzi o sprawy takie jak np. żywienie optymalne, to tylko nieliczni się zdecydują na tego typu "przedsięwzięcie". Zacytuję Staszica, którego słowa odzwierciedlają tę sytuację: "Dwóch, często jeden (...): <<Chcę wojny>> - rzecze. Natychmiast kilkadziesiąt milionów ludzi (...) zarzyna się wspólnie dla dogodzenia woli jednego." (Epoka 1, Księga 1, str. 1 "Ród Ludzki"). Albo inna sytuacja, lecz tego samego typu, kiedy jeden mówi "bądźmy uczciwi" naraz wszyscy dążą do uczciwości, a jeden znowu następnie bucha śmiechem z przerażenia i już część przechodzi na drugą stronę. Już są podzieleni. Jak aniołowie niebiescy z Lucyferem i jego bandą.
W końcu doszedłem chyba do właściwego wniosku, że jest to uwarunkowane, że można z tego niewolnictwa wyjść. Co o tym wy myślicie?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #25 : 2006-10-01, 11:58:00 »

awatar aaa to tak sie nazywa i wszyscy udaja ze wiedza o co chodzi hehehe Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #26 : 2006-10-03, 09:14:21 »

Laughing Zbierałam się, zeby zasugerować Sławkowi zmianę awataru z harcerzyka na jakiś inny  Very Happy
Ale to był Sindbad Wink


P.S.
dlatego że ktoś ...... ;(
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Do wszystkich cukrzyków
« Odpowiedz #27 : 2006-10-03, 12:11:08 »

No taaak ... Mitruś tu robi zamęt z avatarami Surprised
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.