forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 04:05:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...  (Przeczytany 8869 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« : 2006-09-29, 10:23:32 »

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #1 : 2006-09-29, 12:08:26 »

A tu ...... co mają do powiedzenia dziś,  uczestnicy tamtej sceny politycznej i
autor filmu Jacek Kurski.

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=2997

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=2998
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #2 : 2006-10-05, 12:45:04 »

Do admina - nie wydaje mi się aby takiego typu forum było odpowiednim miejscem do agitacji politycznej!
Uważam że Halina ze swoimi "demonami" powinna poszukać innego bardziej "populistyczno-nacjonalistycznego" miejsca!
Ale skoro nie to....
... zauważcie jak bardzo podobne zachowanie cechuje Premiera K. i A. Hitlera! - Począwszy od strategii wyborczej poprzez rodzaj argumnetacji a skończywszy na zachowaniu podczas przemówień - (że o niektórych przymiotach fizycznych np. wzroście nie wspomnę...)
Wspaniały bohater swoich czasów - szkoda tylko, że naszych...
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #3 : 2006-10-05, 22:49:19 »

Do admina - nie wydaje mi się aby takiego typu forum było odpowiednim miejscem do agitacji politycznej!
Uważam że Halina ze swoimi "demonami" powinna poszukać innego bardziej "populistyczno-nacjonalistycznego" miejsca!
Ale skoro nie to....
... zauważcie jak bardzo podobne zachowanie cechuje Premiera K. i A. Hitlera! - Pocz±wszy od strategii wyborczej poprzez rodzaj argumnetacji a skończywszy na zachowaniu podczas przemówień - (że o niektórych przymiotach fizycznych np. wzro¶cie nie wspomnę...)
Wspaniały bohater swoich czasów - szkoda tylko, że naszych...
W tym wątku, akurat nikt nie wyraził swej opinii ani nie agitował politycznie,  prośba do admina w ustalaniu reguł dla innych, to sprzeczność którą sama łamiesz porównując premiera do Hitlera.
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #4 : 2006-10-17, 09:44:56 »

Oczywiście w tym wątku nikt nie wyraził swojej politycznej przynależności itd itp .....
a oto cytat z tego zupełnie apolitycznego wątku (...) Obecna sytuacja polityczna i brutalne ataki opozycji na rząd to powtórzenie scenariusza z 1992 roku, kiedy to liberałowie i postkomuniści zwarli szyki, by obalając rząd, zablokować lustrację i otwarcie archiwów SB - uważają czołowi politycy PiS, którzy wczoraj byli gośćmi Radia Maryja i TV Trwam. Zdaniem Jana Olszewskiego, strach "układu" spotęgowany jest likwidacją WSI i działaniami prokuratury badającej powiązania polityków, biznesmenów i przestępców (...)
Oczywiście, że się pomyliłam a J. Kurski to znany, niezależny, bezstronny, bezideowy i z wszechmiar etyczny PUBLICYSTA.
Tak..... - pewnie też obalałam tamten rząd skoro dziś tak gardłuję (jak by powiedział niejeden działacz PIS widocznie coś mam na sumieniu)   
Pozdrawiam
Ps. dgy padał tamten jedyny sprawiedliwy rząd nie miałam nawet 18 lat ale kto tam wie do czego zdolne są nastolatki...
Ps. 2 - analizując hasła PIS doszłam do zastanawiającej refleksji - chyba gdzieś to już słyszałam - tak to było w starych kronikach filmowych - hasła te głosili 40 lat temu komuniści. Naczelne hasła komunistów to: sprawiedliwy podział srodków i owoców pracy (teraz w XXI wieku to solidarny....) drugie hasło to znana z każdej rewolucji potrzeba odnowy moralnej!
 
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #5 : 2006-10-17, 10:10:45 »

Zapewne nalezysz do osób któe krzyczą o podłości PiS-u. O demokracji wiesz tyle, że każy ma prawo naubliżać nawet prezydentowi, bo
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #6 : 2006-10-17, 10:15:11 »

Ci się nie podoba, ale w demokratyczny wybór Poaków to nie wierzysz bo nie po Twojej myśli doonano wyboru. Prędzej uwierzysz w nawrócenie komunisty niż w wolne wybory.

Przepraszam, znowu podzieliłam post.
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #7 : 2006-10-17, 22:49:47 »

Wolne wybory i znów dwóch nieuków przegłosuje profesora. Dla mnie wszyscy politycy budzą we mnie obrzydzenie, a na słowo demokracja zbiera mi na wymioty.
Czy ktoś się zastanawiał nad tym, że jak zniknie demokracja, to wraz z nią politycy. Tak, jak drzewo ze swoimi owocami.

Daniel
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #8 : 2006-10-18, 10:10:41 »

Ale do tej pory nic lepszego nie wymyślono.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #9 : 2006-10-19, 23:53:29 »


a oto cytat z tego zupełnie apolitycznego w±tku (...) Obecna sytuacja polityczna i brutalne ataki opozycji na rz±d to powtórzenie scenariusza z 1992 roku, kiedy to liberałowie i postkomuni¶ci zwarli szyki, by obalaj±c rz±d, zablokować lustrację i otwarcie archiwów SB - uważaj± czołowi politycy PiS, którzy wczoraj byli go¶ćmi Radia Maryja i TV Trwam. Zdaniem Jana Olszewskiego, strach "układu" spotęgowany jest likwidacj± WSI i działaniami prokuratury badaj±cej powi±zania polityków, biznesmenów i przestępców (...)

W tym apolitycznym wątku którego cytat przytoczyłaś... tylko, potwierdza się i ukazuje  fakt, który był ( lub jeszcze  jest ) tzw. „układu” mafijnego obecnego w naszej rzeczywistości.

Cytuj
W III RP Rzeczywiście istniał układ, o którym mówi Jarosław Kaczyński. Dziennikarze „Wprost” i Programu Konfrontacja TVP 2 dotarli do zeznań, m.in. Zdzisława Herszmana i Wojciecha Papiny, ważnych postaci w polskiej mafii, którzy odsłaniają kulisy jej powstania i funkcjonowania. [....]

Z zeznań Wojciecha Papiny wynika, że to agenci tajnych służb organizowali nielegalny handel paliwami, alkoholem, zakładali firmy ochroniarskie, zaczęli działać w branży usług finansowych, w handlu zagranicznym, handlu bronią, podjęli działalność parabankową. Każdy, kto wszedł im w drogę, był korumpowany, szantażowany albo likwidowany. To tłumaczy, kto mógł zlecić zabójstwo generała Marka Papały. [...]
http://www.latkowski.com/aktualnosci/drugi_wpis/#524
No i ciekawe, że pasują tu fakty.... jak ulał, do spiskowej” teorii” dziejów ....teza już pomału udowadniana  i znajdująca potwierdzenie w  rzeczywistości. Jednym słowem... nowotwór w organizmie państwowym a naukowcy argumentują  że teorie spiskowe powstają w wyniku paranoi.... jak widać nie wszystkie. Laughing

Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #10 : 2006-10-20, 15:58:53 »

No właśnie Zbynek - wierzyć czy przyglądać się faktom - a te są dla zwolenników bliźniaków bardzo nieprzyjemne. Mam nadzieję, że zgodnie ze swoim wpisem dot. manipulacji - będziesz umiał krytycznie przyglądać się "przekonaniom" lub "wierze" a wnioski zaczną nasuwać się same.
Kilka prostych pytań i odpowiedzi! A okaże się wbrew zapewnieniom premiera, że jednak Białe jest Białe a Czarne jest Czarne!
Najprostsze - czy chciałbyś z takimi ludźmi robić prawdziwy biznes (w którym ryzykowałbyś swoje oszczędności życia?) po tylu "zwrotach" które uczynili i pewnie uczynią?
Ja wolę stabilnych psychicznie i emocjonalnie partnerów szczególnie do takiego biznesu (a przecież zawarto z nimi "biznes" - umowę społeczną - mówiącą że z naszej woli będą kierować aparatem państwa)
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Odnośnie dzisiejszej sytuacji w ...
« Odpowiedz #11 : 2015-06-19, 07:41:18 »

a na słowo demokracja zbiera mi na wymioty.


gubernator Janukowycz powiedział: "Demokracja to najlepszy sposób na uniknięcie odpowiedzialności, a jeśli koncentrujesz władzę w swoich rękach, to znaczy, że bierzesz za nią odpowiedzialność".


Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.