forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:01:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bóg
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 52 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bóg  (Przeczytany 493868 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #340 : 2006-12-19, 11:53:31 »

No dobra kontynuujemy - zobaczymy Jona co z tego wyjdzie.
Zabijanie z miłości (określanie własnych granic, asertywność) a zabijanie bez miłości (pozwalanie sobie wskoczyć na głowę).
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #341 : 2006-12-19, 15:01:07 »

Nie wiem dokladnie jak to jest z tymi Zydami i wieprzowiną .Wiem tyle ,ze nie jedzą  Neutral

Czy ktos na forum jest Zydem  Question Ja ponoc jestem ,ale to nie jest pewne  Very Happy ,trza to w koncu zbadać ,bo może powinnam nosić Gwiazde Dawida  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #342 : 2006-12-19, 16:07:42 »

...a dlaczego tu taki rygor?

Jedynym rygorem jest szacunek do innych Użytkowników. Nie pozwalam na obraźliwe wyrażanie się o osobach tu dyskutujących, w granicach przyjętych norm... "Przymykam oko" jeśli nikt osobiście się nie skarży, że doznał uszczerbku na... "ego"  Wink
Popieram tolerancję i parafrazując zasadę obowiązującą w Rzeczpospolitej za Złotego Wieku - "Kto przekroczył granice Rzeczpospolitej - wolnym Człowiekiem jest!" - mówię - "Nie ważne skąd przychodzisz - ważne, abyś uszanował i dostosował się do formy dyskusji na tym Forum.

Nie jest to uwaga kierowana do Ciebie osobiście Jona - to tylko takie przypomnienie wszystkim jedynego rygoru tego Forum.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #343 : 2006-12-20, 09:35:11 »

Nie wiem dokladnie jak to jest z tymi Zydami i wieprzowiną .Wiem tyle ,ze nie jedzą  Neutral
W świetle dzisiejszej wiedzy Wink ze spożycia wyłączone były zwierzęta przenoszące trychinoze, oraz tak zwane owoce morza które posiadają najbardziej uczulajace białka, no i drapieżniki których w zasadzie nie jada się także dzisiaj.

P.S.
nie jesem Żydem Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #344 : 2006-12-20, 09:43:19 »

W świetle dzisiejszej wiedzy Wink ze spożycia wyłączone były zwierzęta przenoszące trychinoze...


Ta trychinoza, to rzeczywiscie paskudztwo!Wspomnialam o tym w wątku o pasozytach  Cool  ,ale jakos nikt sie nie zainteresował   Sad

Ps.Slawek ,bycie Zydem ,nie jest aż tak straszne  Very Happy  Wink Mr. Green
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #345 : 2006-12-20, 12:20:04 »

...a dlaczego tu taki rygor?

Jedynym rygorem jest szacunek do innych Użytkowników. Nie pozwalam na obraźliwe wyrażanie się o osobach tu dyskutujących, w granicach przyjętych norm... "Przymykam oko" jeśli nikt osobiście się nie skarży, że doznał uszczerbku na... "ego"  Wink
Popieram tolerancję i parafrazując zasadę obowiązującą w Rzeczpospolitej za Złotego Wieku - "Kto przekroczył granice Rzeczpospolitej - wolnym Człowiekiem jest!" - mówię - "Nie ważne skąd przychodzisz - ważne, abyś uszanował i dostosował się do formy dyskusji na tym Forum.

Nie jest to uwaga kierowana do Ciebie osobiście Jona - to tylko takie przypomnienie wszystkim jedynego rygoru tego Forum.

Moje pytanie ,odnośnie rygoru   - odnosiło sie do .. dlaczego nie ma opcji  " edytuj"  to znaczy sama wchodzę w swój  post  i sobie dodaje ,lub ujmuje.
I pytałam  JAK  wklejać  jakies widoczki ,motiki , no cos  ładnego dla oka Very Happy
chciałam wkleic podonie jak na innym for  ale mi nie wyszło , i nie mogłam poprawic ob nie ma 'edytuj"  i został sam link - a nie oto mi chodziło.

Dlatego ponawiał Wołanie -- jak tu sie Wkleja widoczki???
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #346 : 2006-12-20, 12:46:43 »

Jona Przyjacielu ,nie wołaj tylko się ciesz z pięknej roży ,bo ja nie mam wcale   Exclamation Evil or Very Mad Mr. Green,żadnego avataru  Crying or Very sad Exclamation Idea i jakoś musze to znieść   Rolling Eyes  Mr. Green  Idea  Exclamation  Wink  Embarassed  Arrow
Pozdrawiam Cie  Very Happy

elmo  Cool
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #347 : 2006-12-20, 13:26:17 »

Jona Przyjacielu ,nie wołaj tylko się ciesz z pięknej roży ,bo ja nie mam wcale   Exclamation Evil or Very Mad Mr. Green,żadnego avataru  Crying or Very sad Exclamation Idea i jakoś musze to znieść   Rolling Eyes  Mr. Green  Idea  Exclamation  Wink  Embarassed  Arrow
Pozdrawiam Cie  Very Happy

elmo  Cool
moze ci przesłać? Very Happy
a mozesz skopjowac  gdzieś z for?

wołam moze Webmaster usłyszy??
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #348 : 2006-12-21, 01:28:06 »

Elmo, moge ci odstą pić moją owieczkę Rolling Eyes Będzie jak ulał  Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #349 : 2006-12-21, 10:34:03 »

Elmo, moge ci odstą pić moją owieczkę Rolling Eyes Będzie jak ulał  Mr. Green

Czyzbys sugerowala ,ze jestem niejakim wilkiem w owczej skórze  Question Mr. Green

Wiesz ,co bylo swego czasu... nie wywoluj wilka z lasu  Very Happy

Pozdrawiam  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #350 : 2006-12-21, 19:04:36 »

Chciałabym zmienic swój avatar, ale sie boję, ze zostanę z niczym  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #351 : 2006-12-21, 19:21:23 »

Chciałabym zmienic swój avatar, ale sie boję, ze zostanę z niczym  Confused
Jako kolezanka ze szkolnej ławy, radze Ci nic nie ruszać ,zostaniesz ,tak jak przewidujesz - z niczym  Mr. Green Exclamation Idea
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #352 : 2006-12-21, 19:29:40 »

To najwyżej zostanę z niczym. Juz starczy tego obnażania się. Zaczynają się sliskie tematy. Trzeba sie zabezpieczyć. Cool
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #353 : 2006-12-21, 19:59:11 »

No, juz się czuję lepiej. Widać mnie?  Cool

Teraz czuję się jak w mundurku  Laughing. Elmo, ty też  wybierz sobie jakiś śliczny avatarek Mr. Green

Rzeczywiście nijak nie mozna wkleić własnego avataru  Shocked. A ja myslałam, ze ty Elmo naogladałaś sie za duzo Adama Słodowego i za bardzo kombinowałaś.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #354 : 2006-12-21, 20:12:33 »

Ewa  Very Happy ! Przeszlas metamorfoze  Very Happy .Jaką farbą farbowalas włosy  Question Mr. Green
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #355 : 2006-12-22, 00:24:07 »

Nie udawaj, ze nie wiesz. A ta pisanka, co ją trzymasz pod pachą? jaką farbą ją malowałaś?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #356 : 2006-12-22, 00:27:16 »

Nie zasiedziałaś się wczoraj zbytnio przy wróbelku Ćwirku?  Razz:shock: Skąd twoja metamorfoza?
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #357 : 2006-12-22, 14:21:25 »

Elmo

jak widzę  Udałosie Very Happy

no i co róz jakieś zmiany  ,ja tez chce wklejac  ? Confused

Ewa
to juz bal maseczkowy?

Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #358 : 2006-12-22, 14:22:47 »

Elmo

jak widzę  Udałosie Very Happy

no i co róz jakieś zmiany  ,ja tez chce wklejac  ? Confused

Ewa
to juz bal maseczkowy?

ps
cos temat  sie  rowiał jak chmury na wietrze.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #359 : 2006-12-22, 14:55:21 »

Jona a slyszalas,ze w Watykanie podchodza do zniesienia  obchodzenia Swiat Bozego Narodzenia??????
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 52 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 17 zapytaniami.