forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:49:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bóg
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 52 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bóg  (Przeczytany 486672 razy)
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #20 : 2006-09-30, 15:05:42 »

O jakim Bogu wy mówicie?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #21 : 2006-09-30, 15:18:54 »

A ja postanowiłam nie pisać już w tym wątku ,bo dyskusja tutaj prowadzi do nikąd  Cool.Jeden uważa tak drugi siak,trzeci jeszcze nie wie o jakim Bogu się pisze  Wink Rolling Eyes papa i pozdrawiam  Wink
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #22 : 2006-09-30, 16:58:29 »

To chcesz zapomnieć o Bogu?
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #23 : 2006-09-30, 17:21:14 »

Marek Mitruś napisał:
Cytuj
Czy wierzycie w Boga?
Boga nie ma.
O jakim Bogu wy mówicie?
To chcesz zapomnieć o Bogu?
Ogólnie.....  w ostatnim pytaniu niepokój o „Elmo”? ..... przecież  to Ty martwisz się o tego swojego  BOGA w którego nie wierzysz.....  i stąd raczej ten wątek.   Surprised
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #24 : 2006-09-30, 18:14:20 »

Czy wierzycie w Boga?
Boga nie ma.
O jakim Bogu wy mówicie?
To chcesz zapomnieć o Bogu?

Właśnie o to mi chodziło. Smile Pozdrawiam. Smile
Zapisane
nik
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #25 : 2006-09-30, 18:24:33 »

Słowo "Bóg" było wykorzystywane do tylu nieboskich celów, że obrzydzenie jest zupełnie zrozumiałą reakcją. No i jest pojęciem tak szerokim, że właściwie nic nie znaczy, więc zbędnym. Chociaż do paru rzeczy się przydaje, np do ściągania forsy i wygodnego życia na koszt wszystkich podatników. Do umacniania samooceny kosztem grzeszników (cokolwiek to słowo znaczy), do pozbawiania ludzi poczucia własnej siły i radości życia, do "zabijania lekarzy przed kliniką aborcyjną", do kojenia strachu przed śmiercią i do tego, zeby zawsze mieć racje.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #26 : 2006-10-01, 11:03:29 »

Równie dobrze można by założyć wątek "Bee Gees"  Laughing  Laughing  Laughing .Jeden bedzie kochał bee geesów,drugi nienawidził a trzeci nie wiedział co to jest....  Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #27 : 2006-10-01, 11:13:40 »

..a jeszcze czwarty poleca pierwsze albumy Bee Gees jako zahaczające o psychodelię Smile Oczywiście, zanim stoczyli się w dyskotekę.

T
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #28 : 2006-10-01, 11:17:16 »

hehehehehehehe.Ja ich bardzo bardzo bardzo bardzo luuuuubięęęęęęęęęęęę. Cool  Cool  Cool .Zaraz ktos napisze ze ich nienawidzi  Laughing  Laughing   Laughing .A potem ktos napisze : a kto to jest?  Shocked
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #29 : 2006-10-01, 11:23:31 »

A kto to jest?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #30 : 2006-10-01, 11:30:24 »

Przykładowo wejdzie Zbynek na strone i napisze ,ze ich nie znosi  Laughing  Laughing  Laughing.Sorki Zbynek ,ze akurat ciebie "wzięłam",no ale ty,  akurat się pojawiłeś w tym wątku.  Laughing  Laughing   Laughing
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #31 : 2006-10-01, 11:42:36 »

I love them all! Mr. Green
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #32 : 2006-10-01, 11:53:47 »

Przykładowo wejdzie  na strone...

Wedle życzenia, co prawda są mi obojętni, ale mogę napisać - NIE ZNOSZĘ ICH Evil or Very Mad Mr. Green
Bardziej odpowiada mi YES - oczywiście bez Bruforda - dla zasady, choć ciężko się zorientować, kto bębny okłada Shocked Confused Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #33 : 2006-10-01, 12:00:11 »

Wojteks,właśnie myslalam ,gdy wpisywałam Zbynka o tobie  Laughing  Laughing  Laughing ale ,ze nie uczestniczyles w tym wątku to cie nie "wzielam"  Laughing .No ,ale widac intuicja mnie nie myliła  Laughing  Laughing  Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes Twisted Evil. A ja ich kocham i jakby ich nie było ,nie miałabym czego słuchać ,ale są !    Very Happy  Very Happy   Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #34 : 2006-10-01, 12:55:00 »

 Yes bez Bruforda Smile Mam nadzieję, że i jeden i drugi Bruford się ne obrazi Smile
     To wolisz tam Alana White'a ? Dlaczego uważasz, że ciężko usłyszeć , kto w roli perkusisty ? Bruford ma wybitnie rozpoznawalny styl a perkusję White'a też nietrudno usłyszeć. Jest bardziej rozmyta, miękka. Lecz nie wyobrażam sobie takiego "Close To the Edge" bez Pana Bruforda.
     
Co do Bee Gees. Elmo, i fajnie. Lepiej słuchać Bee Gees niż jakiegoś bełkotu i pisku tlenionych panienek a la Anastacia  lub tym podobnych.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #35 : 2006-10-01, 13:05:57 »

ehhhhh,żeby pokochać Bee Gees  ,trzeba ich słuchać od dziecka -jak w moim przypadku  Very Happy ,albo miec naście bądź dwadzieścia parę lat w latach 70-tych.  Very Happy  Laughing .Dla mnie istnieje tylko Bee gees ,The Beatles ewentualnie ELO ,a reszta to reszta  Laughing  Mr. Green Ale Bee Gees ponad wszystkie grupy .I nie porównuje ich z żadnymi innymi zespołami ,bo ich sie nie da porównać-są naaaajleeeepsiiiiiiiii. Pozdrawiam  Cool   Cool  Cool
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #36 : 2006-10-01, 13:13:57 »

Bo są zespoły, gdzie vocal, guitar, bass & keybord tworzy trzon dzięki któremu się wie Shocked z kim się ma do czynienia, a drums jak drums... Confused Wyjątek - Led Zepp - gdzie całość była OPTYMALNA Laughing
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #37 : 2006-10-01, 13:36:08 »

...A ja ich kocham...

Świetnie!. Cieszę się, że masz kogo słuchać.
A mnie było miło przytulać się do "narzeczonych" płci przeciwnej na prywatkach, a jeszcze bardziej po imprezkach, przy ich przebojach i  przez to bardzo dobrze ten zespół wspominam Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #38 : 2006-10-01, 15:19:05 »

Tomek wiesz o ktora mniej wiecej chodziło mi piosenke??
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Bóg
« Odpowiedz #39 : 2006-10-01, 16:54:20 »

nie jestem w temacie jestem chyba za mlody Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 52 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.