forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 06:43:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660609 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie są ci dobrzy lekarze?  (Przeczytany 110715 razy)
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #120 : 2006-11-02, 19:41:49 »

"co?! smok?" Very Happy Sad Confused Laughing Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #121 : 2006-11-03, 09:26:43 »

  Jakie mozna wyciagnac z tego wnioski   Shocked  Very Happy
- Pani Mazur dostalaby wyniki krwi z mojej krwi   Very Happy
- ja dostalabym wynik krwi pani Mazur   Very Happy

Czy to nie wspaniale  Very Happy  Very Happy  Evil or Very Mad

Czyli Bruford ...potem leczenie na "Pałę"  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #122 : 2006-11-03, 11:19:07 »

Jak w życiu... jeden z wielu kontrowersyjnych tematów.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/noworodki-umieraly-odlozone-na-szafke,812658
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #123 : 2006-11-03, 12:24:03 »

Mnie juz malo co zdziwi ,to co ma miejsce w szpitalach.Jest to okropne ,okrutne itd.W kazdym bądz razie ,jesli czlowiek sie znajdzie juz w tym miejscu -  wszystko jest mozliwe.
I jak ide do lekarza pierwszego kontaktu i pyta mi sie : i jak tam zdrowie?" to gdy odpowiadam :"  a leci" a lekarz dalej ciagnie ( widzac mnie " mizerną" w porownaniu z otylymi osobami ,ktore badz co badz przewazaja populacje),ze dla mnie przydaloby sie trafic do dobrego specjalistycznego szpitala ,zeby wykonac mi wszystkie badania  Very Happy ,to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac .Do jasnej cho.... gdzie oni maja jakies dobre szpitale i co rozumieja przez to, mowjac "dobre"."Dobre" w czym ????????
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #124 : 2006-11-03, 12:51:14 »

Bruford zamilkl ,nie ma argumentow  Very Happy  Confused
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #125 : 2006-11-03, 13:28:04 »

Bruford zamilkl ,nie ma argumentow  Very Happy  Confused

EEEE tam Very Happy.Gadać się nie chce Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #126 : 2006-11-03, 13:39:18 »

No tak  Very Happy jak ktos jest wpędzony w " kozi róg"  Very Happy  ,to sie nie chce gadac   Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #127 : 2006-11-03, 13:44:31 »

No tak  Very Happy jak ktos jest wpędzony w " kozi róg"  Very Happy  ,to sie nie chce gadac   Very Happy

Nie chce mi się rozpisywać , zwłaszcza że muszę odejś od kompa do poniedziałku.A w poniedziałek chętnie wypunktuję co moim zdaniem jest w Twoich opowieściach grubą przesadą. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #128 : 2006-11-03, 13:52:21 »

juz sie boje  Shocked  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #129 : 2006-11-03, 20:12:53 »

 Tak sobie czasami rozmyslam, obserwujac to i tamto ,a wszczegolnosci swiat zwierzat to zauwazam ze ten swiat zwierzat jest bezwzgledny jesli cxhodzi o przetrwanie poprostu niema przepros .Swiat ten mozna podzieli na trzy grupy ; miesozerni roslinozerni i wszystkozercy. A jaka pozycje zajmuje czlowiek, cala populacja ludzi.Bardzo jestem; coraz bardziej przekonany do tego ze my ludzie jestesmy tak jakby odbiciem swiata zwierzat .Mowi sie chytry jak lis madry jak sowa itd itp, przekonuje sie do tego ze my ludzie dzielimy sie na drapiezniki roslinozercy( ich ofiary) jest i trzecia grupa to wszystkozercy .Dlatego moja konkluzja jest taka abysmy sie nie dziwili ze jest tak a tak ze jeden drugiego pozera ze niema przepros liczy sie tylko moje ja .Ze szpitale tak funkcjonuja ,pogotowie itd juz dawno minely te czasy ze aby przetrwac musielismy sie jednoczyc  , bronic przed dzikim zwierzem  przed innymi napastnikami .Dzisiaj nastepuje rozpad spoleczny stajemy sie tylko jednostka i zdaje nam sie ze sobie sami poradzimy  ze wystarczy sie mocno rozpychac nic mylnego . Rzadza nami drapiezniki bezwzgledni pozoranci udaja naszych przyjaciol chodza w owczych skorach a wewnatrz sa wilkami .i tak stajemy sie bydlem roboczym niezdolnym do dzialania grupowego. ale taki jest swiat , tak po prostu jest i basta .Pisze glupstwa ide spac Embarassed Embarassed
Zapisane
mid4
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #130 : 2006-11-07, 06:24:01 »

przeszkoda dla lekarza w propagowaniu DO jest jedna- kodeks etyki lekarskiej i inne zapiski komisji bioetycznej zabraniaja lekarzom propagowania metod leczniczych niezgodnych z tzw.  EBM (evidence based medicine) czyli medycyna oparta na faktach. a zeby w medycynie cos bylo faktem musza zostac przeprowadzone w ODPOWIEDNI SPOSOB badania nad tym. lekarz, ktory swoim pacjentom zaleca DO moze zostac postawiony przed sadem lekarskim.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #131 : 2006-11-07, 09:07:11 »

przeszkoda dla lekarza w propagowaniu DO jest jedna-

po zdobyciu prawa wykonywania zawodu - mieć święty spokój, robić "karierę naukową" i żyć z chorób:D - przyjmując w prywatnym gabinecie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #132 : 2006-11-07, 09:12:39 »

... lekarz, ktory swoim pacjentom zaleca DO moze zostac postawiony przed sadem lekarskim.

Biedni sa ci nasi lekarze ,oj biedni , chcieliby pomoc   Sad  a tu taka przeszkoda  oj oj oj  Sad  Shocked ,  i nawet sąd lekarski  Shocked  Shocked  Shocked !!! Toz to dla takiego lekarza  straszne pezycie  Shocked  Shocked  Shocked
Znaczy się Primum Non Nocere ...sobie  Very Happy .
Zapisane
mid4
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #133 : 2006-11-08, 10:26:52 »

widzisz, ja na przyklad uwazam, ze DO jest jedynym rozsadnym sposobem odzywiania i leczenia. i pracujac w publicznym zozie nie mam prawa komukolwiek tego powiedziec. i za kazdym razem kiedy widze czlowieka schorowanego, ktoremu medycyna pomoc juz nie moze chcialabym dac mu wskazowke chociaz:( z drugiej strony boje sie stracic prace i prawo wykonywania zawodu lekarza. na razie tego zawodu nawet wykonywac nie chce - zarejestrowalam sie wczoraj w urzedzie pracy i zyje sobie na utrzymaniu meza:) moze uda mi sie zajmowac w zyciu calkiem czyms innym. jak zaczynalam studia to wydawalo mi sie ze bede mogla ludziom pomagac. teraz widze, ze chociaz znam sposob - nie wolno mi o nim mowic. piszesz, ze lekarze mysla tylko o nie szkodzeniu sobie samym - wiekszosc moich kolegow jest swiecie przekonanych, ze DO zabija. i nie docieraja do nich zadne argumenty oprocz wspomnienej wyzej EBM. co do nie szkodzenia sobie - dla mnie wizja pozbawienia prawa wykonywania zawodu jest troche przerazajaca - chyba, ze zapewnisz mi mozliwosc pracy w innym zawodzie, w co watpie.
pozdrawiam
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #134 : 2006-11-08, 10:39:15 »

Jest wielu lekarzy optymalnych ,ktorzy nie wzieli sie z kosmosu tylko pokonczyli studia .Pewnie tez kiedys pracowali w jakichs placowkach sluzby zdrowia i jednak zrezygnowali.Skoro skonczylas studia medyczne ,masz przekonanie ze Do leczy ,to ja bym sie zastanawiala ,czy nie zaczac sie szkolic w tym kierunku.Dlaczego maja cie pozbywac prawa wykonywania zawodu?Tak jak pisze ,sa lekarze (nie samozwancy)optymalni ,ktorzy sa po studiach medycznych.Zreszta ja napisalam ogolnie .Nie pisalam do Ciebie wprost.Nie pisalas ,ze jestes lekarzem ,a ja nie jestem wizjonerem ,zeby o tym od razu wiedziec .Zreszta tez mialam kontakt ze szkola medyczna i praktyki w szpitalach i cos niecos wiem o lekarzach i o sluzbie zdrowia,a tak w ogole ,przeciez widac golym okiem ,co sie dzieje z ta nasza sluzba zdr.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #135 : 2006-11-08, 10:45:29 »

A tak mi sie jeszcze cos wydaje ,ze ten "nasz" Brufordzik ,tez jest przekonany ,co do ZO  Very Happy ,a moze nawet juz ma jakis staz na ZO .Rano zjada na sniadanko jajecznice na boczku ,potem do pracy zabiera sobie jakis chlebek optymalny z pasztetowką i zajada ukradkiem ,azeby go koledzy z pracy nie zauwazyli.  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #136 : 2006-11-08, 13:58:28 »

Najwazniejsze sa intencje  Razz .Szydlo zawsze wyjdzie z worka Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #137 : 2006-11-15, 16:18:02 »

A tak mi sie jeszcze cos wydaje ,ze ten "nasz" Brufordzik ,tez jest przekonany ,co do ZO  Very Happy ,a moze nawet juz ma jakis staz na ZO .Rano zjada na sniadanko jajecznice na boczku ,potem do pracy zabiera sobie jakis chlebek optymalny z pasztetowką i zajada ukradkiem ,azeby go koledzy z pracy nie zauwazyli.  Laughing  Laughing  Laughing
A nawet nie mów!!! Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #138 : 2007-01-03, 13:30:28 »

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #139 : 2007-01-03, 14:26:12 »

 Very Happy ROTFL  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.