forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:46:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie są ci dobrzy lekarze?  (Przeczytany 107228 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #20 : 2006-10-22, 19:40:10 »

Jesli ktos jest w posiadaniu Biblii,najmadrzejszej ksiegi jaka znam ,to polecam List do Filipian 4 rozdzial 6 i 7 werset. Filipian 4:6,7 .Naprawde piekne slowa sa tam zapisane.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #21 : 2006-10-22, 19:49:02 »




Tak.Właściwie to jakby większość kolegów "po fachu" naszej drogiej "doktor Ewy" wzięła z niej przykład, to kto wie, czy nie doczekamy takich czasów ,że nie będzie kogo leczyć Laughing
Cytuj
Markos -dobrze jest nieraz pomarzyc.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #22 : 2006-10-22, 20:29:34 »

Elmo,
doskonały fragment.
To coś na kształt o ptakach/liliach, które nie muszą o siebie dbać.
O ileż cenni jesteśmy My.
Markos, chyba sie pogubiłam (a chleba nie jadłam). Ja zarabiam w dziale ekonomia, wiecej lekarzy idzie w moje ślady.
Pacjenci są zdrowi i Wszyscy Są szczęśliwi! Tak ma być? Chyba tak.
Ale i tak i tak między 7:20 a 7:33 na innym forum gafę szczeliłam...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #23 : 2006-10-23, 19:39:57 »

aaaaaaaaaa, przypomnialo mi sie  Very Happy .Znam dwoch dobrych lekarzy  Very Happy .Jeden to doktor z alpejskiej wioski ,a drugi to doktor Burski,ktory jest z pacjetem na dobre i na zle.Widac ,ze ci dwaj lekarze mysla o swoich pacjetach ,nawet wtedy ,gdy juz sa po pracy w domu ,to dyskutuja i przezywaja kazdy przypadek i sa na kazde zawolanie chorego.Jak mona bylo zapomniec o tych lekarzach!No to tyle .Pozdrawiam.
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #24 : 2006-10-24, 10:58:43 »

1. Lekarz "smutny" to dobry lekarz. Pacjent też ma być smutny. Weseli nie są chorzy lub nie potrzebują lekarza, a wesoły lekarz nie nadaje się do leczenia (przyjmowania pacjentów).
2. Materialiści mają dużo siły by iść przed siebie i robić to na co mają ochotę, czyli robić biznes lub władać. Im na niczym nie zależy bo mają tę moc i nikogo się nie boją, ale za to sami wpadają we własne sidła. Materializm do niczego nie prowadzi. To jest ślepota. Świat widziany oczyma materialisty to tylko moc robienia szmalu i eliminowania wszelkich trudności stających na drodze do tego. Tak samo jest z władzą.
3. Życie to pas wyborów. Są przyczyny i skutki. Ludzie odrzucają i akceptują. Są przyczyny i będzie skutek tego wyboru (przyczyna). Ktoś zaakceptuje jedną rzecz, ktoś inny ją odrzuci. Równie dobrze możemy się powyrzynać nawzajem jeśli tego będziemy chcieli. Będzie przyczyna i skutek. Nasz wybór. Inny z kolei nie będzie chciał walczyć i pójdzie gdzie indziej. Jego wybór. Mnie nie obchodzi to co ktoś robi, bo to jego wybór i mój też. Każdy ma prawo mówienia i robienia tego na co ma w danej chwili ochotę. Wybór każdego indywidualnie. W każdym minionym pokoleniu ludzie dokonywali zawsze wyborów. Odrzucali i akceptowali. To na co ich było w danej chwili stać. Nie znali tego co teraz jest. Więc nie mogli wybrać jakiegoś samochodu. Wybierali to co było kiedyś do dyspozycji. Tzn mogli też nie zgodzić się na to co było do dyspozycji. To też wybór. Ja obecnie wybieram Kwaśniewskiego. Mój wybór. Jest przyczyna i będzie skutek. Czy ktoś uwierzy komuś to też jest wybór, jest przyczyna i będzie skutek. Nie uwierzy tak samo. Twój wybór, mój wybór. Jest przyczyna i będzie skutek.
Zapisane
markos
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #25 : 2006-10-25, 16:28:33 »

Jak to się pięknie złożyło na zakończenie naszej pogawędki:


http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7649
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #26 : 2006-10-25, 17:15:06 »

Cytuj
W Europie rejestracja błędów lekarskich jest coraz powszechniejsza. W USA pomyłki rozpatruje się na łamach literatury specjalistycznej i są one przedmiotem studiów naukowych. Wszystko po to, aby uniknąć ich w przyszłości. A u nas? Przede wszystkim, nawet jeśli poszkodowany zdecyduje się na dochodzenie swoich praw przed sądem, a decyduje się na to znikomy odsetek poszkodowanych, to automatycznie trafia na opór. Mówiąc eufemistycznie, nikt nie potrafi kryć swoich tak jak lekarze. Stąd to odsyłanie od jednego specjalisty do drugiego - a pamiętajmy, że biegłymi w sprawach też są lekarze. Ze strony prawników nagminne jest przeciąganie procesów albo - to najczęściej - umarzanie postępowania. Na dodatek nie każdy poszkodowany dożywa do sprawy. Wyroki, o ile do nich dochodzi, są zazwyczaj niskie.

To chyba nie jest z Nexusa?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #27 : 2006-10-30, 10:10:38 »

Cytuj
W Europie rejestracja błędów lekarskich jest coraz powszechniejsza. W USA pomyłki rozpatruje się na łamach literatury specjalistycznej i są one przedmiotem studiów naukowych. Wszystko po to, aby uniknąć ich w przyszłości. A u nas? Przede wszystkim, nawet jeśli poszkodowany zdecyduje się na dochodzenie swoich praw przed sądem, a decyduje się na to znikomy odsetek poszkodowanych, to automatycznie trafia na opór. Mówiąc eufemistycznie, nikt nie potrafi kryć swoich tak jak lekarze. Stąd to odsyłanie od jednego specjalisty do drugiego - a pamiętajmy, że biegłymi w sprawach też są lekarze. Ze strony prawników nagminne jest przeciąganie procesów albo - to najczęściej - umarzanie postępowania. Na dodatek nie każdy poszkodowany dożywa do sprawy. Wyroki, o ile do nich dochodzi, są zazwyczaj niskie.

To chyba nie jest z Nexusa?

Prawie Very Happy Twisted Evil
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #28 : 2006-10-30, 10:24:52 »

No ,Bruforrd chyba nie zaprzeczysz ,ze co niektorzy lekarze partacza swoja robote ,a tym samym pacjeci padaja ofiara ich pomylek,sama padlabym taka ofiara ,ale dzieki Bogu w pore sie ocknelam.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #29 : 2006-10-30, 10:34:22 »

No ,Bruforrd chyba nie zaprzeczysz ,ze co niektorzy lekarze partacza swoja robote ,a tym samym pacjeci padaja ofiara ich pomylek,sama padlabym taka ofiara ,ale dzieki Bogu w pore sie ocknelam.
Nie zaprzeczę. A jeśli idzie o opisywany przez Ciebie casus to chyba padłabyś ofiarą pielęgniarki raczej. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #30 : 2006-10-30, 10:43:55 »

Pielegniarki??  Shocked Doprawdy??  Shocked  .Czy to pielegniarka decyduje jaka ma podac pacjetowi krew? Czy to pielegniarka wypisuje wypis ze szpitala? Gdzie sa w tym momencie lekarze?  Shocked A krzyzowanie krwi przed podaniem jej pacjetowi??? Mam Rh -  ,podawano mi Rh+ ,dlaczego?? Bo akurat pielegniarka miala taka krew pod reką  Shocked  Evil or Very Mad
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #31 : 2006-10-30, 10:49:42 »

Pielegniarki??  Shocked Doprawdy??  Shocked  .Czy to pielegniarka decyduje jaka ma podac pacjetowi krew? Czy to pielegniarka wypisuje wypis ze szpitala? Gdzie sa w tym momencie lekarze?  Shocked A krzyzowanie krwi przed podaniem jej pacjetowi??? Mam Rh -  ,podawano mi Rh+ ,dlaczego?? Bo akurat pielegniarka miala taka krew pod reką  Shocked  Evil or Very Mad

1.Skąd wiesz , że krew nie była krzyżowana?Tak z pustej ciekawości pytam Very Happy
2.Co tonaczy miała pod ręką? Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #32 : 2006-10-30, 10:54:57 »

Taaa ,lekarze umieja leczyc np .anigine przepisujac antybiotyk o szerokim spektrum dzialania  Laughing Przyznaje ,ze podanie antybiotyku bywa czasem konieczne ,a co do innych chorob ,to czlowiek jedynie sluzy jako krolik doswiadczalny.A potem wychodzi szydlo z worka czasem zaraz a czasem po latach.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #33 : 2006-10-30, 11:00:15 »

No to ty mi Brufordzie odpowiedz ,co sie robi z krwia przed podaniem ja pacjetowi? Czemu mi podawano Rh+ ? jak mam Rh- ,bo tak zlecil lekarz?  Shocked Wiadomo mi ,ze przed podaniem krwi pacjetowi krzyzuje sie ja .To jestem bardzo ciekawa jaki wyszedl wynik tej krzyzowki Rh- z Rh+ ? Czy taki wynik mogl eliminowac podanie krwi nieprawidlowej dla mnie ? Czy to badanie nie mialo wiekszego znaczenia dla czynnika Rh.Odpowiedz mi na to pytanie ,bo ja sie na tym nie znam .
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #34 : 2006-10-30, 11:12:19 »

No to ty mi Brufordzie odpowiedz ,co sie robi z krwia przed podaniem ja pacjetowi? Czemu mi podawano Rh+ ? jak mam Rh- ,bo tak zlecil lekarz?  Shocked Wiadomo mi ,ze przed podaniem krwi pacjetowi krzyzuje sie ja .To jestem bardzo ciekawa jaki wyszedl wynik tej krzyzowki Rh- z Rh+ ? Czy taki wynik mogl eliminowac podanie krwi nieprawidlowej dla mnie ? Czy to badanie nie mialo wiekszego znaczenia dla czynnika Rh.Odpowiedz mi na to pytanie ,bo ja sie na tym nie znam .

1Taa, anginę te cholery leczą antybiotykami o szerokim spektrum..., to bandyci Twisted Evil.A trzeba by tak jak  dr Queen Very Happy.Najlepiej byłoby tak anginy leczyć jak nasze prababcie --- naturalnie Very Happy.
2. Jesteś przekonan przecież , że uratowałaś się przed błędem lekarskim więc napisz o podstawach -ską wiesz że krwi nie krzyżowano?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #35 : 2006-10-30, 11:16:14 »

Przyznaje ci racje Bruford ,w szpitalu mozna pasc ofiara lekarzy jak i pielegniarek.Jest to ....jak by to okreslic......zespol medyczny ,wspolpracujacy ze soba na korzysc pacjeta  Rolling Eyes   Twisted Evil
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #36 : 2006-10-30, 11:21:53 »

Bruford ? a gdzie ja napisalam ,ze jej nie krzyzowali? Ja dalam znak zapytania .Przeczytaj jeszcze raz moj post.Nie odkrecaj kota ogonem i nie odpowiedziales mi na pytanie :
Cytuj
To jestem bardzo ciekawa jaki wyszedl wynik tej krzyzowki Rh- z Rh+ ? Czy taki wynik mogl eliminowac podanie krwi nieprawidlowej dla mnie ? Czy to badanie nie mialo wiekszego znaczenia dla czynnika Rh.Odpowiedz mi na to pytanie ,bo ja sie na tym nie znam . 
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #37 : 2006-10-30, 12:17:43 »

Bruford liczy ,liczy i doliczyc sie nie moze :
" To dopiero ! Od dziesieciu odjac zero?
Zebym mial przynajmniej krede!
Zaraz ,zaraz ...wiem juz...Jeden!
Nie ,nie jeden .Dziesiec chyba...
Ach ten Elmo ,wstretny Elmo!"  Laughing  Laughing  Laughing
cytat z wiersza ,troszke zmieniony  Laughing  Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #38 : 2006-10-30, 12:21:29 »

Bruford liczy ,liczy i doliczyc sie nie moze :
" To dopiero ! Od dziesieciu odjac zero?
Zebym mial przynajmniej krede!
Zaraz ,zaraz ...wiem juz...Jeden!
Nie ,nie jeden .Dziesiec chyba...
Ach ten Elmo ,wstretny Elmo!"  Laughing  Laughing  Laughing
cytat z wiersza ,troszke zmieniony  Laughing  Laughing

Wstrętny Bruford chce coś tam wyja
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #39 : 2006-10-30, 12:23:21 »

Wstrętny Bruford chce coś tam wyja

wyjaśniać ...po co skoro "wiadomo". Very Happy Mechanizm wydawania krwi w szpitalach i oznaczania próby z góry skreśla możliwości które tak "sprytnie" podejrzewasz.O wiele bardziej prawdopodobne jest , że pielęgniarka pomyliła "wyrka".
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.