forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2021-03-01, 05:02:44

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczy─ç spo┼╝ytych kalorii, natomiast nale┼╝y liczy─ç kalorie przy kupowaniu ┼╝ywno┼Ťci.
591043 wiadomoÂci w 4037 w▒tkach; wys│ane przez 31 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: zofijeczka
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Inny punkt widzenia
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Inny punkt widzenia  (Przeczytany 22829 razy)
Halina Ch.
GoŠ

Email
Odp: Inny punkt widzenia
« Odpowiedz #80 : 2007-05-13, 13:15:46 »

Tak. Ale przestałam mieć takie dni na długo przed tym jak dowiedziałam się w ogóle o istnieniu ŻO.

M

Chyba też Ci nie przyjdzie do głowy, że nie każdy 'umie sobie policzyć zwoje mózgowe'.
No...s─ů wyj─ůtki.
Tomkiewicz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #81 : 2007-05-13, 13:25:57 »

A na czym ma polega─ç umiej─Ötno┼Ť─ç "liczenia swych zwoj├│w m├│zgowych"  ?

Tomek
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #82 : 2007-05-13, 15:07:03 »

Halino ,prosz─Ö daj sobie spok├│j z Tomkiem.Przecie┼╝ widzisz jak jest zmanipulowany.Jeszcze 2 lata temu obwieszcza┼é ca┼éemu ┼Ťwiatu ,┼╝e najwieksi s─ů jego bliscy pisz─ůc mi─Ödzy innymi o swoich rodzicach ,a dwa lata p├│┼║niej obwieszcza wszem i wobec ,┼╝e jego rodzice to para frustrat├│w.
Widzisz ,┼╝e jego ┼╝ycie to jak chor─ůgiewka na wietrze.Strach pomy┼Ťle─ç ,co mo┼╝e robi─ç za kolejne dwa lata;podk┼éada─ç bomby w ko┼Ťcio┼éach  Confused  Shocked  Idea
Nabru┼║dzili sobie w ┼╝yciu, a teraz dorabiaj─ů do tego ideologi─Ö.
Hank
GoŠ

Email
« Odpowiedz #83 : 2007-05-13, 17:26:08 »

Halino ,prosz─Ö daj sobie spok├│j z Tomkiem.Przecie┼╝ widzisz jak jest zmanipulowany.Jeszcze 2 lata temu obwieszcza┼é ca┼éemu ┼Ťwiatu ,┼╝e najwieksi s─ů jego bliscy pisz─ůc mi─Ödzy innymi o swoich rodzicach ,a dwa lata p├│┼║niej obwieszcza wszem i wobec ,┼╝e jego rodzice to para frustrat├│w.
Widzisz ,┼╝e jego ┼╝ycie to jak chor─ůgiewka na wietrze.Strach pomy┼Ťle─ç ,co mo┼╝e robi─ç za kolejne dwa lata;podk┼éada─ç bomby w ko┼Ťcio┼éach  Confused  Shocked  Idea
Nabru┼║dzili sobie w ┼╝yciu, a teraz dorabiaj─ů do tego ideologi─Ö.
Kobieto, twoje posty na tym forum s─ů po prostu ┼╝enuj─ůce. Je┼Ťli nie potrafisz dyskutowa─ç na rzeczowe argumenty,a tylko rzucasz kalumnie i stosujesz argumentacj─Ö ad personam to jest to po prostu ┼Ťwiadectwo bezbrze┼╝nej n─Ödzy intelektualnej. Spr├│buj znale┼Ť─ç sobie jaki┼Ť inny spos├│b na danie upustu swoim frustracjom i problemom emocjonalnym. Na razie wi─Ökszo┼Ť─ç twoich post├│w jest nie do odr├│┼╝nienia od za┼Ťmiecaj─ůcego internet spamu.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #84 : 2007-05-13, 18:07:51 »

Hank gdyby┼Ť wiedzia┼é , ile pracy w┼éo┼╝y┼éam w znalezienie przyczyn zachowania Tomka i Marishki ,a zw┼éaszcza jej ,to by┼Ť si─Ö przerazi┼é.
Dlaczego jeszcze 2 lata temu Tomek kocha┼é matk─Ö ,braci i siostr─Ö a dzi┼Ť ich nienawidzi ,a na dodatek namawia do nienawidzenia rodzic├│w innych Forumowicz├│w.?
I dlaczego Marishka non stop spamowa┼éa mi gg i maila ,przesy┼éa┼éa mi informacje o nienawi┼Ťci do rodzic├│w?Jaki mia┼éa cel?

Nie interesowali by mnie oni w og├│le ,gdyby tego nie robili.Zainteresowali mnie tym natarczywym spamowaniem mojej skrzynki mailowej.

Mnie ┼éatwo oceni─ç;jestem g┼éupi─ů o bezbrze┼╝nej n─Ödzy intelektualnej kobiet─ů i ok. Twoja sprawa.
Tak mnie widzisz ,masz do tego prawo .
Natomiast widać w Twojej postawie totalny konformizm ,bo nie chcesz a może nie potrafisz wyobrazić sobie motywów działania Tomkiewiczów.
Dodam jeszcze od siebie ,ze konformizm jeszcze nikomu nie wyszedł na zdrowie.
Pozdrawiam.
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #85 : 2007-05-13, 18:26:15 »

........ Jak ja spotykam si─Ö z ludzmi z innymi wyznaniami to sobie rozmawiamy.
Ale nigdy nie przekonujemy si─Ö nawzajem i nie szydzimy z innych my┼Ťl─ůcych inaczej..........

Witajcie
To co napisala  fewa jest wyjatkowo sympatyczne !!!
Bylo by wspaniale, gdyby ludzie starali sie tak do tego podejsc.

Ale "zaslepienie religijne" niesie smierc i zniszczenie !!!! doslownie !!!!!,
Ludzie zamiast rozmawiac i weselic sie ze swoimi "basnio-legendami"
niszcza sie i zabijaja,  jak "szalency, a "talibowie" kwicza, ze to szatany i inne gady.

I ja wam powiem kto jest winny, to nie religie(i ciemne moce) ale "talibowie" wszelkiej masci.
Te cyniczne su.....ny, podjudzaja, manipuluja i napuszczaja  "owieczki" na siebie.
I "owieczki" zamieniaja sie w bezwzgledne bestie.

Jesli "owieczki" pod wplywem "talibow" sa zdolne do odrazajacych zbrodni,
to jakim cudem maja byc zdolne do "myslenia" i wlasciwych obserwacji i reakcji,
 niezbednych w stosowaniu "medycyny-monolitu nauki i sztuki".

Osobiscie pisze na ten temat, tylko dletego, ze  "MYSLENIE" to absolutny fundament
"Long Life" (zdrowia i dlugiego zycia)!!!!, tylko i wylacznie, gdy prawidlowo zastosujemy "OBSERWACJE"
i  dostosujemy do tego, swoje "REAKCJE"
. Very Happy
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #86 : 2007-05-13, 18:26:54 »

Jeszcze jedno;Nie dziwi─Ö sie Twojej postawy wobec mnie ,bo Ty jeste┼Ť mi┼éo┼Ťnikiem Dawkinsa ,a ja nie; i st─ůd ten wybuch agresji wobec moje osoby.
Nie jestem osob─ů ,kt├│ra daje sob─ů manipulowa─ç i dlatego mog─Ö kogo┼Ť takiego jak Ty czy Tomka i Marishk─Ö  denerwowa─ç.
Dziękuję ,skończyłam...

elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #87 : 2007-05-13, 18:41:23 »

Grizzly ,cho─çby┼Ť nie wiem jak si─Ö stara┼é (a kiepsko sie starasz) ,to nie udowodnisz mi ,┼╝e tzw."Taliban" jest gorszy od system├│w ateistycznych.
Z reszt─ů historia ┼Ťwiata udowodni┼éa ,ze takie idee ,to mrzonki i w imi─Ö wolno┼Ťci zniewalaj─ů tylko ca┼ée narody.
Tak to sie jako┼Ť dziwnie sk┼éada.
Tomkiewicz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #88 : 2007-05-15, 16:02:56 »

Merytoryczna kontynuacja dyskusji:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5378

M
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #89 : 2007-05-15, 16:26:19 »

Autor tekstu: Dan Gardner; Oryginał: www.racjonalista.pl/kk.php/s,5378
 za┼Ť najpot─Ö┼╝niejszy cz┼éowiek na ziemi uwa┼╝a, ┼╝e ma gor─ůc─ů lini─Ö do Boga, a elektorat, kt├│ry da┼é mu w┼éadz─Ö,(kon.cyt.)

Kogo autor mia┼é na my┼Ťli? Wiecie?
Tomkiewicz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #90 : 2007-05-30, 14:26:22 »

Do┼Ť─ç obszerny fragment pierwszego rozdzia┼éu omawianej w tym w─ůtku ksi─ů┼╝ki:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,5390

M
Tymon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #91 : 2007-05-30, 14:58:29 »

Ciekawe... Odnosz─Ö nieodparte wra┼╝enie, ┼╝e ludzie, kt├│rzy uprawiaj─ů takie w pewnym sensie osobiste polemiki, a cz─Östo dopisuj─ů do nich jeszcze swoj─ů w┼éasn─ů ideologi─Ö, maj─ů co┼Ť na sumieniu (w sensie "z┼éamania" tzw. podstawowych zasad - oczywi┼Ťcie w sensie jak najbardziej subiektywnym). Jest takie powiedzenie, wed┼éug kt├│rego nie mo┼╝na z┼éama─ç zasad etycznych, mo┼╝na jedynie z┼éama─ç siebie przeciwko tym┼╝e zasadom.
Tak mi się skojarzyło.
Tomkiewicz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #92 : 2007-06-06, 14:07:11 »

elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #93 : 2007-06-06, 14:12:20 »

O! W┼éa┼Ťnie mia┼éam Wam pisa─ç ,┼╝eby┼Ťcie wkleili co┼Ť o Dawkinsie.A tu taka niespodzianka !  Smile Chyba wiele nas ┼é─ůczy  Smile telepatia czy co?  Shocked  Smile
Jeste┼Ťcie spe┼énieniem moich marze┼ä  Smile .
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #94 : 2007-06-06, 14:29:44 »

Jakie┼╝ to urocze;utarta ┼Ťcie┼╝ka;najpierw nagonka na ksi─Ö┼╝y a potem wierny i poczciwy Pan Dawkins ze swoj─ů ┼Ťwit─ů  Cool
Joela
GoŠ

Email
« Odpowiedz #95 : 2007-06-06, 18:31:01 »

Jakie┼╝ to urocze;utarta ┼Ťcie┼╝ka;najpierw nagonka na ksi─Ö┼╝y a potem wierny i poczciwy Pan Dawkins ze swoj─ů ┼Ťwit─ů  Cool

Elmo co to z tym Dowkinsem ?
dlaczego  tyle uwagi sie na nim skupia ? rozdaje cos zadarmo - czy jak?
fewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #96 : 2007-06-06, 18:35:30 »

Jakie┼╝ to urocze;utarta ¶cie┼╝ka;najpierw nagonka na ksi─Ö┼╝y a potem wierny i poczciwy Pan Dawkins ze swoj± ¶wit± Cool

dlaczego tyle uwagi sie na nim skupia ? rozdaje cos zadarmo - czy jak?
E tam rozdaje, robi ludziom wod─Ö zm├│zgu Laughing
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #97 : 2007-06-06, 18:38:05 »

No wiesz ,pan Dawkins ma swoj─ů ┼Ťwit─Ö  Laughing ,swoich "wyznawc├│w".Np. utar┼éo si─Ö tu na Forum ,┼╝e Marishka wkleja co┼Ť o ksi─Ö┼╝ach,a zaraz co┼Ť o Dawkinsie  Very Happy
Widz─Ö ,┼╝e z tego si─Ö zrobi┼éa pewnego rodzaju tradycja  Smile .
Je┼Ťli chcesz wiedzie─ç wi─Öcej o tym panu ,musisz wiedz─Ö czerpa─ç u ┼║r├│d┼éa  Cool
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #98 : 2007-06-06, 21:50:01 »

"zaslepienie religijne" niesie smierc i zniszczenie !!!! doslownie !!!!!,

Hmm. Też dzisiaj usłyszałam, że ...religia to ...interes.
Interes=wpływy/władza itd.
Rudka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #99 : 2007-06-07, 00:54:59 »

Bo to nie tylko słychac -ale widac i czuć -
    Pytanie tylko dlaczego ludzie kochaj─ů byc zniewoleni ,uzaleznieni
przestraszeni.
    Czyzby schizofremia to nasza pramatka

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.