forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-11-14, 14:34:16

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
541092 wiadomoÂci w 3979 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Apollo1976
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna  (Przeczytany 202665 razy)
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #540 : 2010-08-27, 14:14:06 »

Strasznie si─Ö wzruszy┼éem czytaj─ůc ten tekst, bo wreszcie Bartu┼Ť b─Ödzie pe┼énoprawnym cz┼éonkiem Komuny Chrze┼Ťcija┼äskiej!
GRATULACJE!!!

No, wiara, nadzieja i mi┼éo┼Ťc to uniwersalne sprawy jak doro┼Ťnie sam wybierze czy chce by─ç w tej czy w innej komunie. Smile

Ja podobnie jak mnie nie ucz─Ö ┼Ťlepej wiary w Boga czy inne zjawiska.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #541 : 2010-08-27, 14:17:35 »

Pani Sylwio,

chcia┼éam ten tekst przes┼éa─ç kole┼╝ance pod francusk─ů granic─Ö, kt├│rej znajoma ma autystycznego synka, ale pod linkiem jest jedynie zajawka. Ca┼éego Pani nie ma?

poza wst─Öpem Pana Witolda m├│j tekst to sa moje posty z w─ůtku o Bartku oraz dyskusje z innymi u┼╝ytkownikami forum , w tym drug─ů mam─ů, kt├│ra zacz─Ö┼éa t─Ö diet─Ö. Mo┼╝na wi─Öc jak kto┼Ť chce kupi─ç Pradnik a mo┼╝na sobie przeczyta─ç w wolnej chwili forum. Co kto woli. Ja sie ciesz─Ö bo mam nadziej─Ö, ┼╝e mo┼╝e dotrze to do kogos bez internetu.

Jak otrzymam Optymalnik to przesl─Ö Pani ten artyku┼é, Pani Tereso, skontaktuj─Ö sie z Pani─ů.

Pozdrawiam.Sylwia
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #542 : 2010-08-27, 14:21:23 »

Sylwio, tak bardzo si─Ö ciesz─Ö z post─Öp├│w Twojego Bartka . Jakie wielkie ma szcz─Ö┼Ťcie ┬áposiadaj─ůc TAKICH RODZIC├ôW

A ty gwidonku nie ironizuj, Jarmołowicz wyszedł poza ciasne ramy forum i to zasługuje na nasze uznanie.
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 51799

« Odpowiedz #543 : 2010-08-27, 14:42:06 »

Tylko, ┼╝e ironia pana Jarmo┼éowicza w stosunku do dr. Kwa┼Ťniewskiego i w og├│le do DO jest chyba jeszcze bardziej niestosowna. Tym bardziej, ┼╝e pan Witold sam wyreperowa┼é sobie zdrowie na DO, a teraz "ulepszon─ů" Diet─Ö Optymaln─ů rozpowszechnia pod swoim szyldem..

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #544 : 2010-08-27, 14:47:26 »

A widzia┼é ktokolwiek tego Ja┼Ťnie Wielmo┼╝nego na oczy?
Bo jako┼Ť ja nigdy nie mia┼éem okazji ogl─ůda─ç Jarmo┼éowicza, nawet na zdj─Öciu w Internecie.
Czy to nie dziwne?
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #545 : 2010-08-27, 16:53:25 »

Pani Sylwio, dzi─Öki.
zeto555
GoŠ

Email
« Odpowiedz #546 : 2010-08-27, 16:55:06 »

Jarmolowicz to typowy gosc, ktory sie winduje na cudzych plecach.
sylwiazłodzi
GoŠ

Email
« Odpowiedz #547 : 2010-08-27, 21:05:24 »

Co do wygl─ůdu Pana Witolda  to co za problem. Wielu by┼éo i pewnie mia┼éo okazj─Ö widzie─ç , mo┼╝e zrobi─ç zdj─Öcie. To nie miejsce na takiej moje wynu┼╝enia, wi─Öc eufemistycznie powiem, ┼╝e nawet ta dzisiejsza  sytuacja ju┼╝ mnie wiele nauczy┼éa.

My┼Ťl─Ö, ┼╝e czasami nawet ja za szybko co┼Ť m├│wi─Ö(pisz─Ö) . No dobra. To tyle.

W Empiku ju┼╝ dzi┼Ť jest Poradnik bo kupi┼éam. Pani Tereso napisze do Pani email za chwil─Ö.

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #548 : 2010-08-28, 07:34:54 »

Jarmolowicz to typowy gosc, ktory sie winduje na cudzych plecach.

A gdzie on si─Ö winduje?
Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #549 : 2010-08-28, 12:30:29 »

Tylko, ┼╝e ironia pana Jarmo┼éowicza w stosunku do dr. Kwa┼Ťniewskiego i w og├│le do DO jest chyba jeszcze bardziej niestosowna. Tym bardziej, ┼╝e pan Witold sam wyreperowa┼é sobie zdrowie na DO, a teraz "ulepszon─ů" Diet─Ö Optymaln─ů rozpowszechnia pod swoim szyldem..
To jest post─Öp je┼╝eli kto┼Ť ulepsza dokonania poprzednika. Tak by┼éo, jest i b─Ödzie w ka┼╝dej dziedzinie.
renia
Hero Member

« Odpowiedz #550 : 2010-08-28, 12:49:52 »

Nie w ka┼╝dej. Np. matematyka i biochemia jest niezmienna.

renia
Hero Member

« Odpowiedz #551 : 2010-08-28, 13:04:39 »

Nie jestem przeciwna stosowaniu innych terapii ┼é─ůcznie z DO. Ale zmieniona Dieta Optymalna, to ju┼╝ nie jest DO.

Halina Ch.
GoŠ

Email
« Odpowiedz #552 : 2010-08-29, 09:13:07 »

Nie w ka┼╝dej. Np. matematyka i biochemia jest niezmienna.
W poprzednim wieku o wiele mniej wiedziano o biochemi, a jeszcze ile reakckcji przed nami do odkrycia.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #553 : 2010-08-29, 09:45:18 »

Ale o ile ludzie byli zdrowsi!
Wyci─ůganie wniosk├│w z cudzych wniosk├│w jest daleko bardziej gro┼║ne czasami, ni┼╝ samo cytowanie.
Iga
GoŠ

Email
« Odpowiedz #554 : 2010-08-29, 10:06:41 »

Dlatego bior─ůc pod uwag─Ö cudze wnioski ,trzeba wszystko zlogarytmowa─ç,a potem jeszcze podzieli─ç przez 10 .
renia
Hero Member

« Odpowiedz #555 : 2010-08-29, 10:14:58 »

A widzia┼é ktokolwiek tego Ja┼Ťnie Wielmo┼╝nego na oczy?
Bo jako┼Ť ja nigdy nie mia┼éem okazji ogl─ůda─ç Jarmo┼éowicza, nawet na zdj─Öciu w Internecie.
Czy to nie dziwne?

Ostatnio go widziano w Zakopanem.. Cool  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=a5Y-Dk72S5s&feature=related

WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #556 : 2010-08-29, 10:19:50 »

Dlatego bior─ůc pod uwag─Ö cudze wnioski ,trzeba wszystko zlogarytmowa─ç,a potem jeszcze podzieli─ç przez 10 .

Przykład z LC-piaskownicy:
wyrwany cytat z ca┼éo┼Ťci: ┬á"Cz┼éowiek doros┼éy potrzebuje go bardzo niewiele. 30-50 gram├│w na dob─Ö. W chorobach, przy kt├│rych wyst─Öpuj─ů widoczne niedobory bia┼éka mo┼╝na pocz─ůtkowo zwi─Ökszy─ç jego spo┼╝ycie do 100-130 gram├│w na dob─Ö." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Na tej podstawie jaki┼Ť dure┼ä krzyknie w necie, ┼╝e "Kwa┼Ťniewski zaleca 30g", jaki┼Ť inny dure┼ä nie czytaj─ůc tre┼Ťci orygina┼éu, a wolne wnioski poprzedniego durnia, zaczyna g┼éodowa─ç, bo przecie┼╝ "Kwa┼Ťniewski zaleca 30g", a p├│┼║niej si─Ö okazuje, ┼╝e "Kwa┼Ťniewski si─Ö myli" i tak to dzia┼éa w┼Ťr├│d durni├│w. ┬áLaughing
zeto555
GoŠ

Email
« Odpowiedz #557 : 2010-08-29, 12:31:30 »

To jest post─Öp je┼╝eli kto┼Ť ulepsza dokonania poprzednika. Tak by┼éo, jest i b─Ödzie w ka┼╝dej dziedzinie.

To nie jest zaden postep - mozna zmieniac diete wg. wlasnej wiedzy, ale nie mozna tego robic opluwajac baze wyjsciowa, jaka byla dla niego DD.

zeto555
GoŠ

Email
« Odpowiedz #558 : 2010-08-29, 12:37:30 »

Przykład z LC-piaskownicy:
wyrwany cytat z ca┼éo┼Ťci: ┬á"Cz┼éowiek doros┼éy potrzebuje go bardzo niewiele. 30-50 gram├│w na dob─Ö. W chorobach, przy kt├│rych wyst─Öpuj─ů widoczne niedobory bia┼éka mo┼╝na pocz─ůtkowo zwi─Ökszy─ç jego spo┼╝ycie do 100-130 gram├│w na dob─Ö." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Na tej podstawie jaki┼Ť dure┼ä krzyknie w necie, ┼╝e "Kwa┼Ťniewski zaleca 30g", jaki┼Ť inny dure┼ä nie czytaj─ůc tre┼Ťci orygina┼éu, a wolne wnioski poprzedniego durnia, zaczyna g┼éodowa─ç, bo przecie┼╝ "Kwa┼Ťniewski zaleca 30g", a p├│┼║niej si─Ö okazuje, ┼╝e "Kwa┼Ťniewski si─Ö myli" i tak to dzia┼éa w┼Ťr├│d durni├│w. ┬áLaughing
Wojciech - tu masz 100% racji. Wlasnie na tym polegaja razace bledy na DO.
Ludzie nie moga zrozumiec, ze kazdy organizm jest inny i troche inaczej potrzebuje, a OSZOLOMY CYTUJAC WLASNIE TO WYKORZYSTUJA.
Mam znajomego, ktory schudl na DO przez rok 47 kg, ale roztroil sobie organizm i nabawik sie roznych przypadlosci, bo powiedzieli mu ze na DO nie jada sie wegli.
Wlasnie teraz pracuje nad nim i poprawiam te bledy bo facet sie zalamal.
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #559 : 2010-08-29, 12:58:05 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
"Na koniec - nie wolno zapomina─ç, ┼╝e ka┼╝dy cz┼éowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzie─ç wszystkich reakcji organizmu. Po przej┼Ťciu na ┼╗ywienie Optymalne trzeba obserwowa─ç sw├│j organizm i w razie potrzeby przychodzi─ç mu z pomoc─ů, maj─ůc ca┼éy czas ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e pewne objawy niekorzystne — je┼Ťli w og├│le si─Ö pojawi─ů — spowodowane s─ů nie diet─ů jako tak─ů, ale b┼é─Ödami, kt├│re na pocz─ůtku mo┼╝emy pope┼énia─ç lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia. Nie ma takiego cz┼éowieka, kt├│remu prawid┼éowo i d┼éugotrwale stosowana dieta optymalna zaszkodzi┼éaby. Ja przynajmniej o takim nie s┼éysza┼éem."
Ale kto czyta do ko┼äca... 
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.