forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:12:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna  (Przeczytany 335666 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #540 : 2010-08-27, 14:14:06 »

Strasznie się wzruszyłem czytając ten tekst, bo wreszcie Bartuś będzie pełnoprawnym członkiem Komuny Chrześcijańskiej!
GRATULACJE!!!

No, wiara, nadzieja i miłośc to uniwersalne sprawy jak dorośnie sam wybierze czy chce być w tej czy w innej komunie. Smile

Ja podobnie jak mnie nie uczę ślepej wiary w Boga czy inne zjawiska.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #541 : 2010-08-27, 14:17:35 »

Pani Sylwio,

chciałam ten tekst przesłać koleżance pod francuską granicę, której znajoma ma autystycznego synka, ale pod linkiem jest jedynie zajawka. Całego Pani nie ma?

poza wstępem Pana Witolda mój tekst to sa moje posty z wątku o Bartku oraz dyskusje z innymi użytkownikami forum , w tym drugą mamą, która zaczęła tę dietę. Można więc jak ktoś chce kupić Pradnik a można sobie przeczytać w wolnej chwili forum. Co kto woli. Ja sie cieszę bo mam nadzieję, że może dotrze to do kogos bez internetu.

Jak otrzymam Optymalnik to przeslę Pani ten artykuł, Pani Tereso, skontaktuję sie z Panią.

Pozdrawiam.Sylwia
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #542 : 2010-08-27, 14:21:23 »

Sylwio, tak bardzo się cieszę z postępów Twojego Bartka . Jakie wielkie ma szczęście  posiadając TAKICH RODZICÓW

A ty gwidonku nie ironizuj, Jarmołowicz wyszedł poza ciasne ramy forum i to zasługuje na nasze uznanie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #543 : 2010-08-27, 14:42:06 »


Tylko, że ironia pana Jarmołowicza w stosunku do dr. Kwaśniewskiego i w ogóle do DO jest chyba jeszcze bardziej niestosowna. Tym bardziej, że pan Witold sam wyreperował sobie zdrowie na DO, a teraz "ulepszoną" Dietę Optymalną rozpowszechnia pod swoim szyldem..
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #544 : 2010-08-27, 14:47:26 »

A widział ktokolwiek tego Jaśnie Wielmożnego na oczy?
Bo jakoś ja nigdy nie miałem okazji oglądać Jarmołowicza, nawet na zdjęciu w Internecie.
Czy to nie dziwne?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #545 : 2010-08-27, 16:53:25 »

Pani Sylwio, dzięki.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #546 : 2010-08-27, 16:55:06 »

Jarmolowicz to typowy gosc, ktory sie winduje na cudzych plecach.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #547 : 2010-08-27, 21:05:24 »

Co do wyglądu Pana Witolda  to co za problem. Wielu było i pewnie miało okazję widzieć , może zrobić zdjęcie. To nie miejsce na takiej moje wynużenia, więc eufemistycznie powiem, że nawet ta dzisiejsza  sytuacja już mnie wiele nauczyła.

Myślę, że czasami nawet ja za szybko coś mówię(piszę) . No dobra. To tyle.

W Empiku już dziś jest Poradnik bo kupiłam. Pani Tereso napisze do Pani email za chwilę.

Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #548 : 2010-08-28, 07:34:54 »

Jarmolowicz to typowy gosc, ktory sie winduje na cudzych plecach.

A gdzie on się winduje?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #549 : 2010-08-28, 12:30:29 »


Tylko, że ironia pana Jarmołowicza w stosunku do dr. Kwaśniewskiego i w ogóle do DO jest chyba jeszcze bardziej niestosowna. Tym bardziej, że pan Witold sam wyreperował sobie zdrowie na DO, a teraz "ulepszoną" Dietę Optymalną rozpowszechnia pod swoim szyldem..
To jest postęp jeżeli ktoś ulepsza dokonania poprzednika. Tak było, jest i będzie w każdej dziedzinie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #550 : 2010-08-28, 12:49:52 »


Nie w każdej. Np. matematyka i biochemia jest niezmienna.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #551 : 2010-08-28, 13:04:39 »


Nie jestem przeciwna stosowaniu innych terapii łącznie z DO. Ale zmieniona Dieta Optymalna, to już nie jest DO.
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #552 : 2010-08-29, 09:13:07 »


Nie w każdej. Np. matematyka i biochemia jest niezmienna.
W poprzednim wieku o wiele mniej wiedziano o biochemi, a jeszcze ile reakckcji przed nami do odkrycia.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #553 : 2010-08-29, 09:45:18 »

Ale o ile ludzie byli zdrowsi!
Wyciąganie wniosków z cudzych wniosków jest daleko bardziej groźne czasami, niż samo cytowanie.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #554 : 2010-08-29, 10:06:41 »

Dlatego biorąc pod uwagę cudze wnioski ,trzeba wszystko zlogarytmować,a potem jeszcze podzielić przez 10 .
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #555 : 2010-08-29, 10:14:58 »

A widział ktokolwiek tego Jaśnie Wielmożnego na oczy?
Bo jakoś ja nigdy nie miałem okazji oglądać Jarmołowicza, nawet na zdjęciu w Internecie.
Czy to nie dziwne?

Ostatnio go widziano w Zakopanem.. Cool  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=a5Y-Dk72S5s&feature=related
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #556 : 2010-08-29, 10:19:50 »

Dlatego biorąc pod uwagę cudze wnioski ,trzeba wszystko zlogarytmować,a potem jeszcze podzielić przez 10 .

Przykład z LC-piaskownicy:
wyrwany cytat z całości:  "Człowiek dorosły potrzebuje go bardzo niewiele. 30-50 gramów na dobę. W chorobach, przy których występują widoczne niedobory białka można początkowo zwiększyć jego spożycie do 100-130 gramów na dobę." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Na tej podstawie jakiś dureń krzyknie w necie, że "Kwaśniewski zaleca 30g", jakiś inny dureń nie czytając treści oryginału, a wolne wnioski poprzedniego durnia, zaczyna głodować, bo przecież "Kwaśniewski zaleca 30g", a później się okazuje, że "Kwaśniewski się myli" i tak to działa wśród durniów.  Laughing
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #557 : 2010-08-29, 12:31:30 »


Tylko, że ironia pana Jarmołowicza w stosunku do dr. Kwaśniewskiego i w ogóle do DO jest chyba jeszcze bardziej niestosowna. Tym bardziej, że pan Witold sam wyreperował sobie zdrowie na DO, a teraz "ulepszoną" Dietę Optymalną rozpowszechnia pod swoim szyldem..
To jest postęp jeżeli ktoś ulepsza dokonania poprzednika. Tak było, jest i będzie w każdej dziedzinie.

To nie jest zaden postep - mozna zmieniac diete wg. wlasnej wiedzy, ale nie mozna tego robic opluwajac baze wyjsciowa, jaka byla dla niego DD.


Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #558 : 2010-08-29, 12:37:30 »

Dlatego biorąc pod uwagę cudze wnioski ,trzeba wszystko zlogarytmować,a potem jeszcze podzielić przez 10 .

Przykład z LC-piaskownicy:
wyrwany cytat z całości:  "Człowiek dorosły potrzebuje go bardzo niewiele. 30-50 gramów na dobę. W chorobach, przy których występują widoczne niedobory białka można początkowo zwiększyć jego spożycie do 100-130 gramów na dobę." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Na tej podstawie jakiś dureń krzyknie w necie, że "Kwaśniewski zaleca 30g", jakiś inny dureń nie czytając treści oryginału, a wolne wnioski poprzedniego durnia, zaczyna głodować, bo przecież "Kwaśniewski zaleca 30g", a później się okazuje, że "Kwaśniewski się myli" i tak to działa wśród durniów.  Laughing
Wojciech - tu masz 100% racji. Wlasnie na tym polegaja razace bledy na DO.
Ludzie nie moga zrozumiec, ze kazdy organizm jest inny i troche inaczej potrzebuje, a OSZOLOMY CYTUJAC WLASNIE TO WYKORZYSTUJA.
Mam znajomego, ktory schudl na DO przez rok 47 kg, ale roztroil sobie organizm i nabawik sie roznych przypadlosci, bo powiedzieli mu ze na DO nie jada sie wegli.
Wlasnie teraz pracuje nad nim i poprawiam te bledy bo facet sie zalamal.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Autyzm,ADHD itp. a Dieta optymalna
« Odpowiedz #559 : 2010-08-29, 12:58:05 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
"Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich reakcji organizmu. Po przejściu na Żywienie Optymalne trzeba obserwować swój organizm i w razie potrzeby przychodzić mu z pomocą, mając cały czas świadomość, że pewne objawy niekorzystne — jeśli w ogóle się pojawią — spowodowane są nie dietą jako taką, ale błędami, które na początku możemy popełniać lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia. Nie ma takiego człowieka, któremu prawidłowo i długotrwale stosowana dieta optymalna zaszkodziłaby. Ja przynajmniej o takim nie słyszałem."
Ale kto czyta do końca... 
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.