forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 11:51:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660311 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Kolej na mnie...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kolej na mnie...  (Przeczytany 17940 razy)
sails
Go


Email
Kolej na mnie...
« : 2006-11-14, 08:38:22 »

Czekałem z tym dość długo, ale do rzeczy.
Mam 39 lat. Zachorowałem na RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) latem 2004 roku.
Choroba wyniszcza fizycznie jak i psychicznie. Był czas, że w ogóle nie mogłem się poruszać.
Leczenie tradycyjne w tej chorobie to środki przeciwbólowe i przeciwzapalne, sterydy a w końcu chemia- jakieś wlewy. Miałem trzech lekarzy- w zasadzie ośrodki specjalistyczne- wszyscy o uznanych autorytetach- w tym światowych.
Po czterech miesiącach choroby zapisano mi słynny już Vioxx- mało po nim nie zszedłem z tego świata.
Oczywiście- nic nie leczyło- dawało tylko chwilową ulgę w cierpieniu.
Trudno opisać cierpienia psychiczne- krótko mówiąc mój świat powoli się walił, byłem przygotowany na najgorsze (rzs liże stawy kąsa serce). Zacząłem poszukiwać alternatywnych sposobów na moją chorobę i w ten sposób trafiłem na dietę optymalną.
Pojechałem do Centrum Żywienia do Jastrzębiej Góry. Tam ograniczono mi leki i nauczono jak się odżywiać optymalnie. Od tamtego czasu, tj dwa lata, jestem na diecie. Będąc pod stałą ale zdalną opieką doktora Macieja Garbienia z Wrocławia, doszedłem do całkowitego wyleczenia choroby. Nie pozostało z niej nic. Od roku nie wziąłem żadnego leku przeciwbólowego, w ogóle nic mi nie dolega- lekarza widzę po to, aby dostać skierowanie na badania, które musze mieć czy to do pracy, czy dla siebie dla kontroli. Oczywiście cholesterol to komin, ale z dobrymi proporcjami.
Zmieniło się wiele innych rzeczy w moim organiźmie, ale można o tym przeczytać w książkach Jana Kwaśniewskiego czy w listach tych, którym się udało. Nie kieruję tego postu do tyhc którzy wierzą ani do niedowiarków. Spełniam po prostu swój obowiązek wobec wszystkich tych, którzy mają nadzieję i chcą spróbować. Ci, którzy to zrobili i tak wiedza swoje.
Dziękuję Toan- owi za ten serwis- jestem z nim od początku i był on dla mnie naprawdę  ogromnym wsparciem, bo często optymalny pozostaje z problemami sam, jego metody postępowania i on sam są odrzucani przez lekarzy, rodzinę, znajomych. 

Pozdrawiam, Sławek.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #1 : 2006-11-14, 10:43:36 »

A czy byłby dostęp do dokumnetacji choroby?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #2 : 2006-11-14, 11:02:14 »

Widać Bruford prowadzi skrycie badania nad ZO ,zbiera dokumentacje  Very Happy ,cos tam kalkuluje  Very Happy , a nuż mu wyjdzie ,ze ZO leczy  Laughing  Laughing  Laughing  Twisted Evil .Toż to bedzie odkrycie   Shocked
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #3 : 2006-11-14, 12:34:16 »

A czy byłby dostęp do dokumnetacji choroby?
Bruford a po co!  Gdyby ktos napisal ze mu zaszkodzila DO to odpowiesz alez "oczywiscie" Najlepiej nie trac czasu i pedem do sklepu po "slonine i jaja" sprawdz to na swojej skorze Ja cie rozumiem ale ty opty raczej nie POZDRO i czeska wszy Laughing Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #4 : 2006-11-14, 13:34:54 »

Dziękuję Toan-owi za ten serwis- jestem z nim od początku i był on dla mnie naprawdę  ogromnym wsparciem, bo często optymalny pozostaje z problemami sam, jego metody postępowania i on sam są odrzucani przez lekarzy, rodzinę, znajomych. 

Sławku,
     Właśnie dla takich osób, które poszukiwały i poszukują w Internecie rzetelnej informacji (nie przeinaczeń i błędów) na temat Diety Optymalnej i Taty, postanowiłem poprowadzić to przedsięwzięcie. Cieszę się, że czas który tu poświęciłem dzięki takim ludziom jak Ty - nie został zmarnowany.
     Jast kilka osób, które odwiedzają ten serwis od początku jego istnienia, kilkoro z nich (nie wymieniam, bo nie wiem, czy sobie tego życzą - ale pamiętam!) udzialiło mi cennych rad "na starcie" za które serdecznie dziękuję. Cieszę się również z rosnących statystyk - bo to także jest oceną tego, co zaproponowałem zainteresowanym osobom tym Serwisem.


Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #5 : 2006-11-14, 16:03:11 »

A czy byłby dostęp do dokumnetacji choroby?
Bruford a po co!  Gdyby ktos napisal ze mu zaszkodzila DO to odpowiesz alez "oczywiscie"

I tyle zrozumiałeś? Very Happy.To mało trochę Very Happy
Zapisane
markos
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #6 : 2006-11-14, 18:00:17 »

Toan,nie możesz po prostu zbanować Bruforda?
Nie dość ,że po całych dniach w pracy mam do czynienia z osobnikami takiego pokroju to jeszcze tu musze czytać jakieś przytyki i brednie!
Może Bruford pochwali się ilu wyleczył pacjentów i z jakich dolegliwości,oczywiście wszyscy chetnie przeczytamy dołączoną dokumentację Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #7 : 2006-11-14, 18:52:56 »

...nie możesz po prostu zbanować Bruforda?

Nie, nie zbanuję Bruforda, bo przestrzega naszej początkowej umowy, choć czasem Go korci, ale rozumiem to, bo jest na tym Forum w trudnej sytuacji i dzielnie się trzyma!. Zresztą nie zauważam nikogo z aktywnych Użytkowników, kto zasługuje na banicję.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #8 : 2006-11-15, 08:34:51 »

Toan,nie możesz po prostu zbanować Bruforda?
Nie dość ,że po całych dniach w pracy mam do czynienia z osobnikami takiego pokroju


A może Ciebie zbanować za sformułowanie "osobniki takiego pokroju" , dośc chamskie trzeba przyznać? Twisted Evil
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #9 : 2006-11-15, 08:46:02 »

I do tego, Bruford jest tu od początku! Very Happy!, choć na dobre "rozkręcił" się gdzieś od pół roku Question.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #10 : 2006-11-15, 09:19:56 »

Dlaczego taki atak przypuściliście na Bruforda? Co złego w tym, ze pyta o dokumentacje choroby? Gdybym ja miała takie porównawcze badania, przesłałabym mu. Czy to źle, że pyta? Widocznie ma pytania. Od kiedy pytać, to grzech?

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #11 : 2006-11-15, 10:03:36 »

I do tego, Bruford...

 zamiast mi dołożyć, to razem z Szymonem stanęli w mojej obronie, gdy okazało się, że nie dość iż jestem stary komunista Rolling Eyes, to do tego nowy satanisata Wink - czy odwrotnie jakoś Shocked, bo tekst jest jakiś trudny do zrozumienia...
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #12 : 2006-11-15, 10:21:19 »

jakis czas temu ogladalem w tv  film o lekarzu chyba to byl austriacki odkryl on ze wynikiem zgonow kobiet rodzacych  , a umieraly one na zakazenie jest to ze lekarze nie utrzymywali nalezytej higieny prosto z sekcji zwlok szli odbierac porody nie umywszy nalezycie rak no ale chlopisko nie umial niestety wtedy udowodnic tego , a autorytety medyczne  zadaly dowodow i chlopisko musial odejsc w nieslawie i w ostatecznosci zwariowal . Bruford niestety ale przypominasz mi tych " profesorow" i co najwazniejsze to ze gdy ich zony rodzily to sami kazali odkazac rece no tak na wszelki wypadek  Confused Confused Confused
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #13 : 2006-11-15, 10:26:30 »

jakis czas temu ogladalem w tv 

To obejrzyj jeszcze raz.Nazywał się Semmelweiss.I udowodnił właśnie.Na koniec : let's face it---co to kogo obchodzi kogo Ci przypominam? Twisted Evil
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #14 : 2006-11-15, 10:27:31 »

Luton, zbyt pochopnie wnioskujesz raczej!. Proszę Was, aby nie odnosić się do osób, a do tematów. BARDZO PROSZĘ Exclamation
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #15 : 2006-11-15, 10:29:36 »

I do tego, Bruford...

 zamiast mi dołożyć, to razem z Szymonem

No , to miłe ogólnie jest ale , Toan , czy Ty czasem jakiegoś za dużego drinka z rana nie wypiłeś? Very Happy Bo jakoś tak Bruforda bronić?...to trochę nie jest en vogue Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #16 : 2006-11-15, 10:34:48 »

Staram się być tylko obiektywny.
Nigdy nie pijam alkoholu przed zachodem, a po - nie nadużywam...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #17 : 2006-11-15, 10:44:58 »

Staram się być tylko obiektywny.
Nigdy nie pijam alkoholu przed zachodem, a po - nie nadużywam...

OK Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #18 : 2006-11-15, 11:40:44 »

Ci profesorowie nie byli dociekliwi i ciekawi, tylko odrzucali wszystko, c dla niech nowe lub niezrozumiale
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #19 : 2006-11-15, 14:12:52 »

jakis czas temu ogladalem w tv 

To obejrzyj jeszcze raz.Nazywał się Semmelweiss.I udowodnił właśnie.Na koniec : let's face it---co to kogo obchodzi kogo Ci przypominam? Twisted Evil
  no tak to juz wiem z kim (czym ) mam do czynienia smutne ale prawdziwe brufonado tobie to jak napluja w oczy to i tak zapytasz czy jest dowod na to bo moze byc to deszcz.A poza tym wiem co ogladalem hehehe pozdr i hejka
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.