forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 16:19:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660500 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Kolej na mnie...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kolej na mnie...  (Przeczytany 17952 razy)
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #20 : 2006-11-15, 14:19:30 »

Luton, zbyt pochopnie wnioskujesz raczej!. Proszę Was, aby nie odnosić się do osób, a do tematów. BARDZO PROSZĘ Exclamation  no moze ale  licza sie intencje Laughing
Zapisane
markos
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #21 : 2006-11-15, 17:35:57 »

Bruford,co z tą dokumentacją?
Bardzo jestem ciekaw skuteczności leczenia w twoim wydaniu. Nie pochwalisz się?
Wtedy wszyscy twoi adwersarze nie będą mieli nic do powiedzenia,kuszące co?
Zapisane
sails
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #22 : 2006-11-15, 19:13:54 »

Do Buforda.
Dokumentacji nie prześlę, bo jest moja, prywatna. Nie znam Cię. Jeżeli jesteś lekarzem, to rozmawiaj z kolegą po fachu. Odnajdź doktora Macieja Garbienia i zapytaj o mnie. Będziecie mogli porozmawiać w sobie znanym języku. Pan doktor ma wiele innych takich przypadków jak ja, które sam prowadził, a niektóre osoby, których to dotyczy pojawiały się na tym forum.
Przykro mi Buford, że kiedykolwiek się pojawiasz w postach jesteś atakowany.
W szukaniu prawdy bardzo przypominasz mi samego siebie sprzed trzech lat. Żeby sie przekonać musisz chyba sam spróbować, co Ci szkodzi- na pół roku...

Pozdrawiam, Sławek
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #23 : 2006-11-15, 20:11:20 »

Bruford to lekarz. Odwala ważną robotę. Sugerowałabym przeslać mu dokumentację. Twoja wola.
Tak przy okazji atakowany. Za posiadanie rozumu i "odmienne poglądy". Muszą istnieć osoby do weryfikowania danych. W takim świecie żyjemy.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #24 : 2006-11-16, 08:54:30 »

Bruford,co z tą dokumentacją?
Bardzo jestem ciekaw skuteczności leczenia w twoim wydaniu. Nie pochwalisz się?
Wtedy wszyscy twoi adwersarze nie będą mieli nic do powiedzenia,kuszące co?

Niestety wobec niektórych trzeba wykazać cierpliwość. Very Happy.Oczywiście można odesłać Markosa do lektury stosownych aktów prawnych które wyraźnie mówią jaką dokumentację i kto komu może pokazać.Ale wykażmy tę odrobinę cierpliwości i wytłumaczmy Markosowi parę niuansów Very Happy.
1.Nie jest kuszące by adwersarze nie mieli nic do powiedzenia.Może byłoby to dla Markosa , wszak chciałby banowania adwersarzy.Mnie to jednak nie podnieca.Adwersarz który nie ma nic do powiedzenia nie jest już adwersarzem. Very Happy
2.Dokumentację prywatną może zawsze w celach poznawczych pacjent przesłać lekarzowi , lekarz lekarzowi tylko w określonych sytuacjach a lekarz uczestnikom forum dyskusyjnego nigdy.Warto , zanim Markos napisze koljeny nonsens , poznał odpowiednie zapisy prawne Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #25 : 2006-11-16, 08:56:19 »

Do Buforda.
Dokumentacji nie prześlę, bo jest moja, prywatna. Nie znam Cię.
Pozdrawiam, Sławek

No i git.Tyle na temat kolejnego "świadectwa wyzdrowienia".Zawsze możemy się sobie przedstawić na privie a Ty mógłbyś upoważnić dr Garbienia do pokazania dokumentacji Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #26 : 2006-11-16, 09:38:27 »

Ale przecie do analizy można przesłać ksero, a nie oryginały.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #27 : 2006-11-16, 10:28:19 »

bruford nie szalej , zadasz dokumentacji oki no to sie przedstaw imie nazwisko gdzie mieszkasz gdzie pracujesz tak abysmy wiedzieli z kim mamy do czynienia ,jesli juz tak stawiasz sprawe . wtedy sprawdzimy kim ty naprawde jestes. Bo inaczej dlaczego akurat tobie i po co jak np ty moze jestes zainteresowany w tym aby zwalczac DO  z przyczyn np egoistycznych , Laughing Twisted Evil Mr. Green Confused:Przedstaw nam dowody na to zes czlek neutralny  czeska i pozdro
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #28 : 2006-11-16, 10:43:32 »

bruford nie szalej ,

Człowieku , zastanów się przez chwilę.To nie boli Twisted Evil
Jeśli ktoś ogłasza że się z czegoś wyleczył i ma wolną wolę podzielenia się tym i ew.weryfikacji choćby dla dobra innych pacjentów (być może i moich) to może , jeśli chce , ową dokumentacją się podzielić.A wtedy się dowie wszystkiego bo wiadomo , że nie będę prosił o wysyłanie dokumentacji anonimowemu Brufordowi.
Teraz drugi element.Nie mam powodu , żeby tu ochotniczo podawać swoje dane personalne do powszechnego wglądu. Nie istnieje przyczyna dla której muszę się spowiadać przed lutonnami Twisted Evil
A teraz zastanów się jeszcze raz  Twisted Evil i spróbuj odpowiedzieć na pytanie "co to jest zwalczanie DO z przyczyn egoistycznych?".A potem zadaj sobie kolejne pytanie "gdyby ktoś chciał zwalczać DO z przyczyn egoistycznych to jakby to można zrobić najlepiej?" Twisted Evil
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #29 : 2006-11-16, 10:57:25 »

 Gdzies w bibli jest napisane :plemie zmijowe zada znaku ale mu nie bedzie dane Sad tak wlasnie jest z kazda "prawda" nie kazdy ja otrzyma
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #30 : 2006-11-16, 11:12:40 »

Dajcie spokuj Brufordowi ,tak tu czesto jest i przeglada i wertuje forum ,z pewnoscia zbiera dane na temat ZO na kozysc wlasnych pacjętow ,przeciez nie siedzi tu cały swoj dyzur dla picu,nie wierze w to ,zeby trwonił swoj cenny czas i miał za nic zdrowie chorych ludzi
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #31 : 2006-11-16, 11:14:16 »

Może tak:
"Róbta co chceta" Cool (czytaj "piszmy co chcemy - napisać"), ale SZANUJMY się wzajemnie. W takim przypadku, można dużo więcej przekazać, bez obrazy Cool i daje to znacznie lepsze efekty, choć każdy może pozostać przy swoim Idea - nie ma musu Confused. I taką postawę proponuję uszanować.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #32 : 2006-11-16, 11:30:21 »

Cytuj z:     Sławek
Dokumentacji nie prześlę, bo jest moja, prywatna. Nie znam Cię.
Oj, Sławek, widzę brak dobrej woli, brak konsekwencji i słabe argumenty. Ja tez cie nie znam i twoja dokumentacja podana bez nazwiska w zaden sposób nie zdradza twoich danych osobowych ani twojej prywatności.
Twoja... wola.

Powiem wam, ze bardziej rozumiem wyleczonych Optymalnych, którzy boją się powiedzieć swojemu lekarzowi, jak sie wyleczyli, choc uważam, że działają kierując się wyolbrzymionym strachem i wcale nie na korzyść swoją i idei.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #33 : 2006-11-16, 11:38:39 »

Jak się boją powiedzieć lekarzowi ... to jeszcze się nie wyleczyli!
Mamy się pozbyć strachu, lęku...
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #34 : 2006-11-16, 11:59:50 »

oczywiscie  Razz
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #35 : 2006-11-16, 16:44:39 »

"to jeszcze się nie wyleczyli!"
albo źle stosują żywienie optymalne albo nie wiedzą że stosują żywienie optymalne albo ich sprawa
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #36 : 2006-11-16, 17:41:05 »

Albo albo Marek ! masz pozdro od Czeski Laughing Mr. Green i Mańki Laughing
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #37 : 2006-11-17, 15:05:16 »

Siema! Smile)
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Kolej na mnie...
« Odpowiedz #38 : 2007-06-14, 11:24:57 »

Bruford jak juz sie calkiem wylecze z rzs-u jestem gotowa wyslac Ci cala dokumentacje choroby,mam nadzieje ze nastapi to szybko .  Wiem, ze bardzo dobrze poslugujesz sie niemieckim, dlatego nie ma to znczenia , ze bedzie ona po niemiecku. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.