forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-09-20, 04:24:57

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
534394 wiadomoÂci w 3970 w▒tkach; wys│ane przez 61 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Fred
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  FIZYKA KWANTOWA
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: FIZYKA KWANTOWA  (Przeczytany 21632 razy)
kristan
GoŠ

Email
FIZYKA KWANTOWA
« : 2006-11-16, 20:58:26 »

Zainspirowa┼é mnie ostatnio /zosta┼éem wywo┼éany do tablicy/ temat fizyki kwantowej.Nie ukrywam, ┼╝e nie grzesz─Ö informacjami na ten temat, chocia┼╝ od pewnego coraz cz─Ö┼Ťciej si─Ögam w tym kierunku.
Interesuje mnie , czy mozna powi─ůza─ç ┼╝ywienie optymalne w jakim┼Ť stopniu , w┼éa┼Ťnie z fizyk─ů kwantow─ů, bo jako z fizyk─ů tak-dr JK.
Je┼Ťli uzyskam jakie┼Ť informacje, b─ůd┼╝ wskaz├│wki  na ten temat b─Öd─Ö niezmiernie wdzi─Öczny.
Marek Mitru┼Ť
GoŠ

Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #1 : 2006-11-16, 21:17:03 »

Je┼Ťli z jako tak─ů fizyk─ů tak, to co dopiero z kwantow─ů!
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2006-11-16, 21:31:32 »

Nie kolego, nie chodzi mi o fizyke newtonowsk─ů, tylko kwantow─ů, a to jest kolosalna r├│┼╝nica.
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2006-11-16, 22:04:52 »

W. Sedlak tw├│rca bioelektroniki zarazem┬á patron optymalnych pisze: ┼╝e ┼╝ycie to jest elektromagnetyczna pochodna funkcjonalna wynikaj─ůca z kwantowomechaniczne sprz─Ö┼╝onych proces├│w chemicznych i elektronicznych w organicznej masie p├│┼éprzewodnik├│w jest uk┼éadem sprz─Ö┼╝onych czynno┼Ťci chemicznych metabolizmu z ruchliwo┼Ťci─ů elektron├│w przewodnictwa w zwi─ůzkach organicznych produkowanych przez ten┼╝e metabolizm.
Dalej pisze.....┼╗ycie jest nie tylko elektromagnetyczne, ale wprost nie┼Ťmiertelne. Nie mo┼╝na fali elektromagnetycznej unicestwi─ç. ┼╗ycie jako zasada przyrody jest nie┼Ťmiertelne w ci─ůgu kilku miliard├│w lat. Umieraj─ů tylko nosiciele ┼╝ycia - organizmy.
┼Üwiadomo┼Ť─ç jest elektromagnetyczna, wobec tego ┼Ťwiadomo┼Ť─ç jest r├│wnie┼╝ nie┼Ťmiertelna.
Ps. Proponuje ci w tym temacie przeczyta─ç ksi─ů┼╝ki w/w autora, zapewniam ciekawe.

pozdrawiam - zbynek
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2006-11-17, 00:05:45 »

A, czy wiecie mo┼╝e co┼Ť wi─Öcej o monografii prof. Walitowa pt."Pr├│┼╝niowe wibracje w chemicznym wzbudzaniu atom├│w, moleku┼é i chaotyczno┼Ť─ç linii si┼é pola elektromagnetycznego i grawitacyjnego".
Teoria ta bardzo zadziwiaj─ůco pasuje w┼éa┼Ťnie do odkry─ç prof. Sedlaka i chcia┼ébym co┼Ť wi─Öcej si─Ö dowiedzie─ç na jej temat.
Mam tylko abstrakt w kt├│rym Walitow pisze tak:
"Okaza┼éo si─Ö jednak, ┼╝e my┼Ťl ka┼╝dego z nas jest materialna. Atomy w moleku┼éach, z kt├│rych sk┼éadaj─ů si─Ö neurony m├│zgu, wykonuj─ů ruchy post─Öpuj─ůce, wahad┼éowe i obrotowe. Z procesem my┼Ťlenia z pewno┼Ťci─ů, wi─Öc wi─ů┼╝e si─Ö wytwarzanie i poch┼éanianie linii si┼é pola magnetycznego i grawitacyjnego. Proces ten mo┼╝na natychmiast odczu─ç w dowolnym punkcie we wszech┼Ťwiecie...".
oraz:
"...w r├│wnowa┼╝nych odwracalnych procesach czas mo┼╝e zamienia─ç si─Ö w mas─Ö i energi─Ö, a zatem mo┼╝e zachodzi─ç proces odwr├│cony".
a tak┼╝e:
"Do tej pory uwa┼╝ano, ┼╝e ┼╝adne odzia┼éywanie nie mo┼╝e by─ç szybsze ni┼╝ pr─Ödko┼Ť─ç ┼Ťwiat┼éa. Okaza┼éo si─Ö jednak, ┼╝e pola elektromagnetyczne i grawitacyjne przekazuj─ů oddzia┼éywanie natychmiast. Uzasadni┼éem to teoretycznie i potwierdzi┼éem eksperymentalnie..."
A więc "Siła Sprawcza" - istnieje?.
A do tego zacz─ů┼éem troch─Ö czyta─ç na temat teorii strun - ca┼ékiem przypadkowo...
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2006-11-17, 00:47:51 »

Czyli fantastyka wchodzi do nauki, odpowiada┼éoby to┬á wyczytanemu w sieci potwierdzeniu:

Dowodu dostarczy┼é w 1982 r. francuski fizyk, Alain Aspect, dokonuj─ůc jednego z najbardziej rewolucyjnych odkry─ç wsp├│┼éczesnej nauki. W olbrzymim akceleratorze CERN w Genewie bada┼é cz─ůstki bli┼║niacze (spl─ůtane kwantowo) oddalaj─ůce si─Ö od siebie z szybko┼Ťci─ů ┼Ťwiat┼éa. Gdy mierzono spin (w uproszczeniu: kierunek wirowania) jednej z nich, druga cz─ůstka, dok┼éadnie w tej samej chwili, przybiera┼éa spin przeciwny. Wniosek by┼é zaskakuj─ůcy: cz─ůstka "wiedzia┼éa" natychmiast, ┼╝e druga jest obserwowana! Ten efekt by┼é ju┼╝ przewidziany przez Einsteina, cho─ç uczony nie m├│g┼é si─Ö z tym pogodzi─ç i m├│wi┼é, ┼╝e "┼Ťwiadczy┼éoby to o telepatii" (lub, co te┼╝ mu si─Ö nie podoba┼éo, ┼╝e istnieje jakie┼Ť "nadprzestrzenne", natychmiastowe po┼é─ůczenie mi─Ödzy cz─ůstkami, kt├│re nazwano zwi─ůzkami nielokalnymi). A jednak efekt istnieje! Czy to znaczy, ┼╝e fizyka dowiod┼éa istnienia telepatycznego przekazu tam, gdzie nawet nie ma my┼Ťli? Fizyk Michael Talbot uwa┼╝a w ka┼╝dym razie ┼╝e chodzi o t─Ö sam─ů zasad─Ö, kt├│ra rz─ůdzi zwyk┼é─ů telepati─ů.
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2006-11-17, 05:39:04 »

Dzi─Öki Zbynek-rzeczywiscie musz─Ö wr├│ci─ç do ksi─ů┼╝ek prof. W┼ü.Sedlaka-mam wszystkie wydane do tej pory.Mnie natomiast, temat ten zainspirowa┼é chyba we w┼éa┼Ťciwym czasie /kilka lat na DO/.
"Oliwy" do ognia dołożyła audycja radiowa :" Archiwum Roberta Bernatowicza - http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/3,0.html?slowo=Archiwum%20Roberta%20Bernatowicza%2022.10.2005
 Pozdrawiam.
Marek Mitru┼Ť
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2006-11-17, 10:53:16 »

"Nie kolego, nie chodzi mi o fizyke newtonowsk─ů, tylko kwantow─ů, a to jest kolosalna r├│┼╝nica."

I jedna i druga ma wiele ze sob─ů wsp├│lnego. Zasady Newton'a dzia┼éaj─ů na zasadzie praw chemicznych, a te na zasadzie dalszym.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2006-11-17, 10:57:58 »

Ten Kryst(i)an M. z audycji - to przypadkowa zbie┼╝no┼Ť─ç?.
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2006-11-17, 11:13:49 »

Autentycznie tak - tamten to Krystian z imienia , a ja "kristan"/nazwa naszej poprzedniej firmy/ od imienia Krystyna i Stanislaw - i tak juz zostalo.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2006-11-17, 11:25:18 »

A to dopiero! - to co┼Ť jak tomasz i anna.
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2006-11-17, 11:50:33 »

Domy┼Ťli┼éem sie wcze┼Ťniej - pozdrawiam, P.Anie tez.
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2006-11-17, 14:25:45 »

Z audycji wynika ,┼╝e nauka udowodni┼éa i okre┼Ťli┼éa pojemnos─ç ludzkiego m├│zgu/w jez. komputerowym/ na 400 milionow bajt├│w.Cz┼éowiek /o ile nim jest/ do wszystkiego co utworzy┼é wok├│┼é siebie i z czego korzysta by┼é zdolny uruchomi─ç tylko 2000 tych┼╝e.Wiemy z innych ┼╝r├│de┼é o procentowych, zbli┼╝onych proporcjach. Wiemy r├│wnie┼╝,┼╝e zywienie optymalne POPRAWIA te proporcje. No w┼éasnie-jaka jest g├│rna granica-tej dolnej - mo┼╝e ,ktos ,co┼Ť wiecej????.........
Marek Mitru┼Ť
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2006-11-17, 15:00:44 »

Tak, ja wi─Öcej. Z ksi─ů┼╝ek takich autor├│w jak Carlos Castaneda mo┼╝na si─Ö wiele dowiedzie─ç o samym sobie (do jakich spraw jeste┼Ťmy przyzwyczajeni) i odblokowa─ç przep┼éyw informacji w m├│zgu w wyniku czego b─Ödziemy mniej uwarunkowani sprawami ziemskimi. ┼╗eby czytaj─ůc u┼Ťwiadomi─ç sobie swoj─ů g┼é├│wn─ů blokad─Ö nale┼╝y odprawia─ç uroczysto┼Ťci wewn─Ötrzne. Od┼╝ywiaj─ůc si─Ö optymalnie zasilamy w energi─Ö m├│zg.
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2006-11-18, 16:07:36 »

Koleżanka opowiadała mi o 2 godzinach poza ciałem (poród).
Reanimacja. Transfuzje. Szamotanina.
Wysz┼éa z cia┼éa widzia┼éa ten bezsens, zastanawiala si─Ö "po co" (TAM MO┼╗NA MY┼ÜLE─ć!) przecie┼╝ jej tu (poza cia┼éem) bardzo dobrze.
By┼éa tam gdzie by┼éa jej my┼Ťl. Zwiedzi┼éa dom, inne.
Prze┼Ťlizgiwala si─Ö potem obok brudnego "szlamu", w ktorym by┼éy j─Öki, szcz─Ök ┼éa┼äcuch├│w, ┼╝a┼éo┼Ť─ç, lament.
Dalej by┼éo "spo┼éecze┼ästwo oparte na prawdzie". Pono─ç pi─Ökne. I zacz─Ö┼éa i┼Ť─ç dalej. I zawo┼éano j─ů z powrotem (kto?) "trzeba wraca─ç, sprawy do za┼éatwienia".
Wracaj─ůc widzia┼éa siebie jako oko (motyw Boga w wielu egipskich wierzeniach). Wesz┼éa pono─ç przez oczy ("oczy s─ů ┼Ťwiat┼éem duszy"?).
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2006-11-18, 18:38:59 »

Bardzo ciekawe a czy wierzysz jej na 100% Cool
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2006-11-18, 21:38:14 »

Fakty-o sobie:
Rok 1959 lato, wieczorowa pora/zmierzch/-jako pierwszy zauwa┼╝ylem na niebie TRZY p┼éon─ůce krzyze, w srodku duzy -po bokach mniejsze.Na krzyk dziecka wszyscy w pobli┼╝u zareagowali w rozny spos├│b: jedni/babcia,mama i jeszcze ktos/ widzieli to zjawisko doskonale inni mniej , a jeszcze inni wcale.Trwa┼éo to kilka minut-bledn─ůc zniknelo.Modlitwom nie by┼éo konca.
Teraz mysl─Ö ze to UFO.
Rok 1999 -styczen.Trasa Bydgoszcz- Warszawa, godz 1-2 w nocy.Prowadzimy z synem kupion─ů niez┼é─ů limuzyn─Ö.Na trasie zaspy i zadyma sobie calkiem calkiem.W pewnym momencie zauwazylem w swoich wstecznych lusterkach jak "5" z synem wyskakuje z toru jazdy i laduje w zaspie.Zatrzymalem swoje V8 na g├│rce i z drzeniem w sercu biegne do niego-wszystko ok-nic sie nie stalo.Wracam wiec do swego , po jakas linke w pewnym momencie posliznalem sie i upadlem .
To co zapamietalem w tym momencie to tylko to,ze rozpedzony TIR zaraz mnie rozjedzie na amen.
Ockn─ůlem sie ok 15 m dalej obok swojego samochodu widz─ůc znikaj─ůce swiatla tego kolosa.
Nie wiem-Anioł Stróz?? Fizyka kwantowa??-Trwało to w/g mnie, może sek-dwie.
Bylo jeszcze troche tego w moim zyciu-te s─ů najwazniesze.I mysle, ┼╝e kazdy cos podobnego w swoim ┼╝yciu znajdzie.Na "bank".
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2006-11-18, 21:48:05 »

...I mysle, ┼╝e kazdy cos podobnego w swoim ┼╝yciu znajdzie.Na "bank".
Tak kristan ,dlatego miedzy innymi wierze w istnienie Boga
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2006-11-19, 10:22:39 »

ON JEST !!!
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2006-11-19, 10:41:40 »

No , kristan ...dla mnie ,to jest oczywiste ,tyle w zyciu swoim przeszlam przypadkow ,zagrazajacych mojemu zyciu ,a jakos zawsze udawalo mi sie z nich wyjsc,jak sobie czasem o tym pomysle ,przypomne przebieg ,to wierzyc mi sie nie chce ,ze wychodzilam calo z tego ,dla mnie to poprostu cud!!!
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.