forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-11-21, 05:26:39

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
541943 wiadomoÂci w 3982 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Joagro
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  FIZYKA KWANTOWA
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: FIZYKA KWANTOWA  (Przeczytany 24182 razy)
anakin
GoŠ

Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #40 : 2013-11-07, 22:40:31 »

A, czy wiecie mo┼╝e co┼Ť wi─Öcej o monografii prof. Walitowa pt."Pr├│┼╝niowe wibracje w chemicznym wzbudzaniu atom├│w, moleku┼é i chaotyczno┼Ť─ç linii si┼é pola elektromagnetycznego i grawitacyjnego".
Teoria ta bardzo zadziwiaj─ůco pasuje w┼éa┼Ťnie do odkry─ç prof. Sedlaka i chcia┼ébym co┼Ť wi─Öcej si─Ö dowiedzie─ç na jej temat.
Mam tylko abstrakt w kt├│rym Walitow pisze tak:
"Okaza┼éo si─Ö jednak, ┼╝e my┼Ťl ka┼╝dego z nas jest materialna. Atomy w moleku┼éach, z kt├│rych sk┼éadaj─ů si─Ö neurony m├│zgu, wykonuj─ů ruchy post─Öpuj─ůce, wahad┼éowe i obrotowe. Z procesem my┼Ťlenia z pewno┼Ťci─ů, wi─Öc wi─ů┼╝e si─Ö wytwarzanie i poch┼éanianie linii si┼é pola magnetycznego i grawitacyjnego. Proces ten mo┼╝na natychmiast odczu─ç w dowolnym punkcie we wszech┼Ťwiecie...".
oraz:
"...w r├│wnowa┼╝nych odwracalnych procesach czas mo┼╝e zamienia─ç si─Ö w mas─Ö i energi─Ö, a zatem mo┼╝e zachodzi─ç proces odwr├│cony".
a tak┼╝e:
"Do tej pory uwa┼╝ano, ┼╝e ┼╝adne odzia┼éywanie nie mo┼╝e by─ç szybsze ni┼╝ pr─Ödko┼Ť─ç ┼Ťwiat┼éa. Okaza┼éo si─Ö jednak, ┼╝e pola elektromagnetyczne i grawitacyjne przekazuj─ů oddzia┼éywanie natychmiast. Uzasadni┼éem to teoretycznie i potwierdzi┼éem eksperymentalnie..."
A więc "Siła Sprawcza" - istnieje?.

Jak najbardziej istnieje.

Ka┼╝demu kto jeszcze nie ogl─ůda┼é, a jest zafascynowany prac─ů W. Sedlaka nt elektromagnetycznej natury ┼╝ycia, polecam obejrze─ç "Kwantow─ů Komunikacj─Ö":

http://www.youtube.com/watch?v=hJIkno-mM04&list=PLmSAlyXU7ditnaDvFvP480wYKnRfP50JL

anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2013-11-07, 22:50:26 »

A na przystawkę polecam zapoznać się z niezwykłym eksperymentem z DNA:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gQRTKcp4D5w#t=198

Wink
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2013-11-07, 22:52:31 »

Dlatego nie rozumiem jak po czym┼Ť takim mo┼╝na w─ůtpi─ç w istnienie "duszy".
RafałS
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 8006

« Odpowiedz #43 : 2013-11-07, 23:04:42 »

O ciekawe... M├│wi si─Ö "mechanika kwantowa". A mnie nurtuje "mechanika patyka"┬á Very Happy . Mianowicie trzymam 5 metrowej d┼éugo┼Ťci, sztywny patyk. Popycham go lub ci─ůgn─Ö. Jakie jest op├│┼║nienie w przekazie sygna┼éu mi─Ödzy jednym a drugim ko┼äcem patolka? Czy aby nie przeganiam ┼Ťwiat┼éa?┬á Cool
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2013-11-08, 05:21:00 »

Dlatego nie rozumiem jak po czym┼Ť takim mo┼╝na w─ůtpi─ç w istnienie "duszy".

Zrozumiesz, ale- bro┼ä Ci─Ö Tw├│j Bo┼╝e- nie wtedy, kiedy b─Ödziesz chcia┼é zw─ůtpi─ç. Very Happy
Dalej samodzielnie- podpowiedzi szukaj u Gwiazd. Laughing
A, na szcz─Ö┼Ťcie, jest ich wiele. Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2013-11-08, 05:28:41 »

A! Przypomniałem sobie. Smile
Duszku nasz (pami─Ötasz, rok temu nada┼éem Ci tytu┼é ┼Ťwierszcza), spr├│buj- w ramach samodoskonalenia- porozumiewa─ç si─Ö z podobnie my┼Ťl─ůcymi tylko mow─ů duszy. Very Happy Twoi kosmici z pewno┼Ťci─ů tak potrafi─ů mi─Ödzy sob─ů, dla Ziemian jednak przygotowali bezduszne bazgro┼éy- ciekawe. Smile
Dalej samodzielnie, mój młodszy Kolego. Cool
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2013-11-08, 13:12:21 »

Duszku nasz (pami─Ötasz, rok temu nada┼éem Ci tytu┼é ┼Ťwierszcza)

Nie, nie przypominam sobie, abym pozwalał Ci jakkolwiek mnie tytułować. Ale...
1. Adminowi mog─Ö zasugerowa─ç dodanie funkcji ignorowania post├│w wybranych u┼╝ytkownik├│w; mo┼╝liwo┼Ť─ç taka bywa - zbawienna.
2. Tobie, Radzio, radz─Ö wi─Öcej wstrzemi─Ö┼║liwo┼Ťci, powstrzymania si─Ö z tak nami─Ötnym p┼éodzeniem "autystycznych" my┼Ťli. Bo jak ja zaczn─Ö nadawa─ç Ci przydomki to "dziadek-bredzik" b─Ödzie z nich najsubtelniejszy.

I cho─çby┼Ť mia┼é 150 lat, to bez znaczenia, je┼Ťli umys┼é masz zakleszczony. ┼Ümieszni s─ů ludzie my┼Ťl─ůcy, ┼╝e z racji samego wieku co┼Ť im si─Ö nale┼╝y... Tym bardziej, gdy rozum u nich i zdolno┼Ť─ç do dialogu jest na poziomie czterolatka.

Jeszcze ┼Ťmieszniej, gdy "be┼ékot" odziewa si─Ö w z┼éote szaty i pr├│buje nada─ç im si─Ö sens.
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22297

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #47 : 2013-11-08, 13:15:20 »

1. Adminowi mog─Ö zasugerowa─ç dodanie funkcji ignorowania post├│w wybranych u┼╝ytkownik├│w; mo┼╝liwo┼Ť─ç taka bywa - zbawienna.
2. Tobie, Radzio, radz─Ö wi─Öcej wstrzemi─Ö┼║liwo┼Ťci, powstrzymania si─Ö z tak nami─Ötnym p┼éodzeniem "autystycznych" my┼Ťli. Bo jak ja zaczn─Ö nadawa─ç Ci przydomki to "dziadek-bredzik" b─Ödzie z nich najsubtelniejszy.

I cho─çby┼Ť mia┼é 150 lat, to bez znaczenia, je┼Ťli umys┼é masz zakleszczony. ┼Ümieszni s─ů ludzie my┼Ťl─ůcy, ┼╝e z racji samego wieku co┼Ť im si─Ö nale┼╝y... Tym bardziej, gdy rozum u nich i zdolno┼Ť─ç do dialogu jest na poziomie czterolatka.

Jeszcze ┼Ťmieszniej, gdy "be┼ékot" odziewa si─Ö w z┼éote szaty i pr├│buje nada─ç im si─Ö sens.
<lubie to>

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35367

« Odpowiedz #48 : 2013-11-08, 13:22:43 »

O ciekawe... M├│wi si─Ö "mechanika kwantowa". A mnie nurtuje "mechanika patyka"┬á Very Happy . Mianowicie trzymam 5 metrowej d┼éugo┼Ťci, sztywny patyk. Popycham go lub ci─ůgn─Ö. Jakie jest op├│┼║nienie w przekazie sygna┼éu mi─Ödzy jednym a drugim ko┼äcem patolka? Czy aby nie przeganiam ┼Ťwiat┼éa?┬á Cool
Brzmi znajomo Confused
RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #49 : 2013-11-08, 13:26:26 »

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #50 : 2013-11-08, 13:32:27 »

Gdzie┼Ť czyta┼éem, problem przekraczania pr─Ödko┼Ťci ┼Ťwiat┼éa, zobrazowany w podobny spos├│b... Laughing
RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #51 : 2013-11-08, 13:41:10 »

Gdzież? Mówże!  Shocked  Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #52 : 2013-11-08, 13:47:36 »

Gdzież? Mówże!  Shocked  Wink
Nie wiem czy nie u ch┼éopak├│w st─ůd:
http://damianbilinski.com/2011/09/16/nowy-model-wszechswiata/
Ca┼ékiem zgrabna teoryjka im wysz┼éa, nawiasem m├│wi─ůc Very Happy
RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #53 : 2013-11-08, 13:54:05 »

Nie znam.
A jutro idę opatentować mój patyk.  Wink
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #54 : 2013-11-08, 14:06:01 »

Nie znam.
A jutro idę opatentować mój patyk.  Wink
Laughing Very Happy
RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #55 : 2013-11-08, 14:11:53 »

Żeby mnie tylko jaki Edison nie wycwanił.  Laughing
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 39154

« Odpowiedz #56 : 2013-11-08, 14:43:44 »

Tak jak Tesl─Ö?  Very Happy
Trzeba uwa┼╝a─ç.  Confused  Very Happy
RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #57 : 2013-11-08, 15:49:17 »

No jak Teslę  Wink .
Nie no, patyki nale┼╝─ů do przyrody. A m├│j patyk to tylko pr├│ba obrazowania pr├│┼╝ni opisywanej przez Sedlaka.┬á Smile
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #58 : 2013-11-09, 05:32:14 »

<lubie to>

Ewidentnie przeszkadzam Wam, moi m┼éodsi Koledzy- w czym┼Ť. Very Happy
W czym?  Shocked 
Gonicie gdzie┼Ť? Laughing
A co do Twoich powy┼╝szych "┼Ťmiesznych ludzi my┼Ťl─ůcych" i "sensu, jeszcze ┼Ťmieszniejszego 'be┼ékotu' ".... najsubtelniej jak mog─Ö- niezwykle reagujesz na te dwa wyra┼╝enia, kt├│rych u┼╝y┼ée┼Ť, a kt├│rych zwyczajnie nie rozumiesz(by─ç mo┼╝e dlatego, ┼╝e nasza planeta jest Ci obca}. Tyle wywnioskowa┼éem z Twego "be┼ékotu", popartego wymownym ">lubi─Ö to<".

Bez względu na wiek i  tylko z racji jego samego, w Naturze, nic się nikomu nie należy.
Jednak Dobre Duszki moje. Very Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #59 : 2013-11-09, 07:10:20 »

<lubie to>

Ewidentnie przeszkadzam Wam, moi m┼éodsi Koledzy- w czym┼Ť. Very Happy
W czym?  Shocked 
Gonicie gdzie┼Ť? Laughing
A co do Twoich powy┼╝szych "┼Ťmiesznych ludzi my┼Ťl─ůcych" i "sensu, jeszcze ┼Ťmieszniejszego 'be┼ékotu' ".... najsubtelniej jak mog─Ö- niezwykle reagujesz na te dwa wyra┼╝enia, kt├│rych u┼╝y┼ée┼Ť, a kt├│rych zwyczajnie nie rozumiesz(by─ç mo┼╝e dlatego, ┼╝e nasza planeta jest Ci obca}. Tyle wywnioskowa┼éem z Twego "be┼ékotu", popartego wymownym ">lubi─Ö to<".

Bez względu na wiek i  tylko z racji jego samego, w Naturze, nic się nikomu nie należy.
Jednak Dobre Duszki moje. Very Happy

Chłopak się zdenerwował, bo łamigłówki trudne dajesz, dziadku-bełkotku Laughing
Mnie tam dobrze si─Ö Ciebie czyta, jak umoralniasz innych, nie mnie Laughing
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.