forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:58:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  FIZYKA KWANTOWA
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: FIZYKA KWANTOWA  (Przeczytany 137574 razy)
kristan
Go


Email
FIZYKA KWANTOWA
« : 2006-11-16, 20:58:26 »

Zainspirował mnie ostatnio /zostałem wywołany do tablicy/ temat fizyki kwantowej.Nie ukrywam, że nie grzeszę informacjami na ten temat, chociaż od pewnego coraz częściej sięgam w tym kierunku.
Interesuje mnie , czy mozna powiązać żywienie optymalne w jakimś stopniu , właśnie z fizyką kwantową, bo jako z fizyką tak-dr JK.
Jeśli uzyskam jakieś informacje, bądż wskazówki  na ten temat będę niezmiernie wdzięczny.
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #1 : 2006-11-16, 21:17:03 »

Jeśli z jako taką fizyką tak, to co dopiero z kwantową!
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #2 : 2006-11-16, 21:31:32 »

Nie kolego, nie chodzi mi o fizyke newtonowską, tylko kwantową, a to jest kolosalna różnica.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #3 : 2006-11-16, 22:04:52 »

W. Sedlak twórca bioelektroniki zarazem  patron optymalnych pisze: że życie to jest elektromagnetyczna pochodna funkcjonalna wynikająca z kwantowomechaniczne sprzężonych procesów chemicznych i elektronicznych w organicznej masie półprzewodników jest układem sprzężonych czynności chemicznych metabolizmu z ruchliwością elektronów przewodnictwa w związkach organicznych produkowanych przez tenże metabolizm.
Dalej pisze.....Życie jest nie tylko elektromagnetyczne, ale wprost nieśmiertelne. Nie można fali elektromagnetycznej unicestwić. Życie jako zasada przyrody jest nieśmiertelne w ciągu kilku miliardów lat. Umierają tylko nosiciele życia - organizmy.
Świadomość jest elektromagnetyczna, wobec tego świadomość jest również nieśmiertelna.
Ps. Proponuje ci w tym temacie przeczytać książki w/w autora, zapewniam ciekawe.

pozdrawiam - zbynek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #4 : 2006-11-17, 00:05:45 »

A, czy wiecie może coś więcej o monografii prof. Walitowa pt."Próżniowe wibracje w chemicznym wzbudzaniu atomów, molekuł i chaotyczność linii sił pola elektromagnetycznego i grawitacyjnego".
Teoria ta bardzo zadziwiająco pasuje właśnie do odkryć prof. Sedlaka i chciałbym coś więcej się dowiedzieć na jej temat.
Mam tylko abstrakt w którym Walitow pisze tak:
"Okazało się jednak, że myśl każdego z nas jest materialna. Atomy w molekułach, z których składają się neurony mózgu, wykonują ruchy postępujące, wahadłowe i obrotowe. Z procesem myślenia z pewnością, więc wiąże się wytwarzanie i pochłanianie linii sił pola magnetycznego i grawitacyjnego. Proces ten można natychmiast odczuć w dowolnym punkcie we wszechświecie...".
oraz:
"...w równoważnych odwracalnych procesach czas może zamieniać się w masę i energię, a zatem może zachodzić proces odwrócony".
a także:
"Do tej pory uważano, że żadne odziaływanie nie może być szybsze niż prędkość światła. Okazało się jednak, że pola elektromagnetyczne i grawitacyjne przekazują oddziaływanie natychmiast. Uzasadniłem to teoretycznie i potwierdziłem eksperymentalnie..."
A więc "Siła Sprawcza" - istnieje?.
A do tego zacząłem trochę czytać na temat teorii strun - całkiem przypadkowo...
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #5 : 2006-11-17, 00:47:51 »

 Czyli fantastyka wchodzi do nauki, odpowiadałoby to  wyczytanemu w sieci potwierdzeniu:

Dowodu dostarczył w 1982 r. francuski fizyk, Alain Aspect, dokonując jednego z najbardziej rewolucyjnych odkryć współczesnej nauki. W olbrzymim akceleratorze CERN w Genewie badał cząstki bliźniacze (splątane kwantowo) oddalające się od siebie z szybkością światła. Gdy mierzono spin (w uproszczeniu: kierunek wirowania) jednej z nich, druga cząstka, dokładnie w tej samej chwili, przybierała spin przeciwny. Wniosek był zaskakujący: cząstka "wiedziała" natychmiast, że druga jest obserwowana! Ten efekt był już przewidziany przez Einsteina, choć uczony nie mógł się z tym pogodzić i mówił, że "świadczyłoby to o telepatii" (lub, co też mu się nie podobało, że istnieje jakieś "nadprzestrzenne", natychmiastowe połączenie między cząstkami, które nazwano związkami nielokalnymi). A jednak efekt istnieje! Czy to znaczy, że fizyka dowiodła istnienia telepatycznego przekazu tam, gdzie nawet nie ma myśli? Fizyk Michael Talbot uważa w każdym razie że chodzi o tę samą zasadę, która rządzi zwykłą telepatią.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #6 : 2006-11-17, 05:39:04 »

Dzięki Zbynek-rzeczywiscie muszę wrócić do książek prof. WŁ.Sedlaka-mam wszystkie wydane do tej pory.Mnie natomiast, temat ten zainspirował chyba we właściwym czasie /kilka lat na DO/.
"Oliwy" do ognia dołożyła audycja radiowa :" Archiwum Roberta Bernatowicza - http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/3,0.html?slowo=Archiwum%20Roberta%20Bernatowicza%2022.10.2005
 Pozdrawiam.
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #7 : 2006-11-17, 10:53:16 »

"Nie kolego, nie chodzi mi o fizyke newtonowską, tylko kwantową, a to jest kolosalna różnica."

I jedna i druga ma wiele ze sobą wspólnego. Zasady Newton'a działają na zasadzie praw chemicznych, a te na zasadzie dalszym.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #8 : 2006-11-17, 10:57:58 »

Ten Kryst(i)an M. z audycji - to przypadkowa zbieżność?.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #9 : 2006-11-17, 11:13:49 »

Autentycznie tak - tamten to Krystian z imienia , a ja "kristan"/nazwa naszej poprzedniej firmy/ od imienia Krystyna i Stanislaw - i tak juz zostalo.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #10 : 2006-11-17, 11:25:18 »

A to dopiero! - to coś jak tomasz i anna.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #11 : 2006-11-17, 11:50:33 »

Domyśliłem sie wcześniej - pozdrawiam, P.Anie tez.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #12 : 2006-11-17, 14:25:45 »

Z audycji wynika ,że nauka udowodniła i określiła pojemnosć ludzkiego mózgu/w jez. komputerowym/ na 400 milionow bajtów.Człowiek /o ile nim jest/ do wszystkiego co utworzył wokół siebie i z czego korzysta był zdolny uruchomić tylko 2000 tychże.Wiemy z innych żródeł o procentowych, zbliżonych proporcjach. Wiemy również,że zywienie optymalne POPRAWIA te proporcje. No własnie-jaka jest górna granica-tej dolnej - może ,ktos ,coś wiecej????.........
Zapisane
Marek Mitruś
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #13 : 2006-11-17, 15:00:44 »

Tak, ja więcej. Z książek takich autorów jak Carlos Castaneda można się wiele dowiedzieć o samym sobie (do jakich spraw jesteśmy przyzwyczajeni) i odblokować przepływ informacji w mózgu w wyniku czego będziemy mniej uwarunkowani sprawami ziemskimi. Żeby czytając uświadomić sobie swoją główną blokadę należy odprawiać uroczystości wewnętrzne. Odżywiając się optymalnie zasilamy w energię mózg.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #14 : 2006-11-18, 16:07:36 »

Koleżanka opowiadała mi o 2 godzinach poza ciałem (poród).
Reanimacja. Transfuzje. Szamotanina.
Wyszła z ciała widziała ten bezsens, zastanawiala się "po co" (TAM MOŻNA MYŚLEĆ!) przecież jej tu (poza ciałem) bardzo dobrze.
Była tam gdzie była jej myśl. Zwiedziła dom, inne.
Prześlizgiwala się potem obok brudnego "szlamu", w ktorym były jęki, szczęk łańcuchów, żałość, lament.
Dalej było "społeczeństwo oparte na prawdzie". Ponoć piękne. I zaczęła iść dalej. I zawołano ją z powrotem (kto?) "trzeba wracać, sprawy do załatwienia".
Wracając widziała siebie jako oko (motyw Boga w wielu egipskich wierzeniach). Weszła ponoć przez oczy ("oczy są światłem duszy"?).
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #15 : 2006-11-18, 18:38:59 »

Bardzo ciekawe a czy wierzysz jej na 100% Cool
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #16 : 2006-11-18, 21:38:14 »

Fakty-o sobie:
Rok 1959 lato, wieczorowa pora/zmierzch/-jako pierwszy zauważylem na niebie TRZY płonące krzyze, w srodku duzy -po bokach mniejsze.Na krzyk dziecka wszyscy w pobliżu zareagowali w rozny sposób: jedni/babcia,mama i jeszcze ktos/ widzieli to zjawisko doskonale inni mniej , a jeszcze inni wcale.Trwało to kilka minut-blednąc zniknelo.Modlitwom nie było konca.
Teraz myslę ze to UFO.
Rok 1999 -styczen.Trasa Bydgoszcz- Warszawa, godz 1-2 w nocy.Prowadzimy z synem kupioną niezłą limuzynę.Na trasie zaspy i zadyma sobie calkiem calkiem.W pewnym momencie zauwazylem w swoich wstecznych lusterkach jak "5" z synem wyskakuje z toru jazdy i laduje w zaspie.Zatrzymalem swoje V8 na górce i z drzeniem w sercu biegne do niego-wszystko ok-nic sie nie stalo.Wracam wiec do swego , po jakas linke w pewnym momencie posliznalem sie i upadlem .
To co zapamietalem w tym momencie to tylko to,ze rozpedzony TIR zaraz mnie rozjedzie na amen.
Ocknąlem sie ok 15 m dalej obok swojego samochodu widząc znikające swiatla tego kolosa.
Nie wiem-Anioł Stróz?? Fizyka kwantowa??-Trwało to w/g mnie, może sek-dwie.
Bylo jeszcze troche tego w moim zyciu-te są najwazniesze.I mysle, że kazdy cos podobnego w swoim życiu znajdzie.Na "bank".
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #17 : 2006-11-18, 21:48:05 »

...I mysle, że kazdy cos podobnego w swoim życiu znajdzie.Na "bank".
Tak kristan ,dlatego miedzy innymi wierze w istnienie Boga
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #18 : 2006-11-19, 10:22:39 »

ON JEST !!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: FIZYKA KWANTOWA
« Odpowiedz #19 : 2006-11-19, 10:41:40 »

No , kristan ...dla mnie ,to jest oczywiste ,tyle w zyciu swoim przeszlam przypadkow ,zagrazajacych mojemu zyciu ,a jakos zawsze udawalo mi sie z nich wyjsc,jak sobie czasem o tym pomysle ,przypomne przebieg ,to wierzyc mi sie nie chce ,ze wychodzilam calo z tego ,dla mnie to poprostu cud!!!
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.