forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:28:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Skutki niedoboru witaminy C
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Skutki niedoboru witaminy C  (Przeczytany 21069 razy)
Marek Mitruś
Go


Email
Skutki niedoboru witaminy C
« : 2006-11-21, 17:48:53 »

Dzięki własnej dobrej wierze o skuteczności działania witaminy C na organizm ludzki, zauważywszy u siebie objawy mogące mieć swoje podstawy w niedoborze witaminy C i analizując biochemiczne właściwości i role spełniane w organizmie żywym przez witaminę C (kwas askorbinowy) dzięki informacjom z podręcznika Biochemia Stryer, i dowiedziawszy się również o warunkach, które ułatwiają wchłanianie tego związku do organizmu, i które wpływają na ilość znajdującej się w produktach żywnościowych witaminy C, sprawdziwszy w tabelach żywnościowych w jakich produktach żywnościowych jest najwięcej witaminy C, zastosowałem u siebie domową kurację przetworami z czarnej porzeczki - rozmrożone w całości owoce czarnej porzeczki, domowej roboty sok z czarnej porzeczki i domowej roboty dżem z czarnej porzeczki (i sok i dżem z rozmrożonych czarnych porzeczek). W ciągu dwóch dni dostarczania swojemu organizmowi w dawce 200-300g przetworów z czarnej porzeczki zaobserwowałem następujące zmiany w organizmie:

- poprawa wzroku

- stwardnienie mięśni

- ustąpiły bóle stawów i strzelania w kościach

- zwiększyła się ochota na wysiłek fizyczny

- gładziutka skóra

- wewnętrzna radość

- składniejsze zdania (milszy)

- ustąpienie uczucia głodu (mogę mniej jeść)

- ustąpiła ochota na orgazm, który i tak stał się pełniejszy i dłuższy

- przy myciu zębów pastą do zębów nie widać żadnej żółci w wypluwanej po umyciu zębów paście - jest biała

- zielony i ciemnozielony, duży, mniej rzadki i rzadki stolec, raz i dwa razy na dzień

- smakują mi potrawy optymalne

- senność i zmęczenie

Oprócz tego zacząłem pić więcej płynów z powodu czarnej porzeczki, usta nie są popękane, skóra na twarzy nie jest "twarda". W czasie kuracji jadłem też inne produkty zalecane przy żywieniu optymalnym w mniej optymalnej proporcji, która obecnie ustabilizowała się i zrównoważyła. Dziękuję doktorowi Janowi Kwaśniewskiemu za całą zdobytą wiedzę. Dodam jeszcze, że przed kuracją śnił mi się wielki, soczysty owoc czarnej porzeczki, a następnego ranka przy myciu zębów zauważyłem swoje krwawiące dziąsła. To dało mi motywację do dalszych działań. Dziękuję.
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 17 zapytaniami.