forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:10:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Czy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czy  (Przeczytany 57001 razy)
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #40 : 2006-11-16, 14:17:58 »

Toan mam nadzieję, że nie myślisz o likwidacji tego forum ani  o zniknięciu stąd?  Nie rób nam tego...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #41 : 2006-11-16, 14:20:34 »

  Nie rób nam tego...

Aż taki "OKRUTNIK"  Laughing Laughing Laughing - nie jestem. Strona nie będzie aktualizowana przez jakiś czas Sad Forum będzie takie, jak pokierują nim jego Użytkownicy Exclamation. Liczę na to, że się nie zmieni, a będzie jeszcze lepsze! Cool. Mam do Was pełne zaufanie.
Jest wiele osób, dla których warto - zawsze mnie znadą, ale "znikąć" chwilowo (od 29-11-06r.) muszę! - "oficjalnie" -nie będę miał dostępu do Internetu. I aby uciąć wszelkie domysły - Tata jest w nieustająco wysokiej formie - oby jak najdłużej!. Pisze kolejną książkę Very Happy, A ja kiedyś "wrócę" Cool lepszy i będzie to widoczne!
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #42 : 2006-11-16, 14:29:47 »

Też tak właśnie myślałam.
Poza bezsensownymi dyskusjami jest tu też wiele merytorycznych potrzebnych nam wszystkim. W krytycznych sytuacjach pomyśl o tych, którym pomogłeś. Oni są Tobie dozgonnie wdzięczni. Z zaszczytem zasilam to grono.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #43 : 2006-11-16, 14:47:43 »

To nie ma NIC współnego z Forum. Jastem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, że to dzięki Wam - Użytkownikom...
Bardzo proszę o jedno - szanujcie się (wzajemnie) bo WARTO!.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #44 : 2006-11-16, 16:04:33 »

, ale "znikąć" chwilowo (od 29-11-06r.) muszę! - "oficjalnie" -nie będę miał dostępu do Internetu. A ja kiedyś "wrócę" Cool lepszy i będzie to widoczne!

Co Ty Toan opowiadaswz tutaj bez sensu Sad.Nawet Cię , kurde, polubiłem , o zgrozo Evil or Very Mad.Ja rozumiem , że Ty żonę na trzy tygodnie na Bali zabierasz i stąd ta przerwa. Very Happy.Innych tłumaczeń nie przyjmuję.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #45 : 2006-11-16, 16:32:59 »

Bruford! teraz Ty, Hana, Szymon, Elmo, Monika W, Monika F, Tomkiewicz, Lekarka i Halina CH (w/g statystyki czasu spędzonego na Forum) oraz inni niewymienieni (przepraszam), będziecie tu Gospodarzami (jak dotychczas) i dlatego jestem zupełnie spokojny... Może mnie czasem wypatrzycie na Forum Cool Confused, będę tak często - jak się uda! Confused
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #46 : 2006-11-16, 17:46:14 »

Toann--zaprzestales sie OPTYMALNIE ODZYWIAC???
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #47 : 2006-11-16, 17:52:10 »

A czemu Hana tak zapytalas Toana?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #48 : 2006-11-16, 17:58:54 »

co ty toan wygadujesz

Luton,
sam się sobie dziwię, po jakiego "grzyba" wygaduję takie rzeczy?. Najlepiej dla mnie osobiście by było, abym wreszcie po czterdziestu latach - zajął się czymś, co rzeczywiście lubię Shocked. Po przemyśleniu sprawy - bez żalu - jestem już po takiej decyzji, o czym się wkrótce nie tylko Ty przekonasz!. Cool No ileż lat można znosić upokorzenia i chamstwo w imię idei Confused. Nie można wymagać od każdego, aby był jak lek. med. Jan Kwaśniewski Sad.
  przeginasz gosciu to jest forum a nie jakies tam " Toanum" Ciebie tez cos nawiedzilo , popraw sie bo cie Zbanuje hehe  Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #49 : 2006-11-16, 18:13:58 »

A czemu Hana tak zapytalas Toana?
elmo ale lizus z ciebie hehe Laughing Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #50 : 2006-11-16, 18:19:38 »

lutonn ,moze ty potrzebujesz psychoterapii  Confused  moze sie przejdz ,po swierzym powietrzu  Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #51 : 2006-11-16, 18:58:12 »

No to miłego wypoczynku Toan. Statystyki nie kłamią tak dużo czasu tu spędzam?!
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #52 : 2006-11-16, 22:09:54 »

Właśnie przez przypadek zobaczyłam to pytanie i weszłam w ten wątek.Toan życzę powodzenia cokolwiek będziesz robił.Moja myśl od Chanel,tekst na samym dole dużo razy mi pomogła.Patrz tak aby dojrzeć kiedyś swoje skrzydła w pełnej krasie.Ja ich ciągle szukam.Chciałabym znów napisać jakiś wiersz ale to jeszcze nie ten czas.Znów jak mi się poprawiło to syn idzie na badania.Czy zasłużę kiedyś na to by nie myśleć o chorobach?Może jak znajdę swoje skrzydła?Powodzenia na nowej drodze-toan. Sylwia K. z Łodzi(mama autystycznego Bartka) od niedawna na forum. 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #53 : 2006-11-16, 22:32:41 »

Toann--zaprzestales sie OPTYMALNIE ODZYWIAC???

Nie, no co Ty! - przecież nie jestem samobójcą i wiem, co dla mnie dobre!. Zasady ŻO - to ostatnie z czego w życiu zrezygnuję!.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #54 : 2006-11-16, 22:41:23 »

  przeginasz gosciu... popraw sie bo cie Zbanuje

I tam, wolę dobrowolnie "poddać się karze" i sam się zbanuję Confused Wink - bo mogę o tym decydować samodzielnie i nie jest to decyzja pochopna - podjąłem ją w połowie sierpnia. Pierwszym krokiem było wcześniejsze zawieszenie oferty sklepu, aby mieć czas na jego kompletne uporządkowanie. Sklepu nie "chowam", bo kiedyś znów ruszy, a jest tam kilka ważnych fragmentów dźwiękowych z książek - zamieszczonych i możliwych do odsłuchania tylko w "sklepie".
A to co napisałem pod Twoim "luton" postem - nie było oczywiście do Ciebie osobiście kierowane, ani do nikogo na tym Forum! - nie chciałem być opacznie zroumiany. Spodobał mi się tylko Twój zwrot - "co ty toan wygadujesz" - który stał się pretekstem do wyjaśnienia sytuacji... Cool. Z tym zamiarem zwlekałbym do ostatniej  chwili - czyli jeszcze ze dwa tygodnie - a tak mam to już za sobą! i zdziwienie niektórych będzie mniejsze.
Uważam, że www.dr jest na tyle kompletna, że nie wymaga już takiego nakładu pracy, a każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Na Forum nie muszę też już tak zwracać uwagi, bo sami widzicie, że bez banowania i żadnych moich interwencji bardzo ładnie działa - dzięki Wam!.
A więc może coś z Coco i wieszcza za Sylwią i trochę zmodyfikowane:
"Mądrości dodaj mi więcej skrzydeł!, a przyjmę je z radością" - czego również wszystkim życzę - bo nie jest taka skąpa jak się może zdawać!.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #55 : 2006-11-17, 10:02:37 »

No troche mi glupio Confused Embarassed Embarassed Rolling Eyes Idea zycze powodzenia czeska wszy Mr. Green
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #56 : 2006-11-17, 10:28:24 »








Nie, no co Ty! - przecież nie jestem samobójcą i wiem, co dla mnie dobre!. Zasady ŻO - to ostatnie z czego w życiu zrezygnuję!.


To mnie uspokoiles, ale musze napisac -SZKODA-tzn. SZKODA, ze nie bedziesz do nas pisal (mam nadzieje chwilowo).

Pozostalo mi zyczyc Ci spelnienia planow i wszystkiego naj--naj--najlepszego!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #57 : 2006-11-17, 10:52:34 »

Ja też się oczywiscie przyłączam do życzeń ,no...  przeciez wiadomo ,ze bedzie Cię brakowało   Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #58 : 2006-11-17, 11:53:26 »

No troche mi glupio ...

To mnie jest głupio. Od razu się domyśliłem, że wziąłeś moją odpowiedź do siebie!. Moja wina, bo byłem zbyt mało precyzyjny, a do tego niechcący Cię zirytowałem Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czy
« Odpowiedz #59 : 2006-11-17, 12:27:56 »

taaaa ...lutonn jest artystą i łatwo go wyprowadzić z rownowagi  Laughing ,ale myślę ,ze chlopisko się już pozbierał  Laughing Jemu teraz tez bedzie głupio Toan ,ze Tobie jest głupio ,ze jemu jest głupio  CoolShocked
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.