forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:58:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie  (Przeczytany 34940 razy)
malgo35
Go


Email
Odp: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« Odpowiedz #60 : 2006-12-17, 22:40:00 »

Dobrze mnie zrozumiałaś. Wiem to z książki "Dieta Optymalna" dra Kwaśniewskiego:
"Zauważyłem, że są produkty pochodzenia zwierzęcego i bardzo nieliczne roślinnego, które zawierają białko i tłuszcz. Wydzieliłem tę grupę produktów. Zacząłem sporządzać drugą listę - produktów zawierających białko roślinne i węglowodany. Trzeciej listy nie było, bo w przyrodzie nie występują produkty zawierające jednocześnie białko, tłuszcz i węglowodany. Wniosek nasuwał się sam: gdyby Natura przewidziała, że jakieś zwierzę może żywić się białkiem, tłuszczem i węglowodanami jednocześnie, to stworzyłaby takie produkty!"
Nie ma tu miejsca na domysły, zresztą to bardzo ważne słowa, to od nich właśnie dr Kwaśniewski rozpoczął swoje poszukiwania najlepszych zestawów pokarmowych.
Czekam na wiadomość od Ciebie, nie musi być na priv.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« Odpowiedz #61 : 2006-12-18, 01:07:12 »

Smile Będzie na priv, ponieważ tego jest duzo.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« Odpowiedz #62 : 2006-12-18, 10:08:13 »

Dobrze mnie zrozumiałaś. Wiem to z książki "Dieta Optymalna" dra Kwaśniewskiego:
"Zauważyłem, że są produkty pochodzenia zwierzęcego i bardzo nieliczne roślinnego, które zawierają białko i tłuszcz. Wydzieliłem tę grupę produktów. Zacząłem sporządzać drugą listę - produktów zawierających białko roślinne i węglowodany. Trzeciej listy nie było, bo w przyrodzie nie występują produkty zawierające jednocześnie białko, tłuszcz i węglowodany. Wniosek nasuwał się sam: gdyby Natura przewidziała, że jakieś zwierzę może żywić się białkiem, tłuszczem i węglowodanami jednocześnie, to stworzyłaby takie produkty!"
Nie ma tu miejsca na domysły, zresztą to bardzo ważne słowa, to od nich właśnie dr Kwaśniewski rozpoczął swoje poszukiwania najlepszych zestawów pokarmowych.
Czekam na wiadomość od Ciebie, nie musi być na priv.
        Tylko nasuwa sie pytanie cz natura przewidziala czlowieka jako chomo sapiens   Cool Mr. Green
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« Odpowiedz #63 : 2006-12-18, 13:28:30 »

 Laughing
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Powitanie nowej opty i słów kilka o mnie
« Odpowiedz #64 : 2006-12-18, 17:52:17 »

Eeeeeeeeeeeewa!

Dostałam od Ciebie całą bibliotekę Smile
A wczoraj tu do pierwszej w nocy siedziałam i otwierałam wciąż pustą pocztę. Musiałaś mi sporo czasu poświęcić, dziękuję Ci. BARDZO.
Odpowiem więcej, jak to przeczytam.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.