forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-23, 04:59:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
662030 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.  (Przeczytany 54953 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #40 : 2006-12-12, 13:19:22 »

tomkowi

-tomkiewicz Very Happy

Pisanie "Tomkiewicz" czy "Tomek" z malej litery to też błędy ortograficzne czy rodzaj jakże prześmiesznego "dowcipu"?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #41 : 2006-12-12, 13:38:48 »

tomkowi

-tomkiewicz Very Happy

Pisanie "Tomkiewicz" czy "Tomek" z malej litery to też błędy ortograficzne czy rodzaj jakże prześmiesznego "dowcipu"?
Moze to i jest blad ortograficzny ,ale nie mialam gdzie sprawdzic ,bo nie mam tego w slowniku  Shocked  Very Happy .
Jednakze caly czas jestem pilną uczennicą i wszelkie wskazowki i strofowania przyjmuje z pokorą  Razz
Dziekuje Brufordzie ,żeś zechciał zwrócić mi na to uwagęVery Happy
Z poważaniem elmo  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #42 : 2006-12-12, 13:41:21 »

[Dziekuje Brufordzie ,żeś zechciał zwrócić mi na to uwagęVery Happy
Z poważaniem elmo  Very Happy

To fajnie , że to błąd. Fajnie , że nie było to celowe, wówczas bowiem byłoby to zwykłe chamstwo,  jak zawsze,  ilekroć ktokolwiek celowo pisze czyjeś imię z małej litery.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #43 : 2006-12-12, 13:49:59 »

Bruford ,dawniej jak chodzilam do szkoly ,to nauczyciel mowil do ucznia po nazwisku ,tylko do wybranych( nie musial to byc wcale uczen wzorowy pod wzgledem nauki) mowil po imieniu.Czy bylo to chamskie zachowanie nauczyciela? Bo to mowienie do dzieci po nazwisku ,a do wybranych po imieniu bylo celowe.
Dzis widze ,ze jest inaczej w szkolach ,nauczyciele zwracaja sie po imieniu ,mysle ,ze to jest milsze dla dzieci.  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #44 : 2006-12-12, 16:21:01 »

Bruford ,dawniej jak chodzilam do szkoly ,

Pominąwszy Twoją dygresję o dawnych czasach powtórzmy to co najważniejsze w czasach dzisiejszych : pisałyście imię Tomka z małej litery w wyniku błędu ortograficznego a nie celowo.Cieszy to , wszak lepiej wiedzieć ,że nie był to brak szacunku lub prymitywny chamski "dowcip".
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #45 : 2006-12-12, 16:55:57 »

Bruford ,dawniej jak chodzilam do szkoly ,

Pominąwszy Twoją dygresję o dawnych czasach powtórzmy to co najważniejsze w czasach dzisiejszych : pisałyście imię Tomka z małej litery w wyniku błędu ortograficznego a nie celowo.Cieszy to , wszak lepiej wiedzieć ,że nie był to brak szacunku lub prymitywny chamski "dowcip".
widzę że się wyżarłeś
he he
 kulturny, cham,czy bufon?? oto jest pytanie
nie masz nad czym się wysilać?
daj se luz, albo siana
w necie wszystko jest chłopie wirtualne, i wszyscy równie wirtualni

co innego gdy ktoś używa wulgaryzmów
albo mamy kontakt osobiście,
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #46 : 2006-12-12, 17:08:51 »

Otoz to ali ,wiesz ,ze wyjąłeś mi to ,jakby powiedziec z "głowy".W necie jest wszystko wirualne,to prawda .Nikt nikomu niczego nie moze udowodnic ,ani nikt nie musi byc tym czym jest w rzeczywistosci.I dalej ,to co napisales ali ,ze ,co innego gdy ktos uzywa wulgaryzmow albo mamy kontakt osobisce.
I tak sobie mysle ,ze Bruford strasznie zauwazyl nasz bład czyli moj i Jony -a jest to swiat wirualny.Gdy tymczasem z jaką chamskoscia sie spotykamy w srod lekarzy w swiecie w rzeczywistym .Wystarczy pójść do przychodni  Shocked  Very Happy .Nie mowiac jaki olewający stosunek do pacjetow maja lekarze w szpitalach( bez kija nie podchodź -jak to sie mowi  Evil or Very Mad )

ali napisales bardzo trafnie .

a to jest tylko swiat virualny i nie ma sie co przejmowac ,ze ktos napisal u czy ó. z malej litery czy z duzej.Od tego jeszcze nikt nie umarł .Pozdrowienia elmo  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #47 : 2006-12-12, 17:15:18 »

z jaką chamskoscia sie spotykamy w srod lekarzy w swiecie w rzeczywistym .Wystarczy pójść do co przejmowac ,ze ktos napisal u czy ó. z malej litery czy z duzej.Od tego jeszcze nikt nie umarł .Pozdrowienia elmo  Very Happy

Szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzą kolejne dygresje nie na temat.
Różnimy się jak widzę w kwestii zasadniczej - czy fakt porozumiewania sie za pomocą internetu zwalnia od zasad grzecznego komunikowania się oraz z zasad ortografii. Ja uważam , że nie. Uwazam , że niezależnie od tego czy środkiem komunikacji jest papier czerpany i pióro Montegrappa czy klawiatura PC-ta zasady te warto zachowywać. Dygresje na temat przychodni lekarskich nie mają tu nic do rzeczy.Jeśli zaś ktokolwiek uważa sie za zwolnionego z wymienionych zasad to dalsza dyskusja jest bezcelowa.Faktem jest ,że wiele ludzi uważa się , dośc bezpodstawnie , za zwolnionych z wielu zasad. Nie dyskutuje się z nimi.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #48 : 2006-12-12, 17:31:27 »



Szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzą kolejne dygresje nie na temat.
Różnimy się jak widzę w kwestii zasadniczej - czy fakt porozumiewania sie za pomocą internetu zwalnia od zasad grzecznego komunikowania się oraz z zasad ortografii. Ja uważam , że nie. Uwazam , że niezależnie od tego czy środkiem komunikacji jest papier czerpany i pióro Montegrappa czy klawiatura PC-ta zasady te warto zachowywać. i.

mnie też to niewiele obchodzi
ale
mozna zwrócić uwagę
tylko nie dywagować   z jakich pobudek i zachowań to wynika
jeśli nie było  celowo w kogoś wymierzonym ciosem
sorry
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #49 : 2006-12-12, 18:04:27 »

Proponuje.... wszelkie przypadki niestandardowej pisowni, gramatyki czy interpunkcji
uznać  niniejszym za zamierzone i winny być traktowane jako dowcipy.  Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #50 : 2006-12-12, 18:14:37 »

Ale net sie rzadzi swoimi prawami , nierobienie "bykow" to jest wrecz afront . Ja robie "byki" chociaz nie chce Mr. Green Mr. Green ale chyba nikomu tym krzywdy nie robie , w przeciwienstwie co do niektorych co niby przysiegali ,ale sa tylko ludzmi( bo tak ich wychowano w domu) mimo to wspinaja sie na wyzyny nieuczciwosci i nawet sie z tym nie kryja , tworzac w ten sposob zlepek sobie podobnych , a "srodowisko" w ktorym chca oraz zyja mozna nazwac bez zenady SOdoma i Gomora  Sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Rolling Eyes Question
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #51 : 2006-12-12, 19:01:50 »

Cytuj
Jono   podziwiam cie ,tyle osiagnelas ,Twoja babcia nie umiala czytac ani pisac a Ty UMIESZ   i nawet umiesz sie poslugiwac klawiaturą    -to dopiero osiagniecie      .
A to ,ze robisz " byki" nie szkodzi ,tu na forum sie poduczysz ,zawsze moze cie poprawic expert od jezyka polskiego -drugi po profesorze Janie Miodku -tomkiewicz   
pozdrawiam 



Nooo ,ja też tak myśle   a co do klawiarurki  to zaczęłam rok temu oj się działo  ? Shocked
ale sobie poradziłam   mimo   dokuczania tu i tam  .Dziwne   ale zauważyłam  ,ze jak sie  nie może człowieka pogrążyć w temacie  to   "Uderza " się  włąśnie pisownia. A wiesz  jak nieraz czytam  to  ześmiać sie mozna ze śmiechu  co niektórym wychodzi  z literek. Very Happy
Jedni sie oburzaja ,a inni nazywaja to rodzynkami   Shocked No fakt ,gura  hmóra  warzne  papierz  warzne itp  żucaja?  sie w nórt
pżepastnej  otchłani Shocked Very Happy
>>>>>>

Nie powiem  czasem wołam o podpowiedź   - mówcie bo się na forum śmieja  -- no cóz dawno szkołe zakończyłam teraz to wspomnienia-  wkuwam i wkuwam.

>>>>
co do wielkiej czy małej litery Imienia ,Nazwiska  to...
często widzę w typ , że  tak właśnie  leci  wszystko z małej  litery.  No i ja ,no cóz  nie wiedziałąm ,ze wzoruje się na chamach Cool

A ponoć Tora ma wszystkie litero-znaki jednakie . Cóz za nietakt a moze  równość?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #52 : 2006-12-12, 19:13:26 »

Ja Jona jak zaczelam pisac z ludzmi w necie i stawiac duze literki ,to pytali sie czemu pisze z duzej wlasnie litery.Wiec tak zaczelam pisac z malej i wyobraz sobie moja droga ,ze jeszcze nikt od tego nie umarl ,az tu nagle na forum okazuje sie ,ze coniektorzy wpadli z tego powodu w nerwice i depresje  Shocked  Confused czyz to nie szokujace  Shocked .A moze oni swoje chamstwo odreagowywuja wlasnie w necie zwracajac na to uwage  Shocked .

A najbardziej to juz smiac mi sie chce ,ze zwracaja nam uwage ci ,co akurat są wzorem do naśladowania   Mr. Green  Mr. Green hihihihihihi  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #53 : 2006-12-12, 19:30:02 »

z jaką chamskoscia sie spotykamy w srod lekarzy w swiecie w rzeczywistym .Wystarczy pójść do co przejmowac ,ze ktos napisal u czy ó. z malej litery czy z duzej.Od tego jeszcze nikt nie umarł .Pozdrowienia elmo  Very Happy

Szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzą kolejne dygresje nie na temat.
Różnimy się jak widzę w kwestii zasadniczej - czy fakt porozumiewania sie za pomocą internetu zwalnia od zasad grzecznego komunikowania się oraz z zasad ortografii. Ja uważam , że nie. Uwazam , że niezależnie od tego czy środkiem komunikacji jest papier czerpany i pióro Montegrappa czy klawiatura PC-ta zasady te warto zachowywać. Dygresje na temat przychodni lekarskich nie mają tu nic do rzeczy.Jeśli zaś ktokolwiek uważa sie za zwolnionego z wymienionych zasad to dalsza dyskusja jest bezcelowa.Faktem jest ,że wiele ludzi uważa się , dośc bezpodstawnie , za zwolnionych z wielu zasad. Nie dyskutuje się z nimi.
Czy ty Bruford cierpisz na zalamanie nerwowe,jakies przedswiąteczne  Shocked .Roznimy sie ,szkoda zeby nie  Very Happy
Czy miales w swojej pracy jakiegos pacjeta ,ktoremu sie pogorszylo od malych liter i bledow ortograficznych  Shocked .
Nie moj drogi ,to nie jest az tak bardzo istotne dla czlowieka! Istotne jest aby lekarz zajmowal sie nalezycie pacjetami i szanowal ich i nie zwracal sie do nich przedmoitowo.Juz ci to kiedys pisalam ,ze lekarze mowili :" to mamy zlamaną noge" itp. ,a ty byles zdziwiony tym ,ze jestem na to oburzona.To gdzie to chamstwo jest ,Bruford?
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #54 : 2006-12-12, 21:06:48 »

Czy miales w swojej pracy jakiegos pacjeta ,ktoremu sie pogorszylo od malych liter i bledow ortograficznych Shocked .
Temat a raczej problem jest dopiero poważny nie z ortografią a z nieczytelnymi pisanymi tekstami np. na receptach....

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=6&dzialnr=87&artnr=2312
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #55 : 2006-12-12, 21:45:22 »

Czy miales w swojej pracy jakiegos pacjeta ,ktoremu sie pogorszylo od malych liter i bledow ortograficznych Shocked .
Temat a raczej problem jest dopiero poważny nie z ortografią a z nieczytelnymi pisanymi tekstami np. na receptach....

http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=6&dzialnr=87&artnr=2312

A widzisz zbynek ,na to nie wpadłam  Shocked .To jest dopiero problem.Pol biedy jak apteka odmowi pacjentowi sprzedarzy leku " nieczytelnego" ,a bieda jest jak apteka sprzeda jakis inny lek przez pomylke ,przez nieczytelne pismo lekarza.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #56 : 2006-12-13, 03:14:08 »

Very Happy Ale się ubawiłam. Elmo sadzi byki (nie tylko ona), ale ma temperament i jest dowcipna.

Wiele zalezy od hierachii wartosci. Jeden czuje sie lepszy, bo przebrnął przez studia, drugi, bo ma kupę forsy, inny jest sławny lub ma sławnego dziadka. Cwaniak, manipulant, pyszałek gardzi głupimi, naiwnymi, upośledzonymi, poczciwymi, brudnymi, uzależnionymi itp. Ci z kolei nienawidzą tych, co im sie dobrze wiedzie, bo się ich krępują, zazdroszczą lub czują sie gorsi.
Jedni maja poczucie humoru, innym go brak lub są zwykłymi nudziarzami. Jedni są odważni lub bezczelni, drudzy tchórzą lub są nieśmiali. Jeden ma gust, drugi nie(?)

Mało jest prawdziwych mędrców. Znam ich właściwie tylko z opowieści Very Happy Oni są poza tymi podziałami.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #57 : 2006-12-13, 06:02:03 »

Very Happy Ale się ubawiłam. Elmo sadzi byki (nie tylko ona), ale ma temperament i jest dowcipna.
   Very Happy Kto ja ?! Ja sadze "byki"?! A w życiu ! Poza tym musze wlasnie isc wydoic krowy i dać swiniom jadła, potem kozy i tak w koło Macieju  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Kto tam będzie sobie glowe lamal "bykami"  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #58 : 2006-12-13, 06:14:05 »

Bruford ,dawniej jak chodzilam do szkoly ,

Pominąwszy Twoją dygresję o dawnych czasach powtórzmy to co najważniejsze w czasach dzisiejszych : pisałyście imię Tomka z małej litery w wyniku błędu ortograficznego a nie celowo.Cieszy to , wszak lepiej wiedzieć ,że nie był to brak szacunku lub prymitywny chamski "dowcip".[/ b]

[b] Pominąwszy teraz Twoją dygresję o moich i Jony błędach ortograficznych ( ktore w zasadzie nie powinny nikomu szkodzić) ,weźmy pod uwagę ,to co ważne jest dla człowieka ,a mianowicie: zdrowie.Czy siedzisz na tym forum Bruford i czerpiesz z tego korzysci dla swoich pacjętow? Wszak wiesz ,bo jestes juz tu 2 lata ,ze ZO pomaga leczyc nie objawy choroby tylko jej przyczynę .Jesli jestes tu po to ,zeby pomoc swoim pacjentom ,cieszy to niezmiernie ,wszak lepiej wiedzieć ,ze nie jest to tylko prymitywną zabawą dla ciebie i zaniedbywaniem obowiązkow lekarza względem pacjentow.

elmo.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dieta zakuwacza czyli wkuwanie i wkuwanie.
« Odpowiedz #59 : 2006-12-13, 06:38:42 »

Mam nadzieje ,ze nic ci sie nie stalo ,bo napisalam w poscie "pacjętów" zamiast " pacjentow".
Wiesz ,nie bylam nigdy dobra z jezyka polskiego ,mialam 5 z dyktand w pierwszej  do moze czwartej klasy ,potem juz nie .Moja mocna stroną byla matematusia i fizykusia ,tam nie potrzebne bylo zaprzatanie sobie glowy bledami ortograficznymi  Shocked jestes sobie to w stanie wyobrazic Bruford ?  Shocked  Very Happy  Mr. Green Twisted Evil


Aaaa ,wczoraj ogladalam Wiadomosci ,gdzie mowili o korupcji wsrod lekarzy,miedzy innymi u jednego lekarza terminy wykonywanych operacji ,byly uzaleznione od tego ,kto i ile zaplaci.Im wiecej pewnie i szybciej ,tym operacja zapewne byla szybciej robiona.
A juz naprawde sie ubawilam tym ,jak to Z.Religa oznajmil ,ze powstala infolinia dla pacjentow ,aby informowali o tego typu przypadkach .I teraz tak na chlopski rozum "
-kto idzie do szpitala? czlowiek chory.
-komu zalezy na koniecznej jak najszybszej operacji? czlowiekowi choremu.
I czy taki czlowiek nie zapalci takiemu zdziercy ,ktory rząda łapowki ,aby przeprowadzic operacje jak najszybciej.I czy dla takiego czlowieka nie jest najwazniejsze jego zdrowie i zaplacilby wszystko co ma aby tylko mu to pomoglo?
I teraz ostateczne pytanie: kto zadzwoni na tą infolinie aby demaskowac tych zdziercow ,chyba nie ci chorzy ludzie ,bo co by im to dalo?  Shocked .Lekarzem zdziercą zajął by sie sąd ,a tym chorym pacjentem ,ktory wymaga jak najszybszej operacji ,a musi czekac zwykle pól czy ponad pól roku,kto by sie nim zajął?A ,NIKT!!!!!!!!!!!
I po jakiego wała zakladaja infolinie i jeszcze pan Religa bzdurzy, aby pacjenci się nie bali z niej korzystac.hehehehehe

Tak Bruford ,to jest dopiero chamidło!!!!!!!!!.Panstwowe przychodnie i szpitale nie maja prawa istniec moim zdaniem ,bo to nic dobrego nie wnosi i tak jak chcemy aby cos bylo w miare szybko i sprawnie robione udajemy sie do prywatnych przychodni.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.