forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 17:30:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
667988 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Psyche(emocje) a ciało.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Psyche(emocje) a ciało.  (Przeczytany 225297 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #40 : 2006-12-18, 19:38:22 »

 Na marginesie, znakomity film, nieprawdaż ?

Tomek
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #41 : 2006-12-18, 19:41:32 »

Na marginesie, znakomity film, nieprawdaż ?

Tomek
Istotnie ale ostrzę sobie zeby na wersję niemiecką.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #42 : 2006-12-18, 20:44:13 »

 Zacny Człeku !! Mów szybciutko, co wiesz o niemieckiej wersji Smile !!!!!!!!!!!!!!!!

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #43 : 2006-12-18, 21:32:17 »

Nikt nikogo nie egzorcyzmuje ?  Shocked  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Bruford ,wiesz co wyczytalam w prasie  :shock ? Ze coraz wiecej lekarzy oddaje sie w pracy rozrywkom( tymsamym zaniedbując swoje obowiązki) typu flirty na skypie  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,bardzo nieładne  Evil or Very Mad
Wyobrazam sobie tych biednych pacjetow ,ktorzy sa zdani na łaske takich ,takich ,takich ,az brak slow ....
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #44 : 2006-12-18, 21:34:22 »

Diabeł to najwybitniejsza postać w Biblii. To on buntował się przeciwko pokorze, głupocie . Macie tu kij w mrowisko. Możecie rzucać kamieniami, pluć jadem lub cokolwiek. Już mi się gęba śmieje na widok tego stosu oskarżeń i egzorcyzmów Smile

MiT

Jak diabeł buntował się przeciw głupocie?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #45 : 2006-12-18, 21:41:48 »

 Ewo ! Ty nie zrozumiałaś mojej intencji ? Ejże ! To był kij w mrowisko. Spodziewałem się lawiny bluzgów a tu..cisza Smile Przekora "cuda" czyni.
   Rozumiesz już ? Taki mały eksperyment. Dziękuję jednak, że zapytałaś w cywilizowany sposób.

Tomek

ps: Skupmy się na zajmującej tematyce psyche-soma.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #46 : 2006-12-18, 21:47:19 »

To był kij w mrowisko.
Znaczy się ,nie ma mrowiska  Shocked  ,bo nic z tego kija nie wynikło  Shocked  Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #47 : 2006-12-18, 21:54:40 »

Ewo ! Ty nie zrozumiałaś mojej intencji ? Ejże ! To był kij w mrowisko. Spodziewałem się lawiny bluzgów a tu..cisza Smile

Więc to jest ta prymitywna prowokacja ,o której pisałeś w innym wątku  Question Mr. Green
Jakież to ucywilizowane  Shocked  Cool
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #48 : 2006-12-18, 22:01:51 »

  Dokładnie ! To jest przykład prymitywnej prowokacji ale z tą różnicą , że potwierdziły się moje przypuszczenia co do istoty przekory wśród ludzi.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #49 : 2006-12-18, 22:10:08 »

  Dokładnie ! To jest przykład prymitywnej prowokacji ale z tą różnicą , że potwierdziły się moje przypuszczenia co do istoty przekory wśród ludzi.

 Tomek
Czyli ,ze jestes mistrzem prymitywnych prowokacji  Cool ,a niech to  Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #50 : 2006-12-18, 22:27:25 »

  To forum niejedno zniesie. Możesz sobie gdybać do woli.


Tak na marginesie. Toan, toast za Ciebie, bo nie jesteś zamordystą.

Tomek
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #51 : 2006-12-18, 22:39:40 »

Ewo ! Ty nie zrozumiałaś mojej intencji ? Ejże ! To był kij w mrowisko.


No to teraz widzisz, że z rozumem u niektórych (tzn. u mnie  Very Happy) czasami może być coś nie tędy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #52 : 2006-12-18, 22:41:20 »

A Ty mozesz dowoli przypisywac innym wlasne uczucia  Very Happy ,zywie nadzieje ,ze to forum to zniesie  Cool

A tak na marginesie ,to toast za wszystkich forumowiczow ,bo jakby nie bylo, razem tworzymy jakąs tam społecznosc virualną  Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #53 : 2006-12-18, 22:49:56 »

 Tędy , tędy Ewo ! Smile
   Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach. Pozwoliłem sobie na tę pewność - że wciąż eksplorujesz, jednocześnie mam nadzieję, że nie jestem w błędzie.

Tomek
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #54 : 2006-12-18, 23:18:13 »

Na "Polska sercem" jase ciąg dalszy wątku, Tomek.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #55 : 2006-12-19, 08:12:00 »

Zacny Człeku !! Mów szybciutko, co wiesz o niemieckiej wersji Smile !!!!!!!!!!!!!!!!

Tomek

Film nazywa się "Requiem" , jest fabularną wersją wydarzeń , wg recenzji znacznie bliższą faktycznemu przebiegowi wydarzeń niż produkt Hollywood.Tylko trudno nań trafić.Spróbuję w najbliższym czasie pozyskać DVD via net.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #56 : 2006-12-19, 08:16:13 »

Nikt nikogo nie egzorcyzmuje ?  Shocked  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Bruford ,wiesz co wyczytalam w prasie  :shock ? Ze coraz wiecej lekarzy oddaje sie w pracy rozrywkom( tymsamym zaniedbując swoje obowiązki) typu flirty na skypie  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,bardzo nieładne  Evil or Very Mad
Wyobrazam sobie tych biednych pacjetow ,ktorzy sa zdani na łaske takich ,takich ,takich ,az brak slow ....

Jesteś w błędzie.Lekarze w pracy oddają się głównie sodomii oraz doskonaleniu ars amandi u  pielęgniarek. Pospolity jest hazard , oczywiście rasowy , na duże kwoty , nieosiągalne dla maluczkich. W międzyczasie zazwyczaj bierze się udział w internetowych aukcjach dzieł sztuki , co nieosiągalne jest dla maluczkich ( z uwagi na brak smaku u maluczkich oraz niedostępność kwot).
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #57 : 2006-12-19, 08:33:02 »


Jesteś w błędzie

No , oczywiście doskonalą również techniki walki z tzw "prawdami wiary" doskonaląc teorię Runeberga.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #58 : 2006-12-19, 08:46:09 »

Jesteś w błędzie.Lekarze w pracy oddają się głównie sodomii oraz doskonaleniu ars amandi u  pielęgniarek. Pospolity jest hazard , oczywiście rasowy , na duże kwoty , nieosiągalne dla maluczkich. W międzyczasie zazwyczaj bierze się udział w internetowych aukcjach dzieł sztuki , co nieosiągalne jest dla maluczkich ( z uwagi na brak smaku u maluczkich oraz niedostępność kwot).

Otóż powiem Ci ,ze się nie mylę  Cool  Laughing  co do skypa ,dlatego lekarze ,ktorzy zajmuja sie plugawymi rzeczami w pracy dla swoich przyjemnosci ,zanienbywujac obowiazki lekarza względem pacjenta ,beda odpowiadali za swoje czyny.Takich powinni wywalac z pracy .Bo biada choremu ,biednemu czlowiekowi jesli dostanie sie pod " opieke " takiego ,takiego ......

A co do tego hazardu-czyli aukcji dzielami sztuk,i niedostepnego dla maluczkich ,ze wzgledu na brak kwot ,to teraz jest wszystko jasne ,dlaczego rozwinęło sie takie łapowkarstwo wśród lekarzy -poniewaz zajmuja sie między innymi tez hazardem (
TAK OSWIADCZYL PUBLICZNIE BRUFORD
)  Evil or Very Mad  -to juz przechodzi ludzkie pojęcie ,co się wyprawia.
 

Ktoś powinien się tym zająć i wywalac z pracy takich ,takich.....,ktorzy ,nie zajmuja sie nalezycie pacjentem,majac go za "studnie bez dna" -jesli chodzi o pieniadze.
Bo ludzie chorzy oddaliby caly swoj majątek ,a nawet zaciągają pozyczki ,zeby placic lekarzom za cos ,czego nie ma oprócz HAZARDU.  Evil or Very Mad  Przykre to ,bardzo i budzi oburzenie .Ale wszyscy odpowiedzą za swoje czyny przed Bogiem ,bo czlowieka mozna oszukac ,ale Boga NIE!!!
  
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #59 : 2006-12-19, 09:04:24 »

A co do pięlegniarek ,to one wiedzą wiecej o pacjencie niz lekarze .Dlatego sa oburzone ,ze za swoja prace dostaja tak malo pieniedzy w porownaniu z lekarzami.
Mozna czasem dostrzec ,ze taka pielegniarka w szpitalu moze byc " nastawiona nieprzyjaznie w stosunku do nas" ,bo sa rozne pielegniarki ,ale ja zaczynam je rozumiec.Tyrają po 12 godz.Wiedzą o pacjencie wiecej niz lekarz ,powiedziec nic  " na glos" nie moga ,bo moze im grozic wydalenie z pracy-czesto jedyne źródło dochodu.
Takze ,Bruford nie mieszaj pielegniarek w swoje machloje.

  A w glupich żartach ,zawsze jest ukryta prawda ,bo nic nie bierze się z niczego  Cool



Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.