forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 21:27:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny  (Przeczytany 18286 razy)
Ewa
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #20 : 2006-12-23, 16:30:43 »

Cytuj z:     Kodar
Jak mialam problemy z moja  wychudzona corka serwowalam jej 3xdziennie Mikroelementy wg rezeptury dr Tadeusza Podbielskiego.Sama tez bralam sa rewelacyjne.Krople te podawalam ze wzgedu na brak apetytu
Ale, Kodar, ten męzczyzna nie ma problemu z apetytem. Być moze krople dra Podbielskiego były ratunkiem dla twojej córki, która w opgóle nie chciała jeść (?).
Wprowadzając do organizmu dodatkowe mikroelementy, witaminy itp. wprowadzasz chaos w zywieniu. Jak wtedy chcesz obliczyć BTW? W optymalnym BTW  najlepszych jadalnych produktów są juz wkalkulowane wszystkie składniki.

Kodar, te wszystkie dodatki wykombinowali ludzie, którzy żywili się niedostatecznie.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #21 : 2006-12-23, 16:57:40 »

Według tabel ryż nie zawiera węglowodanów, o kukurydzy nie wiem.

Małgorzato, chyba miałaś coś innego na myśli, a nie węglowodany, bo tych ostatnich ryż zawiera aż 79 g na 100 g. I nie są to bynajmniej najkorzystniejsze dla nas węgli.

M
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #22 : 2006-12-23, 18:00:47 »

 Embarassed z tymi węglowodananmi w ryżu to się zdałam na tabełe w exelu, która zawiera błąd (wiem, że wiele osób ją posiada więc zgłaszam), a myślenie wyłączyłam, jeszcze drugie usprawiedliwienie wyjmę z zanadrza - nie jadam w ogóle ryżu więc się nim wcześniej nie interesowałam... płonę ze wstydu jak uczeń złapany na nieodrobionej pracy domowej...
Wracając zaś do głównego tematu, dziękuję Alinko za namiar Smile Z apetytem jest faktycznie zupełnie dobrze, nawet za dobrze więc raczej tego regulować nie trzeba.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #23 : 2006-12-23, 18:07:26 »

Wiele lat temu czytałam książkę o dziwactwach natury (byłam wtedy w ciąży i przygotowywałam się na wszystko, by być dobrą mamą niezależnie od tego jakie będzie moje dziecko) i pamiętam starodawne, czarno-białe zdjęcia i opisy wyglądu ludzi pozbawionych zupełnie tkanki tłuszczowej, jeśli ktoś to czytał, to będzie miał pełen obraz sytuacji. Ośmielam się przypuszczać, że człowiek o którym piszę ma jakiś problem genetyczny, choć w jego rodzinie nie ma takiego przypadku ale DO jest optymalne dla wszystkich, mam więc nadzieję, że przy właściwych proporcjach jest szansa na jakąś poprawę.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #24 : 2006-12-23, 19:26:55 »

Elmo, tu nie chodzi o ilość, ale jakość. wystarczy łyżeczka alergenu (lub domniemanego winowajcy) a mamy anemię (lub nawrotowy inny problem). Tak działą  diety eliminacyjne wplatane w DO i inne rodzaje diet. Mała ilość podtrzymuje chorobę (różną) i nie pozwala z niej wyjść. Choroba powraca, a zainteresowany mówi, że "przecież jada tego TYLKO łyżeczkę dziennie". Nawet tłuszcz 3g/kg należnej wagi ciała/dobę nie likwiduje czasem całkowicie reakcji. Trzeba przy tym pamiętać, że do mnie przychodzą sami chorzy.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bardzo niska waga dorosłego mężczyny
« Odpowiedz #25 : 2006-12-24, 00:36:36 »

 Shocked Oj, Małgosia, ale się przestraszyłam, ze to ja ci podesłałam złe dane. Ale zajrzałam do swojej tabeli i jest OK. Smile Ciekawe, czy korzystasz z mojego programiku w Excelu?
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.