forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 08:13:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660462 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  WITAMINA C.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WITAMINA C.  (Przeczytany 224454 razy)
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #60 : 2007-03-22, 10:19:45 »

Elmo!
z przykrością Cię informuję, że nigdy w ofercie własnej Firmy nie miałem "spożywki". Nie mam również w ofercie "Żywienia Optymalnego" wyd. OSBO, aby nie być posądzonym, że zarabiam na Stowarzyszeniu Laughing. Proponuję Ci - "Jak nie chorować?" - kawał solidnej lektury!, ale musu nie ma, jeśli nie chcesz - to NIE Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #61 : 2007-03-22, 10:30:19 »

Nie miałeś "spożywki"  Shocked  Shocked  Question Question Question jakto? co to? Toż to ja sobie Ciebie wyobrażałam jako człeka z pejsami a jarmułką na głowie i sprzedającego łuściutkie przysmaki.Taki "handel " mi się wyobrażal.A toś mnie rozczarował  Exclamation Exclamation Exclamation Nie mogę się pozbierać .


Ale piszesz o lekturze " Jak nie chorować"-no...chce ,gdzie trza zomówić?U Ciebie? Czy w sklepie można nabyć?
Czy mam wysłać swój adres ,bo już nie wiem ,co jest żartem  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #62 : 2007-03-22, 10:37:18 »

TAK, TAK z pejsami jarmułką i długą po pas siwawą brodą Shocked
To mnie bardzo cieszy, że właśnie tak sobie mnie wyobrażasz. Dzięki temu mnie nie poznasz, gdy przypadkiem miniemy się na ulicy i o to mi WŁAŚNIE CHODZI  Cool. Opłaca się jadnak dbać o PRYWATNOŚĆ  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #63 : 2007-03-22, 10:43:24 »

Mylisz się Toan! Poznam Cie,kiedyś wkleiłeś swoje zdjęcie-głowa (tył głowy)-chyba nie sądzisz ,ze da się zapomnieć taki widok   Cool .Jesteś rozpoznawalny  Laughing  Mr. Green .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #64 : 2007-03-22, 10:48:12 »

E tam, od tamtej pory wygoliłem się na łyso dla niepoznaki, aby siwizny nie było widać Very Happy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #65 : 2007-03-22, 11:01:15 »

Ale ja Cie i tak "przyszpieguje"

Uważaj, bo jak twierdzą niektórzy - ja z tych, co "potrafią wyssać energię z ... ", choć czerpię głównie z masła  i smalcu przerabianych na ATP Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #66 : 2007-03-22, 11:03:28 »

Elmo... w końcu musisz się zdecydować czy należeć do sekty optymalnej a książka to przepustka.
Nie dawno wypływało to z obaw Cool - a teraz taka szansa bez wpisowego. Laughing Confused

pozdrawiam
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #67 : 2007-03-22, 11:10:19 »

Ale Zbynek ,ja już nie wiem ,co tu jest żartem co powagą  Laughing .Co z tą książką?Kaj jo ta książka mam nabyć?
Toan ,sam pisze ,ze plecie... Laughing sklep obecnie zamknięty...kaj ta nagroda?w końcu mi się coś nalezy  Evil or Very Mad  Mr. Green 
No i na dodatek "wypadlam " troche z "gry" i się troche zamknęłam w sobie  Confused
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #68 : 2007-03-22, 11:20:36 »

kaj ta nagroda?w końcu mi się co¶ nalezy Evil or Very Mad Mr. Green
Przyca łon Ci jom do .. ino musisz podać  ka mo jom wysłać. Laughing Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #69 : 2007-03-22, 11:21:41 »

czy należeć do sekty optymalnej a książka to przepustka...

Wielkie GURU się sprzeciwiać.  Shocked Wilekie GURU, chce mieć wielką spokojność i dość mieć... nagabywania intruzów Exclamation Mr. Green.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #70 : 2007-03-22, 11:24:52 »

  ka mo jom wysłać. Laughing Cool

toan@q4.pl - wieklie GURU rozpatrzy pozytywnie "podanie" po werfikacji adresu Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #71 : 2007-03-22, 11:25:56 »



Przyca łon Ci jom do .. ino musisz podać  ka mo jom wysłać. Laughing Cool

godos??? pa ,jakom ze jo durno  Shocked mówić gupi babie,to tak jak pluć świni w łocy ,zara mu podom ,tylko musza se przypomnieć ka jo mieszkom...,zara zapytom chopa mojego jak ta nasa ulica sie nazywo.Bardzo Ci dziekuja Zbynek za rozswietlenie mego zamknietego zmysła postrzegania  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #72 : 2007-03-22, 11:27:11 »

wyśle ,jeno przyjda do dom ,bo leca po córke do szkoły!!!!!!!!!!!rany julek ,póżno!!!!!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #73 : 2007-03-22, 11:29:10 »

Tylko lecaj wolno, bo ślisko, co by poźniej na mnie ino nie było, com nie łostrzygoł. Heja Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #74 : 2007-03-22, 11:50:14 »

Juzem przyleciała szcześliwia,alem się zadysała...
napisza Ci ten adres ,chop mnie prasnoł w pysk i zem se od razu przypomniala ka mieszkom.hejka
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #75 : 2007-03-22, 11:58:07 »

Chwalić Pana Bócka, coś już jest w domu, ale na "toana" jeszcze nie dosło. Odpraśnijże twemu, bo nie bedzie kobity dla przyjemności maltretowoł!
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #76 : 2007-03-22, 12:04:01 »

No już doszło, ale nie podałać "towaru" !
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #77 : 2007-03-22, 12:05:16 »


 Odpraśnijże twemu, bo nie bedzie kobity dla przyjemności maltretowoł!

Ka jo mu prasne ,jak przecia to mój chop!!!łon to rządzi w ty nasy chałupie a i dobrze nom ze sobom.Przecia jom szczesliwo,zem takiego chopa znalazla  Laughing
Wyslalam adres.Tylko mam nowego kompa i sobie ustawialam powiadomienia na poczcie i moze cos poknocilam-mam do tego predyspozycje i moga wiadomosci nie dochodzic.
Napisz czy doszedl-bo sama jestem ciekawa .Jak nie na poczte to na priv Ci wysle.
Czeska  Laughing  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #78 : 2007-03-22, 12:08:20 »

No już doszło, ale nie podałać "towaru" !
Jak ze to?  Shocked Jo żech myślała ,że chodzi o ta książka  Shocked .No to żem sie pogubila  Confused  Laughing

Cóż mom tera zrobić ?  Shocked .

Może mnie Zbynek naprowadzi  Idea Question
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #79 : 2007-03-22, 12:14:17 »

No gadajom, co "jak sie kobity nie bije, to jej wątroba gnije", ale kto to wi?. Ni mom sumienia walnąć, a mojej jakoś i bez bicia - nie gnije. Łagodna taka. Ale to ona rządzi w naszym domu!. Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.