forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 07:33:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660461 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  WITAMINA C.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WITAMINA C.  (Przeczytany 224453 razy)
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #80 : 2007-03-22, 12:15:59 »

Zbynku ratuj!
Wysyłać "Jak nie chorować?" Embarassed
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #81 : 2007-03-22, 12:21:33 »

No gadajom, co "jak sie kobity nie bije, to jej wątroba gnije", ale kto to wi?. Ni mom sumienia walnąć...

Toanecku ,tu nie chodzi o suminie ,jeno ło tradycje  Laughing łagodno cy nie,prasnąć trza  Laughing .
łoj ale się uśmiałam  Laughing  Laughing  Laughing

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #82 : 2007-03-22, 12:22:55 »

No dobra, ale ja już zaadresowałem kopertę. Co wysłać?!!!!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #83 : 2007-03-22, 12:27:26 »

Zbynku ratuj!
Wysyłać "Jak nie chorować?" Embarassed

No....przeciez chyba może być ta ksiązka  Shocked ,sam pisałeś ,ze dobra lektura ,to wyślij tą  Very Happy ,będę szcześliwa  Exclamation Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #84 : 2007-03-22, 12:32:00 »

Mówisz i masz!. Idę natychmiast na pocztę, to priorytetem dojdzie Ci na łikenda Very Happy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #85 : 2007-03-22, 12:55:50 »

No to Toanecku ,jo żech richtik uszcześliwiona  Very Happy  Very Happy  Very Happy .Takie przyjemnosci nie zdarzają mi sie co dnia  Very Happy
pozdro,hejka  Very Happy
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #86 : 2007-03-22, 13:00:28 »

No to Toanecku ,jo żech richtik uszcze¶liwiona Very Happy Very Happy Very Happy .Takie przyjemnosci nie zdarzaj± mi sie co dnia Very Happy
pozdro,hejka Very Happy
Przyca tyn nabytek w nozwie jak nie chorować  toć  najważniyjsze… toście dobże wstympnie zaczynili. Very Happy

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #87 : 2007-03-22, 13:15:00 »

Elmo..spoźierom a 2000 wiadomości niedaleko – jeszcze trocha a bibliotyka bydzie pyłno Very Happy Cool Shocked
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #88 : 2007-03-22, 13:22:21 »

czy goralszczyzna godata,bo was idzie richtig rozumic.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #89 : 2007-03-22, 13:28:06 »

Elmo..spoźierom a 2000 wiadomości niedaleko – jeszcze trocha a bibliotyka bydzie pyłno Very Happy Cool Shocked

Oj Zbynek,kaj tam 2000 ,toć to jo musialabym przesiedzić przy kompie cały bozy dzionek ,a zaś robota w chałupie i oborze.Tu wiesna idzie i trza co sasioć w polu,a i som kunie ,krowy,świnie ,a i dzieci przeca chodzo do szkoły.Robota na okrogło.Zaś tero trza iść do kuchni,bo chopu trza jeść dać na czas,co by mnie na powrót nie prasnoł.
I taki to żywot prostego cłowieka Zbyśku.Sam dobrze zreśtą wis jak to jest ,bo i u ciebie gospodarka nie mało.Porenaście hektarów ponoć mocie,ale tyś bogaty ,bo mosz traktór ,a jo kunie jeno.No cós wy mota wuja za oceanem ,to troche wom przyśle tych dularów,a my musim sami harówać na pojdke chleba.ehh.... Confused
I ten nabytek "Jak nie chorować" toć najważnijsze jak to mówis.
Czeska
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Nagroda dla elmo i Tomkiewiczów!
« Odpowiedz #90 : 2007-03-22, 13:28:38 »

Dla osób które przekroczyły 1tys. postów na tym Forum - Czy wybraliście już coś z oferty nieczynnego chwilowo "hipermarkeru" "Żywienie Optymalne"?

Z moim tempem bede zmuszona poczekac jakies 10 lat   Crying or Very sad
Za to bede miala wiekszy wybor  Twisted Evil
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nagroda dla elmo i Tomkiewiczów!
« Odpowiedz #91 : 2007-03-22, 13:52:01 »

Z moim tempem bede zmuszona poczekac jakies 10 lat   Crying or Very sad
Za to bede miala wiekszy wybor  Twisted Evil

Prowda hey!
Ni ma się co spieszyć, bo mamy cas!
Ale pocztowa mi powiedziała, że prioryteta, to nawet na wiś dostarczą rychtyg na jutro w pół dnia!
Pocztowej trza wierzyć!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Nagroda dla elmo i Tomkiewiczów!
« Odpowiedz #92 : 2007-03-22, 14:06:16 »



Ale pocztowa mi powiedziała, że prioryteta, to nawet na wiś dostarczą rychtyg na jutro w pół dnia!
Pocztowej trza wierzyć!
eee Toan ,może trza bedzie kuniem pojechać do miastecka po ta przesyłka,i zaś robota.Nie wiadomo cy ci dojdzie tu do nos na wioske ,bo straśne błocisko ,po roztopach a i woda wysła z koryta i zaloła ci u nos drogi.olaboga...Chyba ,że Zbynek traktórem podjedzie,jak bedzie taki uczynny. 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #93 : 2007-03-22, 14:12:44 »

Przeca psesyłki nie polecołem ze skompstwa i co by Ci poctowy frygnoł pod gumno, bez tych krucyfiksów, co za podpisa robiom, ino aby sucho psy gumnie było, bo sie ubłoci, a cytoć sie ni jok ni do Shocked
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #94 : 2007-03-22, 14:20:47 »

  Laughing  Laughing  Laughing

Na gumnie sucho ci u nos,a no trza być dobry myśli ,ze dojdzie szczesliwie.Czekom z niecierpliwosciom  Very Happy
richtig spac mi bedzie trudno,tak zem sie tem wszystkiem przejeła a tu robota zaś czeko.
Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #95 : 2007-03-22, 15:39:18 »

Ale ja Cie i tak "przyszpieguje"

Uważaj, bo jak twierdzą niektórzy - ja z tych, co "potrafią wyssać energię z ... ", choć czerpię głównie z masła  i smalcu przerabianych na ATP Shocked Laughing Laughing Laughing

Toan  Evil or Very Mad zmanipulowałeś mój post  Evil or Very Mad myślałeś ,że się nie kapnę? aż tako durno ,to jo żech nie jest
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #96 : 2007-03-22, 15:47:23 »

Przeca psesyłki nie polecołem ze skompstwa i co by Ci poctowy frygnoł pod gumno, bez tych krucyfiksów, co za podpisa robiom, ino aby sucho psy gumnie było, bo sie ubłoci, a cytoć sie ni jok ni do Shocked

 Laughing  Laughing  Laughing to jest dobry post  Laughing przypomniały mi się stare dobre czasy,zwłaszcza to słowo "frygnoł".Dziadek mój używał tego słowa:"frygnij no ,to tam" czy coś w tym rodzaju...
Czemu ja się nie urodziłam w tamtych czasach  Sad   Crying or Very sad
Uwielbiam książki Marii Rodziewiczówny,która opisuje życie na wsi.
cześka  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #97 : 2007-03-22, 16:09:04 »

zmanipulowałeś mój post  Evil or Very Mad myślałeś ,że się nie kapnę?
Tego, że się kapniesz byłem pewien, ale pomyliły mi się guziczki - zamiast "cytuj" wcisnąłem "popraw" i poszło to co napisałem - jako Twoje -przepraszam Embarassed Jako admin  Shocked mam tyle tych guziczków, że strach coś klikać, a jak się już pomyli - to ...uffff Shocked Sama widzisz Exclamation Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #98 : 2007-03-22, 16:15:34 »

Miałam nie wspominać o tym poście wychodząc z założenia-przysłowia :"głupi nie zauważy,mądry nic nie powie",ale po dwoch godzinach zastanawiania sie doszlam do wniosku,że tak tego nie zostawie  Exclamation  Evil or Very Mad ,wiejska duma mi nie pozwoliła  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: WITAMINA C.
« Odpowiedz #99 : 2007-03-22, 16:22:28 »

A ja nic nie poprawiałem, bo jeszcze bardziej bym mógł skopać Confused i dopiero byś mnie prześwięciła Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.