forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:37:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  WITAMINA D.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WITAMINA D.  (Przeczytany 279893 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #200 : 2014-12-16, 18:28:43 »

Ech zamiast gadac o niedoborze i jak go zapelnic to wy jak zwykle o dupie maryny... Rolling Eyes Moze by tak dojesc glukonianu żelaza (ASCOFER) ??
Podobno to naturalny srodek, rosnie w Afryce na wysokich drzewach, trzeba zerwac troche i zjesc.

Bo nie wolno jesc chemii spozywczej, Adam mowi tak: Po prostu jest w cholerę chemii (spożywczej, farmaceutycznej) zaburzającej metabolizm człowieka.
Wiec tylko naturalne suplementy trzeba jesc.

Jasne? No.
Rzucają się w oczy takie brednie, co?
Podobnie jak z tą wodą, co ją wypijał w miejsce zważonego moczu, że niby takie uzupełnienie Wink
Ale już pary wodnej z oddechu i potu (w sumie 3-4 litry na dobę w optimum termicznym) już nie uwzględnił. Very Happy
Ale w koło jest wesoło, ooo Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #201 : 2014-12-16, 18:29:08 »

Czerwona grupa krwi, jak nic!  Wink Mr. Green
I jakże tak, bez pieczystego można żyć...  Confused  Very Happy

Już za grillem tęsknię.  Very Happy Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #202 : 2014-12-16, 18:30:29 »

Straszny taki post!  Shocked
Ale może szybko ciepła wiosna będzie.  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #203 : 2014-12-16, 18:32:49 »

Rzucają się w oczy takie brednie, co?
Podobnie jak z tą wodą, co ją wypijał w miejsce zważonego moczu, że niby takie uzupełnienie Wink
Ale już pary wodnej z oddechu i potu (w sumie 3-4 litry na dobę w optimum termicznym) już nie uwzględnił. Very Happy
Ale w koło jest wesoło, ooo Very Happy

Chłop zaprawia (się) ale dżez. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #204 : 2014-12-16, 18:33:38 »

Mi sie rzuca ten dziwny....no nie wiem jak to nazwac, manieryzm czy moze dziwny sposob postrzegania. Chemia jest zla ale lykanie jakichs siarczanow czy zlota koloidalnego jest spoko.

Zapodalem temat pod inny sposob rozwazan, i chyba tylko grzegorz zalapal, a wszyscy ciagle chca sprowadzac to do molekul i konkretnego zarcia. Taki jakby nie patrzec redukcjonizm, poprzez doglebne zbadanie srubki chca wysnuwac wnioski na temat calej maszynerii.......

Myslalem, ze to da do myslenia ale sam szef skutecznie to gasi wyciaganiem wnioskow z kapelusza. Tak samo sie czulem czytajac te ksiazke wegetarian od PH Miracle. Najpierw tluka mnostwo o buforach i tendencjach a potem nagle, wnioski z dupy, ze trzeba odkwaszac i nie jesc bialka zwierzecego.

Temat urojonego nieodoboru przerobilem sam na sobie......skutecznie sobie zatrulem zycie na conajmniej rok, jakies depresyjne mysli, stany i ogolne odretwienie a przeciez te stany same w sobie mogly byc tez przyczyna, czyli taka samospelniajaca sie przepowiednia.

No ale niech sobie gadaja o dawkach, ja chcialem tylko pomoc Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #205 : 2014-12-16, 18:34:10 »

Straszny taki post!  Shocked
Ale może szybko ciepła wiosna będzie.  Very Happy
A żeberka z piekarnika złe?
I boczuś, i karkóweczka, że o golonce nie wspomnę... Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #206 : 2014-12-16, 18:35:43 »

Rzucają się w oczy takie brednie, co?
Podobnie jak z tą wodą, co ją wypijał w miejsce zważonego moczu, że niby takie uzupełnienie Wink
Ale już pary wodnej z oddechu i potu (w sumie 3-4 litry na dobę w optimum termicznym) już nie uwzględnił. Very Happy
Ale w koło jest wesoło, ooo Very Happy

Chłop zaprawia (się) ale dżez. Wink
Puste pole za stodołą Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #207 : 2014-12-16, 18:39:02 »

A chłop pije - ale dżez. Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #208 : 2014-12-16, 18:39:38 »

A żeberka z piekarnika złe?
I boczuś, i karkóweczka, że o golonce nie wspomnę... Very Happy

Też bardzo dobre, ale grillowane mięso i ta woń miła panu jest po prostu Boska. Wink  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #209 : 2014-12-16, 18:42:18 »

A żeberka z piekarnika złe?
I boczuś, i karkóweczka, że o golonce nie wspomnę... Very Happy

Też bardzo dobre, ale grillowane mięso i ta woń miła panu jest po prostu Boska. Wink  Very Happy
Pewnie gdybym miał ogród...
Lubię grilla, ale bez szaleństwa.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #210 : 2014-12-16, 18:46:04 »

Ja tez nie mam ogrodu, dlatego tak mi to smakuje. Wink  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #211 : 2014-12-16, 18:48:07 »

Smakuje, bo strasznie niezdrowe jest!  Confused  Wink
Łatwo się można przejeść...  Sad
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #212 : 2014-12-16, 18:53:18 »

Kiedys ludzie nie mieli niedobroa wit D,ponkewaz pracowali na zewnatrz. Do tego z bogactwa jedli zupe cebulowa bogata w Ca i A,Ka i bla bla bla, no zdrowiuscy byli Wink Wroc ,chorowali i umierali mlodo. Wniosek: umierali z nadmiaru wit D,gdyz zbyt dlugo na sloncu przebywali Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #213 : 2014-12-16, 19:30:13 »

Kiedys ludzie nie mieli niedobroa wit D,ponkewaz pracowali na zewnatrz. Do tego z bogactwa jedli zupe cebulowa bogata w Ca i A,Ka i bla bla bla, no zdrowiuscy byli Wink Wroc ,chorowali i umierali mlodo. Wniosek: umierali z nadmiaru wit D,gdyz zbyt dlugo na sloncu przebywali Smile
Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #214 : 2014-12-17, 08:31:08 »

Ech zamiast gadac o niedoborze i jak go zapelnic to wy jak zwykle o dupie maryny... Rolling Eyes Moze by tak dojesc glukonianu żelaza (ASCOFER) ??
Podobno to naturalny srodek, rosnie w Afryce na wysokich drzewach, trzeba zerwac troche i zjesc.

Bo nie wolno jesc chemii spozywczej, Adam mowi tak: Po prostu jest w cholerę chemii (spożywczej, farmaceutycznej) zaburzającej metabolizm człowieka.
Wiec tylko naturalne suplementy trzeba jesc.

Jasne? No.
Rzucają się w oczy takie brednie, co?
Podobnie jak z tą wodą, co ją wypijał w miejsce zważonego moczu, że niby takie uzupełnienie Wink
Ale już pary wodnej z oddechu i potu (w sumie 3-4 litry na dobę w optimum termicznym) już nie uwzględnił. Very Happy
Ale w koło jest wesoło, ooo Very Happy
Tu chodzi glownie o potrzebe dzialania, zeby cos robic zeby byc zdrowym. Bo jak juz sie jest calkiem zdrowym to nuda, i wtedy czlowiekowi chodza po glowie pomysly jak temu mlodemu strazakowi, co tak sie chcial zasluzyc, ze jak nic sie nie dzialo to sam podpalal a potem najlepiej gasil  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #215 : 2014-12-17, 09:26:16 »

No i przyjście swojemu ciału z pomocą Laughing
Tylko jak gamoń pomaga, to lepiej, żeby nic nie robił, bo sobie jeszcze łapę utnie czy co gorszego zrobi. Very Happy
Ale oczywiście co ja młotek wiem o wyższym levelu, gdzie Doppel Herz Activ i srebro koloidalne się strumieniem do paszczy leje Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #216 : 2014-12-17, 09:31:43 »

 Laughing
A! Przypomniałem sobie. Smile Zwrotkę. Very Happy
"Mój ojciec był strażakiem,
strażakiem byłe ja.
Mój Tato gasił pożar,
a rozpalałem ja."
To nic osobistego, Szefu mój, ale zaplątało się w synapsach. Laughing* Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #217 : 2014-12-17, 09:37:10 »

No i przyjście swojemu ciału z pomocą Laughing
Tylko jak gamoń pomaga, to lepiej, żeby nic nie robił, bo sobie jeszcze łapę utnie czy co gorszego zrobi. Very Happy
Ale oczywiście co ja młotek wiem o wyższym levelu, gdzie Doppel Herz Activ i srebro koloidalne się strumieniem do paszczy leje Wink
No Adam to maniak rzeczywiscie, przeciez on pare workow tych pestek zjadl i z wiadro tego zlota wypil. Wazy wypity mocz i tym podobne paranoiczne historie, czyli caly dzien sledzi swoja wage i kto wie, moze IQ bada. Zamiast po prostu "nie przeszkadzac" i tyle.
No ale jak ktos pije olej rafinowany i wierzy, ze to zdrowo, to potem trzeba jesc jakies dziwne manganiany, siarczany i inne naturalne suplementy.

Moze to po prostu jakis zuciowy leitmotiv.....ja tak ostatnio spojrzalem na te coraz wieksza sterte ksiazek do przeczytania i sobie pomyslalem "co ja bede robil jak to przeczytam"?  Laughing
I moze po prostu Adasko nie chce za bardzo wyzdrowiec, bo co bedzie robil na forum, pisal jaki to on zdrowy i nic poza tym?  Laughing
Wiec podpala  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #218 : 2014-12-17, 09:50:43 »


Ale oczywiście co ja młotek wiem o wyższym levelu, gdzie Doppel Herz Activ i srebro koloidalne się strumieniem do paszczy leje Wink
https://mariuszpiatek.files.wordpress.com/2010/10/dopalacze2.jpg?w=292&h=300 Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #219 : 2014-12-17, 09:53:06 »

Chyba, że się je rotuje Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 19 zapytaniami.