forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 12:39:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660568 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  WITAMINA D.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WITAMINA D.  (Przeczytany 286124 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #420 : 2023-03-15, 17:22:52 »

Niestety nie jest tak różowo. Cool
Guru od leczenia megadawkami witaminy D nie mówią o ubokach, jak przewlekłe biegunki, kamienie nerkowe i żółciowe, zaburzenia pracy serca, zaburzenia układu nerwowego, jak tiki i przykurcze.
I to mimo trzymania diety nisko lub bezwapniowej.
Jasne, lepiej mieć sraczkę czy piasek w nerkach niż raka czy SM, ale czy przykucie do łóżka z powodu zaburzeń równowagi i zwapnień w tętnicach nadal jest lepsze to nie wiem... Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70534


Odp: Re: Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #421 : 2023-03-15, 17:55:17 »

Super, że czytasz, a jeszcze bardziej super, że się udało dostosować terapię do przypadku...  Very Happy
Na kolejnej stronie jest koncowka, ze ten jego kolega zyje do dzis i ma sie dobrze. A juz go chcieli "leczyc" chemia i radio i
"dawali" mu najwyzej rok. Ogolnie on tez pisze, ze wyszedl z tego SM gigadawkami D, miedzy innymi oczywiscie.

Ogolnie to znacie ten kawal. sobie przedluzyc zycie w stanie terminalnym?
Jak lekarz daje gora rok to po jego zabiciu sedzia da 25  Laughing Laughing


 Laughing Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #422 : 2023-03-15, 18:26:28 »

Niestety nie jest tak różowo. Cool
Guru od leczenia megadawkami witaminy D nie mówią o ubokach, jak przewlekłe biegunki, kamienie nerkowe i żółciowe, zaburzenia pracy serca, zaburzenia układu nerwowego, jak tiki i przykurcze.
I to mimo trzymania diety nisko lub bezwapniowej.
Jasne, lepiej mieć sraczkę czy piasek w nerkach niż raka czy SM, ale czy przykucie do łóżka z powodu zaburzeń równowagi i zwapnień w tętnicach nadal jest lepsze to nie wiem... Confused
Ale to z autopsji piszesz czy zaslyszane? Znam mnostwo osob ktore jada na duzych dawkach od 10k IU dziennie i wiecej, sami Rodzeniowie tez tak jada podobno co pisza w ksiazce, ze juz nie wspomne o ksiazce Jeffa Bowlesa, ktory opisuje jak miesiacami bral gigadawki nawet do 1mln iu dziennie i chwali sie w ksiazce, ze przestudiowal podobno wszystkie artykuly z pubmedu, conajmniej 45tysiecy jsk twierdzi, i ze mu sie nawet zwyrodnienia nadgarstkow czy cos cofnely o egzemach nie wspominajac i innych schorzeniach
I nikogo nie pokopalo tak jak piszesz
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #423 : 2023-03-15, 18:48:16 »

To poczytaj jak się leczy, od 200000 jednostek w górę.
Czyli cała buteleczka Vigantolu na raz. Shocked
Nierzadko 400000, codziennie przez miesiące. Very Happy
I zważ, że ja nie twierdzę, że nie warto, tylko, że są uboki, bo każde leczenie ma uboki, może z wyjątkiem homeopatii. Razz

A znam z otoczenia, koleżanka, młoda dziewczyna, cierpi na SM, próbowała już chyba całego altmedu, włącznie z dietą naszego szacownego Doktora i wróciła do leków konwencjonalnych.
Brat teścia parkinsonizm, leczony witaminą D już z rok temu, rozbija kamienie na nerkach do dziś. Cool
Być może się komuś udało, jak w tej Twojej relacji z książki, ale szczerze mówiąc, uważam, że takie rzeczy są nieco idealizowane dla ocieplenia wizerunku. Very Happy
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31070


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #424 : 2023-03-15, 19:11:50 »

Dobre, próbowała diety Doktora  Laughing


Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #425 : 2023-03-15, 19:17:01 »

Odnośnie tego leczenia alternatywnego, to można podsumować:
jeden rabin powie tak, drugi powie nie i obaj mają rację. Wink

Bo jeżeli działa prawo Liebiga i ktoś trafi prawie na ten brakujący pierwiastek, to cały mechanizm może z powrotem zatrybić. Wink
Ale o powtarzalności w każdym jednym przypadku nie ma co mówić.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #426 : 2023-03-15, 19:42:05 »

Cytuj
Kliniczne objawy zatrucia witaminą D są skutkiem hiperkalcemii. Należą do nich objawy neurologiczne, takie jak dezorientacja, apatia, pobudzenie, drażliwość, aw ciężkich przypadkach otępienie i śpiączka. Objawy żołądkowo-jelitowe obejmują ból brzucha, nudności, wymioty, zaparcia, wrzody trawienne i zapalenie trzustki (z złośliwych zwapnień). Objawy ze strony nerek objawiają się wielomoczem, nadmiernym pragnieniem i kamicą nerkową. Ciężka hiperkalcemia może również prowadzić do zaburzeń rytmu serca.
Ponoć jacyś autorzy nie mogli znaleźć sajdów nadmiaru witaminy D na PubMed, ja szukałem 30 sekund:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK557876/
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #427 : 2023-03-15, 19:52:22 »

Odnośnie tego leczenia alternatywnego, to można podsumować:
jeden rabin powie tak, drugi powie nie i obaj mają rację. Wink

Bo jeżeli działa prawo Liebiga i ktoś trafi prawie na ten brakujący pierwiastek, to cały mechanizm może z powrotem zatrybić. Wink
Ale o powtarzalności w każdym jednym przypadku nie ma co mówić.  Cool
Laska, o której wyżej, jest metodyczna i skupiona, walczy jak lew, i gówno z tego.
Mówiła, podobnie, jak Ty, że wlewy z askorbinianu coś tam posmyrały, może jako wspomagające, ale na pewno nie główne leczenie.
Jedyne co wydaje się spowalniać progres jej SM, to ŻO, ale na lekach i tak siedzi, i to ze świadomością, że za jakiś czas przesiądzie się na wózek. Sad
Ale znowu w necie można poczytać, że alternatywka pomaga, i bądź tu mądry.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #428 : 2023-03-15, 20:01:42 »

To poczytaj jak się leczy, od 200000 jednostek w górę.
Czyli cała buteleczka Vigantolu na raz. Shocked
Nierzadko 400000, codziennie przez miesiące. Very Happy
I zważ, że ja nie twierdzę, że nie warto, tylko, że są uboki, bo każde leczenie ma uboki, może z wyjątkiem homeopatii. Razz
Spoko, ksiazek o witaminie D mam chyba z 10, chyba wszystkie czytalem jakie sa na naszym rynku. Bowles w swojej, ktorej najnowsza wersja jest na Amazonie, i w ktorej jest duzo relacji ludzi, bo on to pisal jako takie troche "open source", gdzie  te relacje sa spektakularne. I on twierdzi, ze z tych ponad 45 tysiecy artykulow na Pubmedzie o szkodliwosci nie ma w zasadzie nic.
Na forum DD do dzis wisi temat gdzie jest link do forum o SM gdzie ludzie lecza sie "protokolem profesora Coimbry" gigadawkami i cos im to ponoc daje, no chyba, ze to forum mitomanow Very Happy

Mnie zawsze ciekawilo jedno - ogolnie jest przyjete, ze opalanie do 30 minut w poludnie daje ok 10000-20000 a nawet 35000 IU bez zadnej dodatkowej suplementacji K2 i innymi specyfikami.
Godzina to wg tych teorii 50K, dziennie a jak sie ludzie bycza na plazy godzinami?

A znam z otoczenia, koleżanka, młoda dziewczyna, cierpi na SM, próbowała już chyba całego altmedu, włącznie z dietą naszego szacownego Doktora i wróciła do leków konwencjonalnych.
Brat teścia parkinsonizm, leczony witaminą D już z rok temu, rozbija kamienie na nerkach do dziś. Cool
Być może się komuś udało, jak w tej Twojej relacji z książki, ale szczerze mówiąc, uważam, że takie rzeczy są nieco idealizowane dla ocieplenia wizerunku. Very Happy
Ja znam wielu co sie udalo, ksiazka, z ktorej wkleilem fragment jest dosc spektakularna, bo facet jezdzil do najwiekszych "autorytetow' i slaw w naszym kraju i wszyscy mu dawali leki i 0% nadziei.
On z teog wyszedl i to opisuje, zreszta na YT tez o tym opowiada, ze ze stanu w zasadzie rosliny na wozku dzis uprawia nawet sport.
Ja oczywiscie tez wychodzac z zalozenia, ktore niedawno wspomniales (o ksiazkach ich czytaniu i stosowaniu) tez probowalem na sobie i szczerze mowiac.....nigdy nie doswiadczylem zadnego z tych skutkow czy efektow ubocznych a jechalem oczywiscie opcja hardcore Very Happy
Dlatego ja swoje wiem, bo sprawdzilem na sobie i nie jest to kwestia wiary, a pewnie rzeczy naprawde sie zadzialy swietnie.
Na forum DD dyskusja o przedawkowaniu D i A toczyla sie z 15 lat temu, jesczze wisi... w zasadzie to wszystko jest na papierze.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #429 : 2023-03-15, 20:14:21 »

Laska, o której wyżej, jest metodyczna i skupiona, walczy jak lew, i gówno z tego.
Mówiła, podobnie, jak Ty, że wlewy z askorbinianu coś tam posmyrały, może jako wspomagające, ale na pewno nie główne leczenie.
Jedyne co wydaje się spowalniać progres jej SM, to ŻO, ale na lekach i tak siedzi, i to ze świadomością, że za jakiś czas przesiądzie się na wózek. Sad
Ale znowu w necie można poczytać, że alternatywka pomaga, i bądź tu mądry.

Znałem lekarza chorego na SM, założył jedną z pierwszych Arkadii, był wielkim orędownikiem DO i twierdził że przedłużył sobie jakość życia. Oprócz tego też brał leki do końca życia.
Oczywiście o pracy nie było mowy.
Doktor też chyba pisał, że DO nie zaszkodzi, a przynajmniej poprawi komfort chorego.
A ten askorbinian, to jak najbardziej wzmacnia organizm, ale trzeba mieć baaaardzo głęboką kieszeń aby to przez dłuższy czas stosować.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Re: Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #430 : 2023-03-15, 20:23:48 »

To poczytaj jak się leczy, od 200000 jednostek w górę.
Czyli cała buteleczka Vigantolu na raz. Shocked
Nierzadko 400000, codziennie przez miesiące. Very Happy
I zważ, że ja nie twierdzę, że nie warto, tylko, że są uboki, bo każde leczenie ma uboki, może z wyjątkiem homeopatii. Razz
Spoko, ksiazek o witaminie D mam chyba z 10, chyba wszystkie czytalem jakie sa na naszym rynku. Bowles w swojej, ktorej najnowsza wersja jest na Amazonie, i w ktorej jest duzo relacji ludzi, bo on to pisal jako takie troche "open source", gdzie  te relacje sa spektakularne. I on twierdzi, ze z tych ponad 45 tysiecy artykulow na Pubmedzie o szkodliwosci nie ma w zasadzie nic.
Na forum DD do dzis wisi temat gdzie jest link do forum o SM gdzie ludzie lecza sie "protokolem profesora Coimbry" gigadawkami i cos im to ponoc daje, no chyba, ze to forum mitomanow Very Happy

Mnie zawsze ciekawilo jedno - ogolnie jest przyjete, ze opalanie do 30 minut w poludnie daje ok 10000-20000 a nawet 35000 IU bez zadnej dodatkowej suplementacji K2 i innymi specyfikami.
Godzina to wg tych teorii 50K, dziennie a jak sie ludzie bycza na plazy godzinami?

A znam z otoczenia, koleżanka, młoda dziewczyna, cierpi na SM, próbowała już chyba całego altmedu, włącznie z dietą naszego szacownego Doktora i wróciła do leków konwencjonalnych.
Brat teścia parkinsonizm, leczony witaminą D już z rok temu, rozbija kamienie na nerkach do dziś. Cool
Być może się komuś udało, jak w tej Twojej relacji z książki, ale szczerze mówiąc, uważam, że takie rzeczy są nieco idealizowane dla ocieplenia wizerunku. Very Happy
Ja znam wielu co sie udalo, ksiazka, z ktorej wkleilem fragment jest dosc spektakularna, bo facet jezdzil do najwiekszych "autorytetow' i slaw w naszym kraju i wszyscy mu dawali leki i 0% nadziei.
On z teog wyszedl i to opisuje, zreszta na YT tez o tym opowiada, ze ze stanu w zasadzie rosliny na wozku dzis uprawia nawet sport.
Ja oczywiscie tez wychodzac z zalozenia, ktore niedawno wspomniales (o ksiazkach ich czytaniu i stosowaniu) tez probowalem na sobie i szczerze mowiac.....nigdy nie doswiadczylem zadnego z tych skutkow czy efektow ubocznych a jechalem oczywiscie opcja hardcore Very Happy
Dlatego ja swoje wiem, bo sprawdzilem na sobie i nie jest to kwestia wiary, a pewnie rzeczy naprawde sie zadzialy swietnie.
Na forum DD dyskusja o przedawkowaniu D i A toczyla sie z 15 lat temu, jesczze wisi... w zasadzie to wszystko jest na papierze.
No cóż, opalanie się ma wbudowaną blokadę, nawet dzieci to chyba wiedzą. Very Happy
Jest o tym na Forum. Cool
A reszta... papier wszystko przyjmie, albo ci kolesie to tacy sami "hardkorowcy", jak Ty, albo faktycznie możecie jeść tłuczone szkło i popijać naftą.
Wtedy - na zdrowie. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #431 : 2023-03-15, 20:27:25 »

Laska, o której wyżej, jest metodyczna i skupiona, walczy jak lew, i gówno z tego.
Mówiła, podobnie, jak Ty, że wlewy z askorbinianu coś tam posmyrały, może jako wspomagające, ale na pewno nie główne leczenie.
Jedyne co wydaje się spowalniać progres jej SM, to ŻO, ale na lekach i tak siedzi, i to ze świadomością, że za jakiś czas przesiądzie się na wózek. Sad
Ale znowu w necie można poczytać, że alternatywka pomaga, i bądź tu mądry.

Znałem lekarza chorego na SM, założył jedną z pierwszych Arkadii, był wielkim orędownikiem DO i twierdził że przedłużył sobie jakość życia. Oprócz tego też brał leki do końca życia.
Oczywiście o pracy nie było mowy.
Doktor też chyba pisał, że DO nie zaszkodzi, a przynajmniej poprawi komfort chorego.
A ten askorbinian, to jak najbardziej wzmacnia organizm, ale trzeba mieć baaaardzo głęboką kieszeń aby to przez dłuższy czas stosować.
Już trochę chodzę po tym świecie i zwykle w realu jest nieco smutniej, niż w książkach i necie. Confused
Nawet mi się rymnęło. Very Happy
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24072


WWW
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #432 : 2023-03-15, 20:32:39 »

Odnośnie tego leczenia alternatywnego, to można podsumować:
jeden rabin powie tak, drugi powie nie i obaj mają rację. Wink

 Laughing
"... 30g i Doktor się myli"...  Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31070


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #433 : 2023-03-15, 20:38:50 »

A bo stosował,  ale nie stosował,  ale mówił że stosował - no i wiadomo kogo wina
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Re: Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #434 : 2023-03-15, 20:39:07 »

To poczytaj jak się leczy, od 200000 jednostek w górę.
Czyli cała buteleczka Vigantolu na raz. Shocked
Nierzadko 400000, codziennie przez miesiące. Very Happy
I zważ, że ja nie twierdzę, że nie warto, tylko, że są uboki, bo każde leczenie ma uboki, może z wyjątkiem homeopatii. Razz
Spoko, ksiazek o witaminie D mam chyba z 10, chyba wszystkie czytalem jakie sa na naszym rynku. Bowles w swojej, ktorej najnowsza wersja jest na Amazonie, i w ktorej jest duzo relacji ludzi, bo on to pisal jako takie troche "open source", gdzie  te relacje sa spektakularne. I on twierdzi, ze z tych ponad 45 tysiecy artykulow na Pubmedzie o szkodliwosci nie ma w zasadzie nic.
Na forum DD do dzis wisi temat gdzie jest link do forum o SM gdzie ludzie lecza sie "protokolem profesora Coimbry" gigadawkami i cos im to ponoc daje, no chyba, ze to forum mitomanow Very Happy

Mnie zawsze ciekawilo jedno - ogolnie jest przyjete, ze opalanie do 30 minut w poludnie daje ok 10000-20000 a nawet 35000 IU bez zadnej dodatkowej suplementacji K2 i innymi specyfikami.
Godzina to wg tych teorii 50K, dziennie a jak sie ludzie bycza na plazy godzinami?

A znam z otoczenia, koleżanka, młoda dziewczyna, cierpi na SM, próbowała już chyba całego altmedu, włącznie z dietą naszego szacownego Doktora i wróciła do leków konwencjonalnych.
Brat teścia parkinsonizm, leczony witaminą D już z rok temu, rozbija kamienie na nerkach do dziś. Cool
Być może się komuś udało, jak w tej Twojej relacji z książki, ale szczerze mówiąc, uważam, że takie rzeczy są nieco idealizowane dla ocieplenia wizerunku. Very Happy
Ja znam wielu co sie udalo, ksiazka, z ktorej wkleilem fragment jest dosc spektakularna, bo facet jezdzil do najwiekszych "autorytetow' i slaw w naszym kraju i wszyscy mu dawali leki i 0% nadziei.
On z teog wyszedl i to opisuje, zreszta na YT tez o tym opowiada, ze ze stanu w zasadzie rosliny na wozku dzis uprawia nawet sport.
Ja oczywiscie tez wychodzac z zalozenia, ktore niedawno wspomniales (o ksiazkach ich czytaniu i stosowaniu) tez probowalem na sobie i szczerze mowiac.....nigdy nie doswiadczylem zadnego z tych skutkow czy efektow ubocznych a jechalem oczywiscie opcja hardcore Very Happy
Dlatego ja swoje wiem, bo sprawdzilem na sobie i nie jest to kwestia wiary, a pewnie rzeczy naprawde sie zadzialy swietnie.
Na forum DD dyskusja o przedawkowaniu D i A toczyla sie z 15 lat temu, jesczze wisi... w zasadzie to wszystko jest na papierze.
No cóż, opalanie się ma wbudowaną blokadę, nawet dzieci to chyba wiedzą. Very Happy
Jest o tym na Forum. Cool
A reszta... papier wszystko przyjmie, albo ci kolesie to tacy sami "hardkorowcy", jak Ty, albo faktycznie możecie jeść tłuczone szkło i popijać naftą.
Wtedy - na zdrowie. Wink
Ja lubie gadac o konkretach a nie o "zaslyszanym", opcja hardcore to rzeczywiscie jest hardcore ale tylko z punktu widzienia tego co sie wyczytalo w internecie samemu nie probujac,
Mi papier niepotrzebny, bo jechalem na naprawde duzych dawkach przez miesiace, wiem, pewnie nie zyje i pisze z zaswiatow. Ale jezeli ten facet od ksiazki przezyl to moze jednak i ja zyje. Very Happy
A cala reszta to bajdurzenie "kolega znajomej ciotk wujka chrzestnego od cioci z babci strony dostal sraczki".
Tylko nie wiadomo czy to nie po sliwkach co mlekiem popil....bo chyba nie od slonca.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31070


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #435 : 2023-03-15, 20:42:18 »

 Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Re: WITAMINA D.
« Odpowiedz #436 : 2023-03-15, 20:57:50 »

Zreszta to wszystko jest na stronie fundacji i tam jest ich forum http://www.stwardnienierozsiane.info/wp-content/uploads/2019/01/Statut-Fundacji-StwardnienieRozsianeInfo.pdf
Z kolei strona tego doktorka to https://protocolocoimbradrcicerogalli.com/
Z tego co pamietam jak tam kiedys wlazilem, niektorzy podnosili sobie poziom do absurdalnych poziomow powyzej 500  Shocked

Kiedys w tej gazecie, tej altmedowej czy jak to sie zwie "Czego lekarz ci nie powie" byl wywiad z jakas doktorka o tych rzeczach i ona tam gadala wlasnie takie rzeczy, na forum DD ktos mi na priva to podsylal.
Nie to, ze jakos specjalnie mnie to interesuje, ale akurat wczoraj czytalem po prostu ksiazke Safuty to wkleilem, to co on pisze o tym swoim koledze, jest po prostu ciekawe i nic poza tym.

Moze ten jego ziomek zamienil ten bol glowy na  "objawy neurologiczne, takie jak dezorientacja, apatia, pobudzenie, drażliwość, aw ciężkich przypadkach otępienie i śpiączka. Objawy żołądkowo-jelitowe obejmują ból brzucha, nudności, wymioty, zaparcia, wrzody trawienne i zapalenie trzustki (z złośliwych zwapnień). Objawy ze strony nerek objawiają się wielomoczem, nadmiernym pragnieniem i kamicą nerkową. Ciężka hiperkalcemia może również prowadzić do zaburzeń rytmu serca."
Ale jest szczesliwy, bo go glowa nie boli  Laughing Laughing


Cytuj
Ponoć jacyś autorzy nie mogli znaleźć sajdów nadmiaru witaminy D na PubMed, ja szukałem 30 sekund:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK557876/
Na pewno to czytales?  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70534


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #437 : 2023-03-15, 21:09:23 »

Odnośnie tego leczenia alternatywnego, to można podsumować:
jeden rabin powie tak, drugi powie nie i obaj mają rację. Wink

Bo jeżeli działa prawo Liebiga i ktoś trafi prawie na ten brakujący pierwiastek, to cały mechanizm może z powrotem zatrybić. Wink
Ale o powtarzalności w każdym jednym przypadku nie ma co mówić.  Cool
Laska, o której wyżej, jest metodyczna i skupiona, walczy jak lew, i gówno z tego.
Mówiła, podobnie, jak Ty, że wlewy z askorbinianu coś tam posmyrały, może jako wspomagające, ale na pewno nie główne leczenie.
Jedyne co wydaje się spowalniać progres jej SM, to ŻO, ale na lekach i tak siedzi, i to ze świadomością, że za jakiś czas przesiądzie się na wózek. Sad
Ale znowu w necie można poczytać, że alternatywka pomaga, i bądź tu mądry.

To w Arkadii w Jastrzębiej Górze była babeczka, która mówiła, że choruje na SM, ale u niej cały czas jest poprawa. Była wcześniej już na wózku inwalidzkim, a jak ją widziałam, to bym w ogóle nie pomyślała, że na coś chorowała...I to samą Dietą Optymalną... Very Happy
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Re: WITAMINA D.
« Odpowiedz #438 : 2023-03-15, 21:32:09 »

Z tego co czytam te ksiazke, to autor tez jest na jakiejs wersji tluszcowej, bo pisze pozytywnie o tluszczach zwierzecych, jajach i miesie.
Tzn ogolnie to ja ja kiedys czytalem ale teraz wyszla jakas poprawiona wersja z dodatkowa ksiazka kulinarna i widze ze to jakies "keto" Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31070


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #439 : 2023-03-15, 22:02:26 »

Odnośnie tego leczenia alternatywnego, to można podsumować:
jeden rabin powie tak, drugi powie nie i obaj mają rację. Wink

Bo jeżeli działa prawo Liebiga i ktoś trafi prawie na ten brakujący pierwiastek, to cały mechanizm może z powrotem zatrybić. Wink
Ale o powtarzalności w każdym jednym przypadku nie ma co mówić.  Cool
Laska, o której wyżej, jest metodyczna i skupiona, walczy jak lew, i gówno z tego.
Mówiła, podobnie, jak Ty, że wlewy z askorbinianu coś tam posmyrały, może jako wspomagające, ale na pewno nie główne leczenie.
Jedyne co wydaje się spowalniać progres jej SM, to ŻO, ale na lekach i tak siedzi, i to ze świadomością, że za jakiś czas przesiądzie się na wózek. Sad
Ale znowu w necie można poczytać, że alternatywka pomaga, i bądź tu mądry.

To w Arkadii w Jastrzębiej Górze była babeczka, która mówiła, że choruje na SM, ale u niej cały czas jest poprawa. Była wcześniej już na wózku inwalidzkim, a jak ją widziałam, to bym w ogóle nie pomyślała, że na coś chorowała...I to samą Dietą Optymalną... Very Happy
Dużo ludzi poznałem w Arkadiach - tez się z różnych chorob wyleczyli Potrafili zapanować nad sobą, bo to ciężka praca nad sobą, a nie ze se jem bo lubię i do syta .... Proporcje  plus prądy dawały szybka poprawę ,co zachęcało do dalszego stosowania DO ... Pamiętasz Kasie ? W Arkadi ledwo 20 metrow sama dawala rady przejsc, a po roku laska ponad wszystko Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.