forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 04:17:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  WITAMINA D.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: WITAMINA D.  (Przeczytany 286105 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #440 : 2023-03-16, 06:41:55 »

 Very Happy Tak, Kasia jest pięknym przykładem dobrego działanie Diety Optymalnej. Jej już lekarze wózek inwalidzki "obiecywali", a teraz, chodzi, tańczy, na rowerze po lesie "śmiga"... Very Happy Zamiast z laską, jest laską... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #441 : 2023-03-16, 06:48:06 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #442 : 2023-03-16, 06:50:47 »

Very Happy Tak, Kasia jest pięknym przykładem dobrego działanie Diety Optymalnej. Jej już lekarze wózek inwalidzki "obiecywali", a teraz, chodzi, tańczy, na rowerze po lesie "śmiga"... Very Happy Zamiast z laską, jest laską... Laughing
W szpitalu pracowała, dla lekarzy, był to cios ponizej pasa Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #443 : 2023-03-16, 07:07:42 »

Nadal tam pracuje... Laughing
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #444 : 2023-03-16, 07:19:48 »

Troche przeczyscic trzeba to forum od szumowin nieskutecznosci DO.  Cool


i
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #445 : 2023-03-16, 07:22:47 »

Nadal tam pracuje... Laughing
Super Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #446 : 2023-03-16, 07:30:54 »

Troche przeczyscic trzeba to forum od szumowin nieskutecznosci DO.  Cool
 i

Każdy organizm jest inny, każdy z inną dokładnością (albo bez niej) stosuje Dietę Optymalną, żywność też kupują często z marketów, choroby mają w różnym stadium zaawansowania i mogą nie zawsze być tak spektakularne efekty. Ale komfort życia przy dobrze stosowanym DO zawsze się poprawia. Dr Pala też mówił, że w arkadiach miał rezultaty w wyleczeniach takie jak Doktor Kwaśniewski, a jak pacjenci wyjechali do domów, to często choroby wracały. Czyli tylko ścisła dyscyplina (przy chorobach), albo "chów klatkowy" gwarantują pozytywne efekty... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #447 : 2023-03-16, 07:32:56 »

Nadal tam pracuje... Laughing
Super Laughing

Niedługo się spotykamy, na wiosnę jesteśmy umówione... Very Happy A wiosna tuż, tuż za rogiem... Wink
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #448 : 2023-03-16, 07:37:50 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes

A Gosie masz, znasz ? Kiedys na forum opis jej choroby wrzuciła Teresa Stachurska. Jakies 7 lat temu. W jej przypadku profesor onkologi w poznaniu musiał łyczek wody przełknac, i wtedy zapytał - "co to sie staneło ze pani wyzdrowiała".  Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #449 : 2023-03-16, 07:53:45 »

Troche przeczyscic trzeba to forum od szumowin nieskutecznosci DO.  Cool
 i

Każdy organizm jest inny, każdy z inną dokładnością (albo bez niej) stosuje Dietę Optymalną, żywność też kupują często z marketów, choroby mają w różnym stadium zaawansowania i mogą nie zawsze być tak spektakularne efekty. Ale komfort życia przy dobrze stosowanym DO zawsze się poprawia. Dr Pala też mówił, że w arkadiach miał rezultaty w wyleczeniach takie jak Doktor Kwaśniewski, a jak pacjenci wyjechali do domów, to często choroby wracały. Czyli tylko ścisła dyscyplina (przy chorobach), albo "chów klatkowy" gwarantują pozytywne efekty... Very Happy
Chow klatkowy (DO - ARKADIA) jest typowym przykładem korzystenego działania . Chorobska pielegnowane latami zaczynaja ustepowac juz po trzech dniach.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17117


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #450 : 2023-03-16, 08:37:27 »

Troche przeczyscic trzeba to forum od szumowin nieskutecznosci DO.  Cool


 i
Nie no kur... Jajca znowu ostatnio podrożyli.
Kurnik muszę zakładać. Rolling Eyes
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #451 : 2023-03-16, 09:15:40 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes

A Gosie masz, znasz ? Kiedys na forum opis jej choroby wrzuciła Teresa Stachurska. Jakies 7 lat temu. W jej przypadku profesor onkologi w poznaniu musiał łyczek wody przełknac, i wtedy zapytał - "co to sie staneło ze pani wyzdrowiała".  Laughing

Nie kojarzę... Rolling Eyes Była ona na Spotkaniu Optymalnych w Słupcy może?
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24057


WWW
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #452 : 2023-03-16, 10:26:06 »

Rak,  wit.D i inne wit. rozpuszczalne w tłuszczach.
Mam taką koncepcję, ale nie gwarantuję, że słuszną, bo na pubmed nie chce mi się przeglądać - dla zainteresowanych frazy: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=galle+%26+tumor&filter=simsearch1.fha lub https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=bile+%26+tumor&filter=simsearch1.fha - w ramach dokształcania... Wink

Pochodne cholesterolu w tym kwasy i barwniki żółciowe obok glutationu są jednymi z najbardziej silnych, naturalnych antyoksydantów.
Niewielki dodatek tłuszczu do diety w postaci nienaturalnie dużych dawek suplementacyjnych wit. rozpuszczalnych w tłuszczach, nawet na diecie beztłuszczowej powodują wyrzut żółci z powodu dodatku oleju jako rozpuszczalnika, przy czym jest on tym większy im więcej w dawce pokarmowej znajduje się tłuszczu. U człowieka wydziela się na przeciętnej diecie zachodniej od 0,5 do 1l żółci, a na dietach wysokotłuszczowych jeszcze więcej, u wegetarian nie przekracza ćwiartki litra. Skład: woda + fosfolipidy, cholesterol, kwasy tłuszczowe, bilirubina, kwasy żółciowe i elektrolity - to byłby osobny temat więc nie rozwijam.
Większość kwasów i barwników żółci, w tym cholesterol wchłania się w dolnych kiszkach - więc oczywiste jest, że może pomóc w leczeniu raka.
Przypominam, co jest skrzętnie ukrywane jako "hipoteza", że cholesterol jest również antyoksydantem ( https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=cholesterol+%26+antioxidant&filter=simsearch1.fha ) - też nie rozwijam, bo nie... Wink
"Walka" z cholesterolem przy pomocy diety, statyn może być jedną z głównych przyczyn świadomie wywołanej PANDEMII nowotworów. Ale to tylko moja luźna uwaga, albowiem nie jest ona być może w pełni słuszna.
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #453 : 2023-03-16, 10:28:04 »

A cholesterol bezpieczniejszy. Very Happy
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24057


WWW
Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #454 : 2023-03-16, 10:31:16 »

Porządne laboratorium z otwartą na nowości kadrą dla mnie i się udowodni, jak to Doktor pięknie poukładał - niezrównany umysł dietetyczny...  Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #455 : 2023-03-16, 10:38:12 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes

A Gosie masz, znasz ? Kiedys na forum opis jej choroby wrzuciła Teresa Stachurska. Jakies 7 lat temu. W jej przypadku profesor onkologi w poznaniu musiał łyczek wody przełknac, i wtedy zapytał - "co to sie staneło ze pani wyzdrowiała".  Laughing

Nie kojarzę... Rolling Eyes Była ona na Spotkaniu Optymalnych w Słupcy może?
Tak  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #456 : 2023-03-16, 10:43:59 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes

A Gosie masz, znasz ? Kiedys na forum opis jej choroby wrzuciła Teresa Stachurska. Jakies 7 lat temu. W jej przypadku profesor onkologi w poznaniu musiał łyczek wody przełknac, i wtedy zapytał - "co to sie staneło ze pani wyzdrowiała".  Laughing

Nie kojarzę... Rolling Eyes Była ona na Spotkaniu Optymalnych w Słupcy może?
Tak  Laughing

To ta Babeczka, co Ty z nią tam byłeś i przedstawiałeś ją nam... Rolling Eyes Ale to chyba nieistotne, tylko to, że wyzdrowiała z nowotworu... Very Happy
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #457 : 2023-03-16, 10:50:11 »

Porządne laboratorium z otwartą na nowości kadrą dla mnie i się udowodni, jak to Doktor pięknie poukładał - niezrównany umysł dietetyczny...  Cool
:lol:Mysliciel Laughing Spodobało mi sie to... Laughing
I to wszystko w Polsce sie działo, i dzieje. Niesamowite ze jestem swiadkiem tego...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #458 : 2023-03-16, 10:50:32 »

Porządne laboratorium z otwartą na nowości kadrą dla mnie i się udowodni, jak to Doktor pięknie poukładał - niezrównany umysł dietetyczny...  Cool

Musiałyby się układy (albo wytyczne) zmienić w Ministerstwie Zdrowia i Instytucie Żywności i Żywienia. Nie wiem czy najpierw WHO by nie musiało zgody wyrazić. To oni na cały glob wyznaczają politykę żywieniową i nie tylko... Confused
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31058


Odp: WITAMINA D.
« Odpowiedz #459 : 2023-03-16, 10:59:26 »

Tutaj jest jej wpis... https://www.facebook.com/profile/100077167945508/search/?q=Katarzyna%20Szewc%C3%B3w

Nie wiem czy osoby, które nie mają fb, mogą to przeczytać... Rolling Eyes

A Gosie masz, znasz ? Kiedys na forum opis jej choroby wrzuciła Teresa Stachurska. Jakies 7 lat temu. W jej przypadku profesor onkologi w poznaniu musiał łyczek wody przełknac, i wtedy zapytał - "co to sie staneło ze pani wyzdrowiała".  Laughing

Nie kojarzę... Rolling Eyes Była ona na Spotkaniu Optymalnych w Słupcy może?
Tak  Laughing

To ta Babeczka, co Ty z nią tam byłeś i przedstawiałeś ją nam... Rolling Eyes Ale to chyba nieistotne, tylko to, że wyzdrowiała z nowotworu... Very Happy
Tak jest, ja wtedy tylko chore kochałem Laughing
Leki odkładała stopniowo, w miare jak glowa zdrowiała. Cierpliwosc, pokora,, i proporcje z waga w reku, przez bardzo długi czas, a nie ze probowala DO... Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 19 zapytaniami.