forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 09:29:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659808 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jezus w Chinach
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jezus w Chinach  (Przeczytany 68277 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #100 : 2006-12-31, 18:05:35 »

 Stare lisy forumowe ?
  Ja nigdy nie napisałem, że jesteśmy bywalcami wielu forów. Sam fakt, że tu sie przywlokłem jest dla mnie dziwny, bo od żarcia o wiele bardziej kocham muzykę i sztukę filmową. Chyba chciałem sprawdzić, czy i tu dokona się gwałt na pięknej wiedzy, jaką prezentuje dr Kwaśniewski przez religijne piekło. Jak zauważyłem, dzieje się to też po części za sprawą samego Autora. Szkoda.
  Gdy jeszcze raz ktoś określi "optymalnych" sektą - uznam, że po części ma rację.
   
   Gdy zaś Autor chciał poprzez odwołania do Biblii trafić pod strzechy - udało się to niewątpliwie. Słoma wyłazi spod butów nader często. Szkoda, że na tym forum.


Tomek
   
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #101 : 2006-12-31, 19:55:42 »


   Gdy zaś Autor chciał poprzez odwołania do Biblii trafić pod strzechy - udało się to niewątpliwie. Słoma wyłazi spod butów nader często. Szkoda, że na tym forum.


no no
dla wybrańców miała być??? czy dla myślących??

Polakowi - wybrańcy czyli "polska" elita
kojarzy  się   tylko  z pomiotem ubekożydokomuny i  Volksdojczów
jak  ta Holland, Borowski (Berman)  Kwaśniewski (Stoltzman) i cała michnikowszczyzna
a słoma mimo wszystko jest swojska  he he

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #102 : 2006-12-31, 20:57:09 »

Autor, jak zauważyłeś, posiada piękną wiedzę. Myślę, że nie dotyczy ona tylko żywienia. Może jednak wie, co robi? Smile
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #103 : 2007-01-01, 05:46:47 »

Tomek  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
   Lutonn -to jednak uważasz ,ze można myśleć ,ale nie można myśleć inaczej??
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #104 : 2007-01-01, 15:39:28 »

Tomek  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
   Lutonn -to jednak uważasz ,ze można myśleć ,ale nie można myśleć inaczej??

  Mozna oczywiscie ale najwazniejsze sa intencje Laughing Shocked Confused Confused Evil or Very Mad Embarassed Question Question Idea Mr. Green Mr. Green Question
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #105 : 2007-01-02, 00:38:14 »

[b jak to jakie intencje ? jak najlepsze -kochać  życie i siebie ,przestać sie wreszcie lękać
   bóstw nadprzyrodzonych i przestrzegac prawo -aby nie wpaśc w kłopoty
      bo zycie krótkie -niestety[/b]
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #106 : 2007-01-02, 09:22:37 »

Tak , to jest twoje świadectwo wyznania wiary lucyfer jest twoim PANEM  to sie czuje , mówisz prawde.To ,że jesteś  opętany  CZUĆ  z daleka, niestety  .Twoja  nienawisć do Boga YHVH  jest  wynikiem tego ,ze  Lucyfer  zajał miejsce Jezusa.

Człowiek bojacy sie Boga  nigdy  by czegos takiego  nie powiedział o sobie widać te 6 lat w otoczeniu psychiatryków zrobił diabeł swoje.
histalejk hasatan .

Tomek żartował.Głupie żarty.Jego Panem jest Baal wszechmocny. Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #107 : 2007-01-02, 09:24:02 »

  Bo Bruford to "pasożyt forumowy "  co nic nie wnosi do forum tylko zamet w bardzo waznych sprawach , wszyscy jestesmy okresleni tylko nie on    hee!!?   

Uwielbiam takie jaja. Ktoś nie jest określony w przeciwieństwie do innych. Very Happy. Kocham taki żargon. Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #108 : 2007-01-02, 09:27:48 »

[  No Bruford tym razem przaesadziles  no moze jeszcze ropuchy , wy chyba myslicie nad nowa dieta

Jako osoby opętane istotnie pracujemy nad nową dietą , będziemy już wkrótce spożywać mięso i tłuszcze najbliższe , tak tak , najbliższe genetycznie naszemu własnemu! Niech dzięki będą Baalowi wszechmocnemu Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #109 : 2007-01-02, 09:42:41 »

[  No Bruford tym razem przaesadziles  no moze jeszcze ropuchy , wy chyba myslicie nad nowa dieta

Jako osoby opętane istotnie pracujemy nad nową dietą , będziemy już wkrótce spożywać mięso i tłuszcze najbliższe , tak tak , najbliższe genetycznie naszemu własnemu! Niech dzięki będą Baalowi wszechmocnemu Very Happy

Dziwne Bruford .Jak ja sobie zartowalam ,to byly jakieś wąty ,ze sa glupie ,owszem byly glupie i dziecinne  Very Happy ,a Twoje zarty jakie są ? Mądre i dorosłe  Shocked  Twisted Evil Mr. Green

Widze ,ze tez sobie lubisz pozartować jak dziecko  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #110 : 2007-01-02, 10:11:20 »

  Bo Bruford to "pasożyt forumowy "  co nic nie wnosi do forum tylko zamet w bardzo waznych sprawach , wszyscy jestesmy okresleni tylko nie on    hee!!?   

Uwielbiam takie jaja. Ktoś nie jest określony w przeciwieństwie do innych. Very Happy. Kocham taki żargon. Very Happy
  hehe Bruford sie rozmywa zara zacznie przeklinac phii Laughing Wink Exclamation Question Question Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #111 : 2007-01-02, 10:17:56 »

[  No Bruford tym razem przaesadziles  no moze jeszcze ropuchy , wy chyba myslicie nad nowa dieta

Jako osoby opętane istotnie pracujemy nad nową dietą , będziemy już wkrótce spożywać mięso i tłuszcze najbliższe , tak tak , najbliższe genetycznie naszemu własnemu! Niech dzięki będą Baalowi wszechmocnemu Very Happy
  przepraszam Bruford nie myslalem ze to cie tak zaboli ze posuniesz sie do takich okreslen ,ale cholera cie wie Cool Laughing Mad Idea Question Rolling Eyes Rolling Eyes Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Idea Idea Question Question
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #112 : 2007-01-02, 10:36:51 »

.Jak ja sobie zartowalam ,to byly jakieś wąty ,ze sa glupie ,owszem byly glupie i dziecinne 

Były. Ale to wierzchołek góry lodowej.  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #113 : 2007-01-02, 10:37:22 »

[  No Bruford tym razem przaesadziles  no moze jeszcze ropuchy , wy chyba myslicie nad nowa dieta

Jako osoby opętane istotnie pracujemy nad nową dietą , będziemy już wkrótce spożywać mięso i tłuszcze najbliższe , tak tak , najbliższe genetycznie naszemu własnemu! Niech dzięki będą Baalowi wszechmocnemu Very Happy
  przepraszam Bruford nie myslalem ze to cie tak zaboli ze posuniesz sie do takich okreslen ,ale cholera cie wie Cool Laughing Mad Idea Question Rolling Eyes Rolling Eyes Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Idea Idea Question Question

Histeryzujesz Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #114 : 2007-01-02, 10:52:32 »

.Jak ja sobie zartowalam ,to byly jakieś wąty ,ze sa glupie ,owszem byly glupie i dziecinne 

Były. Ale to wierzchołek góry lodowej.  Very Happy

Bruford ,nie przeczytalam na forum zadnego Twojego postu ,ktory wskazywalby na cos mądrego ,no oprocz postu wyslanego do mnie na priv odnosnie odwodnienia.Czy Ty specjalnie piszesz w ten sposob ,aby nie traktowac Twoich wypowiedzi powaznie ?
Zadalam Ci pytanie w watku Zelazo ,ale widze ,ze sie nie doczekam odpowiedzi ,z tego wzgledu ,ze nie jestes tu po to,aby cokolwiek wyjasnic  Confused .szkoda...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #115 : 2007-01-02, 10:55:56 »

[Bruford ,nie przeczytalam na forum zadnego Twojego postu ,ktory wskazywalby na cos mądrego ,no oprocz postu wyslanego do mnie na priv odnosnie odwodnienia.Czy Ty specjalnie piszesz w ten sposob ,aby nie traktowac Twoich wypowiedzi powaznie ?
Zadalam Ci pytanie w watku Zelazo ,ale widze ,ze sie nie doczekam odpowiedzi ,z tego wzgledu ,ze nie jestes tu po to,aby cokolwiek wyjasnic  Confused .szkoda...

Przykro mi ale Twoja opinia na temat mój czy moich postów nie jest dla mnie w żaden sposób interesująca. Very Happy
Z całą pewno
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #116 : 2007-01-02, 10:57:27 »

Z całą pewno

Z całą pewnością również rozmowa z Tobą pozostaje poza moimi zainteresowaniami Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #117 : 2007-01-02, 10:59:00 »

No to Bruford mamy podobne poglady  Very Happy
Ale i tak widze ,ze sie znow indorzysz  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #118 : 2007-01-02, 11:02:39 »

No to Bruford mamy podobne poglady  Very Happy
Ale i tak widze ,ze sie znow indorzysz  Very Happy

1.No to bądź w zgodzie z logiką i nie adresuj do mnie pytań na forum Very Happy Very Happy

2.Przeceniasz swoje możliwości.Nie jesteś w stanie mnie rozindorzyć  Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #119 : 2007-01-02, 12:43:28 »

Bruford  logika?!? wierzysz w cuda???!!! no co ty??? Confused Razz Very Happy Wink Wink Wink Wink Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.