forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 23:14:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659628 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jezus w Chinach
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jezus w Chinach  (Przeczytany 68253 razy)
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #80 : 2006-12-30, 17:56:10 »

No to powiedz z kad to sie wszystko wzielo???hehehehehehehehe ...heh!!!!!  Evil or Very Mad Question Question Question Question Question
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #81 : 2006-12-30, 18:20:44 »

Tak naprawde to nie wazne czy ty wierzysz czy nie . Ja natomiast wierze ze cos naprawde istnieje i co ma wplyw na nasze zycie a zwie sie to Bog  wiec i ja tak to nazywam , Natomiast nie wierze w czlowieka a tym samym w religie aczkolwiek uznaje ze to sie dzieje naprawde a wiec traktuje to powaznie lecz z niepokojem  , a szczegolnie ze to ma wplyw na nasze zycie heh! Confused Shocked Cool Laughing Razz Question Idea Wink Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #82 : 2006-12-30, 18:47:31 »

Tomku jesli tylko bedziesz sie zastanawial nad tym i analizowal zycie tylko tak ze szczerego serca to gwarantuje CI ze go poznasz  szybciej niz sie spodziewasz Cool Shocked Laughing Razz
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #83 : 2006-12-30, 18:54:44 »

Lecz natomiast gdy go bedziesz szukal "cudzymi myslami" w ksiazkach albo w organizacjach o tym   charakterze to sie zawiedziesz , nasuwa sie pytanie zasadnicze cz ty Tomku chcialbys aby istnienie Boga bylo oczywiste , bo sledzac twoje posty to mam watpliwosci , to tak jak brufordowi zadalem podobne pytanie czy chcialby aby ZO bylo potwierdzone naukowo ( bez odpowiedzi) Confused Confused Confused Confused Mad Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #84 : 2006-12-30, 18:58:49 »

. Daj mi dowód, nie wiarę.


takiś cwany
 to podaj mi definicję Boga
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #85 : 2006-12-30, 19:13:09 »

Natomiast nie wierze w czlowieka a tym samym w religie

Ale religie dotyczą właśnie BOGÓW, a nie ludzi.
Nie wierząc w człowieka tym samym nie wierzysz w siebie samego, a co z tego wynika? Brak miłości, szacunku i zrozumienia dla siebie samego a więc i dla wszystkich innych (tzw. "bliźniego").
I czy nie lepiej skupić się na życiu TU i TERAZ, na zachwycie tą rzeczywistością, która nas otacza, na poznawaniu siebie i innych, a nie na nieistotonych dywagacjach o  "istocie" boga?

Marishka
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #86 : 2006-12-30, 19:20:37 »

No tak inny tok rozumowania heh Confused Confused Confused Confused wiec niema o czym.... Question Question Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #87 : 2006-12-30, 19:34:42 »

 Istotnie Kwiatuszku Smile

  Nie denerwuj się tak Ali. Nazywasz mnie cwaniakiem tylko z powodu wyrażenia osobistego poglądu ?
      Sam sobie podaj definicję Boga. W końcu dla mnie jest on urojeniem, dla Ciebie może stanowić wartość nadrzędną.
   Irytujesz się , jakbym miał władanie nad Twą wiarą.

Tomek
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #88 : 2006-12-30, 19:51:52 »

Istotnie Kwiatuszku Smile
 
   Nie denerwuj się tak Ali. Nazywasz mnie cwaniakiem tylko z powodu wyrażenia osobistego poglądu ?
       Sam sobie podaj definicję Boga.



he he
 to co mam ci udowodnić???

urojenie???
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #89 : 2006-12-30, 19:55:48 »

Ali, chyba się pogubiłeś, waćpan!

M
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Jezus w Stanach! (dla odmiany)
« Odpowiedz #90 : 2006-12-30, 20:01:22 »

Nie chcę stwarzać kolejnego wątku "religijnego", więc padło na ten wątek.

Otóż jakiś czas temu obejrzeliśmy z Tomkiem dokument autorstwa modziutkich filmowców Heidi Ewing i Rachel Grady zatytułowany "Jesus Camp" ("Obóz Jezusa"). Ponoć ten dokument ma się też znaleźć na liście propozycji do nominacji do Oscara. Ale nie w tym rzecz. Jest to fascynujący, a jednocześnie przerażający dokument o chrześcijańskiej indoktrynacji dzieci. Jedyny artykuł na temat tego filmu, który znalazłam w j. polskim dość precyzyjnie streszcza film. Tylko jedno sprostowanie - wg autorek filmu, w żadnym razie nie jest to film "sarkastyczny" (jak jest zaznaczone gdzieś w artykule), wręcz przeciwnie, dziewczyny chciały być obiektywne.

Parę rzeczy, które mnie ogromnie zaniepokoiły:

- "chrześcijański militaryzm" przedstawiony na początku (dzieciaki z kijami w militarystycznych ubrankach wesoło tańczące "dla Jezusa"), nawoływanie do oddawania życia za Jezusa, etc.
- "domowa edukacja" - niepracująca mamuśka szkoli swoje dziecko w domu na podstawie kreacjonistycznych "podręczników". Najbardziej szokujący jest moment w którym 12-latek z wyrazem wielkiej pogardy na twarzy mówi, że efekt cieplarniany jest... wymysłem i kłamstwem!
- modlitwa w intencji Busha przed wyciętą z kartonu podobizną. No comments...
- żarliwe modlitwy 7-12-latków o... zniesienie prawa do aborcji. Wcześniej dzieciakom pokazano plastikowe "płody" i dość drastycznie i szczegółowo opisano co się z nimi dzieje podczas aborcji. Widać ogromne przerażenie na twarzach dzieciaków. I NIENAWIŚĆ! Ale czy 7-12-letnie dziecko jest w stanie naprawdę zrozumieć problem aborcji czy uczucia kobiety usuwającej ciążę? NIE! Ale te dzieciaki skutecznie zapamiętają swój lęk i nienawiść, a kiedy dorosną i przyjdzie czas na głosowanie w wyborach, z pewnością i bez nadmiernego zastanawiania się opowiedzą się za kandydatami zwalczającymi aborcję, etc.
- wmawianie dzieciom,  że muszą "zmyć" z siebie swoje grzechy (???) i polewanie ich wyciągniętych rączek wodą z butelki. Autentyczne łzy pokuty i przerażenia w oczach tych dzieciaków... Masowa histeria i płacz...
- autentyczność i szczerość przeżyć tych dzieciaków, sposób wyrażania myśli oraz słownictwo na bardzo wysokim poziomie, takim "nie dziecięcym". I ogólne wrażenie, że oto właśnie jest przyszłość USA, nowe pokolenie, które za kilka lat będzie decydować o kierunku zmian w tym kraju. Wrażenie przedsionka "chrześcijańskiego faszyzmu"...

http://wiadomosci.onet.pl/1365338,240,1,1,kioskart.html

Warto poszukać tego filmu, np. na YouTube można znaleźć fragmenty, a jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć go w pełni, to WARTO!

Marishka
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #91 : 2006-12-30, 21:30:23 »

Marishka na swiecie jest wiele takich historii , fascynujesz sie jakbys odkryla ameryke  , poprostu ten swiat toczy sie w wybranym przez siebie kierunku,ale powtarzam ze jest to rzeczywistosc ,.Aby to powstrzymac musi byc wbudowany kamien wegielny-nowy ,ale zanim to sie stanie nasza cywilizacja musi upasc ,chyba nie trza byc az tak madrym ze to wszystko pedzi ku samozagladzie Shocked Shocked Shocked Exclamation Exclamation Question Question
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #92 : 2006-12-31, 01:07:15 »

Jezeli dziewczyny były obiektywne, to co tu komentować? Sprawa jasna Smile Ale, żeby byc obiektywna, nie mogę nie przypomnieć histerycznego pogrzebu Stalina. Przykładów  na różne potrzeby mozna mnożyć.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #93 : 2006-12-31, 01:09:02 »

  Lutonn teraz przy takiej technice i fanatyzmie  --tak -to wszystko możliwe
    świat pędzi ku zagładzie . Bo ludzie  w wiekszosci nie lubią samodzielnie myśleć
      i brać zycie w swoje ręce -uwielbiamy spychologie i czekanie na cuda-niestety Sad
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #94 : 2006-12-31, 10:12:40 »

 Lutonn teraz przy takiej technice i fanatyzmie  --tak -to wszystko możliwe
     świat pędzi ku zagładzie . Bo ludzie  w wiekszosci nie lubią samodzielnie myśleć
       i brać zycie w swoje ręce -uwielbiamy spychologie i czekanie na cuda-niestety Sad
Otoz  Rudko! (kiedys mielismy kotke o tym imieniu) chyba raczej problem polega na tym ze niestety myslimy samodzielnie co jest rownoznaczne z egoizmem nie myslimy zbiorowo a to przeciesz kiedys w czasach poprzednich bylo nasza sila  heh Mad Confused Shocked Question Question Question Arrow Arrow Idea Question Question ale czy mozna sie dziwic  ja sie nie dziwie  Shocked Shocked Shocked Shocked
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #95 : 2006-12-31, 12:37:36 »

A nie była cała biała?  Twisted Evil
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #96 : 2006-12-31, 13:24:20 »

Kto jest moim Panem ?
    Lucyfer. Tak jest ! On to własnie mym Panem jest. A jakże !! Smile
  Na dodatek jestem opętany, absolutnie pod władaniem zła. Nawet te koty w avatarze są złe i opętane . Arrghh !!!! grrr !!!! i w ogóle. Marishka co rano nakłada mi surowego, zdekapitowanego koguta na talerz, spożywamy go z piórami, wnętrznościami argggh. grrrrrrr....
     W południe oddajemy pokłony wszystkim demonom tego i starożytnego świata. Palimy także włosy Elmo i zdjęcia Jony. Oczywiście ich nie posiadamy, ale co tam - wiara czyni cuda blueeeee...rrrrr...mrrrrrr arrrghhh  Laughing
    Właciwie to głosujemy za złem, złu oddajemy czołobitność. Te koty z avataru również zjedliśmy, przedtem pozbawiwszy skóry i skutecznie odmóżdżywszy. Alllee ubaw ! Ale jazda !! Ależ nieprawdopodobne poczucie horroru !!!!!
   Upajam się swoim egoizmem, wręcz pływam w nim. Nurzam się w rozpuście we dnie i w nocy. I nie lubię Bińczyckiego !!!
 rrrgooahh, łaaaaaa....i w ogóle i w tym stylu ...aaaaaaaaaaa.....ratunku, demony wzięły mnie w posiadanie !!
  Mówię językami i chodze w brudnych skarpetkach. W domu czarne ściany, czarne myśli, czerń jest wszędzie. Mam również czarne majtki oraz podkolanówki. A w ogóle to nie jestem Tomkiewiczem tylo Rudką a Rudka jest Billem Clintonem przebranym za rajskiego ptaka...rrrrrrrrrrgrrrrrrrrrr
  A on miał skośne oczy. Jezus był Chińczykiem, w porywach mandarynem.

strzeżcie się Tomkiewiczówwwww i strzyżcie się Smile

ooopss  własnie odbiło mi sie kotem, a Marisha ma sowite rozwolnienie po zjedzeniu ogona.


Tomek  (z pozdrowieniami dla ekstremalnych fanatyków). Tiaaa, religia to ekstremalny sport. Nie, no ja naprawdę jestem opętany - WOWWWWWWW !!!  Bruford, czy moje WOW było dłuższe niż u Kate Bush ?

Tak , to jest twoje świadectwo wyznania wiary lucyfer jest twoim PANEM  to sie czuje , mówisz prawde.To ,że jesteś  opętany  CZUĆ  z daleka, niestety  .Twoja  nienawisć do Boga YHVH  jest  wynikiem tego ,ze  Lucyfer  zajał miejsce Jezusa.

Człowiek bojacy sie Boga  nigdy  by czegos takiego  nie powiedział o sobie widać te 6 lat w otoczeniu psychiatryków zrobił diabeł swoje.
histalejk hasatan .
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #97 : 2006-12-31, 15:45:22 »

 Toan, i Ty chciałeś kiedyś banować Bruforda i niezwykle inteligentną Adax?  Nosz normalnie ręce opadają.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #98 : 2006-12-31, 15:53:24 »

   Był przypadek na innym forum

Tak, to było dobre! A jeszcze na innym forum, gdzie pisaliśmy z Tomkiem jeszcze pod osobnymi nikami, raz też wymyślili, że to Tomek pisze pod moim nikiem Smile
To pewnie "skutki uboczne" naszego podobieństwa myśli/światopoglądów/wartości/zainteresowań/marzeń Smile

Marishka


Acha ,to Wy jesteście takimi " starymi lisami" jesli chodzi o fora  Very Happy podajcie jakies jeszcze inne,jedno z wielu   forum ,chetnie poczytam Wasze posty  Cool   Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #99 : 2006-12-31, 17:03:29 »

Toan, i Ty chciałeś kiedyś banować Bruforda i niezwykle inteligentną Adax?  Nosz normalnie ręce opadają.

Tomek
    Bo Bruford to "pasożyt forumowy "  co nic nie wnosi do forum tylko zamet w bardzo waznych sprawach , wszyscy jestesmy okresleni tylko nie on    hee!!?   Confused Shocked Laughing Laughing Razz Question Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green Idea Arrow Exclamation Rolling Eyes Evil or Very Mad
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.