forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:00:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jezus w Chinach
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jezus w Chinach  (Przeczytany 68053 razy)
Szymon
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #160 : 2007-01-09, 23:55:55 »

może i dostali odpadki z pańskiego stołu, ale przynajmniej te odpadki zastąpiły w ich menu korę (oczywiście jeśli udało im się ubiec równie głodnego sąsiada), którą namiętnie spożywali za panowania kolejnych komunistycznych rządów, kiedy wszystko było nasze-chińskie
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #161 : 2007-01-10, 00:00:37 »

Cytuj
jak na tym wyjdą kiedy ciemny lud upomni się o swoje prawa i godziwą zapłatę

ani chybi, zbuntują się. Historia zatoczy koło pewnie. Obecnie są jak Europa, zanim ta przeistoczyła się w dużego sytego kota
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #162 : 2007-01-10, 02:52:16 »

  Tak przy okazji -jak dużo sie można dowiedzieć o świecie
      Marishka  -moze  w  tym tłumie takie miałas takie okropne odczucia ,al;e sadze ,że
     przedtem było o wiele gorzej . Prawa człowieka Confused :?co to jest ?--to tylko nic nie znaczące hasło dla ubogich --mydlenie oczu .
   Szymon -coprawda tam nie byłam ale przy okazji wiecej sie o Chinach dowiedziałam  Cool
   Jona -no cóż  chyba sie nierozumiemy ,ale powiedz czy to jest w porządku
    dawać i odbierać ??  Jezeli  wierzysz w boga w  to sama widzisz ,ze on
nie błogosławi masochistom ceni tych ,którzy dbają o swoje zdrowie i życie.
     Głupolom odbiera rozum i wysyła ich na śmierć . NIE WIDZISZ TEGO  Sad
       
   

   
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #163 : 2007-01-10, 12:51:09 »

       Marishka  -moze  w  tym tłumie takie miałas takie okropne odczucia    

Tłum był w Hong Kongu, ale trudno HK nazwać "Chinami", bo to jest zupełnie inny świat. Więc nie o tym pisałam. Byłam w różnych fabrykach, widzaiałam w jakich warunkach pracuja, jak jedzą, jaki mają wyraz na twarzy. Do pomieszczeń w których robotnicy śpią nas jednak nie wpuścili... Można by godzinami o tym opowiadać. Widziałam też wioski, brud, syf i biedę taką, że nie mieści się w głowie...

Co do tego, że Chiny się zbuntują, to absolutnie w to nie wątpię. Wtedy wreszcie upadną Stany. Ale na razie, to Chinom nie grozi, bo nie potrafią myśleć samodzielnie. Jeśli chodzi o odtwarzanie/kopiowanie to są naprawdę doskonali. Natomiast brakuje im zdolności "problem solving", samodzielnego myślenia, szukania własnych rozwiązań dla istniejących problemów. Tego Chińczycy na razie się boją - samodzielnego myślenia. Ale jestem pewna, że z biegiem czasu ten lęk minie, nauczą się tworzyć coś swojego (a nie tylko powielać zachodnie projekty) i wtedy będzie ciekawie...

Marishka

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #164 : 2007-01-10, 21:49:46 »

Maryshka
to faktycznie jest przygnebiajace-- mnogo ich jest - ale szkoda ludzi
      to jednak mamy szczeście ,ze nam jest o całe niebo lepiej.
  Tylko jak Chiny sie zbuntują -to już strach sie bać -bo moze być plaga żóltaczki.
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #165 : 2007-01-11, 19:22:00 »

Rudka
mówisz nierozumnie  mówisz jak ja kiedys mówiłam .Wiele lat zmarnowałam na kłótniach na pretensjach a dlaczego to ,a tamto .
Widziałam co inni maja a ja nie miałam za co chleba kupic dla dzieci.Wiesz ja przeszłam na tyle ,i na tyle doswiadczyłam w zyciu ,ze poprostu JUZ WIEM.

Te argumenty które ty wyciagałas by Boga oskarzac i ja wyciagałam ,byłam tak sprawiedliwa ,ze Bóg przy mnie to niewiele miał ze sprawiedliwosci ,Widziałam Sodome ,malenkie dzieci i mówiłam Boze co one ci były winne takie małe w becikach a ludzie starzy a chorzy co ci byli winni ,jak mogłes.
Rudka zapomniałas jeszcze o człowieku ,który w szabat  zbierał patyki na ognisko by sobie upiec chleba a tu masz Bóg mówi ukanieniujcie go.Boze a co on takiego zrobił ,ze chciał sobie chleb upiec , w szabat? No i co z tego , nie mogłes sie odwrócić udać ze nie widzisz , no wiesz tak troche odwrócić głowe ze niby nie widzisz."
To co ty mówisz  o Bogu to NIC nowego , ale teraz kiedy słysze  z ust innych  , tojakos BOLI ,że ten człowiek jeszcze nie wie nie poznał.
Wiele mozna Bogu nagadać i teraz dopiero widzę Jego Cierpliwość ,wprost NIEWYOBRAZALNA .
My  nie potrafimy ,popatrz ile masz mu za złe ile goryczy  jestes  tak Sprawiedliwa ze ,no wąłsnie ,co bys zrobiła? amnestie?

Taki sam dylemat miał Dawid .On tez widział ,ze dobrze powodzi sie tyranom ,ze maja zdrowe i kszepkie ciało i ? i gotów był zazdroscic im dlaczego oni maja a on nie ale zobacz.
>>>>
76/
Jak dobry jest Bóg dla prawych2,
dla tych, co są czystego serca!
2 A moje stopy nieomal się nie potknęły,
omal się nie zachwiały moje kroki.


3 Zazdrościłem bowiem niegodziwym
widząc pomyślność grzeszników.
4 Bo dla nich nie ma żadnych cierpień,
ich ciało jest zdrowe, tłuste.
5 Nie doznają ludzkich utrapień
ani z [innymi] ludźmi nie cierpią.


6 Toteż ich naszyjnikiem jest pycha,
a przemoc szatą, co ich odziewa3.
7 Ich nieprawość pochodzi z nieczułości4,
złe zamysły nurtują ich serca.
8 Szydzą i mówią złośliwie,
butnie grożą uciskiem.
9 Ustami swymi niebo napastują,
język ich krąży po ziemi.
10 Dlatego lud mój do nich się zwraca
i obficie piją ich wodę5.
11 I mówią: «Jakże Bóg może widzieć,
czyż Najwyższy posiada wiedzę?»6
12 Takimi oto są grzesznicy
i zawsze beztroscy gromadzą bogactwo.


13 Czy więc na próżno zachowałem czyste serce
i w niewinności umywałem ręce?


14 Co dnia bowiem cierpię chłostę,
każdego ranka spotyka mnie kara.


15 Gdybym pomyślał: Będę mówił jak tamci,
to bym zdradził ród Twoich synów.


16 Rozmyślałem zatem, aby to zrozumieć,
lecz to wydało mi się uciążliwe,
17 póki nie wniknąłem w święte sprawy Boże,
nie przyjrzałem się końcowi tamtych.


18 Zaiste na śliskiej drodze ich stawiasz
i spychasz ich ku zagładzie.
19 Jakże nagle stali się przedmiotem grozy,
zniknęli strawieni przerażeniem.

20 Jak snem po obudzeniu, YHVH
powstając wzgardzisz ich obrazem
.
21 Gdy się trapiło moje serce,
a w nerkach odczuwałem ból dotkliwy,
22 byłem nierozumny i nie pojmowałem:
byłem przed Tobą jak juczne zwierzę


Rudka
Dawid mówi ;,żeby zrozumiec  pewne sprawy  nalezy WNIKNĄĆ  w Świete sprawy Boga.
Potem jest naprawde lzej, co nie znaczy ,ze rozumiem kazde Boze działąnie. Smile

Bezbozny bywa - nagle bezratunku  ZDRUZGOTANY.
Ci co poszli za Jezusem  zrozumieli to ,ci w Chinach też.
Wszystko zalezy dlaczego cierpisz dla kogo  . bo jesli za grzech ,to jaka w tym Chwała?
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #166 : 2007-01-11, 22:33:56 »

Jona
   Ci którzy maja zwidy omamy to są ludzie niedożywieni bo mózg potrafi generować
    obrazy -Ja tym ludziom naprawde wspóczuje bo czesto ich umysły sa zmanipulowane.
   i  zamknięte na  kazdą krytyke -pozbawione samodzielnego myślenia .
  Naprawde nie sądze by dobry bóg stworzył człowieka - na bezmyślnego barana
    skoro mam mózg to staram sie go uzywać i być otwarta na wiedze .
    Dla mnie to jest niebezpieczna sekta ,których członkowie bardo często
    ze szczęścia i miłości do boga popełniaja samobójstwa i zabójstwa.
     Mnie jak dotąd pan błogosławi -ja mu sie nienarzucam -a jak przeczytałam co Marishka napisała
       o Chińczykach to jestem po stokroć szczęśliwa ,że urodziłam sie w naszym kraju.
   Więc, dzięki bogu jestem ateistką i właśnie za to pana chwale .
   propo oblatana jestes w bibli --przytocz w całości drugie przykazanie
    postrasz troche niewiernych. Shocked
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #167 : 2007-01-12, 18:31:59 »

Rudka
Nie maja zwidów nie maja omamów .Mówisz tak bo nieznasz Boga coś tam o NIM wiesz ale niestety nieznasz.

Mózg masz i uzywaj go bo poto ci dany ale odrzucasz TEGO ,który daje Łaske?
Bóg nie stworzył człowieka na bezmyslnego barana ,popatrz jak dba o SWOJE OWCE.
>>>
Ez 13:10   Br   "Sprowadzacie bowiem mój lud na manowce i mówicie o ocaleniu, gdy nie ma nadziei na żadne ocalenie; a kiedy mój lud zbudował już mur obronny, to wyście go pokrywali tynkiem."


Ez 34:4   Br   "Nie czyniliście nic, by wzmocnić owce słabe, nie troszczyliście się o zdrowie owiec chorych, zranionym wcale nie opatrywaliście ran. Nie szukaliście tych, które się zagubiły, nie sprowadzaliście do siebie zbłąkanych, lecz obchodziliście się z nimi bezdusznie i okrutnie."


Ez 34:6   Br   "Błąka się stado wszędzie, po wzgórzach i po wyniosłych szczytach, owce moje spotkać można w każdym zakątku kraju. Nikt się nimi nie zajmuje, nikt ich nie szuka."


Ez 34:8   Br   "Na życie moje wyrocznia Pana Boga, zapewniam was pod przysięgą: ponieważ moją trzodą nikt się nie zajmuje, ponieważ stała się pastwą dzikich zwierząt, bo nie było pasterza, ponieważ moi pasterze nie opiekują się już moją trzodą, bo pasą siebie samych, a nie moje owce,"


Ez 34:10   Br   "Pan Bóg mówi tak: Odłączę pasterzy od stada, zabiorę im moje stada i nie pozwolę dłużej zajmować się nimi. W ten sposób pasterze samych siebie też już nie będą mogli paść. Z ust im wyrwę moje owce, nie będą już one służyć im za żer."


Ez 34:15   Br   "Sam będę pasł moje owce i Ja sam zapewnię im bezpieczny odpoczynek. Taki jest wyrok Pana i Boga."


Ez 34:17   Br   "Do was zaś, moje owce, tak mówi Pan Bóg: To Ja będę rozsądzał niechęć jednych owiec do drugich oraz baranów do kozłów."


Ez 34:19   Br   "Potem moje owce muszą się żywić tym, co wyście zdeptały, oraz pić wodę, którą wyście zmąciły!"


Ez 34:21   Br   "Ponieważ swoimi biodrami, ramionami i rogami odpychaliście wszystkie owce słabe, aż w końcu znalazły się na zewnątrz."


Ez 34:25   Br   "I zawrę z nimi przymierze pokoju, i sprawię, że znikną z kraju dzikie zwierzęta. [Owce] będą mogły wtedy żyć bezpiecznie [nawet] na pustyni i spać między drzewami."


Twoje oskarżenia nie maja  UZASADNIENIA , twoja amnestia  dla przestępców jest  nieuzasadniona ,chyba ze milszy ci Hitler Stalin
Samson czy inny  tego pokroju sługa szatana.
>>>>
Pytasz o drugie przykazanie ? mysle ze go znasz równie jak ja WIĘC?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #168 : 2007-01-12, 18:43:25 »

   Więc, dzięki bogu jestem ateistką i właśnie za to pana chwale .
   

   To wyjątkowa sprzeczność. Zachodzę w głowę..i ..nie, chyba jestem za głupi.

Tomek
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #169 : 2007-01-12, 23:17:52 »

Tomek -no właśnie -
skoro  bez wiedzy boga nic na tej ziemi sie nie dzieje -i są ludzie obdarzeni łaską wiary jak tutaj  Jona -Dawid --to  odwrotnie cieszy mnie fakt ,że spłynęła na mnie łaska niewiary.
   Więc przytaczanie wersetów  biblijnych na nic tu sie zda bo
      bóg upatrzył mnie sobie na ateistke.
   Nie widze sprzeczności -skoro rozmawiam z ludżmi głęboko religijnymi .
    Musimy szukac tego co nas łączy a nie dzieli .
  Właśnie Jona - Hitler ,ani Stalin ani Twój krwawy Bóg -nie są moimi fanami .
   Ja jak ci juz pisalłam dlatego  nie lubie żadnej religii -bo to tylko biznes dla wszelkich
   maści  szamanów żerujacych na ludzkiej naiwności .
   Kazda skrajność i ortodoksja  trąci mi schizmą. Sad Ja lubie błogi spokój bez krwi i przemocy
       i obrazasz mnie podejrzewając o takie sympatie ...okropność .
    Co do tych biblijnych owieczek - wtedy też kochano zwierzątka -a z owieczek
    bardzo duzo korzyści -wełna ,mleko -no i mieso . Też bym sie o nich troszczyła
     gdybym miała taką  hodowle .
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #170 : 2007-01-13, 19:44:54 »

Rudka Smile
Mówisz Bóg jest krwawy a ja ci powiem jest SKRWAWIONY ! SLOWO Wiszący na krzyżu i ociekający Krwia.
Kto to zrobil?  kto plul w Jego Twarz ?
Możesz mówić wszystko co chcesz ,ale Jezus jest FAKTEM  Dokonanym  i Nie da sie tego cofnąc !

Laska to Obecność Boża to Jego Poznanie , nie ma czegos takiego jak laska niewiary.
Ale jest napisane;



Rz 9:22   Br   "Jeżeli Bóg właśnie wtedy, kiedy chciał okazać swoje zagniewanie i ujawnić swoją moc, zachował dzięki swej ogromnej cierpliwości naczynia gniewu już gotowe na zagładę"

Jesteś matką ? Jak sie czujesz kiedy syn/córka  okazuja ci brak szacunku ,kiedy pyskuja ,czy twoje oczy nie zaslaniaja sie lzami?
Znosisz ich w cierpliwości - czy zabijasz?
Czy dlatego wylewasz na Boga swój gniew?

Bóg nie jest krwawy  ,ale Staje w Obronie Swego Imienia i tych ,nad którymi Imie Wezwal.

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #171 : 2007-01-14, 00:56:08 »

Jona
Jak mi dotąd wiadomo ,to na krzyżu zmarł Jezus -nie bóg.
   Po za tym dlaczego znowu wszystko ocieka krwią -cała męka wiary. Sad
  Co do bożej cierpliwości
   -to  te wszystkie ludzkie nieszczęścia -powodzie kataklizmy ,potopy
     to akt miłosierdzia powiadasz?
    Masz racje ,dzieci to nie anioły nawet dorosłe sprawią przykrość -zdarza sie . Confused
      ale staram sie być tolerancyjna -bo miłość to zdolność wybaczania .
        nie jestem  mściwą ,zawistną,-jak bóg z drugiego przykazania
     i  nie chce ,zeby sie mnie bali ,tylko  dobrze kiedyś wspominali.
   
     
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #172 : 2007-01-14, 15:51:32 »

Gdyby Bóg byl taki jak Go widzisz , to nie zostal by ponas nawet ślad.
Jesli my ludzie grzeszni  w swej naturze  ,tracimy cierpliwosć  i BOLI nas gdy nas znieważaja ,to co ma powiedzieć Najwyższy ,
który jest po trzykroć Świety ,Świety ,Święty = oddzielony od  nieczystości ,od skalania.

Kiedy czytam po forach JAK móia o Bogu to juz nic a nic mnie nie dziwi ,ze sa kataklizmy i inne sądy, Podziwiam Cierpliwość Boga
jest  niewyobrażalna.
Ile ty /ja /on - zniesli by zniewag ?

Na kyrzyzu Zawieszony między niebem a ziemą ociekal Krwia , Stwórca Wszechświata  ,Ten  o któym sie mówi ze jest okrótny msciwy itp.
Ocieka Krwia by zamknąć usta ludzi glupich ,którzy do końca  byli jak faro Micraim.
Nikt  nie będzie mógl powiedzieć  ,że YHVH  nie CIERPIAL .
Potraktowali Go jak barana na żeź prowadzonego  A to byl  LEW  Ukryty  na Czas Milosierdzia na Czas laski.

Wlaśnie tam meka wiary ociekajaca Krwia jest ,"Kropka nad I"
Wiele badalam wiele pytalam  i DAL mi POZNAĆ.
>>>>>>
Cytuj
   -to  te wszystkie ludzkie nieszczęścia -powodzie kataklizmy ,potopy
     to akt miłosierdzia powiadasz?

Popatrz na to OCZAMI Najwyższego.
>>>>>


Iz 26:10   Br   "Złoczyńca doznający łaski, nie nauczy się sprawiedliwości. Na ziemi sprawiedliwych on nadal zło czyni i nie dostrzega wcale chwały YHVH."

9 Dusza moja pożąda Ciebie w nocy,
duch mój - poszukuje Cię w mym wnętrzu;
bo gdy Twe sądy jawią się na ziemi,
mieszkańcy świata uczą się sprawiedliwości.

10 Jeżeli okazać łaskę złoczyńcy,
on nie nauczy się sprawiedliwości.
Nieprawość on czyni na ziemi prawych
i nie dostrzega majestatu YHVH.

11 YHVH, Twa ręka wzniesiona.
Oni jej nie dostrzegają. Niech ujrzą ku swemu zawstydzeniu
zazdrosną dbałość Twoją o lud;
ogień zaś zgotowany dla Twych wrogów niech ich pożre!

>>>>>
Czy dziwi cie ,że TEN ,który w Swym Reku trzyma Wszystkość  domaga sie SZACUNKU-Czci???

Sądy sprawiaja ,że czlowiek zaczyna sie zastanawiać DLACZEGO?
>>>>


Iz 30:20   Br   "Kiedy zaś YHVH będzie wam zsyłał chleb ucisku i napój goryczy, nie będzie się już dłużej ukrywał ten, który was poucza, i na własne oczy zobaczycie Nauczyciela waszego."


>>>>

Na Polske też przychodzą sądy a co Bóg ma do powiedzenia - ???


16 Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. 17 Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? 18 Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "królowej nieba"7, a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. 19 Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?» 20 Dlatego to mówi Pan: «Oto się żar gniewu mojego rozlewa na to miejsce, na ludzi i na zwierzęta, na drzewa polne i na owoce ziemi - płonie i nie zagaśnie».
>>>>
19 A kobiety powiedziały: «Ilekroć składamy królowej nieba ofiary kadzielne i płynne, czyż nie za wiedzą naszych mężów przygotowujemy dla niej ciastka z jej wizerunkiem albo wylewamy płynne ofiary?»5
20 Jeremiasz zaś rzekł do całego ludu, do mężczyzn, do kobiet i do wszystkich ludzi, którzy dali mu tę odpowiedź:

21 «Czy YHVH nie pamięta już i nie zachowuje w swym sercu ofiar, jakie składaliście w miastach judzkich i na ulicach Jerozolimy wy, wasi przodkowie, królowie, przywódcy i prosty lud?

22 YHVH nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełnialiście. Dlatego kraj wasz został obrócony w ruinę, w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy, bez mieszkańców - jak to trwa do dziś.

 23 Za to, że składaliście ofiary kadzielne i grzeszyliście przeciw YHVH, że nie słuchaliście głosu YHVH i nie postępowaliście zgodnie z Jego Prawem, Jego przykazaniami i Jego rozporządzeniami, przyszło na was takie nieszczęście, jakie trwa dzisiaj».


Królowa Niebios byla czczona od dawien dawna i Śądy nie omijaly tych co ja czcili .
Tak i Polska otrzyma zaplate swoja.

>>>>

Matka wiele zniesie i pragnie by ja dobrze wspominano ,Bóg ma takie samo pragnienie
Powiedzial ; Choćby ojciec i matka cie opuścili  Ja cie nie opuszczę.
Rudka
Bóg z drugiego przykazania ,podal zasady ,podobnie jak rodzic dzieciom.
Podal zasady  bo Znal tych ,którzy postanowili  wejść miedzy Niego a Jego Dzielo.
Co bys zrobila z intruzem ,który wtargnal do twojego domu  i przejal by nad nimi panowanie a ciebie do kąta postawil a ty widzisz
jak rujnuje ,gwalci i jeszcze szydzi z ciebie?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #173 : 2007-01-14, 19:53:44 »

A to:
"Marność nad marnościami, powiada Kohelet, marność nad marnościami - wszystko to marność". Koh;1,2
Chwilowa depresja?
Tego z kolei ja nie rozumiem.
Choć rozumiem, deprecha to grzeszenie przeciwko sobie. A nawet Apostołowie w listach proszą by się za nich modlić (też mieli chwile słabości i proszą o wsparcie  Smile )!
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #174 : 2007-01-15, 01:15:54 »

Jona
   Intruza bym pogoniła albo zatłukła ,ale  napewno nie chciałabym skrzywdzić rodzine
     bóg nie karze niegodziwców bandytów -
    tylko kataklimy jak bomki nie omijaja sprawiedliwego i niewinnego .
   Ewa -może masz racje ,ze depresja to  -to wyrzyt sumienia
    co pózniej atakuje psychike --Ja myśle ,ze  samotność w tłumie ,konkurencja
    chciejstwo ,aspiracje,  zawisć -chyba  nie kazda głowa to wytrzymuje
      i bezpieczniki sie przepalają.
       
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #175 : 2007-01-15, 07:34:51 »

No.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #176 : 2007-01-16, 14:48:23 »

W międzyczasie Chińczycy właśnie wymyślili "optymalne"... znaczki Wink

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3852710.html

M
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #177 : 2007-01-16, 19:06:54 »

Sie porobiło?
Rudka
napisała
Cytuj
   -to  te wszystkie ludzkie nieszczęścia -powodzie kataklizmy ,potopy
     to akt miłosierdzia powiadasz?
>>>>
a ja  wkleiłam ,  Bóg  jaka daje odpowiedź , ?
Jakiego intruza bys pogoniła.?nie skrzywdziłabys rodziny?
i stwierdzasz ,ze bóg nie karze niegodziwców bandytów?
No to ciebie powinni obwołac BOGIEM?.
>>>>
lekarka
wszystko to marnosć ,tylko co to ma do tego ,co powiedziała Rudka?
Depresja ? czyja Kaznodziei czy Boga?


Iz 26:10   Br   "Złoczyńca doznający łaski, nie nauczy się sprawiedliwości. Na ziemi sprawiedliwych on nadal zło czyni i nie dostrzega wcale chwały YHVH."
Bóg przez sądy / kataklizmy ,uczy sprawiedliwości.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #178 : 2007-01-16, 20:34:53 »

Bóg przez sądy / kataklizmy ,uczy sprawiedliwości.

 Laughing  (szkoda, że tu ROTFLa w emotikonkach nie ma)

Jono, to Ty, jak się okazuje, masz poczucie humoru. I to na dodatek czarnego!

M
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jezus w Chinach
« Odpowiedz #179 : 2007-01-17, 07:17:08 »

lekarka
wszystko to marnosć ,tylko co to ma do tego ,co powiedziała Rudka?
Depresja ? czyja Kaznodziei czy Boga?
Cytuj

To tak do całego wątku "przepychanek".
Depresja piszącego rozdział w Biblii.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.