forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 08:58:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659563 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Niespodzianka 2
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niespodzianka 2  (Przeczytany 7990 razy)
chris
Go


Email
Niespodzianka 2
« : 2006-12-29, 03:52:07 »

Do zyczen wszystkiego najlepszego w przyszlym roku,jako niepodzianke
dam link-a do strony ktora niejeden/a pamieta,i wspomina czasami.A inni beda mogli poznac
poczatki DO w sieci.

pozdrawiam.

http://web.archive.org/web/20010224072811/http://ikoiko.republika.pl/


 
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #1 : 2006-12-29, 11:56:40 »

To już historia, myślałam, że ta strona już nie istnieje.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #2 : 2006-12-29, 12:04:17 »

Tez korzystalam z tej strony a wogole ,ciekawe co sie dzieje z Irkiem Bieleniem.Byly  tam rowniez  negatywne opowiesci,jak to ZO doprowadza organizm do katastrofy.Po zapoznaniu sie  z  n i mi i braku efektow zrezygnowalam z ZO.Czego teraz b.zaluje.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #3 : 2006-12-29, 13:10:06 »

Chris!
Wzięło Ci się na wspomnienia. Czasami w podsumowaniu starego roku wywlekanie takich ciekawostek sprowadza się do wspomnień. Bardziej wytrzymali odżywiający się optymalnie pamietają i zyją do dzisiejszego dnia w pełnym zdrowiu tak jak ja.
Irek Bieleń niestety zrezygnował z prowadzenie tej strony. Była to praca bardzo absurbująca.
Czas do dziś poświęcił na studnia i z powodzeniem. Został magistrem.
Wszystkie artykuły z Dziennika Zachodniego które były drukowane na Śląsku w okresie 4 lat są w moim posiadaniu. Jeżeli by była ta wola i zainteresowanie. Mozna by było powtórzyć cykl arcyciekawych publikacji i listów. Nie jest tego mało około 850 stron maszynopisu. / dr Kwaśniewski  posiada  zebrane przezemnie artykuły oprawione w dwóch tomach. Był to prezent urodzinowy/.  Warto zaznaczyć że przez wiele lat przewinęła się internecie i na spotkaniach  wielka grupa bardzo ciekawych osób, których zawsze mile wspominam. Wiele z tych osób bardzo się usamodzielniło i uczyniło dzięki doktorowi z żywienia optymalnego swój własny biznes dlatego nie mają zbyt wiele czasu udzielac się i podyskutować na forum.
Ale napewno niejednokrotnie są gośćmi na optymalnych stronach, ale niestety głosu już nie zabierają.
Bardzo wiele by można jeszcze po wspominać może znów będzie okazja pod koniec w przyszłym roku?
Pozdrowienia również dla Haliny
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #4 : 2006-12-29, 14:08:47 »

... ale niestety głosu już nie zabierają.

A wiesz dlaczego nie zabierają głosu?
..."bo porada taka kosztuje"... usłyszałam od pewnej osoby gdzie poszukiwałam dla siebie ratunku.

Ciekawe czy J.K. też zarabiał w ten sposób dzieląc się z nimi posiadaną wiedzą?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #5 : 2006-12-29, 14:13:53 »

Owszem ,zakladaja wlasne biznesy ,podpisuja kontrakty z firmami ,ktore sprzedaja suplementy diety i oprocz DO propaguja rowniez takowe.
Pewnie trudno spotkac teraz lekarza DO z przwdziwego zdarzenia,czy doradce zywieniowego.
Coz ,pieniądz rzadzi swiatem   Confused
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #6 : 2006-12-29, 17:05:15 »

Dobrych lekarzy optymalnych jest wielu! I co z tego? Nic !
Jeżeli wizyta u normalnego lekarza trwa 15 minut.
A u lekarza optymalnego 30-60 minut to niestety stanowczo z mało
by laikowi przedstawić co to jest BTW. Lekarz jedynie może określić
i podjąć decyzję co do ilości stosowania BTW w poszczegółnych okresach.
Mniej doświadczony pacjent nie poradzi sobie z tak trudnym zadaniem.
Po przyjściu do domu przekaże żonie swoją wiedzę na temat BTW
ta z koleji nie zrozumie o co meżowi chodzi. Jeżelinawet prawidłowo wykona wszelkie wyliczenia maż
to zona tak i tak ugotuje po swojemu. Tak rodzą się blędy w żywieniu optymalnym.
Samo żywienie optymalne jest błogosłaieństwem ale do tego potrzebny jest teolog prawidłowego żywienia.
W Ameryce istnieje zawód doradcy zywieniowego, którego zadaniem jest doradzać Vip-om i gwiazdom filmowym
w dobrze potraw z Menu w lokalach i prawidłowo ustawić i skomponować dietę. Za tę przyjemność oprócz bywania w doskonałym towarzystwie jeszcze zarabia około 2000 $ miesięcznie oprócz wyżywienia.
Żebyśmy się mogli porozumieć jednym językiem to właśnie ja jako pierwszy wprowadziłem ten termin DORADCA ŻYWIENIOWY
do żywioenia optymalnego. Dzięki mojemu pomyłsowi i za moją namową na bezpłatnym kursie w Jastrzębiej Górze zostali przeszkoleni wyżywieni i z dyplomem pod pachą rozjechali się po całej Polsce. Jamiałem na mysli, że w przyszłości pomogą potrzebującym. niestety pomyliłem się bardzo. Mając dyplom ukończenia szkolenia i kupiony certyfikat obecnie afiszują swoimi numerami a to ja mam taki a ja taki numer certyfikatu. O społecznej pomocny której udzielaja tylko nieliczni. Reszta poszła w biznes marnując naiwnych tymi swoimi dyplomami i certyfikatami niewtajemniczonych. Najważniejszą osobą poza lekarzami są własnie przychyli i życzliwi doradcy żywieniowi pomagający potrzebującym. To własnie na nich spoczywa ten wielki obowiązek dokonania obliczń i pomoc w żywieniu. To łasnie wykorzystują pewne osoby i czerpią zyski. Nawet w ośrodkach optymalnych za szkolnia pobierane są opłaty i dlatego nie wszyscy korzytają z tej nauki a to jest wielka szkoda. Do mając czas do dyspozycji  dwa tygodnie mgliby się bardzo dużo nauczyć.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #7 : 2006-12-29, 18:04:08 »

Morgano, tym co nie maja pieniedzy na  doradcow lub osrodki  pozostaja jeszcze broszury oraz   ksiazki opty.(w jednej z nich) J.K.pisze by ludzie nie  wydawali pieniadzy na przyjazdy  a  lepiej na pelnowartosciowe bialko i tluszcz.Ja osobiscie bylam na szkoleniu  w Jastrzebiej Gorze .Juz wtedy zauwazylam  cos dziwnego??? a mianowicie:lekarz Glowacki zapisal mi prady selektywne mowiac,ze przez 2 tyg.takie tylko a nie inne mozna zrobic.Pielegniarki jednak kolezance z pokoju obok, robily wiecej i czesciej a wiesz dlaczego bo ona za kazdy dodatkowy zabieg placila bezposrednio pielegniarkom.Ja oczywiscie nie solidaryzowalam sie z takim postepowaniem i co z tego mialam? Wrocilam  do domu a  wszystkie dolegliwosci wrocily ze mna.
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #8 : 2006-12-29, 20:59:18 »

witam

Calkowicie zgadzam sie z Morgano,a najbardziej smiesza mnie rozne oskarzenia pod adresem
dr Kwasniewskiego ze strony tych opty-biznesmenow,inna rzecz ze kazdy ma wolny wybor.

Strone Irka znalazlem w internetowym archiwom:

http://www.archive.org/web/web.php

Chwala sie ze maja wszystko od 1996 roku.

pozdrawiam
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #9 : 2006-12-31, 12:10:18 »

... ale niestety głosu już nie zabierają.

A wiesz dlaczego nie zabierają głosu?
..."bo porada taka kosztuje"... usłyszałam od pewnej osoby gdzie poszukiwałam dla siebie ratunku.

Ciekawe czy J.K. też zarabiał w ten sposób dzieląc się z nimi posiadaną wiedzą?


Nie jestem JK. Mimo wszystko (Halina Ch) służę pomocą (na forum, na prywatny adres mailowy-bezpłatnie). Zawsze aż do wyleczenia. Zawsze brałam/i biorę 50zł za WYLECZENIE (w domu), przeznaczam na pierwszą wizytę 1 godz. Nawet jeżeli potrzebujemy kilku wizyt "do zaskoczenia", robię to potem w ramach "reklamacji"- w ramach pierwszej wizyty. Pomogło mi to myśleć - w razie NIEWYLECZENIA PACJENTA. Wierz w ludzi, wierz w siebie, proś, podejmuj włane decyzje w oparciu o wirę w siebie i w SWOJĄ WOLĘ.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Niespodzianka 2
« Odpowiedz #10 : 2006-12-31, 12:19:13 »

Lekarko, to szlachetne. Czy da się utrzymać w taki sposób?
Ty najmniej dyskutujesz tu o Miłości, ale w tobie jej najwięcej czuć  Idea
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 17 zapytaniami.