forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê, lub zarejestruj proszê.
2024-05-23, 13:06:27

Zaloguj siê podaj±c nazwê użytkownika, hasło i długo¶æ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Ć»ywienie Optymalne naleĆŒy rozpocząć od razu w peƂnym zakresie, bez ĆŒadnego okresu przejƛciowego.
662040 wiadomo¶ci w 4060 w±tkach; wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Maciej PW
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siê Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  DziaƂy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZƁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Skutki diety
« poprzedni nastêpny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor W±tek: Skutki diety  (Przeczytany 25210 razy)
mateoosh12
Go¶æ


Email
Skutki diety
« : 2007-01-04, 18:51:03 »

Jestem na diecie dr Kwaƛniewskiego od sierpnia 2006 roku. Przyczyną przejƛcia na Ć»O byƂa nadwaga. Po prĂłbach z dietamiu owocowymi, warzywnymi (moja waga spadaƂa ok.4-5kg/m-c, ale potem szybko wracaƂa do poprzedniego stanu), itd. zdecydowaƂem się na diete optymalną. Skutki: spadek wagi ciaƂa (w początkowym okresie diety, tj. po ok. 6-10dni, nieprawdopodobne wręcz 0,5-1 kg/48 h!). OgóƂem przy wzroƛcie 186cm, waĆŒyƂem 98-99kg. Teraz, po 4 miesiącach-76kg. Czuję się rewelacyjnie. ZrobiƂem podstawowe badania tydzieƄ temu + tzw. enzymy wątrobowe. Wszystkie wyniki, wg. mojego lekarza rodzinnego ("nieoptymalnego") - idealne. PrĂłcz tego, mocniejsze wƂosy i paznokcie, brak bĂłli gƂowy, oczu, skoƄczyƂa sie wraĆŒliwoƛć na zmiany ciƛnienia i pogody. Moje ciƛnienie byƂo wysokie, ok.180-190/90-95. Po 3 (!) dniach diety dr Kwaƛniewskiego 120-125/75-80. Wydolnoƛć ogĂłlna organizmu zwiększyƂa się, mniej się męczę. I najwaĆŒniejsze-waga spadƂa Smile 
Zgło¶ do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni nastêpny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działaj±ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.016 sekund z 15 zapytaniami.