forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 15:39:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660641 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  przywitanie
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: przywitanie  (Przeczytany 14929 razy)
karola
Go


Email
przywitanie
« : 2007-01-09, 19:53:00 »

 :Dwitajcie jestem tu nowa i zupelnie zielona .Toteż wybaczcie moje bledy i niedociągniecia.Z odchudzaniem roznie u mnie bywa .Obecnie waze 86 kg i nie moge nic dalej wskorac.Mysle, ze mi pomozecie.No i gdzie moge uzyskac jakies przepisy.A tak naprawde to wierzyc mi sie nie chce ,ze mozna tak jesc i chudnac.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na wskazowki  Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #1 : 2007-01-10, 16:08:41 »

Witaj  ,przejrzyj forum ,jest tu pełno ciekawych przepisów i z pewnoscią są tu osoby które Ci pomogą ,odpowiedzą na Twoje pytania .Coprawda ja nie mam nadwagi ale pozwoliłam sobie Ciebie przywitać   Rolling Eyes , bo Twój post gdzieś zaginął  Confused  Pozdrawiam i życzę powodzenia  Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #2 : 2007-01-11, 15:22:27 »

Karola,tu Alina napisz cos wiecej o sobie i o Twojej  przygodzie z DO,moze wspolnie cos pomozemy.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #3 : 2015-03-06, 17:51:33 »

:Dwitajcie jestem tu nowa i zupelnie zielona .Toteż wybaczcie moje bledy i niedociągniecia.Z odchudzaniem roznie u mnie bywa .Obecnie waze 86 kg i nie moge nic dalej wskorac.Mysle, ze mi pomozecie.No i gdzie moge uzyskac jakies przepisy.A tak naprawde to wierzyc mi sie nie chce ,ze mozna tak jesc i chudnac.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na wskazowki  Smile




Witam  Smile
Także jestem tu nowy, lecz niezupełnie zielony ( m in przeczytałem ''pół'' forum Smile i książki te co trzeba  . Też kiedyś tyle ważyłem, nawet 10kg więcej ( qwintal prawie ! ) , teraz nie mogę jakoś dobić do 70 kg. Choć 62 kg przy 172 wzrostu to stanowczo było za mało. Więc chyba można !  Fakt, że pomagałem sobie trochę 3-letnim pluskaniem  w basenie ( tak Adampio Smile 2-3 km ) czy jeziorku. Błędów nie ustrzegłem się, ''zjadłem'' swój tluszcz zapasowy i ... mięśnie ( na głodniaka - przed ŻO to mogło się wydarzyć ). Wiek metrykowy - pół wieku, wiek odczuwalny - 25  Smile  . Na ŻO z wyboru, 1,5 roku , wcześniej moda bezglutenowa ( niedocenianana forum Smile , dała zalążek do wnikliwszych poszukiwań ( rtęci w halibutach, pestycydów w krewetkach, herbicydów w rucoli ) aż okazało się, że prostota przebija wszystko ! Jak to mówi jeden z forumowiczów, beret z antenką i kawałek kości z wsadem.
Nie będę Tobie wymieniał innych korzyści, jakie można osiągnąć niejako przy okazji ( teraz to wiem ) normalnego jedzenia, bo blado wypadam na tle innych forumowiczów, wspomnę tylko o wieloletnich nieuciążliwych dolegliwościach ( aż wstyd wymieniać takie błahostki  jak bezdech, hemoroidy, zespół cieśni nadgarstka, niewielkie nadciśnienie, zatoki i 20 innych które znikły bez śladu lub zawiesiły się Smile

a korzyści ekonomiczne , psychiczne , społeczne... Oj ! - ile tego ...

Karola,tu Alina napisz cos wiecej o sobie i o Twojej przygodzie z DO,moze wspolnie cos pomozemy.

jasne, nic trudnego, także pozdrawiam
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #4 : 2015-03-06, 17:58:37 »

Cześć, Diogenes, chodzisz w szmatach, mieszkasz w beczce i załatwiasz się na ulicy? Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #5 : 2015-03-06, 18:21:02 »

Cześć, Diogenes, chodzisz w szmatach, mieszkasz w beczce i załatwiasz się na ulicy? Wink

no niezupełnie, ale większej wagi do tego nie przykładam , szmaty prane , mieszkanie sprzątane, dieta bezresztkowa Smile

nie łykam także suplementów J.Zięby i wiele innych rzeczy Smile   

ale zaraz wykonam z 7 żółtek ---  kogel-mogel na parze na osłodę dnia,

po czym zapytam się o test w/wymienionego dotyczący kwasowości soku żołądkowego, który to sugeruje iż po wypiciu pół łyżeczki sody oczyszczonej rozpuszczonej w połowie szklanki wody, powinno nastąpić tzw odbicie zwrotne Smile  w przeciągu 0-4 min, test mój wypadł kiepsko - bez echa Smile , co wg tego pana sugeruje niewłaściwy odczyn i może się wiązać z niewłaściwym trawieniem białek , a co gorsza że mój organizm będzie atakował te białka ( jako wroga ) . Pytanie . Czy ten test jest wiarygodny ?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #6 : 2015-03-06, 18:40:38 »

Pojęcia nie mam, ale wiem na stówę, że żołądek powinien być solidnie zakwaszony (komórki okładzinowe żołądka wydzielają kilkuprocentowy kwas solny i tak ma być) a jelita mają być zasadowe, dzięki sokowi trzustkowemu.
Taka jest fizjologia trawienia i wchłaniania i wszelkie próby wbrew temu mechanizmowi nie są ok. Smile
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #7 : 2015-03-06, 19:46:05 »

Pojęcia nie mam, ale wiem na stówę, że żołądek powinien być solidnie zakwaszony (komórki okładzinowe żołądka wydzielają kilkuprocentowy kwas solny i tak ma być) a jelita mają być zasadowe, dzięki sokowi trzustkowemu.
Taka jest fizjologia trawienia i wchłaniania i wszelkie próby wbrew temu mechanizmowi nie są ok. Smile
toż to wiem, metoda  z octem jabłkowym na czczo ( woda plus ocet)  przed posiłkiem 30 min  powoduje że odechciewa mi się jeść i jelita śpiewają Smile     - mimo iż wcześniej byłem trochę głodny ( podczas ŻO  tylko pora dnia  mówi mi , że mam jeść, nigdy nie jestem głodny )  , mało tego , a kolega mój po tym eksperymencie   opuchł i jest zły na Ziębę, że go w kanał wpuścił.  Kiedyś, oczyszczając się z kamienia żółciowego piłem na czczo pół cytryny ( przed oliwą 2 łychy ) i lepiej to znosiłem, niż ten ocet. Wybieram teraz wodę z kapusty kiszonej , grejpfrut za słodki .
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #8 : 2015-03-06, 19:50:03 »

Ale leczysz się na coś?
Stosujesz te zakwaszanki w jakimś celu? Confused
Bo wiesz, jak Ci wiedzy nie staje, to lepiej nie słuchać zbyt wielu doradców, chaos się robi.
Dr Kwaśniewski nie wystarcza, trzeba go ulepszać?
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #9 : 2015-03-06, 20:16:22 »

Ale leczysz się na coś?
Stosujesz te zakwaszanki w jakimś celu? Confused
Bo wiesz, jak Ci wiedzy nie staje, to lepiej nie słuchać zbyt wielu doradców, chaos się robi.
Dr Kwaśniewski nie wystarcza, trzeba go ulepszać?


w żadnym celu , wnioskuje po teście,  że żołądek mało kwaśny , dlatego pytałem się czy test jest wiarygodny,

właśnie tak myślę, znalazłem sobie chorobę z wykładu z internetu Smile   

sam stosowałeś przeróżne rotacje , więc wiesz jak jest Smile

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #10 : 2015-03-06, 20:20:51 »

Tak, kombinowanie pod siebie jest ok, a nawet wskazane, ale słuchanie z pozoru wiarygodnych ludzi może sprawić, że obudzisz się w maliniaku. Wink
Rozumiem, że masz jakieś dolegliwości gastryczne i szukasz wyjścia?
Czy może szukasz dziury w całym i chcesz być zdrowszy niż zdrowy? Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #11 : 2015-03-06, 20:44:04 »

Tak, kombinowanie pod siebie jest ok, a nawet wskazane, ale słuchanie z pozoru wiarygodnych ludzi może sprawić, że obudzisz się w maliniaku. Wink
Rozumiem, że masz jakieś dolegliwości gastryczne i szukasz wyjścia?
Czy może szukasz dziury w całym i chcesz być zdrowszy niż zdrowy? Very Happy

chyba tak,  nie mam już dolegliwości pokarmowych , miałem na zdrowych pełnoziarnistych produktach , tylko nie przeszedłem tego powyższego  testu z sodką , to jedyna przypadłość gastryczna  Smile

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #12 : 2015-03-06, 20:46:21 »

Ogarnij się, ciesz się zdrowiem i nie myśl o nim ciągle. Razz
Życie stygnie.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #13 : 2015-03-06, 20:49:19 »

Adas wszystko bedzie ok Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #14 : 2015-03-06, 20:51:31 »

No tak, jeszcze złoto i srebro oraz Doppelherz i szpinak... Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #15 : 2015-03-06, 21:04:25 »

No tak, jeszcze złoto i srebro oraz Doppelherz i szpinak... Laughing

przecież napisałem wcześniej:   Smile




nie łykam także suplementów J.Zięby i wiele innych rzeczy Smile   

ale zaraz wykonam z 7 żółtek --- [/b]



proszę mnie nie mieszać w  żadne zioła   Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #16 : 2015-03-06, 21:18:09 »

Umowa stoi. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #17 : 2015-03-09, 10:27:32 »

Very Happy
Zaciekawiło mnie takie obfite przywitanie.
Z kim ono, jeśli łaska, było- "...Nie będę Tobie wymieniał innych korzyści, ..."? Very Happy
Zapisane
JTKirk
Go


Email
Odp: przywitanie
« Odpowiedz #18 : 2015-03-09, 12:42:03 »

no to i ja się przywitam
cześć  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: przywitanie
« Odpowiedz #19 : 2015-03-09, 12:50:05 »

Cześć... Very Happy
Zapisane

Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.