forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-26, 10:58:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660365 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Ĺťywienie Optymalne
| | |-+  operacja wyrostka robaczkowego
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: operacja wyrostka robaczkowego  (Przeczytany 8007 razy)
wozikx
Gość


Email
operacja wyrostka robaczkowego
« : 2007-01-10, 13:05:39 »

moj maz jest 24 godz. po operacji wyciecia wyrostka robaczkowego. Napiszcie prosze czy moze w dobe po operacji odzywiac sie normalnie (optymalnie), bo wiadomo jaka dieta panuje w szpitalach. ewentualnie co mozna mu przyniesc z domu optymalnego zeby szybciej dochodzil do sil. Prosze o szybkie reakcje...........z gory dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
wozikx
Gość


Email
Odp: operacja wyrostka robaczkowego
« Odpowiedz #1 : 2007-01-10, 22:22:56 »

ludziska, naprawde prosze pomozcie mi, bo mi tam chlopa w szpitalu wykoncza kleikami na mleku i ryzu. Chialabym mu cos dobrego przypitrasic (cos co ma duzo bialka przede wszystkim i tluszczyku takze ) ale boje sie, ze bez konsultacji z kims, kto kto ma o tym wiecej pojecia ode mnie, moge wyrzadzic mezowi krzywde.
kasia
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: operacja wyrostka robaczkowego
« Odpowiedz #2 : 2007-01-11, 16:35:46 »

Kasiu,ja na str.http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=7&nx=70 na interesujace Ciebie temat  niestety nic nie znalazlam.Napisz cos wiecej, jezeli chodzi o wasze dotychczasowe odzywianie.Podaj blizsze dane,ktore pomoga w udzieleniu odp.
Zapisane
sabina
Gość


Email
Odp: operacja wyrostka robaczkowego
« Odpowiedz #3 : 2007-01-11, 17:06:55 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=364. - nie dawaj pomidorów, zrób tylko taki rosół!
Zawsze i kaĹźdego bulion z żółtkami stawia na nogi  Exclamation Na filiĹźankę 200ml jak rozmieszasz dwa żółtka, to wystarczy. MoĹźe popijać na zimno, ale gorący - to miodzio!.
Do powrotu do domu nie musi mąż nic więcej jeść!
Zamiast kury możesz zastosować tłustą wieprzowinę.
Ale teraz chyba szybko wypisują ze szpitala, to może nie zdążysz ugotować!, a już będzie bidulek w domu?
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: operacja wyrostka robaczkowego
« Odpowiedz #4 : 2007-01-11, 17:17:58 »

W jednej z odp.udzielanej przez J.K.kobiecie wychodzacej ze szpitala po zatruciu salmonella ,byla tez  mowa o gestych wywarach z zoltkami.
Zapisane
wozikx
Gość


Email
Odp: operacja wyrostka robaczkowego
« Odpowiedz #5 : 2007-01-11, 20:25:26 »

ojej.....dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi bo juz stracilam nadzieje, no coz...zaryzykowalam i sama dzis na wlasna reke zanioslam mu do szpitala paste z jajek wymieszana ze tlusta 24% smietana, zaczeli go nawet dzis jakos karmic ale nie wiem czy mozna nazwac jedzeniem zupe wodzine (niby rosol), oczywiscie pozbawiony jakiegokolwiek tluszczu, nie mowiac o bialku. Ja moze ekspertem nie jestem choc stosujemy ZO od prawie trzech lat, ale tak na chlopski rozum czlowiekowi po operacji potrzebne jest przede wszystkim bialko, tluszcz, no i odrobina weglowodanow, no a w szpitalu jest oczywiscie na odwrot. Jak ci ludzie maja powracac do zdrowia, skad maja brac sile........rozumiam zatem, (bo maz bedzie wychodzil najprawdopodobniej w sobote rano), ze w domu powinien od razu zaczac jesc tak samo jak wczesniej czyli optymalnie.........dzieki w kazdym razie za odzew................
kasia
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.