forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:24:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta a leczenie czerniaka interferonem  (Przeczytany 104060 razy)
mala
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #20 : 2007-01-15, 11:12:52 »

Aldon
Jeśli dobrze pamiętam to czytałam o wyleczeniu czerniaka preparatem ANRY.Był to chyba artykuł Marianny Imiolczyk.
Tu jest do niej kontakt gdybyś potrzebował:
http://www.calivita.abc24.pl/default.asp?menu=1
Jest tam też o tym jaką DO stosować przy nowotworach, przepisy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #21 : 2007-01-15, 11:59:29 »

Jest tam też o tym jaką DO stosować przy nowotworach, przepisy.

No widzisz Brufordzie jak to można łatwo udowodnić, że cośtam pomaga na raka, ale tylko z jakąś DO Laughing
"Preparat torfowy" - też doskonale leczyłby wszystkie raki, ale tylko w połączeniu z jakąś DO Cool
Ale tylko "jakaś DO" samodzielnie leczy raki i nie wymaga żadnego wspomagania Shocked Confused Very Happy.
Jakieś wnioski?

   Ale mnie już (prawie) nic nie zdziwi, bo wielu zawsze było, jest i musi być wodzonych za nos  Shocked i nawet jeśli ktoś twierdzi, że "jakieś" warzywa i owoce, albo wege, albo "dieta niskowęglowodanowa" jest lepsza od DO, a Kwaśniewski nie ma racji - to też już przytaknę, bo nie ma to żadnego znaczenia, a jak mawia Księga: "Czym jest pożądanie eunucha, by dziewczynę pozbawić dziewictwa, tym jest przeprowadzenie "DO" przemocą" Shocked  Laughing Laughing Laughing - ot i część mądrości!.

W org: - "prawa".
 ST; MS; 20; 4.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #22 : 2007-01-15, 12:21:49 »

Bo w żółtku żyje wszystko,

A możesz mi podesłać jakiś sensowny link do tego eksperymentu z żółtkiem i rakiem? Very Happy

Możesz sam sprawdzić jak przydzie do Ciebie pacjent z  widocznym Ca. Po wdrożeniu Produktow z Diety dra Kwaśniewskiego (okrojone o wszystkie mleczne od masła po śmietanę), tłustych (boczek, smalec, skwarki, podgardle, żółtka/jaja), przy zachowaniu W-ok.0,5g/kg należnej wagi ciała. Obejrzyj go (raka) , zleć HP i oglądaj zmianą na tej diecie co tydzień (na HP czeka się standardowo ok. 2 tyg) aż do wysłania pacjenta na operację.
Dobrze wiesz, że sprawa nie jest do końca prosta, wiele nowotworów jest "schowanych" i nie ma możliwości "monitorowania" ich w ten sposób.
JA miałam przyjemność obserwowania w ten sposob nowotworu złośliwego (Ca planoepiteliale) dna jamy ustnej. Zmniejszał się szybko. Ze zmiany 3x1cm po tygodniu zrobilo się 2x1 cm, a po 2 tyg 1x1 cm. Npl poszedł oczywiście do wyciecia i naświetlania, WIĘC DOWODÓW NIE MAM (trzeba było zrobic zdjęcia  Sad ).
Przypuszczam, że raczej nowotwory śluzówek (jelit, oskrzeli, układu oddechowego, moczowego?) tak szybko się zmniejszają.
Przypuszczenie na wyrost (?, bo po obserwacji jednego pacjenta).
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #23 : 2007-01-15, 12:43:02 »

WIĘC DOWODÓW NIE MAM (trzeba było zrobic zdjęcia).

Ale w każdej chwili można przecież "suchą" dokumentację odtworzyć?. Czy zdjęcia, czy łacińskie nazwy - nie ma znaczenia!. Pacjent miał umrzeć, a żyje! - czy ważna jest dokumentacja dla niego?.
"Komisja Zdrowia" OSBO miała kompletować dokumentację medyczną, ale ja już od pięciu lat nie jestem w temacie!, więc nie wiem, czy i ile tego zgromadzono?.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #24 : 2007-01-15, 12:46:04 »

Musi być dokument ewidentnego zmniejszania się raka PRZED wycięciem go (jeżeli zastosujemy jakiekolwiek NOWE leczenie/postępowanie).
Nikt nie uwierzy mi na słowo, że tak było. A przynajmniej nie powinni. I tu obiektywizacja JEST potrzebna.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #25 : 2007-01-15, 13:53:15 »

No tak!. Taka dokumentacja świadczy jedynie o dobtym wycięciu i naświetleniu!.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #26 : 2007-01-15, 14:00:40 »

Jeżelo mamy foto nowotworu przed dietą i foto po 2 tyg diety i widzimy róznicę - to zadziałała dieta.
Potem - poszło do wycięcia i następnie naświetlenia.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #27 : 2007-01-15, 14:10:15 »

Te dwa tygodnie - to ten czas oczekiwania na wynik hist-pat.
Możemy tu zacząć postępowanie NOWE. Mamy mało czasu (2 tyg.). Info dla pacjenta dt diety ma być zatem dokładne.
Szkoda, że nie mam do czynienia tak często z nowotworami.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #28 : 2007-01-16, 09:47:42 »

Prosze o informacje, u mojej zony stwierdzono czerniaka stopy

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=791

Informacji na temat wyleczeń z różnych raków jest kilkanaście na www.dr-kwasniewski.pl - proszę sobie poszukać samodzielnie.
Zapisane
mala
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #29 : 2007-01-16, 10:48:48 »

Toan
źle przeczytałeś, napisałam :jaka DO a nie jakaś DO.
Jaka DO-chodziło mi o to, jaka dieta optymalna czyli na jakich produktach głównie oparta jest najlepsza przy leczeniu choroby nowotworowej.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #30 : 2007-01-16, 11:14:25 »

W śwetle przytoczonego linku - "jakie DO" Wink (jaki, jaka, jakie, jakieś) nie ma żadnego znaczenia, bo to szkło rozpuszczone w wodzie o stężeniu trudnym do wykrycia, bez fachowej aparatury - leczy nowotwory. I bardzo dobrze, że leczy!. A Dietę Optymalną - "na raka" - propagują tylko przy okazji!. Very Happy.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #31 : 2007-01-16, 11:58:59 »

Jaka DO-chodziło mi o to, jaka dieta optymalna czyli na jakich produktach głównie oparta jest najlepsza przy leczeniu choroby nowotworowej.

 DO jest TYLKO jedna, można tylko 'rotować' (słowo zapożyczone od lekarki) produkty mleczne ale nie eliminować ich całkowicie.
Zdrowe osoby stosują ŻO i wtedy zazwyczaj trochę mieszają, ale wcześniej czy później przechodzą na DO.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #32 : 2007-01-16, 12:51:33 »

Cytuj
W śwetle przytoczonego linku - "jakie DO"  (jaki, jaka, jakie, jakieś) nie ma żadnego znaczenia, bo to szkło rozpuszczone w wodzie o stężeniu trudnym do wykrycia, bez fachowej aparatury - leczy nowotwory. I bardzo dobrze, że leczy!. A Dietę Optymalną - "na raka" - propagują tylko przy okazji


Kazdy wie,ze Do jest jedno jak i jej proporcje.Mala piszac" jakie DO"miala na mysli jakie produkty dobierac,bedac chorym na raka skory.Przeciez J.K.podkresla,ze  chorym np.na SM i SLA trzeba podawac w pierwszych tygodniach:mozdzek i rdzenie kregowe.Dalej chorym na Gossciec trzeba podawac chrzastki,galarety,nogi wieprzowe,swinskie uszy,flaczki,plucka i -zoltka.Koniecznie b.geste rosoly itd..Przykladow jeszcze wiecej w ksiazce,zatyt.DIETA OPTYMALNA i nie tylko.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #33 : 2007-01-16, 13:04:53 »

Kazdy wie,ze Do jest jedno ...

No nie przesadzaj, że każdy wie!. Sześć i pół miliarda ludzi z bardzo dużym hakiem - NIC nie słyszała ani o jakimś DO, ani o jakimś Kwaśniewskim, a spora część z tych co słyszała, dała sobie wmówić, że Kwaśniewski zaleca albo kilogramami golonkę, albo 30g białka Shocked Laughing Laughing Laughing, a niektórzy przebąkują też coś nieśmiało o "zupie kapuścianej" Rolling Eyes
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #34 : 2007-01-16, 14:12:13 »

Przez korytowo-pastwiskowe odzywianie postepuje zanik szarych komorek.Prawie nikt nie kojarzy, ze odzywianie ma "cos" wspolnego ze zdrowiem.
Prawie nikt nie wiaze zlego samopoczucia, choroby z jedzeniem.
Jestem chory --ide do lekarza--(lekarz traktowany jak cudotworca) przepisze leki--a, ze i pozywienie i leki laduja w zoladku i dalej zaczyna sie proces  ----to juz za trudne,zeby bylo zrozumiale i kolo sie zamyka, wg, zasady --myslenie sprawia bol.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #35 : 2007-01-16, 15:47:57 »

Jaka DO-chodziło mi o to, jaka dieta optymalna czyli na jakich produktach głównie oparta jest najlepsza przy leczeniu choroby nowotworowej.

 DO jest TYLKO jedna, można tylko 'rotować' (słowo zapożyczone od lekarki) produkty mleczne ale nie eliminować ich całkowicie.
Zdrowe osoby stosują ŻO i wtedy zazwyczaj trochę mieszają, ale wcześniej czy później przechodzą na DO.

Też bym tak to widziała.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #36 : 2007-01-16, 18:23:32 »

Przez korytowo-pastwiskowe odzywianie postepuje zanik szarych komorek.Prawie nikt nie kojarzy, ze odzywianie ma "cos" wspolnego ze zdrowiem.
Prawie nikt nie wiaze zlego samopoczucia, choroby z jedzeniem.
Jestem chory --ide do lekarza--(lekarz traktowany jak cudotworca) przepisze leki--a, ze i pozywienie i leki laduja w zoladku i dalej zaczyna sie proces  ----to juz za trudne,zeby bylo zrozumiale i kolo sie zamyka, wg, zasady --myslenie sprawia bol.
I tu już tylko GENY sa winne. I co ten biedny lekarz może poradzić.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #37 : 2007-01-16, 19:21:13 »

Coraz czesciej modne jest przypisywanie chorob "genom" lub dziedziczeniu--jakie latwe tlumaczenie, a w madrych ksiazkach pisze,ze dziedziczy sie kuchnie i nawyki zywieniowe.
Zapisane
Aldon
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #38 : 2007-01-16, 20:10:33 »

Prosze o informacje, u mojej zony stwierdzono czerniaka stopy

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=791

Informacji na temat wyleczeń z różnych raków jest kilkanaście na www.dr-kwasniewski.pl - proszę sobie poszukać samodzielnie.
Chyba niedokladnie przeczytales, pytalem sie czy mozna stosowac diete dr Kwasniewskiego w czasie leczenia interferonem!!!
Uprzejmoscia tez kolega nie grzeszy. Exclamation
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dieta a leczenie czerniaka interferonem
« Odpowiedz #39 : 2007-01-17, 07:00:31 »

Pytanie nie do mnie.
Moja odpowiedź można.


Coraz czesciej modne jest przypisywanie chorob "genom" lub dziedziczeniu--jakie latwe tlumaczenie, a w madrych ksiazkach pisze,ze dziedziczy sie kuchnie i nawyki zywieniowe.

Coraz czesciej modne jest przypisywanie chorob "genom" lub dziedziczeniu--jakie latwe tlumaczenie, a w madrych ksiazkach pisze,ze dziedziczy sie kuchnie i nawyki zywieniowe.

Odpowiedź, że to winne geny jest kompletnym zaprzeczeniem, że istnieją czynniki środowiskowe, jest poddaniem się. Chodźmy do lekarzy, którzy nas wyleczą, Ci lekarze, którzy się "poddają" Nam nie pomogą, mimo, że doceniają tak ważny fakt.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.