forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:22:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok  (Przeczytany 15410 razy)
lekarka
Go


Email
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« : 2007-01-17, 07:07:21 »

Dlaczego?
Lepiej mi się rozmawia z choć trochę "przeciągniętym" w kierunku tłuszczu jako materiału energetycznego.
Zostawić Ich na Swojej drodze?
Jak polecam pacjentce w poradni na łuszczące się/popękane pięty by piła oliwę z oliwek 3 x łyżkę stołową przed każdym posiłkiem - i potem pięty ma "jak pupa noworodka"
to :
1. jest zdrowsza,
2. może zakuma, że nastepna porada bardziej ją przyblizy do zdrowia,
3. Nie ucieknie mi "spod oka" jakby było w razie zalecenia Jej smalcu na śniadanie.
Nie wszyscy sa w stanie zrozumieć NA RAZ.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #1 : 2007-01-17, 14:36:35 »

Chyby nie kumaja, ze mozna leczyc od srodka , lepiej smarowac oliwa (np. piety).
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #2 : 2007-01-17, 15:40:55 »

Jak łykną oliwę to im sie w mózgu poprawi...(też).
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #3 : 2007-01-17, 15:49:34 »

Masz nadzieje, ludzisz sie --ja juz nie!

A propo--rotowanie--super, dobre produkty-super---/figurka i samopoczucie--SUPER/.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #4 : 2007-01-17, 17:46:31 »

Tylko jakoś do sportu trudno mnie namówić  Sad
Mimo, że trójglicerydy na czczo mam poniżej 70mg%  Very Happy.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #5 : 2007-01-17, 19:16:14 »

Raz w tygodniu plywanie, sobota, niedziela-loking (chcialoby sie wiecej--brak  czasu--moze musze sie lepiej zorganizowac).-najlepiej o swicie--a bedzie jeszcze lepiej--wiosna!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #6 : 2007-01-17, 19:37:09 »

Tylko jakoś do sportu trudno mnie namówić  Sad

Doskonale Cię rozumiem, Ewo!

Chociaż sama po przeprowadzce do Polski dałam się namówić na rower i nawet zdziwiłam się, że tyle radości mi to sprawia. Niestety, na razie jeszcze nie daję się namówić na jazdę w zimie, ale myślę, że i to z czasem się zmieni Smile Tomek, natomiast jezdzi na rowerze o każdej porze dnia, nocy i pory roku. Rok temu jezdził do pracy przy -30C i wracał z brodą pokrytą warstewką... sopli lodu!

Marishka
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #7 : 2007-01-17, 19:55:35 »

Marishka--nie poddawaj sie ,zawsze we dwoje razniej, dopiero po wyjsciu z domu widac ile ludzi uprawia (dla siebie, dla satysfakcji sport) i o dziwa ludzie szczupli a gdzie sa grubasy?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #8 : 2007-01-17, 21:12:28 »

W Ameryce !
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #9 : 2007-01-17, 21:21:16 »

He, he, dlatego ja jestem w Polsce Smile

M
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #10 : 2007-02-08, 11:10:21 »

Lekarko, zaciekawiło mnie z tymi piętami. Od czasu do czasu mam problem z piętami, muszę je moczyć w wodzie no i oczywiście ścierać je pumeksem. A córka / 17 lat / ma bardzo suchą skurę szczególnie na nogach, białą tak jakby posmarowała się mąką.
Jestem ciekawa czy ta oliwka jej pomoże.
Czytałam kiedyś, że oliwa działa też jako środek odkazający na gardło, przy infekcji.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #11 : 2007-02-08, 21:22:50 »

A mnie zastanawia jedna rzecz ...

Czemu by tak zamiast zaczynać od razu w pełnym zakresie ... nie poczekać?

Sora jestem pod mgiełką Candidową Very Happy.jakbym strzelił piwo normalnie...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #12 : 2007-02-10, 00:12:02 »

Lekarko.....Jestem ciekawa czy ta oliwka jej pomoże.
Czytałam kiedyś, że oliwa działa też jako środek odkazający na gardło, przy infekcji.

"Zaawansowanym" wolę polecać słoninę/podgardle.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #13 : 2007-02-14, 18:06:42 »

Może to sie wydać głupie ale zastanawia mnie to. CZemu "słonina"?? CZy ona jest ze słonia czy jak? Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #14 : 2007-02-14, 22:42:05 »

Może to sie wydać głupie ale zastanawia mnie to. CZemu "słonina"?? CZy ona jest ze słonia czy jak? Very Happy
Kiedyś jadało się "słoninę" po uprzednim zasoleniu, ułozeniu warstwami w dębowej beczce i lezakowaniu przez około 3 miesiące Wink smak niesamowity choć nie mam dębowej beczki ;( a i słonina nigdy nie wytrzyma 3 miesięcy ;P
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #15 : 2007-02-15, 03:01:10 »

Matti -bo  moze kiedyś kojarzyło sie ze słoniem
  po za tym dlaczego nocnik a  dzieci robia to.. tez w dzien więc dla dzieci dziennik
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #16 : 2007-02-15, 19:37:10 »

Ja tam zawsze do nocnika robiłam nie tylko w nocy.Jakbym narobił na dziennik to by mi pewnie nawet cebula nie pomogłą inna sprawa że wtedy nie wiedziałem że ona pomaga...
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadne
« Odpowiedz #17 : 2007-03-05, 20:00:32 »

sprytny pmysł z tym wewnętrznym lekarstwem na pięty Wink
moj ojciec ostatnio miał pretensje ze mimo zdrowego odżywiania nie chudnie. wytłumaczyłam mu że widocznie mu się układ trawienny zwyrodnił i zalecilam ćwiczenia gimnastyczne bardzo szybko dajace efekt, ale cos nie chwalił sie że ćwiczy, a 3 dni domagał sie programu ćwiczeń faksem (aerobiczna szóstka Weidera)
mam też problem z mamą, która niby przyswoiła te ŻO ale nie do końca. Gdy np ojcu gorąco i źle sie czuje i głodny, polecam upicie nieco kremówki z kartonika, to mama sie oburza, że wystarczajaco dużo kremowki dodała do zupy... ehh... co lepsza kupila książki o jakichs innych dietach, ah jak ja to uwielbiam, grrrrr
mam strasznie slaby chyba dar przekonywania czy tłumaczenia...
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #18 : 2007-03-05, 23:52:39 »

Flawia
   Bo to co jest najprostsze ciężko wbic w w te twarde dyski
    mam podobny problem  nie tylko z rodzicami ale i z własnymi dorosłymi dziećmi Sad Sad
   
   
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: 1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego ok
« Odpowiedz #19 : 2007-03-06, 17:56:03 »

Cytuj
moj ojciec ostatnio miał pretensje ze mimo zdrowego odżywiania nie chudnie

Flawio,zbyt duza ilosc tluszczu,bialka oraz jedzenie codziennie prod.mlecznych powoduja brak efektow w chudnieciu.
Moze,musialabys zerknac w taty jadlospis? Smile
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.