forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 18:30:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660279 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Małe wątpliwości faceta :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Małe wątpliwości faceta :)  (Przeczytany 72295 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #140 : 2014-03-29, 14:25:50 »

Z grubsza masz rację Very Happy
Z tym, że to szczególnik był raczej Very Happy

Chyba nie tak do końca szczególnik, bo Legionowo a Wąchock to nie to samo..............
I na tym oparłaś swój post?
Na pomyłce lub celowym "whatever"?
W takim razie gdzie tu plugawienie?
Na forum są żywi ludzie, nie manekiny, jak iskrzy, to jest dobrze, a nie źle.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #141 : 2014-03-29, 14:28:56 »

Rozumiem, choć powinienem mieć to w nosie, według Ciebie i za Twoją, jakże dla Ciebie użyteczną radą.
Bez względu na to, co jeszcze napiszesz, a w rok nawaliłeś tego kupę, w tym merytoryki, w końcu odechce Ci się strzelać na oślep, gdy celu nie DOwidzisz, a ten, na który patrzysz, to zwykła ułuda, szelest papierków. Rozumiesz!
Co do dalszej części to, mając w (Szefu pamiętam)nosie kujonów, napiszę jednak merytorycznie, aby było komu się z tego wreszcie pośmiać:
- jakościlubięsysać- nie przejmując się zbytnio tym, że to może być nie "po poskiemu"- taka Lacha wola. Very Happy
Ten bełkot, którym tu bombardujesz to Forum, to rzeczywiście coś mądrego. Są ludzie, którzy uważają, że im kto więcej bełkocze tym bardziej trzeba się w tym dopatrywać ukrytego sensu. Prawda jest taka, że nic wartościowego nie masz do przekazania. Nie masz w sobie empatii, życzliwości i chęci pomocy. Jeśli tak rozumiesz "misję Lacha" to takim lachem i jesteś.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #142 : 2014-03-29, 14:36:47 »

Rozumiem, choć powinienem mieć to w nosie, według Ciebie i za Twoją, jakże dla Ciebie użyteczną radą.
Bez względu na to, co jeszcze napiszesz, a w rok nawaliłeś tego kupę, w tym merytoryki, w końcu odechce Ci się strzelać na oślep, gdy celu nie DOwidzisz, a ten, na który patrzysz, to zwykła ułuda, szelest papierków. Rozumiesz!
Co do dalszej części to, mając w (Szefu pamiętam)nosie kujonów, napiszę jednak merytorycznie, aby było komu się z tego wreszcie pośmiać:
- jakościlubięsysać- nie przejmując się zbytnio tym, że to może być nie "po poskiemu"- taka Lacha wola. Very Happy
Laughing
Radzio, Ty naprawdę myślisz, że ktokolwiek się przejmuje tym, co pitolisz?
Ja na pewno nie Laughing
Ten szelest papierków, to Ty tylko wszędzie słyszysz, ja wiem, co dla mnie ważne Cool
Już Ci kiedyś mówiłem, co możesz sobie zrobić ze swoimi radami Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #143 : 2014-03-29, 14:39:47 »


Chyba nie tak do końca szczególnik, bo Legionowo a Wąchock to nie to samo..............

...a i tak wiadomo ze chodzi o Radzionków  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #144 : 2014-03-29, 14:42:48 »

http://www.arctowski.pl/index.php?p=95

"Niedobór pożywienia i niska temperatura powodują, że bentosowe bezkręgowce rosną i rozwijają się wyjątkowo powoli, a u wielu z nich wzrost obserwować można wyłącznie w trakcie krótkiego antarktycznego lata. Zjawisko to biolodzy badali u zwierząt należących do różnych grup systematycznych, takich jak rozgwiazdy, jeżowce, ramienionogi i skorupiaki. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest długowieczność obserwowana powszechnie wśród bezkręgowców antarktycznego bentosu. Długość życia niewielkiej rozgwiazdy Odontaster validus wynosi 100 lat, niewiele krócej (60 lat) żyje jeżowiec Sterechinus neumayeri, zaś drobne (3cm długości ciała) skorupiaki Serolis polita żyją ponad 6 lat."
To u organizmów niższych, a u ssaków trochę działa chłód, hibernacja i niewielki niedostatek kalorii.
Pytanie czy skórka warta wyprawki?
W sklepie mieliśmy samca pająka Grammostola rosea, który normalnie żyje do ostatniej wylinki, potem kopulacja i finito po 1,5-2 lata.
Dzięki skąpemu pożywieniu od L3-4 (trzecia, czwarta wylinka po nimfie) żył ponaddwukrotnie dłużej!
I co z tego? Cool
Analogia? Rolling Eyes
W takim razie co sądzisz o długowiecznych ludziach, którzy przeżyli ekstremalne warunki. Chłód, głód, brud. Żyją dłużej. Chęć przetrwania wyzwoliła ogromne siły organizmu. Immunologia.
Nie widzisz analogii ze "swoim" pająkiem?
Widzę.
Nie pobzykał sobie nawet, nie mówiąc o najedzeniu się Laughing
Bo eksperyment był ważniejszy niż życie Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #145 : 2014-03-29, 14:46:05 »

http://www.arctowski.pl/index.php?p=95

"Niedobór pożywienia i niska temperatura powodują, że bentosowe bezkręgowce rosną i rozwijają się wyjątkowo powoli, a u wielu z nich wzrost obserwować można wyłącznie w trakcie krótkiego antarktycznego lata. Zjawisko to biolodzy badali u zwierząt należących do różnych grup systematycznych, takich jak rozgwiazdy, jeżowce, ramienionogi i skorupiaki. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest długowieczność obserwowana powszechnie wśród bezkręgowców antarktycznego bentosu. Długość życia niewielkiej rozgwiazdy Odontaster validus wynosi 100 lat, niewiele krócej (60 lat) żyje jeżowiec Sterechinus neumayeri, zaś drobne (3cm długości ciała) skorupiaki Serolis polita żyją ponad 6 lat."
To u organizmów niższych, a u ssaków trochę działa chłód, hibernacja i niewielki niedostatek kalorii.
Pytanie czy skórka warta wyprawki?
W sklepie mieliśmy samca pająka Grammostola rosea, który normalnie żyje do ostatniej wylinki, potem kopulacja i finito po 1,5-2 lata.
Dzięki skąpemu pożywieniu od L3-4 (trzecia, czwarta wylinka po nimfie) żył ponaddwukrotnie dłużej!
I co z tego? Cool
Analogia? Rolling Eyes
W takim razie co sądzisz o długowiecznych ludziach, którzy przeżyli ekstremalne warunki. Chłód, głód, brud. Żyją dłużej. Chęć przetrwania wyzwoliła ogromne siły organizmu. Immunologia.
Nie widzisz analogii ze "swoim" pająkiem?
Widzę.
Nie pobzykał sobie nawet, nie mówiąc o najedzeniu się Laughing
Bo eksperyment był ważniejszy niż życie Very Happy
Laughing Bzykanie ponad wszystko, tak jak torbacz z Australii. Tyle jego co się nabzykał aż zabzykał. Ale na Bonobo to tak nie działa?

A co ma powiedzieć samiec modliszki? Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #146 : 2014-03-29, 14:50:27 »


Chyba nie tak do końca szczególnik, bo Legionowo a Wąchock to nie to samo..............

...a i tak wiadomo ze chodzi o Radzionków  Laughing

 Laughing Radość. Radość jeszcze jest na mapie. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #147 : 2014-03-29, 14:54:14 »

Rozumiem, choć powinienem mieć to w nosie, według Ciebie i za Twoją, jakże dla Ciebie użyteczną radą.
Bez względu na to, co jeszcze napiszesz, a w rok nawaliłeś tego kupę, w tym merytoryki, w końcu odechce Ci się strzelać na oślep, gdy celu nie DOwidzisz, a ten, na który patrzysz, to zwykła ułuda, szelest papierków. Rozumiesz!
Co do dalszej części to, mając w (Szefu pamiętam)nosie kujonów, napiszę jednak merytorycznie, aby było komu się z tego wreszcie pośmiać:
- jakościlubięsysać- nie przejmując się zbytnio tym, że to może być nie "po poskiemu"- taka Lacha wola. Very Happy
Laughing
Radzio, Ty naprawdę myślisz, że ktokolwiek się przejmuje tym, co pitolisz?
Ja na pewno nie Laughing
Ten szelest papierków, to Ty tylko wszędzie słyszysz, ja wiem, co dla mnie ważne Cool
Już Ci kiedyś mówiłem, co możesz sobie zrobić ze swoimi radami Laughing

Nikt. Sad

A dalej- rozumiesz. Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #148 : 2014-03-29, 15:14:03 »

Rozumiem, choć powinienem mieć to w nosie, według Ciebie i za Twoją, jakże dla Ciebie użyteczną radą.
Bez względu na to, co jeszcze napiszesz, a w rok nawaliłeś tego kupę, w tym merytoryki, w końcu odechce Ci się strzelać na oślep, gdy celu nie DOwidzisz, a ten, na który patrzysz, to zwykła ułuda, szelest papierków. Rozumiesz!
Co do dalszej części to, mając w (Szefu pamiętam)nosie kujonów, napiszę jednak merytorycznie, aby było komu się z tego wreszcie pośmiać:
- jakościlubięsysać- nie przejmując się zbytnio tym, że to może być nie "po poskiemu"- taka Lacha wola. Very Happy
Laughing
Radzio, Ty naprawdę myślisz, że ktokolwiek się przejmuje tym, co pitolisz?
Ja na pewno nie Laughing
Ten szelest papierków, to Ty tylko wszędzie słyszysz, ja wiem, co dla mnie ważne Cool
Już Ci kiedyś mówiłem, co możesz sobie zrobić ze swoimi radami Laughing

Nikt. Sad

A dalej- rozumiesz. Cool
Gavroche wiele rozumie , bo to facet. Taki prawdziwy, normalny. Nie potrzebuje nic udowadniać, nie potrzebuje się cudzym kosztem dowartościowywać. Po prostu -JEST.

A tu taki kontrast z drugim , podobno też , chyba facet?
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #149 : 2014-03-29, 15:24:32 »


Chyba nie tak do końca szczególnik, bo Legionowo a Wąchock to nie to samo..............

...a i tak wiadomo ze chodzi o Radzionków  Laughing

 Laughing Radość. Radość jeszcze jest na mapie. Wink

https://www.youtube.com/watch?v=s5cV6rWH5Mw
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #150 : 2014-03-29, 15:28:07 »

http://www.arctowski.pl/index.php?p=95

"Niedobór pożywienia i niska temperatura powodują, że bentosowe bezkręgowce rosną i rozwijają się wyjątkowo powoli, a u wielu z nich wzrost obserwować można wyłącznie w trakcie krótkiego antarktycznego lata. Zjawisko to biolodzy badali u zwierząt należących do różnych grup systematycznych, takich jak rozgwiazdy, jeżowce, ramienionogi i skorupiaki. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest długowieczność obserwowana powszechnie wśród bezkręgowców antarktycznego bentosu. Długość życia niewielkiej rozgwiazdy Odontaster validus wynosi 100 lat, niewiele krócej (60 lat) żyje jeżowiec Sterechinus neumayeri, zaś drobne (3cm długości ciała) skorupiaki Serolis polita żyją ponad 6 lat."
To u organizmów niższych, a u ssaków trochę działa chłód, hibernacja i niewielki niedostatek kalorii.
Pytanie czy skórka warta wyprawki?
W sklepie mieliśmy samca pająka Grammostola rosea, który normalnie żyje do ostatniej wylinki, potem kopulacja i finito po 1,5-2 lata.
Dzięki skąpemu pożywieniu od L3-4 (trzecia, czwarta wylinka po nimfie) żył ponaddwukrotnie dłużej!
I co z tego? Cool
Analogia? Rolling Eyes
W takim razie co sądzisz o długowiecznych ludziach, którzy przeżyli ekstremalne warunki. Chłód, głód, brud. Żyją dłużej. Chęć przetrwania wyzwoliła ogromne siły organizmu. Immunologia.
Nie widzisz analogii ze "swoim" pająkiem?
Widzę.
Nie pobzykał sobie nawet, nie mówiąc o najedzeniu się Laughing
Bo eksperyment był ważniejszy niż życie Very Happy
Laughing Bzykanie ponad wszystko, tak jak torbacz z Australii. Tyle jego co się nabzykał aż zabzykał. Ale na Bonobo to tak nie działa?

A co ma powiedzieć samiec modliszki? Sad
Dzieci ponad wszystko Laughing
Po odgryzieniu głowy przez samicę, pan modliszek jeszcze intensywniej kopuluje, dając więcej nasienia.
A samica ma dodatkowy posiłek, dzięki temu da więcej jaj Very Happy
Fakt, że czasem samiec ujdzie z życiem nie ma większego znaczenia, bo i tak już zwykle nie ma nasienia i nie je, więc zginie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #151 : 2014-03-29, 15:31:45 »

Gavroche, Gavroche.
Gavroche ma brzytwę, w której naturze jest ponoć, tonących wspierać.
A ja dopiero parę lat temu zacząłem regularnie golić brodę, trzy-, czy cztero-nożowym cudem. Ech.
Gavroche ma tytuły- młodszego ratownika, być może z tego powodu.
Mnie moralnie w obowiązek ratowania tonących komuna "ubrała". Ech- tylko raz obowiązek wypełniłem.
Do Gavroche wszyscy lgną, a do mnie tylko On, za to tak, że aż uszy mi przydeptuje. Ech.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #152 : 2014-03-29, 15:42:59 »

Gavroche, Gavroche.
Gavroche ma brzytwę, w której naturze jest ponoć, tonących wspierać.
A ja dopiero parę lat temu zacząłem regularnie golić brodę, trzy-, czy cztero-nożowym cudem. Ech.
Gavroche ma tytuły- młodszego ratownika, być może z tego powodu.
Mnie moralnie w obowiązek ratowania tonących komuna "ubrała". Ech- tylko raz obowiązek wypełniłem.
Do Gavroche wszyscy lgną, a do mnie tylko On, za to tak, że aż uszy mi przydeptuje. Ech.
Ja to Cię lubię, w okresach kiedy nie pieRadziolisz za dużo Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #153 : 2014-03-29, 16:09:59 »

Gavroche, tak przetrwanie gatunku.

Tylko czy u ludzi jest dalej to priorytetem? Tak, podświadome zachowania, atawistyczne można zaobserwować nawet na co dzień. Ale my mamy wybór. Bycie singlem, nie przedłużenie swojej linii. I życie dłuuuugie i przyjemne.
Nicht wahr?
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #154 : 2014-03-29, 16:24:43 »


Chyba nie tak do końca szczególnik, bo Legionowo a Wąchock to nie to samo..............

...a i tak wiadomo ze chodzi o Radzionków  Laughing
Laughing kabaret ; czy optymalny?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #155 : 2014-03-29, 16:28:34 »

Gavroche, tak przetrwanie gatunku.

Tylko czy u ludzi jest dalej to priorytetem? Tak, podświadome zachowania, atawistyczne można zaobserwować nawet na co dzień. Ale my mamy wybór. Bycie singlem, nie przedłużenie swojej linii. I życie dłuuuugie i przyjemne.
Nicht wahr?
Jawohl.
Pod warunkiem, że bycie singlem jest z osobistego wyboru, a nie okoliczności.
W naturze również nie wszystkie osobniki się rozmnażają.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #156 : 2014-03-29, 16:35:27 »

Gavroche, tak przetrwanie gatunku.

Tylko czy u ludzi jest dalej to priorytetem? Tak, podświadome zachowania, atawistyczne można zaobserwować nawet na co dzień. Ale my mamy wybór. Bycie singlem, nie przedłużenie swojej linii. I życie dłuuuugie i przyjemne.
Nicht wahr?
Jawohl.
Pod warunkiem, że bycie singlem jest z osobistego wyboru, a nie okoliczności.
W naturze również nie wszystkie osobniki się rozmnażają.

Do końca biolog. Laughing
No, więc jak żyjmy dłużej czy nie? Wink Przedłużajmy gatunek czy nie?  A Bonobo?  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #157 : 2014-03-29, 17:11:45 »

Żyjmy lepiej, a jak się uda, to dłużej Very Happy
Przedłużajmy, jasne, i tak nam nic już nie pomoże, jako gatunkowi Very Happy
A z bonobo można brać przykład "make love not war" Very Happy
I nikt tam nie mówi: "ty lesbo" Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #158 : 2014-03-29, 17:13:48 »

Żyjmy lepiej, a jak się uda, to dłużej Very Happy
Przedłużajmy, jasne, i tak nam nic już nie pomoże, jako gatunkowi Very Happy
A z bonobo można brać przykład "make love not war" Very Happy
I nikt tam nie mówi: "ty lesbo" Laughing
Laughing Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Małe wątpliwości faceta :)
« Odpowiedz #159 : 2014-03-29, 18:11:45 »

Chwalić Pana, że mamy Ciebie Laughing

"Psujesz" Siebie dla własnego "ja", a Anakina tylko harujesz i bardzo dobrze Ci tak.
Przecież Ty mnie zara "naprawisz" Laughing
A Anakin optybeton jest jak ta lala, a ja nie przepadam Very Happy

Ja mam przed oczami Adasia z forumobok, Anakina czy Radzia, liczących, biegających "dla zdrowia" i po zdrowie.
Życzę im jak najlepiej, chłopaki Very Happy, ale osobiście wolę jeść i trenować dla frajdy, przestrzegając oczywiście podstawowych zasad, które uważam za słuszne.
To drobna semantyczna różnica, ale kolosalna jakościowa Cool

Gavroche, powiedz mi, który to już raz lżysz kogoś miast odnosić się tylko do poruszonej kwestii bez wycieczek osobistych?

Mnie jest Cię zwyczajnie żal, bo jak na dłoni widać do czego sprowadza się Twoja działalność w sieci. Służy Ci głównie do flamingu i trollingu. Tym żyjesz, kolego, to Cię napędza. To jedyne, co robisz w necie od wczesnego rana do późnego wieczora. Iście typowy kmiot. Goryl dorwał się do Internetu i korzysta zeń na miarę swoich możliwości.

To musi być męczące, Gavroche, pisać każdy jeden post/komentarz w necie z przekonaniem, iż "Mój cyber wróg z forum DD przeczyta na pewno, co tu napiszę. Muszę zachować czujność." Dramat i horror w jednym. Żal mi Cię.

Dam Ci radę, Gavroche: lepiej tu, u źródła, poddawać w wątpliwość bądź wprost negować nazywanie byle jakiego LCHF Żywieniem Optymalnym. Czynić to, nim kolejna osoba, po czasie, dołączy do "klubu antyfanów ŻO" i będzie pisała o szkodliwości diety Doktora. I także będzie opowiadała o tym, jak wyniszczył ją niedobór białka, witamin i minerałów w tej diecie.

Lepiej tu, u źródła, zapobiegać temu i nie godzić się, ażeby byle D(n)O (jakieś LCHF) było podpinane pod ŻO. Lepiej wystrzegać się niedomówień. To znacznie lepsze i bardziej pragmatyczne niż Twoje ustawiczne, bezproduktywne uprawianie flamingu w necie. Obrzucanie innych inwektywami. Ubliżanie im. Naturalnie zdaję sobie sprawę z tego, że to Twoje ulubione zajęcie, bez którego Twoje bycie w sieci traci sens...

Tak czy inaczej, ŻO to dieta pasterska.

no tak ~
10zoltek 6zl 30gB
300g watroby 1,5zl 60gB
200g twarogu 2,60 35gB
200g Maslo 4zl 160gT
Smietanka 120g 4zl
Duzo to,czy malo? Very Happy

Mariuszu, tzw. "konusowi" łatwiej o przyrost masy mięśniowej niż komuś o wzroście ~185 cm i więcej. Nie mierz wszystkich własną miarą... Masz to szczęście, że jesteś niski.

Inne "mięśniaki" masę mięśniową budowały zaś nim przeszły na ŻO. A na ŻO obwody im spadają, toteż "rzeźbią się". Bowiem ŻO sprawia, że człowiek wygląda jak człowiek, a nie karykatura człowieka. Z przerysowanymi mięśniami.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.