forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:25:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658453 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jedzenie kości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jedzenie kości  (Przeczytany 180762 razy)
Joela
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #40 : 2007-01-26, 13:59:31 »

Ależ wy macie szczere gorące serca .
Chcecie sie podzielic ale nie radą .
Matii mówisz o jedzeniu kosci a raczej o jedzeniu chrząstek które okrywaja główki kości.
Swego czasu nieraz i nie dwa słyszałam , jak zdrowe są chrząski ,babcia , ciocia mówiły  bym jadła bo wzmacniaja kosci
Tak mi to zostało do dzisiaj , nie jem tego nie wiadomo ile ale jesli mam przed soba chrząstke to jej nie daruje.
Dzisiaj  dzieci nosza aparaty na zebach ,a dlaczego?  bo sa wydelikacone ,nie potrafia chrupać ,wszystko mięciutkie - skutek
zeby zachodzą  na zeby .

Matii chrup chrząski  na zdrowie . Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #41 : 2007-01-26, 16:40:03 »

Słodka Joelo Smile, jakbys przeczytala wszystkie posty Matiego i jeszcze zajrzala na inne fora, zobaczylabyś, ze to wyglada troszke inaczej.
Ty mówisz o obgryzaniu kostek przy okazji (nie warto wspominać), a Mati na powaznie zastanawia się, czy wpisać je na stałe do swojego jadlospisu jako poważne danie.

Mati napisał tu po to, żebyśmy powiedzieli mu, jakie jest nasze zdanie i to robimy nie inaczej. Mnie nikt nie namówi, żebym napisała coś, co jest niezgodne z moimi poglądami  Laughing A jakie jest twoje zdanie, to juz twoja sprawa. Ja tez lubie obgryzać kostki  Smile
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #42 : 2007-01-27, 19:25:29 »

Ewa ewa i jeszcze raz Ewa... po pierwsze nie cały dzień kości bez jaj mówie tylko że czasem jak np.mam apetyt i jem np.kurczaka . CZyli co pewien czas wedługo apetytu np. raz na dwa dni 3 aby tego wapnia dorzucić i innych.

Po drugie jaką Coca colą do holery? nie piłem tego  od świąt a i wtedy była jedna szklaneczka a wcześniej bardzo bardzo długo nie dotykałem. Nie wiem skąd to wytrzasnełaś w żadnym moim poście nie ma o żadnej coca coli więc skoro tak to interpretujesz to przestaje sie dziwić że sie tak czepiasz bez przerwy...

A co do marchewki tez nie wiem jakie masz ale bo warzywa są cool i mają kupe zalet. Teraz sie do marchewki czepiasz... o co ci chodzi? Równowaga kwasowo zasadowa to bardzo ważna. Nie sądzisz?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #43 : 2007-01-27, 19:39:41 »

po pierwsze nie cały dzień kości bez jaj mówie tylko że czasem jak np.mam apetyt i jem np.kurczaka .

Kości z kurczaka to nawet psom i kotom się nie daje ze względu na ich kruchość (a więc ogromne zagrożenie dla zwierzaka z powodu ostrych odłamków). No ale jak ktoś ma taką ochotę, to czemu nie? Wszak samobójców nigdy nie brakowało...

M
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #44 : 2007-01-27, 23:46:32 »

Mati, nie spinaj się tak, czy to ważne - Coca-Cola czy Sprite? Piszesz tu po to, żeby ustalić, co dokładnie pisałeś w postach, czy chciałbys poczytać, co mysla inni. To drugie chyba ciekawsze? Smile

Zaspokajając twoja ciekawość. Przeczytałam na innym forum, jak umierales po jakichs napojach tego rodzaju.
Dla mnie mozesz robić sobie codziennie inny dzień warzywny i nic innego nie jeść, możesz wsuwać codziennie na obiad kości wołowe Smile Chyba nie czujesz się zobowiązany zmienić swoje plany żywieniowe ze względu na to, jakie ja mam upodobania? Very Happy Jeżeli jednak ci zależy na mojej akceptacji, to daję ci błogosławieństwo: "Jedz sobie te kości, na zdrowie"  Twisted Evil
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #45 : 2007-01-29, 21:27:52 »

Powtórze po raz setny nie kości same tylko głowki one są miękkie i bezpieczne... wiem że te pomiędzy sa twarde i ostre tego bym nie tknął.

Co do coli/sprite to ogromna nieścisłość pisałem o chemicznych multiwitaminach magnezach itp w każdym razie coś co robi pluszzzzzzzzzzzzzzzzz po wrzucniu do wody każde z nich aspartam sorbitrole i inne chemikalia jak sie przkonałem własnym samopoczuciem o tej chemii potwierdziły sie objawy z książeczki. O tym pisałem

A to ogromna róznica pić cole a pić multiwitamine... więc sądze ze to jednak inny rodzaj .
To tak jakbyś ty brała lekarstwa przeciwbólowe a ja bym innym powtarzał że bierzesz amfetamine... (lekarstwo nieświadomie sobie szkodzisz choć bierzesz bo myslisz że ci pomoże a amfa świadomie bierzesz szkodząc sobie dla wałsnej przyjemności-choć przykład troche może i za mocny...)

A no spinam sie bo mnie wkurza jak ktoś kłamie i to nie pierwszy raz.Najpierw podobno obżerałem sie razowcem... fajnie a wtedy dostarczyłęm w razowcu 75g W... teraz o jakiejś coli...

Wyśmiewasz sie z moich słów których nie było. Zresztą znam cie od pierwszego twojego postu w temacie po co ty  tu piszesz co?? Wnosisz coś mądrego do sprawy czy tylko tak komuś dowalić wysmiać?
Co wniosłaś tym postem?


Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: Jedzenie kosci
« Odpowiedz #46 : 2007-01-29, 22:00:24 »

chlopak ma racje.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #47 : 2007-01-29, 22:34:14 »

Ja myslalam, ze Mateusz oprocz jedzenia miekkich czesci kosci, szykuje sie do jedzenia ich w calosci. Bylam tego pewna, zastanawialam sie jak bedzie to robil... Wink
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #48 : 2007-01-30, 07:50:49 »

...znam cie od pierwszego twojego postu w temacie po co ty  tu piszesz co?? Wnosisz coś mądrego do sprawy czy tylko tak komuś dowalić wysmiać?

Te słowa pasują do Ciebie jak ulał Mattusiu. Po co ty tu piszesz!. Wymyślasz jedynie urojone tematy, które raczej normalnie odżywiających się ludzi nie dotyczą. Masz problemy ze zdrowiem, to maszeruj na legitymację studencką do lekarza pierwszego kontaktu, a on skieruje cię do całego zespołu specjalistów co cię za darmo odkwaszą, odradzą jedzenie kości, uświadomią, że wit C nie jest aż taka ważna i słuchaj ich - rad 5x warzywa i owoce i zaraz ci wszystko przejdzie. Skończ z tym nieudanym publicznym doświadczczeniem "niskowęglowodanowym", bo nie każdego zresztą interesuje twoje masochistyczne zdrowotne harakiri Shocked Laughing

PS
Listy Ewy czytam z przyjemnością. To lepiej ty Mattusiu zamilknij do czasu, gdy wniesiesz coś mądrego na to forum.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #49 : 2007-01-30, 12:51:15 »

Listy Ewy czytam z przyjemnością. To lepiej ty Mattusiu zamilknij

Przyłączam się do stwierdzenia - również czytam posty Ewy z przyjemnościa, a Matti też niech pisze, bo przecież nikogo nie obraża, a więc nie łamie zasad tego Forum.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #50 : 2007-01-30, 16:12:03 »

Wojteks żałosny jesteś ... tyle ci powiem
zakochałeś sie w Ewie że jej tak bezpodstawnie bronisz? niech czyta dokłądnie ze zrowumieniem co inni piszą a nie wymysla i komuś wkłąda w usta czego nie powiedział to będzie ok.

Ja mówie białe a ona twierdzi że mówie czarne a ty jej przyznajesz racje więc za mądry to ty chyba nie jesteś moze też czas popracować nad czytaniem co... a możę chcesz grać wielkiego obrońce kobiet mozę ją kochasz kto wie... Wisi mnie to co was łączy i wasze "stosunki" też a jak coś ci sie nie pdoba i nie umiesz powiedzieć nic mądrego tylko jakieś wąty rozgłebiać to sie nie odzywaj i wyżyj na ścianie w domu...

A czemu mówoisz do mnie "matusiu"?? Sorry będe szczery: to brzmi pedalsko ,jesteś pedałem czy jak? tak sie zwracasz do innych facetów?  :/
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #51 : 2007-01-30, 17:25:32 »

Mati, ale bardzo proszę, abyś nie oceniał bezpośrednio kogokolwiek, bo zaraz Wojtek Ci nieładnie odpisać może i będziecie się kłócić, zamiast DYSKUTOWAĆ!. A Ewa - pewnie Ci nie odpiesze na Twoją zaczepkę Very Happy.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #52 : 2007-01-30, 17:57:58 »

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing :lol:Oj.....szkoda slow i czasu,jemu pomozy tylko ZO i czas!!!!!
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #53 : 2007-01-30, 19:53:02 »

"Matusiu" - to Mati z sympatii do Ciebie, bo mam wnuczka nastoletniego. A kobiety zwasze powinno się bronić i przyznawać im rację, bo tak wypada mężczyznom w każdym wieku. Im szybciej to zrozumiesz....
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #54 : 2007-01-30, 20:04:33 »

A kobiety zwasze powinno się bronić i przyznawać im rację, bo tak wypada mężczyznom w każdym wieku.

Zawsze? Nawet jeśli zachowują się chamsko lub nie mają najmniejszej racji? Takie zaślepienie jest równie krzywdzące dla kobiety jak i typowo męski szowinizm.
Może lepiej ne popadajmy z jednej skrajności w drugą...

M

Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #55 : 2007-01-30, 20:21:18 »

zachowują się chamsko lub nie mają najmniejszej racji?

Kobiety nie zachowują się chamsko i mają zawsze rację. Tylko takie znam!. Chamsko i wulgarnie zachowują się samice, a szowinizm jest samczy, a nie męski Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #56 : 2007-01-31, 00:26:29 »

       Wojteks, wobec tego podaj jakieś konkretne i uzasadnione przykłady tzw. przez Ciebie samic. Bez przykładów Twoja teoria może być tylko zabawą werbalną.

  Tomek
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #57 : 2007-02-01, 00:41:23 »

No proszę, ze też musialam tu zajrzeć Very Happy Miesza się tu rozbrajająca paplanina z ze srogimi ocenami psychologicznymi i szarmanckimi frazesami. Co za mętlik Very Happy I jaki urok  Rolling Eyes
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #58 : 2007-02-01, 21:23:05 »

O nie!!!!Tego już za wiele... Wyzywam cie na optymalne solo pod arkadią.
Broń :ty wybierz ale proponował bym tepe zardzewiałe topory żeby przeciwnik sie troche pomęczył  zanim umrze...

Brzmi zachęcająco co? Wybierz arkadie...
Very Happy
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jedzenie kości
« Odpowiedz #59 : 2007-02-02, 00:55:27 »

A wy co już spicie??!! Leniuchy z was!! Niektórzy musza sie uczyć do egzaminu a wy chrapiecie... ech naprawde to nieprzyzwoicie!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.