forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:19:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660291 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna  (Przeczytany 20732 razy)
evosonic
Go


Email
Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« : 2007-01-20, 23:26:34 »

takie to trudne ? potrzebujesz akceptacji ?
Zapisane
nik
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #1 : 2007-01-20, 23:32:41 »

evosonic, z calym szacunkiem, takie teksty to sobie mozesz wrzucac, jak bedziesz miala conajmniej tyle samo wartosciowych rzeczy do poiedzenia co Morgano. Morgano, spamuj dalej Wink Wiadomosci w malych dawkach ale czesciej sa ciekawsze. Pozdrawiam, Anka
                                                                                                                     
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #2 : 2007-01-21, 09:36:34 »

Dziś przyjrzałem się uważniej postom  evosonic'a i dochodzę do wniosku, że do wielbicieli Morgano, to raczej evosonic nie należy. Ale znając Morgano, tak szybko nie da się go zniechęcić.
 Panie Karolu - proszę pisać dalej i dziękuję za wspaniałe pomysły, ich realizację i tak aktywny udział w tym Forum!.
Siedemnastego stycznia np: zrobiłem mojej żonie bardzo miłą niespodziankę, gdy odczytałem jej horoskop tu zamieszczony!.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #3 : 2007-01-21, 09:58:38 »

Szkoda, że do mojego minie prawie pół roku  Sad.
I liczy się ta data w papierach czy ta w dowodzie  Very Happy  ?

Swoją drogę to byłam parę razy u wróżek i... traktuję je jak ciekawostkę. Owszem czasem "jasnowidzą" czy "jasnosłyszą". Po "przejściach" z wróżkami stwierdzam (Ja-moje doświadczenie), że przyszłość tak dokładnie to nie jest określona. No może główne ramy. A ewentualne zmiany "na swoich barach nosimy" sami. Czyli jak coś chcemy "na siłę" dostajemy "po łapach".
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #4 : 2007-01-21, 10:26:26 »

Dzięki Nick! Dzięki Toan! Tylko Twoje slowo się liczy!
Już myslałm , że to  jakis atak z kosmosu. Ale to może być jakiś bliżej nieokreślone indywidum,
może obojniak, karmiony przez matkę nieodpowiednio. A może to jest ktoś kto spadł
z choinki, które w tym okresie wszyscy wyrzucają.
Skoro evosonic specjalnie przybyłeś w dniu wczoraszym i postanowiłeś narozrabać
i w ciągu 52 minut od czasu zarejestrowania dałeś koncertowy pokaz swojej głupoty.
Mam jedną radę nie czytaj moich postów. Traktuj je jak radio, które można w kazdej chwili wyłączyć.
Szkoda, że moemy się spokać w realu RAZ DWA TRZY i byłoby po wszystkim.
A może stoisz blisko mnie, za moimi plecami a ja nawet nie wiem!
Zacznij się rawidłowo ożywiać, a skoro Twoja matka nie wie jak Ci dogodzić to znajdź sobie kogoś kto Ci będzie odpowiadał ćhłopaka lub dziewczynę i na niej sie po prostu wyżywaj.
Uważam Ten temat uważam. za zakończony. Po prostu jestem nadzwyczajnym TROLEM.
Echo niesie TROLEM, TROLEM,TROLEM.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #5 : 2007-01-21, 10:34:56 »

Szkoda, że do mojego minie prawie pół roku  Sad.
I liczy się ta data w papierach czy ta w dowodzie  Very Happy  ?

Swoją drogę to byłam parę razy u wróżek i... traktuję je jak ciekawostkę. Owszem czasem "jasnowidzą" czy "jasnosłyszą". Po "przejściach" z wróżkami stwierdzam (Ja-moje doświadczenie), że przyszłość tak dokładnie to nie jest określona. No może główne ramy. A ewentualne zmiany "na swoich barach nosimy" sami. Czyli jak coś chcemy "na siłę" dostajemy "po łapach".

Ja powiem /napisze tak:  jak sie "czegos" bardzo, ale bardzo pragnie i dazy do celu...to osiagniecie jest w ramach naszych mozliwosci.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #6 : 2007-01-21, 11:23:22 »

W związku z tym, że postanowiłem przypomnieć i wznowić po ponad dziesięcioletniej przerwie artykuły, które były drukowane Dzienniku Zachodnim.
W dniu 20 stycznia odwiedziłem kilka optymalnych stron
z informacją, którą zamieszam, poniżej, że wznowiłem na forum publikacje artykułów z Dziennika Zachodniego.
Od razu 1996 roku wiedziałem, że Żywienie Optymalne będzie sensacyjną sprawą.
Prasa, którą nabyłem kosztowała ogółem około 700 zł.
/ A obecnie wszystkie. Czyli komplet książek JK zamyka się kwocie 280,-zł/
Druk artykułów i listów dr Jana Kwaśniewskiego trwał 4 lata. Ponieważ przypomnienie tych uważam bardzo ciekawych materiałów w trybie przyspieszonym, może mi zająć 6-7 miesięcy jest to doskonała okazja dla przypomnienia optymalnym a szczególnie nowych użytkownikom w całej Polsce i zagranicą, którzy nie mieli dostępu do tego rodzaju prasy. Widocznie po drodze musiałem się natknąć na EVOSONICA i otrzeć się nieopatrznie o NIEGO gdyż natychmiast pojawił się na forum jak ATOM. Zarejestrował się i w ciągu 52 minut swoim terrorystycznym atakiem próbował zniszczyć i zdezorganizować skłócić uczestników forum.
Uważam, że tekst wysłany po optymalnych linkach o moim zamierzeniu nie jest w żadnym stopniu obraźliwy a jedynie formą wskazania miejsca, co gdzie i kiedy. By ten tekst dotarł do jak największej ilości osób zainteresowanych żywieniem optymalnym.
Poniżej tekst, jaki pozwoliłem sobie wysłać.

Jeżeli Mogę to mam do WAS wszystkich wielką prośbę o powiadomcie i - powielenie tego APELU i powiadomienie wszystkich zainteresowanych, kogo tylko jesteście w stanie powiadomić by śledzili na bieżąco wszystkie listy i artykuły doktora JK, gdyż w okresie późniejszym opanowanie materiału ponad 1000 stron może być nieco utrudnione. Morgano



Doktor Jan Kwaśniewski, artykuły i odpowiedzi na listy.
W tym roku w czerwcu dr Jan Kwaśniewski będzie uroczyście obchodził 70- lecie urodzin.
Ponieważ minęło już ponad 10 lat gdzie przez ponad 4 lata na Śląsku w Dzienniku Zachodnim były drukowane artykuły i odpowiedzi dr Jana Kwaśniewskiego na listy czytelników dotyczące żywienia optymalnego.

Nie wszyscy mieli okazję zapoznać się z tym gigantycznym dziełem, który w owych czasach był hitem numer 1 w Dzienniku Zachodnim.
To właśnie od tych artykułów w głównej mierze wszystko się zaczęło. Zaczęły powstawać Regionalne kluby, strony internetowe, Stowarzyszenie miłośników diety JK.
Ogromna jest ilość osób do dziś stosujących żywienie optymalne, którzy zrozumieli i zaufali doktorowi Kwaśniewskiemu.

Ponieważ jestem posiadaczem archiwalnych artykułów, które skrzętnie zbierałem i przepisywałem. i już niejednokrotnie je udostępniałem. Postanowiłem je przypomnieć po osobom w całej Polsce, i na świecie, którzy nie mieli możliwości zapoznania się z tymi materiałami.

Postanowiłem je latach opublikować na
forum.dr-kwasniewski.pl

Jest to gigantyczna praca która liczy ponad 1000 stron,

By każdy miał możliwość śledzenia wszystkich materiałów od samego początku, będę je publikował codziennie w odcinkach.
Kolejna moja myśl spowodowana jest tym, żeby historyczny materiał nie został zapomniany.

Niech spoczywa dla potomnych zapisany w Waszych domowych komputerach!!!

Zapraszam do miłej lektury. Szczęśliwie stosujący od 11 lat żywienie optymalne. Morgano
20 Styczeń 2007

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #7 : 2007-01-21, 11:40:03 »

Tylko Twoje slowo się liczy!

PRAWDA, ale tylko w moim domu!. A tu na Forum każdy ma równe prawo kultutalnej wypowiedzi, a ja się tylko "przyglądam" Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #8 : 2007-01-21, 12:16:53 »

Ja powiem /napisze tak:  jak sie "czegos" bardzo, ale bardzo pragnie i dazy do celu...to osiagniecie jest w ramach naszych mozliwosci.

Hana, podpisujemy się z Tomkiem rękami i nogami pod tym twierdzeniem! Zanim jeszcze byliśmy razem na tym samym kontynencie, przez Ocean powtarzaliśmy sobie nawzajem naszą własną "mantrę": WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! I to, czego najbardziej pragnęliśmy, udało się szybciej, niż myśleliśmy Smile

Marishka
Zapisane
Nick
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #9 : 2007-01-21, 14:40:10 »

Dzięki Nick! Dzięki Toan!

Podziękowania należą się nie mnie ino "nikowi" Smile. Akurat nastąpił taki zbieg okoliczności, że mamy podobne pseudonimy. Zgaduję, że też od słowa "nickname".

Znalazłem pozytywną stronę tego co napisał evosonic: to forum staje się coraz bardziej popularne skoro pojawiają się tutaj nawet osoby uprawiające takiego typu prowokacje godne poziomu nałogowych chatowników na Onecie.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #10 : 2007-01-21, 15:10:13 »

Reakcja może być tylko jedna - właśnie taka:  http://www.optyimperium.pl/index1.php  Dzięki Morgano
Zapisane
evosonic
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #11 : 2007-01-21, 16:53:27 »

Dzięki Nick! Dzięki Toan! Tylko Twoje slowo się liczy!
Już myslałm , że to  jakis atak z kosmosu. Ale to może być jakiś bliżej nieokreślone indywidum,
może obojniak, karmiony przez matkę nieodpowiednio. A może to jest ktoś kto spadł
z choinki, które w tym okresie wszyscy wyrzucają.
Skoro evosonic specjalnie przybyłeś w dniu wczoraszym i postanowiłeś narozrabać
i w ciągu 52 minut od czasu zarejestrowania dałeś koncertowy pokaz swojej głupoty.
Mam jedną radę nie czytaj moich postów. Traktuj je jak radio, które można w kazdej chwili wyłączyć.
Szkoda, że moemy się spokać w realu RAZ DWA TRZY i byłoby po wszystkim.
A może stoisz blisko mnie, za moimi plecami a ja nawet nie wiem!
Zacznij się rawidłowo ożywiać, a skoro Twoja matka nie wie jak Ci dogodzić to znajdź sobie kogoś kto Ci będzie odpowiadał ćhłopaka lub dziewczynę i na niej sie po prostu wyżywaj.
Uważam Ten temat uważam. za zakończony. Po prostu jestem nadzwyczajnym TROLEM.
Echo niesie TROLEM, TROLEM,TROLEM.

na forumie Very Happy   jestem od samego poczatku , nick evo rejestrowany byl dwa razy , wiec troche sie mylisz co do tych piedziesieciu dwoch minut Very Happy:D:D
o koncertowym pokazie gupoty  Razz to sobie morzesz pisac do konca swiata ...
napisz tylko prosze w jakim miejscu glupota moich slow ci sie objawila
widze tez ze brak umiejetnosci dyskusji zastepujesz agresja  Sad ... raz dwa trzy ... atake  Laughing na moja mame  Confused
porownujesz sie do radia   Laughing cos w tym jest
 ja porownalabym twoje dzialanie bardziej do ulotek - smieci ktore pojawia sie w mojej skrzynce  Confused
tak powaznie to nic do ciebie nie mam   Embarassed Embarassed
  twoje przepisy uwazam za  smieszne i niezbyt potrzebne - oczywiscie dla kogos kto diete stosuje troszke dluzej   Very Happy
moja rada : ZROB SOBIE TOPICK - JEDEN TOPICK , POD TYTULEM ... JAK TAM SOBIE WYMYSLISZ ... I WRZUCAJ DO NIEGO STO TYSIECY POSTOW DZIENNIE
twoje dzialanie na forum i otwieranie caly czas nowych tematow uwazam za spam i nic tego nie zmieni  Mad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #12 : 2007-01-21, 17:28:35 »

Morgano, evosonic!
Spokojnie, bo nie ma o czym dyskutować w tym wątku. Trochę zbyt osobisty ten temat się zrobił, więc możecie sobie przejść na priva - nic nie stoi na przeszkodzie!
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #13 : 2007-01-21, 17:32:19 »

horoskop to przesada, a jak juz pomysle ze do konca roku pozostalo 344 dni to juz wogole slow nie znajduje ;]
pozdro Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #14 : 2007-01-21, 18:26:16 »

Ależ nie ma zmartwienia Mike!. Jeśli chodzi o miejsce na sewrwrze - mam jeszcze dużo przestrzeni, a nie musisz czytać horoskopu, ani nikt, kto nie jest tym lub innymi tematami zainteresowany. Każdy ma wolny wybór, każdy powinien mieć również nieco tolerancji dla postów innych osób, bo to Forum, a nie "kworum" Wink

PS
Odpowiedź Morgano dla evosonc uważam również za niestosowną, ale z racji osobistej znajomości z panem Karolem oraz ze względu na różnicę wieku, zwrócenie mu na to uwagi, jest dla mnie krępujące!
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #15 : 2007-01-23, 20:29:45 »

No tak, Morgano znizył sie blizej poziomu Evosonic na chwilę.
Nie pamiętam, zeby kiedykolwiek na forum kogolwiek obraził, a tez jestem na forum (jeszcze w poprzednich jego wcieleniach) bardzo długo. Zawsze jest delikatny. Może dlatego, że nie chce prowokować ataków na siebie, które jak widać cięzko znosi. I ma prawo je cięzko znosić. Umie ich tez unikać. No, ale czasem pojawia sie ktoś bezinteresownie agresywny.

Ja ci tylko od siebie powiem, Morgano: Tak jak na cudzych pochwałach nie powinniśmy budować swojej wartości, tak cudza krytyka nie powinna mieć takiej mocy, aby nas ranić.

Chętnie poczytam artykuły z Dziennika Zachodniego. Dla mnie to jest świetne elektroniczne źródło łatwo dającej się wyszukiwać informacji. A ksiązek Jana Kwaśniewskiego przecież sobie nie zeskanuję i nie przerobię na tekst.

Również  nie przeszkadzają mi horoskopy, tym bardziej, ze umieszczasz je w oddzielnych wątkach i mogę je czytać lub nie.

Ale to nie ma znaczenia, czy mnie się to podoba. Ważne że jest ktoś, kto chce z twojej pracy skorzystać. Internet to super rzecz, między innymi dzięki temu, że dzięki niemu,  możemy wzajemnie dzielić się swoją pracą
i informacjami.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #16 : 2007-01-23, 20:42:13 »

 Nie wiem, skąd ten cały rumor o morganowe posty.
    Jakoś mnie te horoskopy oraz przepisy nie irytują. Zapewniam, że reakcje agresywne na posty Morgano są niewspółmierne do tych wielce stonowanych wobec niektórych osób na forum.

T
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #17 : 2007-01-23, 20:57:11 »

Tak jak na cudzych pochwałach nie powinniśmy budować swojej wartości, tak cudza krytyka nie powinna mieć takiej mocy, aby nas ranić.

To mądra rada! i ładnie wyrażona Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #18 : 2007-01-23, 21:04:15 »

Nie wiem, skąd ten cały rumor o morganowe posty.

Też tego nie rozumiem, bo przecież obowiązku czytania nie ma Shocked  Exclamation
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Morgano zapodaj swoje archiwum i skoncz spamowac - kuchnia optymalna
« Odpowiedz #19 : 2007-01-23, 21:55:14 »

Lubię jasne sytuacje. Zawsze jestem zgodny.
Całe zamieszanie wzięło się z stąd. Że jak już wspominałem
po optymalnych linkach w internecie napisałem apel, o moich zamiarach
publikowania artykułów z Dziennika Zachodniego moim zamierzeniem było to, że
chciałem tą drogą dojść do jak najwiekszej ilości zainteresowanych osób.
Po drodze musiałem się po prostu otrzeć o kogoś komu ta informacja się nie spodobała.
Gdyż o godzinie 22.00 tego samego dnia czyli 20.01.2007 zostałem nie w dyskusji, ale
głupio zaatakowany. Najpierw sprawdziłem kto mnie atakuje.
O odpowiedzi osoba ta zarejestowała się tego samego dnia.Sprawdzam archiwum co ta osoba
miała na forum do powiedzenia. niestety tylko te 8 postów na łapu capu w ciągu 52 minut
skierowane w kierunku mojej osoby. Myślałem, że trafiłem na jakliegoś przeciwnika
żywienia optymalnego, może wegetaranina, lub kogoś z konkurencji przeciwnka doktora JK.
Jeżli ktoś się bardzo ukrywa jest to słaby partner do rozmowy. Każda krytyka jest dozolona i na miejscu.
Dorobiłem sobie nawet taką teorię do tego zdarzenia.
Byłem o Toana w domu. Był niełzy ubaw. Jedliśmy i piliśmy może zbyt wiele i po prostu film się urwał.
Że była draka i awantura, że z kimś się ostro pokłuciłemdowiedziałem się na drugi dzień  gdy kac miną.ł Gospodarz zwrócił mi uwagę, że zachwałem się niestosownie i miał do tego prawo gdyż wszystko to działo się w jego domu.
No cóż jeżeli ktoś jest przeciw doktorowi JK może liczyć tylko na jedną czasami ostrą niekontrolowaną reakcję.
Co nigdy nie miało miejsca w stosunku do Optymalnych których bardzo lubię i zawsze chętnie pomogę w miarę moich możliwości
bezinteresownie o czym mogli się przekonać te osoby z którymi się znam od samego początku. Oraz wiele osób które gościłem u
siebie w domu przy degustaji żywienia optymalnego, to jest to co najbardziej lubię. Lecznie i diagnostykę  pozostawiam lekarzom optymalnym, ale wielkie pole do popisu mają doradcy żywieniowi, żebyśmy wszyscy mówili jednym językiem.
Każdy z Nas nie jest bez wad ja również się do takich osób zaliczam, ale jestem zawsze życzliwy.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.