forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 02:17:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659690 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)  (Przeczytany 31421 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #40 : 2007-02-01, 16:11:47 »

Tak więc cóż było tak chamskiego? [b]Ponawiam jednak (skoro wpis wyleciał) publiczne pytanie o choć jeden udokumentowany przypadek gdy DO (lub inna dieta cud) spowodowała korekcję zdiagnozowanej wady anatomicznej!

1.Pytanie o dowody!! Very Happy. No cóż , jak zwykle fundamentalne i jak zwykle bez odpowiedzi.

2.Możliwe warianty odpowiedzi :
   a. z Adax nie należy dyskutować bo jest agentem wiadomych grup np lobby farmaceutyczno-lekarskiego
   b. sama jest sobie winna , z pewnoscią popełniała błędy w DO
   c. jest ślepcem skoro nie dostrzega dowodów
   d. niech se wróci do koryta skoro taka mądra
   e. niemożliwe żeby DO nie leczyła wad anatomicznych skoro dzięki DO mam gładkie piętki ( lub cokolwiek innego)
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #41 : 2007-02-01, 16:26:59 »

2.Możliwe warianty odpowiedzi :
   

f. całkowite olanie tematu i nie udzielanie więcej żadnych odpowiedzi Adax.

M
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #42 : 2007-02-01, 16:29:00 »

 e. niemożliwe żeby DO nie leczyła wad anatomicznych skoro dzięki DO mam gładkie piętki ( lub cokolwiek innego


jak wyleczyc organ  ta  dieta,ktora juz  spowodowala niedorozwoj organu Question
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #43 : 2007-02-01, 21:23:12 »

   Wobec założeń, że Żywienie Optymalne koryguje wady anatomiczne serca, pozostaje mi obrać postawę sceptyczną.
         I mam kilka pytań Toanie w związku z patologią serca. Czy DO leczy zespół Fallota albo np. blok prawej odnogi pęczka Hisa ? Rokowanie, o ile dobrze sobie przypominam, w pierwszym schorzeniu nie jest zbyt pomyślne.
           
Tomek
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #44 : 2007-02-01, 21:44:26 »

Śpiewać mi się chce. "Cuda cuda ogłaszają"
Ostatnio słyszałem, że kat ściął  skazańcowi głowę.
Rodzina  wzięła głowę i zaczęła karmić optymalnie
przyszyli ją i wszystko powróciło do normy
skazaniec został ułaskawiony jest na stanowisku.
Ale  żeby  odcięte  nogi  i ręce,  odrosły to nie słyszałem.
Jedna osoba 3 dni przed śmiercią zaczęła się odżywiać optymalnie.
Dlaczego ? Bo tak jak my wszyscy chciał umrzeć komfortowo.  Very Happy Very Happy Very Happy 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #45 : 2007-02-02, 08:19:16 »

...w związku z patologią serca.

Na stronie www. dr-k jest jedynie blisko osiemset "newsów", więc wprawnej osobie znalezienie tego co ją interesuje powinno zając pół wieczora Question, chociaż nie bo są dokładne opisy i nie trzeba słuchać. O co pytasz- jest w kilku miejscach na stronie i podałbym linki  np: www.dr-k/?id=2&news=793, ale myślę sobie, że może jeśli samodzielnie się szuka, to znajdzie się przez przypadek jeszcze coś ciekawego?. Proponuję zacząć od działów "Aktualności" - dużo materiałów z CŻO, obowiążkowo - "Dieta Optymalna", "Art. do publikacji", "Art. optublikowane". Resztę można pominąć. Na jakiej zasadzie ustępują wady serca, jak wyleczyć się z WPW i wiele innych bardzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć przeszukując stronę samodzielnie. Pytanie "Kto pyta nie błądzi" na www.dr-k można zamienić na "Kto szuka nie błądzi" i to jest dobra rada.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #46 : 2007-02-02, 08:25:12 »

Morgano, osobiscie uwazam,ze to co napisales,jest dalekie od  checi  udzielenia pomocy,niesmaczny zart.....
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #47 : 2007-02-02, 08:55:03 »

Kodar. Oczywiście, że to żart. Przecież widać to z daleka.
Dlaczego ironizuję. Dlatego, że są osoby, które wymagają cudów!
Prawidłowe odżywianie optymalne  leczy wiele chorób lub łagodzi ich skutki.
Już kilka dni wcześniej podałem w vczym mozna upatrywać powodzenie.
Nie można niestety oczekiwać tak jak to niektórzy oczekuja że zywienie optymalne uczyni CUDZA
nie nam takiej możliwości i mogą to potwierdzić z całą stanowczościa nie będąc lekarzem.
Nie można liczyć że poprzez żywienie skorygujemy jakieś wady anatomiczne to już jest lekka przesada.
Tak samo tyczy się chory w ostatnim stadium rozpoznania nowotworu. Na cuda nie ma co  liczyć.
Liczyć trzeba tylko to co się zje i przestrzegać proporcji.
Wytrwali sami będą zadowoleni. I o to w tym wszystkim chodzi. By zdrowym być.
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #48 : 2007-02-02, 09:55:42 »

Oczywiście w końcu się udało - ktoś zwrócił uwagę na niedorzeczności wypisywane przez JK, przypomnę że cały temat ruszył w oparciu o cytat JK!
Cytat jak najbardziej prawdziwy bo wpisany przez Morgano! (drugi wpis tego tematu)

Więc dobrze usłyszałam - brak takich danych! i żeby nie było że znowu knuję i obrażam - cytat "Nie można liczyć że poprzez żywienie skorygujemy jakieś wady anatomiczne to już jest lekka przesada!"
Z tego co dalej czytam wnioskuję, że od cudów są inne pozostałe (pozamedyczne) instytucje - szkoda że tak długo zajęło "wyduszenie" takiego stwierdzenia od szanownego Morgano. A to pytanie zadałam tak dawno!

Więc skoro z takim rozbawieniem traktujemy tak niedorzeczne oczekiwania od DO - to czemu traktujemy całkiem poważnie takie stwierdzenia głoszone przez samego JK - a ten wygłasza je jako autorytet (lekarz odpowiadający na listy) szczególnie, że porad tych udziela ludziom chorym!

Co to może znaczyć?
Czy nalezy traktować to jako:
a) świadome wprowadzanie czytelników w błąd?
b) traktowanie ludzi jak półidiotów - którzy i tak we wszystko uwierzą?
c)  czy może megalomańskie wypisy? i żeby nie było że obrażam

" Megalomania to skupienie na uznaniu własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości. Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym."

a może coś pominęłam.......

Oczekuję odpowiedzi. A jeszcze jedno do Toana - nikogo nie obrażam tylko pytam oczekując na odpowiedź.
Sam jej możesz udzielić - no chyba że znowu się okaże że czego jak czego a chamstwa dalej nie będziesz tolerował!
Pzdr myślących.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #49 : 2007-02-02, 10:12:09 »

Adax,
tak jest, we wszystkim masz rację - popieram gorąco - ze względu na cenę żółtek Exclamation
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #50 : 2007-02-20, 13:03:16 »

Tak nieomylny, prawy i pozbawiony negatywnych cech (wszak optymalny)
a świstak siędzi i zawija  Exclamation
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #51 : 2007-02-20, 19:25:27 »

Tak nieomylny, prawy i pozbawiony negatywnych cech (wszak optymalny)
 a świstak siędzi i zawija  Exclamation

Ja nie mogę  Shocked - to Pan Bóg też już jest na diecie Kwaśniewskiego Question Exclamation Exclamation :!
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (8)
« Odpowiedz #52 : 2007-02-21, 00:16:27 »

W tym wątku może temat będzie ciekawszy, tzn. czy .... „Odcięte palce mogą odrastać?”

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070220/nauka/nauka_a_2.html
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.