forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 21:31:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660288 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (14)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (14)  (Przeczytany 5888 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (14)
« : 2007-01-31, 04:27:47 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (14)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM
Zebrał i przepisał. Morgano

Monachium 20.06.98r.
WIELCE SZANOWNY I SERCU NASZEMU MIŁY PANIE DOKTORZE KWAŚNIEWSKI !
Wraz z żoną jesteśmy pełni podziwu dla Pana wiedzy i talentu przekazywania jej zwykłym ludziom. Stosowanie Pańskiej diety optymalnej pozwala nam na zdrowe, jak nigdy dotąd, życie i radości z tym związane. Moja siostra przysyła mi w listach kilka artykułów z "Dziennika Zachodniego", które jak sądzę wprawiły w zdumienie nie tylko mnie ale także innych czytelników. Od marca mam książkę "Dieta Optymalna" i wraz z żoną stosujemy ten model żywienia. Oczywiście, jak każdy konserwatysta, początkowo nie mogłem wyjść z podziwu czytając te rewolucje. Ale chorując od 35 lat na chorobę wrzodową dwunastnicy / mam 63 lata/  postanowiłem spróbować tej diety. Nie zawiodłem się. Moja żona także ją stosuje. Jeszcze tylko czasami zjada wieczorem dwa jabłuszka. Raz jeszcze dziękuję Panu za trud włożony w pracę nad skomponowaniem tej diety.
                                                                                      Dorota i Longin D.


 U pewnej liczby Czytelników moje książki i publikacje wywołują szok.
Nic dziwnego. Przez całe życie wmawiano im coś zupełnie przeciwnego. Mówią - to zbyt  proste, aby mogło być prawdziwe. Wielu moich przeciwników dokładnie analizowało moje wypowiedzi i publikacje, chcąc znaleźć w nich błędy. Nadal to czynią, ale nic nie mogą znaleźć, ponieważ to, co piszę oparte jest o wiedzę ścisłą. Jak wiadomo, prawda jest to zgodność rzeczy z wiedzą. Zgromadziłem wiedzę, która jest prawdziwa. To, że pańska żona zjada wieczorem dwa jabłka nie jest błędem. W jabłkach jest od 8-12g węglowodanów  w 100g. Jeśli zje ich 30 deka. to wprowadzi  do organizmu około 30g węglowodanów. Wystarczy ograniczyć węglowodany w 2 posiłkach w ciągu dnia do 20g, aby można bez szkody zjadać te 2 jabłka. W pierwszym okresie żywienia optymalnego, dopóki organizm się do niego w pełni nie przystosuje u niektórych  ludzi zdarza się ochota, smak na pewne potrawy.
Później ich nie ma. Gdy kto lubi, może sobie zjadać te produkty, które mu smakują szczególnie. Musi tylko utrzymywać w diecie dobowej zalecaną ilość węglowodanów. Nawet gdy zje ich do 100g. na dobę, żadnej szkody nie będzie. Po dłuższym czasie żywienia optymalnego jabłka stają się niesmaczne.
                                 
                                                                         **********

Nowy Jork 15 maja 1998r.
Jestem zachwycony Pana sposobem leczenia i chciałbym, aby jak najwięcej ludzi mogło to zrozumieć , zaczynając od najbliższych. Mam 60 lat i słabe zdrowie: ciągłe bóle żołądka i częste ataki migreny tak głowy, jak i brzucha.
Jako ksiądz i misjonarz pracuję w USA prawie 30 lat. Moje odżywianie było między " pastwiskiem a korytkiem". Od kilku dopiero dni stosuję, a raczej staram się stosować dietę optymalną. Mam tylko lekkie trudności  zbiorowym żywieniu, ale to tylko może na początku. Zdaję sobie sprawę z konieczności przyjęcia zbiegów prądami selektywnymi. Moje nogi są ciągle zimne. Moi koledzy ze Zgromadzenia św. Wincentego a Paulo mówią, że gdy mnie zobaczą bez swetrów to uszanują nowy sposób leczenia. W sierpniu mam być w Polsce i proszę o umożliwienie mi spotkania z Panem. Zawsze lubiłem sport. Ale trzy lata temu miałem nadciśnienie dochodzące do 190/110. Przeszedłem na "pastwisko" ciśnienie spadło, ale musiałem zrezygnować z gimnastyki, bo siły mnie opuściły. Wszystko co Pan Doktor napisał, zrozumiałem i już wiem. Szczęść Boże Panu Doktorowi w dalszej pracy i mam nadzieję do zobaczenia!
                                                                                 ks. Józef Wiśniewski
                                                                                Brooklyn /USA/
                                     
 
Dwaj ludzie o najsprawniejszych umysłach, jacy pojawili się w dziejach ludzkości, byli kapłanami Kościoła katolickiego i do tego Polakami. Był to ksiądz Stanisław Staszic i  ks. prof. Włodzimierz Sedlak. Ich wiedza nadal nie może być zrozumiana przez ludzi i wykorzystana dla dobra całej ludzkości. Cieszę się, że wszystko co napisałem, ksiądz zrozumiał i jak pisze -  "wie".
Sporo księży stosuje już żywienie optymalne, aczkolwiek rzadko się do tego przyznają.
                                   
                                                                            **********



Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.