forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:49:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)  (Przeczytany 110168 razy)
tetryk
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #20 : 2007-02-12, 18:37:04 »

Jeśli wiemy, że piszemy "głupotkę", to po co w ogóle to robimy?

Z wielu powodów, ale najczęściej z pośpiechu, aby szybko wiedziać z kim ma się do czynienia Cool.

Przy okazji wiele mowiac o sobie samym...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #21 : 2007-02-12, 18:54:19 »

To zależy wyłącznie od tego, ile się chce o sobie przekazać!.
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #22 : 2007-02-12, 19:42:48 »

To, ze "zalezy", jest prawda, ale juz to, ze "zalezy wylacznie" prawda nie jest, dlatego nie moge sie z Toba zgodzic.
Zapisane
daniol
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #23 : 2009-04-17, 23:56:29 »

chcial bym miec ostatnie slowo Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #24 : 2009-04-30, 22:49:07 »

chcial bym miec ostatnie slowo Razz


Daniol, juz plywam z MP3 wodoszczelna, ktora mi poleciles, jest superowa.

A ostatnie slowo bedziesz zawsze mial. Ja po 25 latach malzenstwa tez mam ostatnie slowo, albo trzy: dobrze kochanie zrobie!!!! Very Happy

Przyzwyczaj sie do tego!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #25 : 2009-05-01, 10:32:50 »

Ja po 25 latach malzenstwa tez mam ostatnie slowo, albo trzy: dobrze kochanie zrobie!!!! Very Happy
Laughing
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #26 : 2009-05-01, 18:57:45 »

Ja po 25 latach malzenstwa tez mam ostatnie slowo, albo trzy: dobrze kochanie zrobie!!!! Very Happy
Laughing

Adamie, to Ty jesteś wspaniałym mężem Laughing
Mój mąż po 23 latach małżeństwa też ma ostanie zdanie, a raczej cztery słowa: "Dobrze kochanie, masz rację". Różnica polega na tym, że on w tym ostatnim zdaniu nie deklaruje żadnego "zrobienia" żadnej pracy. Jednym zdaniem : i tak zrobi tylko to co chce. Taki kocur na włościach z niego Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #27 : 2009-05-08, 22:51:22 »

Ja po 25 latach malzenstwa tez mam ostatnie slowo, albo trzy: dobrze kochanie zrobie!!!! Very Happy
Laughing

Adamie, to Ty jesteś wspaniałym mężem Laughing
Mój mąż po 23 latach małżeństwa też ma ostanie zdanie, a raczej cztery słowa: "Dobrze kochanie, masz rację". Różnica polega na tym, że on w tym ostatnim zdaniu nie deklaruje żadnego "zrobienia" żadnej pracy. Jednym zdaniem : i tak zrobi tylko to co chce. Taki kocur na włościach z niego Laughing


EEEEE, NIE JEST TAK ZLE, OPUSC TROCHE POPRZECZKE. Zaden mezczyzna nie lubi jak baba nim "chunci" kieruje, rzadzi. Zloty srodek: kompromis...ale ktozna to slowo.
Bedac na praktykach z psychologii trafaialem na tekie przypadki, gdzie kobieta, ktora skarzyla sie na stan w malzenstwie byla "chora" wg. mnie. Wiem, ze nie moglem stawiac diagozy, ale dla mnie to ona byla powodem sytuacji. Na pytanie odpowiadala: bo to on, jego nie ma, jemu nie mozna......itd. Sie dze i slucham i przenosze albo inaczej porownuje z moim zyciem....i co? nic innego, kazdy z nas chce przeforsowac cos, wywalczyc cos w zaleznosci od stanu ducha. Teraz jestem zly/a wiec to musi byc jego/jej wina, bo .......no wlasnie i tu wrzucamy cale gowno. Bo mamy zly dzien, bo mam miec okres, bo szef mnie opr.......albo juz wiem, ze mnie opr!  Bo przyjaciolka mnie ....... bo.....no wlasnie... Kazde wytlumaczenie jest dobre ale nie to ktore trzeba wlasnie w tej chwili przedstawic, czyliu prawde. Zamiast powiedzec: boli mnie to, ze robisz tak! Dlaczego tak robisz? Pytanie i musi byc odpowiedz. Nie ma pytan bez odpowiedzi.
Nastepny blad to napadanie na bledy swojego partnera. Palisz....jak mozesz, przeciez to szkodzi zdrowiu....itd, itp.

Osobiscie mam jeden rownowaznik zyciowy, ktory stosuje, stosowalem i stosowac bede, tego nauczyl mnie jeden z najlepszych polskich prawnikow, idzie tak:
NIE ZADAWAJ PYTAN NA KTORE ODPOWIEDZI ZNASZ. Tyle. Coz mozna wiecej dodac
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #28 : 2009-05-09, 19:16:52 »

[EEEEE, NIE JEST TAK ZLE, OPUSC TROCHE POPRZECZKE. Zaden mezczyzna nie lubi jak baba nim "chunci" kieruje, rzadzi. Zloty srodek: kompromis...ale ktozna to slowo...

 Smile Adamie najwyraźniej nie rozumiesz kobiet Laughing Mój mąż robi tylko to co chce, ale tak naprawdę robi tylko to co ja chcę, a on myśli, że jest inaczej. Psychologia jest wspaniała i o to chodzi, żeby "wilk był syty i owca cała". To jest już wyższa szkoła jazdy, ale jakże wspaniała i satysfakcjonująca kobietę Smile Czy nie słyszałeś, że kobieta jest szyją? Ja jestem potulna i uległa, wspaniała i słodka i pracowita, jedyna i niezastąpiona w każdej dziedzinie - on Pan i wWadca - ha,ha i niech tak nadal myśli, byleby robił to co ja zechcę Laughing - mrrrrr
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #29 : 2009-05-09, 19:41:21 »

...Nastepny blad to napadanie na bledy swojego partnera. Palisz....jak mozesz, przeciez to szkodzi zdrowiu....itd, itp.

Osobiscie mam jeden rownowaznik zyciowy, ktory stosuje, stosowalem i stosowac bede, tego nauczyl mnie jeden z najlepszych polskich prawnikow, idzie tak:
NIE ZADAWAJ PYTAN NA KTORE ODPOWIEDZI ZNASZ. Tyle. Coz mozna wiecej dodac

Oczywiście każdy z nas popełnia błędy i napadanie na jakieś drobnostki nie tylko szkodzi zdrowiu, ale też związkowi Wink Po co się dręczyć, uprzykszać sobie każdy dzień. Tolerancja wobec słabostek, czułość i zrozumienie wszelkich ułomności jest cementem trwałości i miłości. Oscylowanie pomiędzy wszystkimi nieprzekraczalnymi granicami jest dla mnie wytyczną Laughing Nie przeszkadza mi to spełniać się i być szczęśliwą.
Może jeszcze receptą na szczęście jest umiarkowane gadulstwo kobiet. To może zabić wszystko, więc czasami kobiety powinny MILCZEĆ. Wink
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #30 : 2009-05-09, 23:58:27 »

[EEEEE, NIE JEST TAK ZLE, OPUSC TROCHE POPRZECZKE. Zaden mezczyzna nie lubi jak baba nim "chunci" kieruje, rzadzi. Zloty srodek: kompromis...ale ktozna to slowo...

 Smile Adamie najwyraźniej nie rozumiesz kobiet Laughing Mój mąż robi tylko to co chce, ale tak naprawdę robi tylko to co ja chcę, a on myśli, że jest inaczej. Psychologia jest wspaniała i o to chodzi, żeby "wilk był syty i owca cała". To jest już wyższa szkoła jazdy, ale jakże wspaniała i satysfakcjonująca kobietę Smile Czy nie słyszałeś, że kobieta jest szyją? Ja jestem potulna i uległa, wspaniała i słodka i pracowita, jedyna i niezastąpiona w każdej dziedzinie - on Pan i wWadca - ha,ha i niech tak nadal myśli, byleby robił to co ja zechcę Laughing - mrrrrr
Zgadzam się z tobą Opal, w moim małżeństwie jest tak samo.!!
Do mężów trzeba podejść psychologiicznie, i osiągamy wszystko co chcemy, ponieważ dajemy im wszystko to co oni chcą, a nawet i więcej. Rutyna w małżeństwie prowadzi do szukania czegoś eksytującego itp. Sad
Moja siostra się dziwi że mój mąż po osiemnastu latach małżeństwa nosi mnie na rękach i nie potrafi mi niczego odmówić.!
To się nazywa psychologiczne podejście do mężczyzn, nie wszystkie kobiety są tak inteligentne.!!!! Razz
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #31 : 2009-05-10, 08:26:28 »

Zgadzam się z tobą Opal, w moim małżeństwie jest tak samo.!!
Do mężów trzeba podejsć psychologiicznie, i osiągamy wszystko co chcemy, ponieważ dajemy im wszystko to co oni chcą, a nawet i więcej. Rutyna w małżeństwie prowadzi do szukania czegoś eksytującego itp. Sad
Moja siostra się dziwi że mój mąż po osiemnastu latach małżeństwa nosi mnie na rękach i nie potrafi mi niczego odmówić.!
To się nazywa psychologiczne podejście do mężczyzn, nie wszystkie kobiety są tak inteligentne.!!!! Razz

Dzięki temu Gosiu budujemy sobie wieloletnie i szczęśliwe związki Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #32 : 2009-05-10, 08:33:45 »

Macie rację!,
Ja już 21 lat jestem pod "pantoflem" mojej Żony i bardzo sobie chwalę!. Bardzo. Very Happy
Mądra Kobieta to skarb nieoceniony.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #33 : 2009-05-10, 09:56:39 »

Wszyscy chwalą tutaj mądre żony, ale dobry mąż jest też na "wagę złota". Ja nie narzekam na swojego. Cool Biedak, już 27 lat męczy się ze mną. Sad Mr. Green
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #34 : 2009-05-10, 10:18:41 »

Może dlatego pracuje od świtu do nocy ? Rolling Eyes
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #35 : 2009-05-10, 10:25:16 »

Widzisz Reniu - właśnie popełniłaś błąd. Sama zobacz co napisałaś : "Biedak, już 27 lat męczy się ze mną." Takim wpisem sugerujesz czytelnikowi, że jesteś niedobra, a Twój mąż taaaki wspaniałomyślny i dobry, że w ogóle chce z Tobą przebywać. Powinniśmy się teraz zacząć litować nad tym człowiekiem i życzyć mu szybkiego końca męczarni, które musi znosić.
Ja wiem co miałaś na myśli i domyślam się, że w waszym związku to wlaśnie Ty więcej dajesz, a on łaskawie bierze i wtedy Cię wychwala.

Może kiedyś zrozumiesz, że przy "Mądrej Kobiecie" - każdy mąż jest dobry Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #36 : 2009-05-10, 13:06:47 »

Ja pisałam to bardziej żartem, a Ty to odbierasz tak poważnie i analizujesz psychologicznie. Może w tej analizie jest słuszna diagnoza? Confused
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #37 : 2009-05-10, 13:14:13 »

Tutaj nie należy żartować jeśli chodzi o życie prywatne a najlepiej zachować ten temat dla siebie  Very Happy Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #38 : 2009-05-10, 13:17:57 »

Reniu Smile między nami jest "przepaść" i gdy zechcesz kiedyś dostać się na moją stronę - sama będziesz musiała zbudować "most", ja Ci już w tym nie pomogę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70129


Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (15)
« Odpowiedz #39 : 2009-05-10, 14:41:32 »

Ja się na Twoją stronę nie pcham, ani na żadną inną .Mi jest dobrze na własnej stronie.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.