forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:07:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?  (Przeczytany 52012 razy)
adax
Go


Email
Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« : 2007-02-02, 13:33:08 »

Jeśli istnieją jakieś listy (dla Morgano) lub ktoś z forumowiczów chciałby dodać swoją opinię (oczywiście popartą np. efektami takiego leczenia) to proszę bardzo o wpisy. Jestem w posiadaniu opinii, która dość sceptycznie wyraża się o leczeniu tzw PS.
Główne obiekcje dotyczą skuteczności takiej metody (przy pełnej odpłatności za takie usługi).
Może ktoś coś doda od siebie, narazie więcej nie wpiszę bo Admin mnie zaraz wyleje!
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #1 : 2007-02-02, 14:15:37 »

adax. O prądach będzie w listach musisz się uzbroić w cierpliwość.
O stosowaniu prądów zawsze decyduje lekarz.
Dr Kwaśniewski nie wszystkim zalecał prądy. Prawdziwe prądy są
bardzo dobre i odpowiednio dawkowane może to dotyczyć 10-15 %
chorych. Prądy fałszywe podróbki, których w Polsce jest ogromna ilość
nie odpowiednie osoby udzielające tych prądów napewno nie pomogą, lecz mogą tylko zaszkodzić.
Osobiście spotkałm takiego domokrążce z prądowym aparatem w reklamówce w czasie sesji wyjazdowej  a Zrkadii do optymalnej klientki, nie znał mnie ja ię tęz nie przedstawiałem ale On s koleji był bardzo wymowny w tym temacie.
Prądy odpłatnie były i są nagmninnie zalecane przy byle jakiej okazji na zlecenie
biznesmenów prowadzących Arkadie prawie w każdym przypadku gdy to nie zagraża zdrowiu
o 85 % więcej niż potrzeba. Nieumiejętne stosowanie i dawkowanie prądów jest szkodliwe
ale to jest tylko i wyłącznie wina zlecających i nieumiejętnie praktykujących wykonawców.
Osobiście nigdy z prądów nie korzystałem. Natomiast żywienie optymalne nawet jeżeli ktoś popełni jakieś minimalne błędy które można skorygować jest bardziej bezpiewczne niż nieumiejętnie podane prądy, ale w tym przypadku nie można przypisywać te nieprawidłowości dr Kwaśniewskiemu.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #2 : 2007-02-02, 15:03:01 »

A po co czakać?. Przecież "prądów selectywnych" nie wymyślił dr Kwaśniewski, tylko chyba jakiś Australijczyk - Hans Kwasse, albo podobnie. O proszę - http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=14836 .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #3 : 2007-02-02, 16:15:55 »

Wojtek,
widzę, że dziś też masz nastrój do żartów Very Happy, ale czeka na Ciebie  info. na priv.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #4 : 2007-02-02, 17:54:26 »

 Toan, dlaczego przeniosłeś wątek związany z tematyką forum do "wolne tematy", które - jak wiadomo - nie są dostępne poza logowaniem ?
                Czy to pytanie jest ...niebezpieczne ?

Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #5 : 2007-02-02, 19:02:37 »

A widzisz Tomku w tym wątku jakiś "artykuł opublikowany"?, albo coś co klasyfikuje ten wątek do "widocznych" tematów?, bo ja nic nie znajduję, ani żywienie, ani dieta, ani artykuły, ani prasa, ani kuchnia... do horoskopów też nie  - no to gdzie? Jakieś propozycje - pomóż go sensownie umieścić?. Może nowy dział np: "prądy selektywne"? - widoczny dla wszystkich.
Na tej samej zasadzie przeniosłem - "Hello, I am Helen!"... bo jakoś mi ten wątek nie pasował do "Złotej Księgi", no ale przy odpowiedniej, przekonującej argumentacji mogę cofnąć poczynione zmiany - żaden problem Cool.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #6 : 2007-02-02, 19:18:54 »

Na tej samej zasadzie przeniosłem - "Hello, I am Helen!"... bo jakoś mi ten wątek nie pasował do "Złotej Księgi", no ale przy odpowiedniej, przekonującej argumentacji mogę cofnąć poczynione zmiany - żaden problem Cool.

No ale tak ewidentny spam to raczej należałoby natychmiast kasować, miast przenosić do innego wątku o ŻO.

Marishka
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #7 : 2007-02-02, 20:15:10 »

Pierwszy raz z prądami selektywnymi spotkałam się jesienią 2002 r. Trochę się bałam jak to wpłynie na mój organizm. Wzięłam wszystkie wskazane mi przez lekarza opty. Zaryzykowałam, musiałam sprawdzić na sobie efekty.
Nie było cudownego uzdrwienia,ale są rewelacyjne SVW i PS na kończyny.Po dwóch latach zrobiłam z córką szkoleniena użytek własny i kupiłam aparat SANOPLUS. Jak tylko tracę ciepło w nogach, biorę sobie taką serię prądów i jest ok.

Mam teraz jeden problem. Chciałabym sprawdzić ten aparat czy podaje mi prawidłowo prądy. Tylko gdzie? bo mam wrażenie, że elektrodę minus czuję bardzo słabo, a gdy podkręcę mocniej to z kolei elektroda plus mnie bardzo drażni.

Jak i gzie mogę to sprawdzić?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #8 : 2007-02-06, 07:59:26 »

Zawsze jedna elektroda zdecydowanie bardziej drażni niż druga.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #9 : 2007-02-06, 10:38:56 »

Właśnie?!-kto na dzien dzisiejszy prowadzi przeglądy serwisowe Pentapulsa? Próbowalem skontaktować sie ze sprzedawcą /Romex/-bez skutku-może zmienili telefony???
W/g nas wszystko jest ok.- przgląd jednak by nie zaszkodzil.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #10 : 2007-02-06, 12:49:20 »

bardziej drażni

chyba kobiety niż mężczyzn, bo mamy delikatniejszą skórę?. Ja nie mogłam wytrzymać nawet połowy tego, co pan na łóżku obok Shocked
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #11 : 2007-02-06, 20:24:29 »

Ja też, przy 2mA w podłączeniu ręka-ręka, czy "krążeniowe" - mnie "kopie". Na wszystkich aparatach.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #12 : 2007-02-07, 03:48:49 »

ja prądy brałam 3 lata temu -na brzuch  Very Happy myslałam ,ze po nich schudne  Very Happy
pomogły na głowe -bo zaczęłam myslec i jeszcze raz czytać wszystko od poczatku.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #13 : 2007-02-07, 09:06:54 »

A ja na popuszczanie moczu przy kichaniu i na ręce. "Pampersa" już nie noszę i też na oczy przejrzałam! Shocked.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #14 : 2007-02-07, 14:11:07 »

Prady bralam tylko raz i przez tydzien,nie wniosly zadnej  rewelacyjnej poprawy na moim zdrowiu.Na spotkaniach opty.byla pani,ktora brala prady na ustapienie bulow glowy ale po przewidzianej ilosci podlaczen ,bole nie ustapily.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #15 : 2007-02-07, 16:06:30 »

Z obserwacji własnych, dolegliwości po prądach nie ustępują jak sie nie zmienia diety.
Z optymalnej na optymalną oczywiście.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #16 : 2007-02-07, 16:16:15 »

gdzies w odp.na listy J.K.byla wzmianka o pozytywnym dzialaniu pradow na pacjetow,ktorzy nie byli i nie przeszli na ZO.Ja osobiscie w czasie brania pradow bylam juz na DO.Pobrane prady nie uspokoily mojej nerwicy ani nie usunely problemow z zatrzywaniem moczu.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #17 : 2007-02-07, 23:18:27 »

u osoby, ktora znam, w okresie kiedy poddawala sie zabiegom, ustabilizowalo sie cisnienie
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #18 : 2007-02-12, 12:22:37 »

Swego czasu tą problematyką zajmowało się stołeczne centrum akupunktury (obecnie centrum leczenia bólu i akupunktury im. Prof. Garnuszewskiego) - jest tam kliku "otwartych na nowe metody" lekarzy. Większość z nich żywi się tłusto (na DO) więc spróbowali jak to jest z tym aparatem i o zgrozo nic z tego!
Porównali działania aparatu i aplikowanie tzw. ps do użycia siekiery w miejscu gdzie niezbędne jest minimalne cięcie chirurga! W najlepszym przypadku nieszkodzi!
Swoją drogą akupunktura jest bodaj najlepszą metodą pobudzania lub tłumienia układu wegetatywnego (przywspółczulnego) - no 4 tyś lat praktyki robią swoje!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czy Prądy Selektywne są skuteczne?
« Odpowiedz #19 : 2007-02-12, 16:26:00 »

Po akupunkturze/jeden zabieg/ np.na moje bolace plecy nie mialam   az przez caly rok najmniejszego chociazby bolu krzyza.Po tym okresie bole wrocily.Znam ludzi gdzie akupunktura nie pomogla przy alkoholowym i nikotynowym nalogu.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.