forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:22:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prośba do kogoś kto ma wage.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prośba do kogoś kto ma wage.  (Przeczytany 33312 razy)
zbynek
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #40 : 2007-05-25, 20:40:57 »

Teraz jak ktoś źle napisze o DO - to będzie można pomyśleć, że to sprawka "optymalnej agentury"  Cool
Jest to możliwe, bo jako TW na pewno odwiedzają  też to forum i zakonspirowani   mogą się asymilować do wrogich działań wywrotowych. Wróg nie śpi musisz być czujny! Wink Confused Cool Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #41 : 2007-05-25, 21:41:25 »

Very Happy - pewnie "cisza przed burzą", choć wolę się mylić. Stawiam na TWO Jeff Cool
Jeff (Jeloniogórska Fabryka Farmaceutyczna) pewnie przejszła mutacje Wink spodziewałbym się nowej super nowej Wink gwiazdy, stawiam na Iwon(kkkk)e
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #42 : 2007-05-25, 21:44:00 »

Jest to możliwe, bo jako TW na pewno odwiedzają  też to forum i zakonspirowani   mogą się asymilować do wrogich działań wywrotowych. Wróg nie śpi musisz być czujny! Wink Confused Cool Laughing
Jesteśmyh BORG opór jest beznadziejny!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #43 : 2007-05-25, 22:03:31 »

A jednak Tomku wygrałeś ;P
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #44 : 2007-05-26, 08:30:56 »

Ale Sławku kończymy temat, bo spalone TWO Jeff napisało na "toan" dziś, że jest bardzo niezadowolone z dekonspiracji. To było jednak niefortunne, bo kto teraz będzie chciał promować Dietę Optymalną i pracować dla nas jako Tajny Współpracownik Optymalnych?.  Sad Dlatego muszę zlecić opracowanie nowych wytycznych i regulaminów dla TWO, gwarantujących anonimowość, wyższy komfort przyszłej pracy i uwzględniających bardziej inteligentny kamuflaż Laughing.
Zapisane
toan
Go


Email
TWO "januszek"
« Odpowiedz #45 : 2007-06-04, 08:41:13 »

Słwaku!
Nie chcę się rejestrować w Usenet i stąd moja prośba do Ciebie Very Happy. Czy mógłbyś podpowiedzieć TWO "januszek", aby bez potrzeby nie odsyłał ludzi linkiem na optymalni.com, bo na www.dr jest dużo więcej dobrych materiałów z których można wybierać cytaty do serii "Tako rzecze guru". Dziękuję Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #46 : 2007-06-04, 12:33:37 »

Toan napisał:

A
Cytuj
wracając do TWO (taki "tajny agent optymalny" ) - to dobrze Sławku, że uświadomiłeś niektórym ich rolę w Usenet - Iwon(k)a, Januszek, Jeffowa, "C.K."- doskonale wypełniają swoją rolę, choć jakby ostatnio przycichli  . A szkoda, bo zawsze lubię poczytać i tych znawców tematu... od "wiader smalcu" .


Przycichli, bo optymalni prawie się nie odzywają...  Cool
pl.misc.dieta chwilowo podupadło...  Rolling Eyes
No bez nas najwyraźniej - ledwo zipie...   Confused   Rolling Eyes  Idea  Surprised   Laughing

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #47 : 2007-06-04, 12:37:53 »

Bardzo dziękuję Sławku!.
Może jakoś bidulek tu trafi Confused
Pani Krystyno!
Gdyby TWO potrafili kulturalnie dyskutować, bardzo chętnie bym nawet wpuścił ich na to Forum, ale...
Nawet dla Wegetarian uruchomiłbym dział o "Optymalnym Wegetarianizmie", gdyby tylko potrafili kulturalnie dyskutować... Very Happy Bo najważniejsza jest cytując Prof. Lutz'a - "złota formuła życia"
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #48 : 2007-06-04, 12:39:46 »

Jakby ktoś chciał poczytać przez bramkę www.

http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.misc.dieta
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #49 : 2007-06-04, 12:49:31 »

przez bramkę www...

Właśnie z niej korzystam!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #50 : 2007-06-04, 14:15:55 »


Może jakoś bidulek tu trafi Confused

Miejmy nadzieję Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #51 : 2007-06-04, 15:43:42 »

 Laughing - "sympatico.ca" jest jak zawsze niezawodne! Serdecznie dziękuję Very Happy
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #52 : 2007-06-04, 17:02:06 »

Toan napisał:
Cytuj
Pani Krystyno!

Nie "drzaźnij siem ze mnom" Wink
Czy musisz mi w taki wysublimowany sposób wytykać mój wiek?  Evil or Very Mad  Wink Wink Wink

Cytuj
Gdyby TWO potrafili kulturalnie dyskutować, bardzo chętnie bym nawet wpuścił ich na to Forum, ale...

Wiadomo...   Cool

Ja osobiście tu za nimi nie tęsknię  Confused

Cytuj
Nawet dla Wegetarian uruchomiłbym dział o "Optymalnym Wegetarianizmie", gdyby tylko potrafili kulturalnie dyskutować... 
Bo najważniejsza jest cytując Prof. Lutz'a - "złota formuła życia"

Obawiam się, że dyskusje wtedy zejdą na niższe poziomy, a jadowite teksty sprawią, że co wrażliwsi opty przestaną się odzywać... I to może być największa strata, ponieważ zwłaszcza osoby początkujące potrzebują takiego spokojnego miejsca na interesujące ich pytania i odpowiedzi...  Sad

Tak przynajmniej było z naszą niegdysiejszą opty grupą dyskusyjną zamienioną na "kryterium uliczne"... przy aprobacie T.T. (oczywiście zdaję sobie sprawę, że był to czas  gdy T.T. zmienił poglądy na dobrodietowe i antyoptymalne trolle były mu po drodze...)  Confused

Wprawdzie w końcu, jak widzę, jednak wprowadził moderację, ale gdy ja go kiedyś o to prosiłam, to uznał to za zbędne, więc się stamtąd wyniosłam, bo ile można znieść zniewag np. ze strony arusia na rzekomo optymalnym forum? Muszę tu dodać, że nawet kilku wegetarian na (niemoderowanej) usenetowej grupie pl.soc.wegetarianizm dało mu swego czasu ostrą reprymendę za takie zachowanie wobec mnie... (sic!)   T.T. na to nie było stać...  Mad

Toanie, nie mam oczywiście nic przeciw ostrym dyskusjom, ale z pewnością powinieneś wtedy znaleźć czas na moderowanie forum.
Uważam, że nie może to być "wolna amerykanka", gdzie anonimy wylewają na innych szambo bez żadnych przeszkód, przy jednoczesnym braku w dyskusjach sensownych argumentacji na dyskutowany temat.
I chyba nie muszę dodawać, że oczywiście rodzaj stosowanej diety nie może mieć z tym związku Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #53 : 2007-06-04, 17:28:41 »

...znaleźć czas na moderowanie forum...

"Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim moderacją dogodził" - dotyczy to każdego forum.
A ja bardzo lubię swobodę wypowiedzi i dyskusji, jeśli zachowana jest kultura wypowiedzi i szacunek dla oponentów. Bardzo się cieszę i jestem wdzięczny Użytkownikom tego Forum, gdy nie muszę zbyt często interweniować!. BARDZO  Very Happy. Ale niektórzy czupurnie Wink przeciągają strunkę Evil or Very Mad, choć staram się być (i w efekcie - jestem) bardzo wyrozumiały.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #54 : 2007-06-04, 17:38:22 »

Z innej beczki  Cool
Dzięki Toan za to,że mnie zmobilizowałeś do ćwiczeń  Exclamation Może powrócę do dawnej formy,kto wie  Rolling Eyes
Dziś zrobiłam 10km na rolkach -fantastycznie  Laughing
Wszystkim,którzy czupurnie przeciągają strunkę polecam tą jazdę-zaraz się odechce zaczepiać  Laughing  Wink Mr. Green
Jeszcze raz dzięki  Exclamation
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #55 : 2007-06-04, 17:49:23 »

Elmo!,
zmobilizowałaś się SAMA, a ja tylko napisałem, że lubię biegać  Very Happy.
Teraz tylko WYTRWAŁOŚĆ w postanowieniu, a osiągniesz sukces Cool.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Prośba do kogoś kto ma wage.
« Odpowiedz #56 : 2014-02-08, 21:29:45 »

Po co liczyć jeśli np: od poniedziałku do piątku jesz kajzerkę z masłem, szynką i herbatą. Po co liczyć gdy w poniedziałek jesz jajecznicę z plackiem z masłem, we wtorek - omlet z cukrem pudrem, w środę jaja na twardo, we czwartek pasztetówkę, a w piątek krewetki na bitej śmietanie!, a każda z potraw już dawno ma proporcję wyliczoną Question. Chyba można to robić tylko z nudów, albo niezrozumienia zasad ŻO Shocked Laughing Laughing Laughing.

Jedynie ewentualnie jakieś nowe, przyszłe, potrawy zostają do wyliczenia. Razz
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.