forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:56:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??  (Przeczytany 151186 razy)
Matti
Go


Email
Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« : 2007-02-10, 07:04:31 »


Ich guru to dr Jan Kwaśniewski. Niewysoki, szczupły (ma 67 lat, a tego ranka lekko wykonał 500 pompek)

źródło:

http://zywienie.host.sk/articles.php?id=40

Najchętniej bym chciał by Pan Kwaśnieski sam to potwierdzł Very Happy. Czy to aby nie propagandowa przesada?

Robi ktoś z was z lekka 500pompek?

Może to i możliwe ale trzeba by długo ćwiczyć by dojść do takiej formy...

Szczerze mówiąć wątpie chciałbym to zobaczyć.Wtedy bym uwierzył choc to możliwe lecz bardzo mało prawdopodobne.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #1 : 2007-02-10, 08:37:22 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=415 - tam jest taka mała czerwona gwiazdka.


Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #2 : 2007-02-12, 18:31:35 »

Hi,hi! To bzdura! Jestem człowiekiem o ponad przeciętnej sprawności fizycznej. Przed laty, w najlepszym okresie, mój rekord to 156 pełnych pompek. Nie znam osobiście nikogo, kto zrobił by więcej, a skończyłem LO sportowe i mam wielu, sprawnych znajomków. Pan Kwaśniewski nigdy nie zrobił 500 pompek!! Znam faceta - to niemożliwe. 50 nawet nie zrobi! Góra 30 - po wielotygodniowym przygotowaniu. Kwaśniewski, jak często (ale nie zawsze!) wciska Wam zwykły kit! Z Bogiem też nie rozmawia... Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #3 : 2007-02-12, 18:56:18 »

Znam faceta -

Kolejny raz ci się tylko tak wydaje Cool
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #4 : 2007-02-12, 19:04:02 »

Z Bogiem też nie rozmawia... Confused

 Tu masz rację. Z bogiem rozmawia za to George Bush i zapewniam Cię, że na tym forum znajdą się ludzie przekonani, że też toczą z nim  ożywione dysputy - bo jak inaczej wnioskować z tej ich niezachwianej niczym pewności ?
      Tak samo, jak nie udowodnisz im , ze nie rozmawiają z Bogiem, tak Ty nie udowodnisz, że jesteś niezwykle sprawnym fizycznie człowiekiem -  i jakże lotnym intelektualnie !
        Ja osobiście w Twoją sprawność fizyczną nie wątpię. Czy Twoi znajomkowie albo ziomale - żeby było bardziej swojsko - też są takimi sprawnymi osiłkami i lubią posługiwać się internetową anonimowością, by szerzyć swą niezwykłą , ponadprzeciętną sprawność intelektualną ?  Heh...  Generalnie, czy przesadzę, gdy powitam pierwszego ABS na tym forum  ??
          
Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #5 : 2007-02-12, 19:17:08 »

George Bush nie prowadzi rozmow, tylko zadaje pytania--typu:gdzie ukrywa sie niejaki Osama bin Laden--bo to ostatnia deska ratunku oczywicsie dla Prezydenta.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #6 : 2007-02-12, 19:25:19 »

Tu masz rację. Z bogiem rozmawia za to George Bush i zapewniam Cię, że na tym forum znajdą się ludzie przekonani, że też toczą z nim  ożywione dysputy - bo jak inaczej wnioskować z tej ich niezachwianej niczym pewności ?

No jestem pod wrażeniem tego Twojego tekstu Tomku!  Shocked
Widzę, że nasza wcześniejsza dyskusja na temat "wplatania aspektów religijnych w teksty JK" - nie była bezprzedmiotowa Exclamation Very Happy
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #7 : 2007-02-12, 19:57:24 »

Hi,hi! To bzdura! Jestem człowiekiem o ponad przeciętnej sprawności fizycznej.

Jak widac rowniez o ponadprzecietnej skromnosci
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #8 : 2007-02-12, 20:03:15 »

Obiektywny,  o bardzo przeciętnej inteligencji czytelnik artykułu "Za co Wałęsa kocha Kwaśniewskiego" z Przeglądu autorstwa Iwony Konarskiej, z pewnością prawidłowo odbierze nieobiektywność, tendencyjność i złosliwość autorki i zgraji"optymalnych", którzy stoją za tym tekstem.
Celowo, dla ośmieszenia, wygłupienia niezorientowanych przekręcono przysiady na pompki.
W świetle tego wyjaśnienia Matii, Marco podarujcie sobie dalszą dyskusję na temat pompek.
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #9 : 2007-02-12, 20:10:44 »

Z bogiem rozmawia za to George Bush i zapewniam Cię, że na tym forum znajdą się ludzie przekonani, że też toczą z nim  ożywione dysputy.

Mozesz podac kilka tych osob (mozna na priv, jesli publicznie nie da rady)? Chcialbym wiedziec na przyszlosc, z kim ewentualnie rozmawiam.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #10 : 2007-02-12, 20:15:25 »

 Tetryk, no bez przesady. Moja wypowiedź jest podlana ironią a donosicielstwem poza oczami forumowiczów się nie zajmuję.
          Dalej uważam, że to forum jest oblegane przez oszołomstwo religijne, lecz już przywykłem.


Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #11 : 2007-02-12, 20:17:18 »

... z kim ewentualnie rozmawiam...

Czytaj uważnie posty i szybko będziesz wiedział...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #12 : 2007-02-12, 20:17:57 »

Mozesz podac kilka tych osob (mozna na priv, jesli publicznie nie da rady)? Chcialbym wiedziec na przyszlosc, z kim ewentualnie rozmawiam.

Przecież wystarczy po prostu uważnie i ze zrozumieniem czytać forum...

M
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #13 : 2007-02-12, 20:24:37 »

...lecz już przywykłem...

"Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka" Question - nie pamiętam, kto tak stwierdził, ale to racja Cool
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #14 : 2007-02-12, 21:16:27 »

To, ze prosze kogos o dokladniejsze zaadresowanie swoich spostrzezen na temat innych nie oznacza, ze sam nie posiadam swoich. Chcialem tylko poszukac pewnych zbieznosci.
Tomek: Nie wiem, w jakim kontekscie byloby to donoszenie. Na co niby? Przeca to zaden wystepek...
M: Tematy w ktorych zabieram glos i posty ludzi z ktorymi rozmawiam czytam BARDZO uwaznie, bo tego wymaga chociazby kultura, ale z tzw. zrozumieniem autora bywa juz roznie, tym bardziej, jak ktos sam sobie przeczy lub mowi o sprawach "nadprzyrodzonych". Twoje rowniez czytam uwaznie...

...lecz już przywykłem...
"Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka" Question - nie pamiętam, kto tak stwierdził, ale to racja

Tak Toan, ale przyzwyczajenie w sensie nawyku, a nie przyzwyczajenie do tego, ze na forum sa tacy a nie inni ludzie... To dwa inne rodzaje przyzwyczajenia, chociaz takim samym slowem okreslane. Wyobraz sobie to, ze Ci ludzie, albo sytuacja, ze sa na tym forum tacy ludzie, mialoby byc druga natura Tomka. Smile Humorystycznie to wyszlo. Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #15 : 2007-02-12, 21:36:48 »

Trzeba też dużo brać z  Wink i nie do siebie Very Happy.
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #16 : 2007-02-12, 21:50:05 »

Staram sie jak najwiecej brac z (na tyle, na ile gloweczka wynajdzie)... ale musze tez przyznac ze wstydem, ze sporo biore do siebie... dystans z wiekiem mam coraz to wiekszy, ale ciagle za maly w stosunku do tego, co bym chcial a jest to niestety umiejetnosc, ktorej sie z ksiazek nie naucze - to chyba w moim wieku tak juz jest, ale poniewaz jestem dosc spokojniutki i lagodny jak baranek, pewnie samo przejdzie, jak inne... namietnosci. Wink
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #17 : 2007-02-13, 08:03:10 »

A jakieś dane ktos ma w końcu z tymi pompkami? Ewentualnie przysiadami jeśli to one były.Słszałęm o ludziach którzy robili przysiady swego czasu ja trenując i to wcale nie intensywnie mogłem zrobić 100 jakbym sie wycisnął do końca 150 a gdybym miał holerną motywacj może 200 ale zdychając...kto wie...    W każym razie ktoś sie orientuje...kobieta mogła sie pomylić one zazwyczaj sie na ćwiczeniach nie znają.

Przysiady a pompki to holerna różnica bo chodzimy codziennie nawet biegamy dzwigamy swoje jak ja np. 76kg... więc to pewien trening a pompki?? Tak sie skłąda żę nie chodzimy na rękach i nie wyciskamy tricepsa przykażdym ręcznym kroku Smile więc ilosc pompek a przysadów to holerna różnica...

Choc 500 na mającego tyle lat faceta?? Gnralnie na złykłym przecietnym odżyianiu zwątpiłbym ale nie byłem na DO ponad 25 lat więc... teraz po raz 3 i już poprawnie całkiem przeszedłęm na DN.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #18 : 2007-02-13, 08:35:23 »

A jakieś dane ktos ma
Tak ja mam - teraz robi bez wysiłku o 15% więcej.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #19 : 2007-02-13, 16:00:32 »

Ha ha ha :/
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.